עבור לתוכן

כל הפעילויות

This stream auto-updates     

1. מקודם
  2. סט שלם של יהלום =שרשרת~0.2שבתכלס רק שריון קשה להשיג מאמין ששריון=180-180~טבעת מכנס בלאק +0=0.1
  3. מה המחירון של שריון יהלום אקס +0/9 ? בנוסף מה המחירון של מכנס בלאק אקס +0/9 ? תודה רבה לכולם
  4. נתחיל את האשכול בחוק של השרת ככה שלא נתאמץ יותר מידי 3. אסור לנצל ילדים קטנים ולשגע אותם ב"שווה לכם" ולהביא חברים שיגדו שווה לכם! בנוסף לכך, אדם שיתחבר בשחקן אחד שלו ויגיד מוכר חפץ X במחיר מסויים, ובשחקן אחר יגיד קונה את אותו חפץ במחיר יותר גבוה, יענש בחומרה! ולחלק שאנחנו צריכים בדיוק: אדם שיתחבר בשחקן אחד שלו ויגיד מוכר חפץ X במחיר מסויים, ובשחקן אחר יגיד קונה את אותו חפץ במחיר יותר גבוה, יענש בחומרה! נתקלתי בשחקן Michael שמוכר משמר+הכל. לאחר מכן ראיתי את הקוסם Teleport שקונה משמר+הכל. ראיתי שטלפורט קונה שמחיר יותר טוב ממה שאני רציתי להציע.אמרתי נעשה רווח. הלכתי לMichael והצעתי לו גרייט+פוניקס+2 באותו זמן הייתי עם הקוסם Teleport בפארטי ואמרתי לו שאני מוכר לו משמר בכל אופן כש Michael הבין שהוא יהיה מחוייב כביכול לקנות ממני את המשמר הוא ביטל את העסקה גם מהביקי וגם מהקוסם. הבנתי שיש פה משהו מסריח. אני הצעתי לMichael על משמר-גרייט+פוניקס+2 נקי Teleport הציע לי על משמר 31 נקי+לאגנדרי צילמתי את כל הנושא הזה ואז הוא הודה שהם אותו בנאדם.
  5. היי אז ככה יש לי שם משתמש לשחקן Bug שבילתי אפשרי לכתוב אותו במשחק כי הוא עם נקודות וזה סרט אפשר להתחבר אליו רק אם עושים לו העתק הדבק (לשם משתמש). הבקשה שלי אם יש אפשרות שתוכלו לשנות לי תשם משתמש בבקשה זה יעזור לי מאוד כי אני לא מצליח למכור אותו.
  6. נקנה Danger+Shout>Out--Holy>In

תתחדש אחלה עיסקה היתה לך
  7. כמו שכתוב בכותרת דנגר ושאוט נמכרו לאור והולי נקנה ממנו תתחדש אחשלי תשמור אליהם שנתחדש
  8. אין לי שמץ על במאים אבל אני חושב ש עשה אחלה של עבודה בסרט IT אני פחות מיתמצא בבמאים אנדרס מוסקייטי
  9. אני ממש לא אוהב לאכול בחוץ רק איזה פעם בחודש לכן אני בקושי אוכל בחוץ אבל תודה על השיתוף כתבה ממש יפה
  10. pפלאלפל זה טעים אבל עדיין עדיף פיצה תודה על השיתוף
  11. מהו הסרט האהוב עליכם?

מה הקשר? את קראת בכלל את מה שרשמתי או סתם זורקת שם של סט באמיו? בחייאת תגובות לעניין לא שטויות בבקשה
  12. דיון על הסדרה עספור

לא ענית בכלל על הדיון את בכלל קוראת או סתם יש לך תגובה מסויימת לכל אשכול (בלי להעליב אבל ברצינות אני מצפה לתשובה אמיתית ולא לחרטה)
  13. דיון קולנוע/בית

איפה אתם מעדיפים לראות את הסרטים שלכם? אני מעדיף בבית כי יותר נוח ואני יכול לאכול באמצע ולעצור את הסרט מה איתכם?
  14. אני אוהב את קוונטין טרנטינו הוא נורא גאוני עם כל זוויות הצילום שלו! מבין הסרטים הטובים ביותר והידוע - להרוג את ביל! דונו!
  15. Monster House/מפלצת של בית

מכיר את הסרט אבל משום מה בתור ילד לא פחדתי ממנו חח
  16. שיתוף וול-E

מכיר סרט מאוד חמוד תודה על השיתוף!
  17. שיתוף משחקי חובה

נראה מעניין תודה על השיתוף!
  18. Monster House: הוריו של דיג'לס וולטר בן ה -12 עוזבים את העיר לסוף השבוע, משאירים אותו בטיפול של הבייביסיטר שלו, זי. DJ כבר ריגול על השכן הקשיש שלו הוראס Nebbercracker, אשר מחרימה כל פריט הנחיתה בחצר שלו. אחרי החבר הכי טוב של DJ "צ 'אודר" מאבד את הכדורסל שלו על הדשא של Nebbercracker, DJ נתפס על ידי Nebbercracker מנסה להתאושש, אבל הבעלים זועם כנראה סובל התקף לב נלקח על ידי אמבולנס. באותו לילה, DJ מקבל שיחות טלפון מהבית עם אף אחד בצד השני. האזנת על החבר של זי עצמות, DJ שומע אותו לספר זי על לאבד את העפיפון על הדשא של Nebbercracker כשהיה ילד וכי Nebbercracker כביכול אכל את אשתו. מאוחר יותר, בונס רואה את העפיפון שלו בפתח ביתו של מר Nebbercracker, אבל הוא נצרך על ידי הבית בעת אחזור זה. למחרת בבוקר, בחורה בשם ג'ני בנט מוכר סוכריות ליל כל הקדושים. DJ ו Chowder לראות אותה הולך לבית של Nebbercracker ו למהר לתפוס אותה לפני שהיא נאכלת על ידי זה. ג'ני קוראת למשטרה אבל לא מאמינים. השלישייה מבקשת ייעוץ מ Reginald "גולגולת" Skulinski, מומחה כביכול על טבעי. הם לומדים שהבית הוא מפלצת נדירה שנוצרת כאשר נשמה אנושית מתמזגת עם מבנה מעשה ידי אדם, וכי ניתן להרוג אותו רק על ידי השמדת לבו. הם מסיקים כי הלב חייב להיות תנור ו Chowder מספק דמה קרים מלאות תרופה כי צריך לגרום לבית לישון מספיק זמן כדי שיוכלו לכבות את הכבשן. שוטרים לנדרס ולסטר לסכל את התוכנית שלהם והם נעצרו כאשר לנדרס מוצא את התרופה הקרה נגנב מבית המרקחת של אבא של צ'אודר בתוך הדמה. כאשר השוטרים ללכת לבדוק את הבית, הוא אוכל אותם ואת המכונית שבה DJ, Chowder וג 'ני כבר זאנר: מדע בדיוני פנטזיה ואנימציה חוויה אישית: שוב סרט נוסטלגי {: סרט מדהים שעושה טפיה סיוטםי למי שלא רגיל לסרטי אימה סרט ישן אך עושהאת העבודה כמו שצריך הושקעה מאוד למרו תשהוא ישן ממליץ ביותר! קישוק לצפייה:http://www.seret.co.il/movies/s_movies.asp?MID=2033 טריילר+ תמונות: http://flix.tapuz.co.il/v/watch-3352568-.html
  19. שיתוף וול-E

וול-E: בתחילת המאה ה-22, מנהל תאגיד גדול בשם Buy n Large ‏(B&L) החיים בכדור הארץ. התאגיד מהווה בו-זמנית גוף שלטוני וכלכלי. הפסולת הרבה שנערמה על פני כדור הארץ וזיהום הקרקע והאוויר אינם מאפשרים עוד חיים על פני הכוכב, כל תושביו נטשו אותו ושוהים על ספינות חלל. אחת מהן היא ה"אקסיום". מספר רב של רובוטים מדגם "וול-E" נותרו על כדור הארץ במטרה לנקותו. לאחר השלמת מלאכת הניקיון ולאחר שיתאפשרו שוב חיים על הכוכב, תוך כ-5 שנים, מיועדים בני האדם לשוב לכדור הארץ. הוחלט כי הסימן המבשר אפשרות לחיים חדשים על פני כדור הארץ, יהיה גדילה של צמחים באופן ספונטני באדמה. למעשה, שובם של בני האדם לכדור הארץ מתמהמה מכיוון שבמשך 700 שנה לא אותר אף צמח על פני האדמה. מכל הרובוטים שהושארו על כדור הארץ נותר, בשנת 2800 לערך, רק אחד תקין. רובוט זה פיתח אישיות במהלך השנים. וול-E גם פיתח תחביבים כגון צפייה בקלטות מחזות זמר ואיסוף זבל שמוצא חן בעיניו. הוול-E שנותר עדיין ממשיך במשימתו לאסוף זבל, לדחוס אותו לקוביות ולסדרו בערימות אשר במהלך השנים הדומות לגורדי שחקים. וול-E ממשיך את עבודתו הסיזיפית, כשלפתע נוחתת חללית בקרבתו, וממנה יוצאת הרובוטית אִיב (משמעות השם באנגלית: "חוה"). איב נשלחה על ידי ה"אקסיום" כדי לחפש צמח באדמת כדור הארץ. מציאתו תאפשר ל"אקסיום" לסיים את משימתה ולשוב לכדור הארץ. איב מתגלה כרובוטית משוכללת וקשוחה, אולם לאחר מאמצים רבים מצידו של וול-E היא מתחילה לנהל עמו אינטראקציה. כשוול-E מראה לאיב צמח שמצא בין ערימות הזבל, היא לוקחת אותו לחיקה, מפסיקה לפתע כל פעילות ומתחילה לאותת לספינת האם שלה. לאחר זמן מה נוחתת חללית בקרבת מקום ואוספת את איב. וול-E מצליח לעלות על החללית, ונוסע יחד איתה לחללית האם, ה"אקסיום". זאנר: מדע בדיוני אנימציה הרפתקאות חוויה אישית : שוב אחד הסרטים שעשה לי את הילדות ומקווה שגם לחלק מימכם ואם לא אני ממליץ ליצפות בו עכשיו! סרט מדהים למרות שהוא ישן קישור לצפייה: http://seretnow.me/movies/וול-e-וול-אי-מדובב-לצפייה-ישירה-wall-e-2008/ טריילר ותמונות:
  20. פרסום Jonas Blue - Rise ft. Jack & Jack

אחלה שיר תודה על השיתוף אליעדון
  21. דיון

שיאומי רדמי נוט 4 איקס מעדיף אנדרואיד בהרבה
  22. שיתוף משחקי חובה

משחקי חובה: וִינֶס "וי" דלמוניקו (אמה רוברטס) היא תלמידת תיכון חסרת ביטחון עצמי, מופנמת וחנונית חובבת צילום, המתגוררת בסטטן איילנד עם אמה ננסי (ג'ולייט לואיס), אחות במקצועה וקשת יום. אחיה הגדול, מייקל, מת שנתיים קודם בנסיבות שאינן מוסברות בסרט. שני חבריה הטובים הם טומי מנקוזו (מיילס הייזר), האקר חובב המאוהב בה בסתר, וסידני "סיד" סלואֹן (אמילי מיד), נערה הרפתקנית ופרועה שהיא ההפך המוחלט של וי המשמשת כסיידקיק של סיד. וי מצידה מאוהבת בג'יי.פי. גֶרֶרוֹ (בראיין מארק), שהוא גם שחקן פוטבול, ועוקבת אחריו ברשתות החברתיות. וי התקבלה ללימודים במכון לאומנויות בקליפורניה - CalArts (אנ'), אך נאלצת לדחות את ההצעה כדי לא להשאיר לבד את אמה שעדיין מתאבלת על בנה המת, ומכיוון שאין ידן משגת לממן מגורים במעונות סטודנטים. בשעה שהיא מנסחת מכתב סירוב למכון, וי משוחחת בסקייפ עם סיד, אשר כמו בני נוער רבים ברחבי ארצות הברית, משחקת במשחק המציאות Nerve. אפשר להצטרף למשחק כ"שחקנ/ית", או כ"צופה" בתשלום. כאשר משתמש נרשם כשחקן, המשחק אוסף את כל המידע הקיים אודותיו ברשת, החל מרשתות חברתיות, תכונות וחולשות אופי, ועד מקום מגורים, בני משפחה ופרטי חשבונות בבנק. המידע חשוף לצופים, ובהתאם לו, הם מטילים "חובות" על השחקנים ככל העולה בדמיונם. על ביצועים מוצלחים מועברים סכומי כסף לחשבונות הבנק של השחקנים בהתאם לרמת הקושי והסכנה בחובה. סיד פופולרית ביותר במשחק וזוכה לאלפי עוקבים. היא מנסה לשכנע את וי להצטרף למשחק, אך זו נרתעת. כאשר וי וטומי באים לצפות במשחק קבוצת הפוטבול של ג'יי.פי., וי משתדלת לצלם אותו, ואילו סיד, כחברה בלהקת המעודדות, עולה לכר הדשא וחושפת לפני הקהל את עכוזה כחובת מונינג שקיבלה במשחק. כאשר הם יושבים בדיינר, חבריה של וי מקנטרים אותה על העדר אומץ ויצר הרפתקנות, מדגימים לה איך נקבעות חובות במשחק, ומטילים עליה "חובה" לפנות אל ג'יי.פי. היושב בשולחן סמוך עם חבריו. היא מתביישת ומסרבת, וסיד פונה אל ג'יי.פי. ומגלה לו שווי מתעניינת בו, אך הוא מגיב בחוסר עניין. וי המושפלת עוזבת את המקום, חוזרת הביתה נסערת, וכדי להוכיח אומץ, היא מתחברת למשחק כשחקנית בכינוי "וי_99". כאשר היא מקליקה על מקש "שחקנ/ית", האפליקציה אוספת את כל המידע עליה מהרשת, ומסבירה לה שלושה כללים בסיסיים: על השחקן לצלם את ביצוע החובה בטלפון הסלולרי, כדי שהצופים יוכלו לראות ולשמוע את השחקן בזמן מעשה. שחקן נפסל ומפסיד את כל הכסף שהרוויח, בשני מקרים: אם הוא "מתקפל" ופורש מהמשחק, או נכשל בביצוע חובה. אסור להלשין למשטרה לגבי המשחק, ומי שילשין - יִפָּגַע. ממליץ אך ורק מעל גיל 13+**** זאנר: מתח סרט הרפתקאות מותחן תכנולוגיה חוויה אישית: סרט ממש טוב הכניס פי 4 מההוצאות שלו כמובן שמאוד אהבתי את הזאנר ואת המדע הבידיוני שבו סרט ממש טוב! ממליץ לצפייה קישור לצפייה: http://www.seret.co.il/movies/s_movies.asp?MID=5279 טריילר ותמונות:
  1. טען פעילות נוספת
  • הודעות בפורומים

• אשכולות בפורום

• משתמשים רשומים

• המשתמש החדש ביותר