• הכרזות מערכת

• lids

אנשי השנה לשנת 2017   23/01/18

האנשים שעשו לכם את השנה באשכול הבא:   כנסו לקבל גביעים, ולברך את הזוכים מצוות אמיו ישראל

כל הפעילויות

This stream auto-updates     

1. מקודם
  2. ב נ ו ת ו ב נ י ם ת ה י ו ב ר י א י ם הבאג שמצריך טיפול: באג רמות שם השחקן :LordHack בקצרה על האירוע : שמתי לב שאחרי זמן ארוך של אימונים הלורד שלי לא עלה רמה, ועלה בדעתי שזה באג רמות אז נכנסתי לאתר ועשיתי "תיקון באג רמות" השחקן חזר רמה אחת אחורה ואז ניסיתי שוב להתאמן וזה לא עבד אז ניגשתי עוד פעם לאתר ועשיתי "תיקון באג רמות" והשחקן חזר עוד רמה אך לא עזר. החלטתי לבדוק אם באמת מדובר בבאג רמות אז לקחתי את הקוסם הפול שלי ועשיתי אימון לילה נחשו מה ניחשתם נכון הלורד לא עלה רמה SOOOOOOOOOO BE SuRe ThAt i`M wAiTiNg FoR yOuR ReAcTiOn ל ט י פ ו ל כ ם א נ ש י ם י ק ר י ם
  3. איזה וינדוס ? אבל אתה צריך להכנס לוינדוס דפנדר ולהוסיף את המאין והלאנצר ולא יממחק לך כלום בהצלחה
  4. דיון Skill VS Hack

Hack!!
  5. פרסום איך הלוגואים

אין אפילו ביקורת לתת כי האתר הזה מייצר לוגו כמו כותרת בWORD וגם אתה לא עושה כלום
  6. פרסום אבי נוסבאום

שכחת לציין שהוא היה עם עוד שחקן מפורסם למחצה בתוכנית "צא מיזה" שהיו נותנים משימות בתמורה לכסף.
  7. דיון Skill VS Hack

נודר Hack מה אתם משוגעים
  8. זוג גלאדיוסים +הכל

מה מוצע למכרז: זוג גלאדיוס +הכל כמה זמן נמשך המכרז: 7 ימים מחיר התחלתי: 5 נייט קפיצות בהצעה: 0.1
  9. עודכן 20.2.2018 בשעה 7:49 מכירה: לביקי: פוניקס+0+מזל+ריף גראנד+0+מזל+ריף כנף לביקי +13 +הכל - 1.1נקי מגן ראונדר +13 +הכל - 2.2 נקי זוג גלאדיוס +13 +הכל - 5.2 נקי לקוסם: גראנד+0+מזל+ריף מטה כאוס לקוסם +הכל - 5 נייט
  10. UP +עדכון קניה / מכירה מכירה: סט דרקון אקס+13 (4 חלקים+ריפ) היון גורודה+9 בון אקס+9 זוג מורנינג אקס+0 2 סטים דרקון אקס+0 סט רפאים אקס+ריפ+0 סט רפאים אקס+0 (בלי ריפ) סט פלדה קלה אקס+0 (3 חלקים +ריפ) סט פלדה+0 (2 חלקים+ריפ) גרזן קטן אקס+13 כנף נשמה/כנף רפאים/כנף אפלה+0 סוס רמה 50 קניה: יד + רגל + טבעת לאטר עתיק קונדון+הכל - אין לי דברים +הכל אז אין טעם כרגע לשאול על הוספות
  11. יש מעט דברים מתוקים שאני אוהבת וכדורי שוקולד אחד הדברים הטעימים ביותר, תודה על המתכון, אני משערת שאני אשים טיפה פחות סוכר
  12. איזה תסכול איזה עצב פוקד אותי ביומיים האחרונים 

אני שחקן חדש ולא ידעתי שהיה לי בעיות כאלו

הגילדה שלי לא עוזרת לי ועשיתי טעות קריטית ביותר

אני חייב פארטי לשתי ריסט הבאים כדי שאוכל להמשיך לשחק 

בגלל שהזריזות שלי בהרבה מעל האנרגייה ואני פשוט לא מאמין  שכולם אפתיים כלפיי 

אז למה יש גילדה חברים ופורום?????

אם אני מבקש ומתעלמים ממני אני פשוט הגעתי לרמה של תסכול כל כך נוראי

שאני על סף.

אפילו ההנהלה מתעלמת ממני והשארתי הודעה ולא חזרו אליי אחרי 24 שעות של מועקה קשה

13. ערב טוב . אז ככה לא מזמן קיבלתי באן בטיגר עכשיו היה לי בבנק שלו 2 זוגות חורבנים ואיאים ועוד כמה שטיות עכשיו אני פותח תבנק רואה רק זוג אחד יש מצב תבדקו עם בתוך השחקן של טיגר יענו בלא בבנק אלה בתיק שלו יש חורבנים ? לא עליו אלא בתיק שלו .
  14. דיון Skill VS Hack

אמרתי את דעתי. כמו שאתה אומר את דעתך רון.. ילד טיפש עם זיפים
  1. טען פעילות נוספת