• הכרזות מערכת

• lids

יום סחר נדחה   22/11/17

בגלל בעיה טכנית היום סחר נדחה, תאריך חדש יצא בימים הקרובים

כל הפעילויות

This stream auto-updates     

1. מקודם
  2. אולי זה באג או שזה בעיה ב משחק אבל כול לילה אני מקבל דיסי וזה לא בגלל האינטרנט שלי אלה שאני משאיר אפקי בצהרים זה לא קורה ויש לילות שאני משחק ופשוט רק בלילה דיסי זה קצת מוזר אני שלמתי על VIP ובקושי ומצליח לעשות משהו שם משהו יכול לתת לי פתרון. נ.ב אני משאיר את המסך דלוק כול הלילה בשביל זה
  3. היום סחר ידחה בגלל בעיה טכנית, ברגע שנפתור את הבעיה נוציא תאריך ליום סחר חדש. אני בטוחה שלא הייתה רוצה פעילות סחר בפורום בלבד, ולכן עדיף לדחות את הפעילות ליום אחר שבו ניתן יהיה להוציא את הפעילות גם במשחק.
  4. משתמש יקר, אשכול זה הועבר מפורום פניות לצוות המשחק אל פורום פניות לצוות הפורום כיוון שנמצא כפורום מתאים יותר לנושא האשכול, גלישה נעימה.
  5. שלום Yosef541 המקרה של דדי והמקרה כאן הוא שונה בהרבה מובנים אין צורך לתת לך הסברים התשובות באשכולות של Castle ו King אלה תשובות שיהיו גם כאן בנוסף לא מדובר כאן בפרוטקציות וזה שדברים לא נראים לך הגיוני זה בסדר זה בחירה שלך כל דבר נעשה בו בדיקות אז אתה מוזמן להתעדכן דרך האשכול שלהם אין צורך בעוד אשכולות הקשורים לנושא ננעל
  6. בדיחה דיור מוגן

תודה דניאל, חכו תגיעו לגיל כזה..
  7. איזה תמונה אבי, חשבתי הופיע לנו מישהו חדש עם התמונה הזאת עד שראיתי את השם שלך :D

שיהיה לך בוקר נפלא, רושמת לך פרטית.

8. שיתוף 26K

ספאמר._. בהצלחה ל30K
  9. פרסום Ed Sheeran

אני גם כמו אלמוג לא מכיר את הזמר אבל אחלה שירים, תודה על השיתף
  10. לידיה בוקר טוב תגידי היה היום את פעילות של מסחר?

1. הצג תגובות קודמות  עוד %s
    2. lids

lids

תאמין לי חי שחבל לי שאני צריכה לדחות זאת, אבל אני בטוחה שתרצה יום סחר באמת כיפי ולא סתם משהו בפורום בלבד ;)

3. Chai

Chai

תכלס הייתי מעדיף עכשיו כי יום ראשון חוזר לבסיס לשבועים

4. lids

lids

אני אוודא שהיום סחר יצא בסוף שבוע שבוע הבא יש פעילות אחרת אז כנראה אחרי זה :)

11. לאאאאא אחרי זה יהיה לי טיפה בגלל שהערך ירדדד
  12. שיתוף TheAngel&Castle- שותפים

.... לא חשבתי שזה יקרה חחחח תהנו
  13. יש לנו זוכה והערה קטנה אין אפשרות להגיב פעמיים שימי לב לחוקים בבקשה.
  14. שיתוף TheAngel&Castle- שותפים

בהצלחה חשבתי שרון פורש בכלל
  15. די דור רואים פה מאקרו קל פשוט הוא שינה תQWE ל ADF והשאלה שכבר שאלו מה הקטע שלו לעשות את זה באמצע קרב זה פאקינג לא הגיוני מישהו לא יעשה את זה סתם ככה כי באלו וזה אחד לאחד כמו המקרה של דדי http://siz.co.il/my.php?i=4oggzmq5nzyg.jpg רק הוא החליף תמילים הבחור בא לירשום סימן שאלה ונפלט לו די ליהות עיוור הסיבה היחיה לא לתת לו זה רק פרוטקציות כמו שעשיתם למיטולקר שלא היה גישה בבירור היה גישה לא משנה בישביל מה כן הוא נכנס למאסטר וכן היה גישה פשוט בשיה אסף איתי כנראה בכו לך שתוריד וזה מה שקרה אז די עם הפרוטקציות שלכם זה כבר מוגזם יום טוב
  16. שיתוף TheAngel&Castle- שותפים

שיהיה לכם בכיף שותפים ^^
  1. טען פעילות נוספת