כל הפעילויות

This stream auto-updates     

1. מקודם
  2. בוקר טוב דור :)

תוצאת תמונה עבור בוקר טוב יום שלישי

3. שיתוף מזל טוב ל - Nisim!!

מזל טוב ניסים
  4. שיתוף מזל טוב ל - Nisim!!

מזל טוב ניסים
  5. לגבי האשכול הזה יש לי שאלה נניח ואני קונה עכבר מאקרו הכל ב נניח כמובן המאקרו לא מופיע בתהליכים ולא בשום מקום נניח והמילוי שלי 10 שיוקיים ל שניה אחת זאת אומרת 100 שיקוים ל 10 שניות אז אני לא יקבל באן אם יש צילום מסך כשאני ממלא ככה?
  6. שיתוף מזל טוב ל - Nisim!!

באיחור אופנתי של 52 דקות, מזל טוב ניסים!
  7. 19)פרסום שרתים מתחרים-באן לתמיד לכל השחקנים. אין להמליץ על שרת מתחרה/לשבח ולהסביר על שרת מתחרה העובר על החוק יענש בבאן אייפי אני באמת לא מבין מה אתה רוצה שאני אעשה במקרה הזה, לא רק שפרסמת שרת, אלא גם פרסמת אותו בפוסט(!) זה כמו שתגנוב משהו מחנות ותגיד שלא ידעת שאסור לגנוב, או שתשתמש בהאקים ותגיד שלא ידעת שאסור, זו הקטנת ראש ואי ידיעת החוקים אינה פותרת משתמשים מעונשים! יצאתי יחסית רחום באייפי, עשיתי מצומצם וגם המספר באנים שקיבלת מאוד מצומצמים, דיברתי עם איתי והוא אישר לי לתת לך צ'אנס נוסף אבל לא מדובר בהורדת הבאן - אלא באופצייה השניה שמצויינת בחוקים הפחתת הבאן (לתקופת זמן קצרה יותר), מחיקת חפצים (לפי השיקולים של אליעד), והורדת ריסטים (לפי השיקולים של אליעד) אם אתה מעוניין באופציה הזו אני מוכן לדבר עם אליעד ובימים הקרובים הוא יגיב כאן עם התוצאות של הבדיקות שלו מבחינת החפצים שיש לך וכו'.
  8. השחקנים הבאים נכנסים לבאן לתמיד - Preeminent EAA7 nivderi989 אפשר לראות את הפוסט פה V [16:10:00] : [1][Preeminent] : [ /post יש אמיו חדש בשם MuXXXXX שרת קל חדש בואו ] כמובן ששם השרת צונזר כדי שלא יצא מצב שאנחנו בעצם מפרסמים אותו.
  9. ניסים יא ניסים מזל טוב יאח עד 120 שנה וריסטים ומי ייתן שמעולם לא יפריעו לך בביג ספוט
  10. נכנסו לבאן לתמיד - ~________~ fffffffsss fdagsfgsdf KingOfDl Millenium llooopptt dsdsdsdd סרטון להוכחה שמדבר בפני עצמו - קרדיט לאלמוג על התפיסה .
  11. תמונה קשורה

1. Rose

Rose

לילה טוב לידס D:

2. Vortex

Vortex

למה את לא משאירה לי גם גליטרים בפרופיל לידיה, אני קצת מקנא אני לא אשקר

3. Rose

Rose

אני יותר שווה את זה

אתה לא שווה את ההשקעה, צריך לפרסם לך משוואות במתמטיקה בפרופיל

12. ומאחר ואני בשוונג מכול הלילה טובים היפים שמצאתי נוסיף עוד כמה
  13. אני מקווה שהכול בסדר, האם יש עוד משהו שאפשר לעשות עבורך?
  14. אני מקווה שהכול בסדר, האם יש עוד משהו שאפשר לעשות עבורך?
  1. טען פעילות נוספת