עבור לתוכן

לוח תוצאות

 1. lids

  lids

  מנהלת ראשית בפורום אמיו ישראל


  • נקודות

   55

  • הודעות פעילות

   7,630


 2. Adir

  Adir

  סגן מנהל ראשי ו GM


  • נקודות

   42

  • הודעות פעילות

   28,385


 3. skyskysky

  skyskysky

  משתמשים רשומים


  • נקודות

   35

  • הודעות פעילות

   3,831


 4. Vortex

  Vortex

  ראש צוות GMS ומנהל פורום מחשבים וסלולאר


  • נקודות

   28

  • הודעות פעילות

   6,202תוכן פופלארי

Showing content with the highest reputation since 20/04/18 מכל המקומות בפורום

 1. 9 נקודות
  לאחר דיון עם צוות ההנהלה הגבוהה הוחלט ליצור שימוש נוסף לקרדיטים בשרת - ניקוי עבר שחקן בתמורה לקרדיטים העניין הגיע מהרעיון האמריקאי - Bail עפ"י עקרון זה - במידה וביצעת פשע מינורי יחסית בארצות הברית [לדוגמא רעש, קללות רציניות, איומי סרק וכו'] ניתן לשלם כדי לצאת ממעצר תמורת כמות דולרים מסויימת. החל מהיום ניתן יהיה למחוק עבר של שחקנים - כדי שאנשים יוכלו לסחור בשחקנים לאחר באני עבר שלא בהכרח קשורים לבעלי המשתמש העדכניים. המחיר לניקוי עבר כרגע יהיה 120 קרדיט - ובמידה ואתם רוצים לנקות עבר יש לנקות לפי הטופס הנ"ל לאחר שליחת 120 קרדיט לשחקן DorrGM תגובות לא קשורות / תגובה ללא שליחת קרדיט תמחק ותוביל לדין משמעתי בפורום [אזהרה וכו']. שבת שלום!
 2. 5 נקודות
  חג שבועות שמח אמיו ישראל חג השבועות נמצא מלפנינו ולקראתו דאגנו לפנק אתכם כמה שאפשר - ✪תוספת אקספי במשחק✪ ✪ הנחות בחנות הוירטואלית✪ ✪הנחות במס העברת קרדיטים בשרת✪ ✪הגרלה על שחקן✪ ✪הודעה בנוגע לקאסל סייג' ב19.5.18✪ מבצעים ברכישת מטבעות \ קרדיטים בכל רכישה של 100 מטבעות ב- 10 ש"ח תקבלו עוד 50 מטבעות! בכל רכישה של 500 מטבעות ב- 50 ש"ח תקבלו עוד 250 מטבעות! בכל רכישה של 1000 מטבעות ב- 100 ש"ח תקבלו עוד 500 מטבעות! בכל רכישה של 2000 מטבעות ב- 200 ש"ח תקבלו עוד 1000 מטבעות! בכל רכישה של 3000 מטבעות ב- 300 ש"ח תקבלו עוד 1500 מטבעות! בכל רכישה של 4000 מטבעות ב- 400 ש"ח תקבלו עוד 2000 מטבעות! בכל רכישה של 5000 מטבעות ב- 500 ש"ח תקבלו עוד 2500 מטבעות! בכל רכישה של 400 קרדיטים ב-99 ש"ח תקבלו עוד 200 קרדיטים! המבצע החל מהתאריך 20.05.2018 בשעה 21:00 ועד ה - 27.05.2018 בשעה 00:00. - לרכישת מטבעות או קרדיטים דרך פייפאל או כרטיס אשראי תלחצו כאן. - למדריך לשימוש בחנות המטבעות במשחק לחצו כאן. - המבצעים חלים לרוכשים בשיטת תשלום של פייפאל \ העברה בנקאית \ כרטיס אשראי בלבד. - לרכישת מטבעות או קרדיטים דרך העברה בנקאית או במידה ויש שאלות יש לפנות אלי דרך הוואטצאפ, המספר הוא 055-948-8326. הפחתת מס העברת הקרדיטים במקום 10% למשך המבצע המס ירד ל3%! תוספת אקספי בכל השרתים שרת 2 (PVP) - במקום 150 אקספי בימי החג תקבלו 200 אקספי! שרת 3 (NONPVP) - במקום 150 אקספי בימי החג תקבלו 200 אקספי! שרת 4 (NONPVP) - במקום 150 אקספי בימי החג תקבלו 200 אקספי! שרת 5 (NONPVP) - במקום 150 אקספי בימי החג תקבלו 200 אקספי! שרת 6 (VIP NONPVP) - במקום 200 אקספי בימי החג תקבלו 250 אקספי! שרת 7 (VIP NONPVP) - במקום 300 אקספי בימי החג תקבלו 400 אקספי! תוספת האקספי תחול החל מ- 20.05.2018 בשעה 21:30 ועד התאריך 27.05.2018 בשעה 17:00. הודעה בנוגע לטירת הסייג' הקרובה - 19.5.18 בעקבות החג, אין אני רוצים לפגוע בחווית המשחק לאלה ששומרים את החג, ולכן הסייג' ידחה לתאריך ה20.5 יום ראשון במוצאי החג בשעה 21:00 ויארך שעה בלבד [עד 22:00]. מצטערים על אי הנעימות החד פעמית. הגרלת שחקן ברוח החג לקראת החג הוחלט על הגרלת שחקן! השחקן יהיה קוסם פול עם הניק Tipex - ברוח החג, הניק הכי לבן שמצאנו. על הקוסם יהיה סט בון כולל הכל+הכל ! [קונדון, מגן גראנד, כנף, 2 טבעות קרח, שרשרת תאורה] כל מה שצריך לעשות כדי להכנס להגרלה זה להגיב כאן! כל מי שמגיב באשכול יכנס אוטומטית להגרלה! חוק קטן בנוגע להגרלה - יש להגיב פעם אחת בלבד, משתמש שיתפס מגיב מכמה משתמשים יענש בחומרה בפורום ובמשחק! ובנימה קצת יותר טובה, ❀ חג שמח ❀ ❀ צוות אמיו ישראל ❀
 3. 3 נקודות
  כלבה שמצאתי ברחוב ואימצתי אותה
 4. 3 נקודות
 5. 3 נקודות
  לאחר שקראתי את כל התגובות הייתי עד לכמה דברים; רב התגובות כללו בתוכן את המילים "עשיתי על האש עם המשפחה/חברים/דודים והלכתי לים" אופן בחירת הזוכה לא תהיה דרך מה שהוא רשם - כי אם נגיד דוגרי, אם אני פוסל אוטומטית את כל החבר'ה שהגיבו את התכל'ס - מה שהם באמת עשו [ושאין בזה שום דבר רע, כי גם אני עשיתי על האש ביום העצמאות] אז זה משאיר את ה"זכייה" לאנשים שעשו דברים מעניינים, ובכך אנו נותנים יד לאנשים פשוט באיוונט הבא או ללכת לעשות דברים מעניינים - או פשוט לשקר, כי הם יודעים שהם צריכים לבלוט - וזו לא המטרה של המילה "הגרלה" אז מה שעשיתי זה שוב - השתמשתי באתר Random.org והגרלתי מספר כמספר התגובות שהופיעו כאן [לאחר שמחקתי את הפסולות] - והזוכה הוא: Painter שמספר שהוא.. עשה על האש.. כמובן בכל מקרה, צור איתי קשר בפרטי לטובת בחירת הפרס [סט,דמות,משתמש וכו'] מודה לכולם על ההשתתפות ומקווה שנוכל לארגן עוד המון איוונטים כאלה בעתיד!
 6. 2 נקודות
  אתה תבין שלכל שחקן יש מחיר גם למי שאומר שהשחקן לא למכירה
 7. 2 נקודות
  מערכת חנות הנקודות החדשה! שלום לכולם, צוות הפורום מציג בפניכם מערכת חדשה שעבדנו עליה הרבה עבורכם, אנחנו מציגים בפניכם את המערכת החדישה שלנו שנקראת חנות הנקודות! מהיום, תוכלו להשיג נקודות באמצעות פרסום אשכולות ותגובות, ובדרכים נוספות כמובן! עם הנקודות האלו תוכלו לרכוש הטבות בפורום ובמשחק וחפצים במשחק, תוכלו להמר ולשחק משחקים. לעוד מידע על איך החנות עובדת, איך מרוויחים נקודות ואיך ניגשים לחנות, היכנסו לאשכול שנמצא בנעוץ באתגרים ופעילויות, קישור: ממליצים בחום לבדוק מה יש בחנות הזו, שווה במיוחד! שימו לב - הנקודות שהיו לכם בטבלה לא מתאפסות, אלא מוכפלות ב-10 ונוספות לכם למשתמש! שינויים בצוות הפורום נתחיל בעלייה של מפקח פורום המנהל שהיום עולה למפקח פורום הוא מנהל פעיל שתמיד תמצאו אותו בצ'אט, היה בעבר מפקח פורום, והיום הגיע הזמן שלו לחזור לתפקיד, אם עוד לא ניחשתם, המנהל שמקודם לתפקיד מפקח פורום הוא: Avior מפקח פורום נמשיך בקידום של מנהלי פורום המנהל שהיום מקודם לניהול פורום חדשות ואקטואליה, אותו המנהל פעיל ומשקיע מעצמו המון, והוכיח שהוא ראוי לקבל 3 פורומים תחתיו המנהל הזה הוא לא אחר מאשר: Cola מנהל פורום מוזיקה, הומור וחידות, חדשות ואקטואליה ו-GM המנהל השני שאנחנו מקדמים לניהול פורום דיונים ומה שבראש, הוא מנהל שלא מפסיק להיות פעיל ומשקיע מעצמו כמה שהוא יכול, כרגע הוא מנהל החודש, והוא: Chai מנהל פורום קנייה ומכירה ודיונים ומה שבראש ונסיים בעלייה של שלושה מנהלים חדשים המנהל הראשון שעולה אלינו, הוא משתמש שהשקיע המון בתקופה האחרונה, ניסה לעלות בעלייה הקודמת אך ללא הצלחה, לא ויתר והמשיך להשקיע ולבסוף השתלם לו, כיום הוא משקיען החודש בפורום, והיום לאחר השקעה מרובה כל כך הוא עולה לניהול פורום ספורט, כנראה כבר נחשתם, המשתמש הוא: Eitanvak1 מנהל פורום ספורט המנהל השני שעולה שעולה אלינו הוא משתמש עם לא מעט כשרון בעיצוב גרפי, השקיע רבות לאחרונה בפורום עיצוב גרפי ובנוסף פעיל בפורום, הוכיח לנו שמגיע לו לעלות לתפקיד, והיום הוא ינהל את עיצוב גרפי ביחד עם דוד, המשתמש שהמצטרף אלינו היום הוא: Shatzy מנהל פורום עיצוב גרפי המנהל השלישי והאחרון שעולה אלינו היום הוא בחור עם ניסיון באנימות, בעלים של קבוצה שמתעסקת בתרגום ובביקורות של סדרות אנימה, אתם מכירים אותו כפקח משחק, מהיום תכירו אותו גם כמנהל פורום סרטים וסדרות ביחד עם אדם, והוא: orben01 מנהל פורום סרטים וסדרות ו-GI וזה הכל להיום, צוות הפורום מאחל לכל עולה ומקודם המון בהצלחה בתפקיד, ומקווים שתהנו ממערכת חנות הנקודות החדשה, בברכה, צוות הפורום.
 8. 2 נקודות
  אני אישית אוכל לפי תפריט מאוד מסודר כרגע והארוחת בוקר שלי כוללת גביע קוטג' 1%, 2 ביצים, 2 פרוסות לחם קל וירק כלשהו.
 9. 2 נקודות
 10. 2 נקודות
  מזל טוב גיבורים וואלה חנות מפחדה אחלה עדכון
 11. 2 נקודות
  נראה מעולה צעד יפה ונכון לפורום מזל טוב לכל העולים לתפקיד , ובחירה מעולה באביאור !
 12. 2 נקודות
  מזל טוב לעולים ולאביאור (כן אביאור בנפרד ) בהצלחה לכם והחנות מדהימה!
 13. 2 נקודות
 14. 2 נקודות
  תודה, מעריך אתכם מאוד על זה. לא אאכזב. והצלחה לכל השאר.
 15. 2 נקודות
  אין על חי שלי מזל טוב איתן המשיכו כך מלאכיים שלי
 16. 2 נקודות
  חי כל הכבוד על הזכייה. עכשיו אחרי שזכית תעזור לי לזכות באתגרים
 17. 2 נקודות
  ידוע שחי תותח על ! כל הכבוד לשניכם !!
 18. 2 נקודות
 19. 2 נקודות
 20. 2 נקודות
 21. 2 נקודות
 22. 2 נקודות
  ☺נטע ברזילי ☼ היי אהובים שלי , היום החלטתי להוציא אשכול מיוחד על אישיות מיוחד , כמו שכולכם בטח שמעתם על נטע ברזילי שהולכת לייצג את המדינה שלנו בארווזיון 2018. אז נטע אמנית קצת שונה משאר האמנים שמעלים כאן באשכולות , היא אמן מתחיל ואין לה הרבה סינגלים אבל כן היה לי חשוב לבחור בה ולהעלות קצת מהביצועים שלה בגלל שבחודש האחרון אני נתקלת בהרבה תגובות נאצה שעולות כלפיה ברשתות החברתיות . הרבה מגיבים כי הם לא אוהבים את השיר "TOY " / את הביצוע שלה , וכן אני מסכימה השיר די מוזר זה ז'אנר חדש שאנחנו לא רגילים אליו, וזה בסדר להביע דעה על שיר שיוצא ולהגיד לכלל מה אנחנו חושבים . אבל , והאבל הכי גדול הוא שהרבה תגובות הינן תגובות אישיות שפוגעות בה כאישה , כאמנית ובכללי כאדם בעולם הזה . אני חושבת שמאוד חשוב להעלות אשכול כזה כי גם פה במשחק אני נתקלת בהרבה קללות ודברי נאצה שנקראים לעבר השחקנים ופשוט כואב לראות כי כולם גיבורים על המקלדת ומאחורי המסך אבל אם זה היה פנים מול פנים אף אחד לא היה קם ומדבר . מעבר לזה , כשהאצבעות שלכן מקלידות על המקלדת אתם לא יודעים מי יושב מאחורי המסך , אולי זה ילד/ה עם בעיות רגשיות ואין לו את מי לשתף והמשחק בדמות אחרת נותן לו קצת ביטחון לעמוד מול אנשים אחרים ולהקשר , או שאולי זה ילד שכבר עובר התעללות נפשית / פיזית בבית או בבית הספר והקללות הקטנות שלכם כמו "חמור" , "הומו" , "מפגר" הן מילים קשות וכבדות ואולי לכם זה נראה כמו שטות וללא כוונה אך בצד השני המילה הזו יכולה להיות כל כך קשה וכואבת שאתם אפילו לא יכולים לדמיין לעצמכם . אני לא באה לפה לחנך אף אחד , אני לא אמא שלכם ואני גם לא מנסה להיות מה שכן חשוב לי לעשות זה להעמיד מולכם מראה ולנסות להראות לכם שכן יש צד שני וחשוב גם לראות ולנסות להקשיב גם לו . אז אחרי שפרקתי והיה לי חשוב מאוד לפרוק כי זה כן ישב לי הרבה זמן על הלב בואו נעבור לקצת מידע על הזמרת העולה והמדהימה שלנו . אז ככה נטע האהובה שלנו בת 23 , נולדה ב22 בינואר בשנת 1993 . היא זמרת , מוזיקאית ותקליטנית וכמובן זוכת העונה החמישית של "הכוכב הבא לאירווזיון" שכמובן שתייצג אותנו באירווזיון לשנת 2018 בליסבון בבירת פורטוגל . נטע גרה בהוד השרון ולה 2 אחים בגיל צעיר מאוד עברה יחד עם משפחתה לניגריה שם חיו 4 שנים וחזרו חזרה לישראל המדהימה שלנו . כשהייתה נערה הייתה חונכת בקן רמתיים בתנועת הנוער העובד והלומד , למדה בבית ספר למוסיקה רימון . לפני שהתגייסה לצבא נתנה מעצמה לשנת שירות בתנועת הנוער תרבות ב"נחל" וכבר בצבא שירתה בלהקה צבאית בחיל הים . ועכשיו בואו נשמע קצת ביצועים שלה מהתוכנית : מצטערת שאין הרבה וגם אין מילים כי באמת שלה לה סינגלים אבל כמובן שאשים את שיר הדגל שלנו Look at me, I'm a beautiful creature I don’t care about your "modern-time preachers" Welcome boys, too much noise, I will teach you Pam pam pa hoo, Turram pam pa hoo Hey, I think you forgot how to play My teddy bear's running away The Barbie got something to say: Hey! Hey! Hey! Hey! My "Simon says" leave me alone I'm taking my Pikachu home You're stupid just like your smart phone Wonder woman, don't you ever forget You're divine and he's about to regret His baka-bakum, bak-bak bakumbai… I’m not your toy You stupid boy I'll take you down I'll make you watch me Dancing with my dolls On the MadaBaka Beat Not your toy! A-A-A-Ani Lo buba! Don't you go and play with me boy! A-A-A-Ani Lo buba! Don't you go and play… Shake! Kulului, Kulului, Ah, wedding bells ringing Kulului, Kulului, Ah, money man bling-bling I don't care about your 'stefa', baby Pam pam pa hoo, Turram pam pa hoo Wonder woman, don't you ever forget You're divine and he's about to regret His baka-bakum…bak-bak bakumbai… I’m not your toy You stupid boy I'll take you down I'll make you watch me Dancing with my dolls On the MadaBaka BeatNot your toy! וכמובן לפי המסורות .... התמונות : איזה מהממת אה? איזה סטייייייייייל !! וכמה ביטחון . יפים שלי מקווים שאהבתם את האשכול הקצת שונה , אשמח לתגובות בכדי לדעת שבאמת יכולתי והצלחתי לשנות כמה דעות של אנשים פה
 23. 2 נקודות
  אוהבת אתכם אדם? יש לך משהו לספר לנו? מ..מ..מ..
 24. 2 נקודות
  שמע אהבתי את כל העבודות כאן אתה יודע לשחק עם צבעים וזה נראה ממש יפה. כל הכבוד
 25. 2 נקודות
  זו נקמה של יאיר ברוצחים על בטוח
 26. 2 נקודות
  שמע הלוגו הזה יצא לך ממש טוב (לא לטעמי אבל עדיין חחח) הפרחים משתלבים מצוין, פונט שמתאים לכיתוב מאוד, והצבעים גם יפים. התת ניק שרשמת משתלב מעולה ולא בולט יותר מדי, אני אישית לא אוהב תתי ניק בלוגו אבל פה זה משתלב ממש טוב
 27. 2 נקודות
  שלום רב רביד, נתחיל מזה שכן אני מבין שבעבר יאיר היה עונה באופן יומי על הפניות בשחזורים וזה מסיבה מאוד פשוטה שכמות השחזורים הייתה מאוד קטנה יחסית להיום שנפתחים מעל 50 בקשות שחזורים בכל יום, אז כן זה לוקח זמן (במיוחד שיש עוד פניות כמו שלך שמבקשים שחזור ללמעלה מ - 3 משתמשים) ולכן גם בדף התמיכה כאן בפורום רשום את הדבר הבא (אגב שעברו רק 25 יומים ו13 שעות מהתגובה האחרונה על הפניה שלך): לטענתך השניה באשכול, כל שחקני הקהילה מקבלים יחס שווה לחלוטין בין אם תרמו מכספם או שלא, כולם מקבלים את אותו מענה ולכן אני לא רואה שום סיבה למה אתה צריך לקבל יחס מיוחד בגלל שתרמת בעבר או בהווה אני לא כל כך מבין לצערי. בנוסף חשוב לי להזכיר לך ששמירה על פרטי המשתמש הם אחריות שלך ורק שלך בלבד, כך שאנחנו לא מחוייבים או חייבים לך כלום בשחזור, כן מנסים לסייע ולעזור ויגידו כאן משתמשים שאני עונה להם שאנחנו כן עושים את עבודתנו כדי לסייע לאותם משתמשים ששכחו פרטים. מההיבט המשפטי - שיהיה בהצלחה. מקווה שעניתי על כל השאלות \ הערות באשכול שלך, המשך ערב נפלא. נ.ב מה שכן אני יכול להגיד זה שאנחנו עובדים על הכשרה של עוד אנשי צוות לבצע שחזורים כך שנוכל לפצל את העבודה ולספק מענה יותר מהיר בעתיד הקרוב.
 28. 2 נקודות
  יום העצמאות הגיע, ואני בבית חולה במקום לנסוע עם כול המושב שלי לטיול, אז דיכאון? מה פתאום? אם אני מרגישה קצת יותר טוב ויש פרס בגלל אתגר שבוטל בפסח, למה לא לעשות אתגר של ההנהלה הגבוהה? אז המשתתפים עשו עבודה טובה כולם (באמת כול הכבוד לכול המשתתפים) אז הנה קצת מהאתגרים שביקשתי לעשות במשחק: אתגר ראשון יצירה שלכם לכבוד יום העצמאות במשחק: אתגר חמישי לצלם במשחק דגל ישראל מתנפנף: אתגר שביעי לברך חברים לחג במשחק: אתגר שמיני לעשות על האש במשחק: ואיך באמת שכחתי להדליק משואות אבי? תודה שנתת לי תמונה אחת עם משואה: תודה רבה למשתתפים היה לי באמת כיף איתכם, אני מקווה שהאתגרים שלי גם היו כיפים עבורכם שבת שלום
 29. 1 נקודה
  חג שבועות שמח אז חג השבועות כמעט כאן ובפורום אנחנו חוגגים את החג והכנו עבורכם כמה פעילויות לכבוד החג קצת ממנהגי החג: חג השבועות זהו חג חקלאי ולכן בקיבוצים ובמושבים יש טקסי ביכורים ותהלוכות חגיגיות, בהם מקשטים סלים ועגלות וממלאים בתוצרת חקלאית, פירות ירקות מובילים בהמות בית מקושטות. ביום זה נוהגים לאכול מוצרי חלב בגלל שבזמן קבלת התורה כול הכלים של עם ישראל היו לא כשרים, וכול מה שניתן לעם ישראל זה לאכול מוצרי חלב, טעם נוסף הוא שכמו שחלב יכול לסעוד ולקיים את הגוף האנושי ככה גם התורה מספקת את התזונה הרוחנית הדרושה לנשמת אדם. יהודים דתיים נוהגים ללמוד תורה כול הלילה של שבועות מתוכננים לכם אתגרים מכרזים והגרלות בפורום חלקם כוללים את חנות הנקודות החדשה יריד המכירות נפתח לשבוע אחד בין התאריכים 17.05.18 ועד 25.05.18 שיהיה לכולם חג שבועות שמח מצוות הפורום
 30. 1 נקודה
  שיר יפה, תודה על השיתוף לליטה
 31. 1 נקודה
  מכיר וממש אוהב! תודה על השיתוף
 32. 1 נקודה
  חח עשינו תחרות מי לוקח את הנשק הוא שלח לי פארטי ליד ולקח לי את הנשק נוכל
 33. 1 נקודה
  תחדש נשמה
 34. 1 נקודה
 35. 1 נקודה
  נחמד, תודה על השיתוף יוגב
 36. 1 נקודה
  עם הנקודות האלו תוכלו לרכוש הטבות בפורום ובמשחק וחפצים במשחק, תוכלו להמר ולשחק משחקים. זה מה שאתם מלמדים את הקהילה שלכם?!?!?!??!?!?!?!?!?! להמר?!?!?!?!?!!? תתביישו לכם!
 37. 1 נקודה
  המערכת תחסוך את הצורך בחנות נקודות כפי שהיא עכשיו, ותהיה אוטומאטית לגמרי מזל טוב לכול העולים, ואביאור על העליה למפקח פורום, בהצלחה בתפקיד
 38. 1 נקודה
  קם בבוקר נכנס עם כוס מים לשירותים , יוצא אחרי חצי שעה שעה תלוי במצב רוח של האינסטגרם יוצא מהשירותים עושה לי תה עם חטיף אנרגיה חמוד ארוחת 10 אוכל לי דובונים אחרי 5דקות אוכל לי ארטיק ארוחת צהריים 15:00-16:00 אוכל או שניצלים וציפס או המבורגר 400 גרם או חאשווה [אורז עם עוף ] , או שווארמה , או פרגיות , או קציצות בשר, או מפרום עם קוסקוס , או קובה , ויש עוד אבל חאלס לפרט כן ? אוכל לי אחרי שעה במבה קטנה עד שעה 22:00 מנשנש לי דברים שאני מוצא בארון בשעה 22:00 מכין לי 3 ביצי עין עם בגט טוסט וסלט קצוץ דק דק וכוס קולה ליד עם קוביות קרח , כמובן שיש בחדר 4 בקבוקי מים כל אחד ליטר אין כח למלא במטבח כל פעם שמשחקים אמיו לא קמים מהכיסא ! בשעה 2:00 המאנץ של הלילה מזמין מגש פיצה עד הבוקרררררררררררררררררררררררררררר חשוב לציין כל מה שציינתי זה רק בימי חופש קדימה אני רוצה לייקיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם תודה תודה תודה ותודה לאדיר על השיתוף 2בלילה אנלא שפוי #לילהטוב
 39. 1 נקודה
  אני אהבתי את הלוגו הוא יפה כול הכבוד לך ואל תתייאש תמשיך כך גם תלמד דברים חדשים ולאט לאט תגיע רחוק זכור את המילים שלי אתה לפי דעתי נמצא כרגע באמצע עוד קצת תגיע לרמה של מקצועיות
 40. 1 נקודה
  נכון מסכים איתך באמת היה קר שם,ירד שם שלג?? ואו חידשת לי תודה לליטה מגניב
 41. 1 נקודה
  כניסת ויציאת השבת ירושלים: כניסת שבת: 18:41 יציאת השבת: 19:56 תל אביב: כניסת שבת: 18:56 יציאת השבת: 19:58 חיפה: כניסת שבת: 18:48 יציאת השבת: 19:59 באר שבע: כניסת החג: 18:58 יציאת השבת: 19:57 אילת: כניסת החג: 18:54 יציאת השבת: 19:52 הפרשה עוסקת רבות במושגים טומאה וטהרה. מושגים אלה קשים לנו היום להבנה אך בעבר היו משמעותיים מאד בחיי היומיום של עם ישראל. הפרשה שלנו מספרת על הכוהנים שבמסגרת תפקידם כמשרתים בקודש נדרשו להקפיד הקפדה גדולה יותר מכולם על דיני הטהרה ועל הכהן הגדול שבגלל תפקידו החשוב נדרש להקפדה מיוחדת בחוקים אלה. בהמשך הפרשה נזכרים המועדים הקדושים לישראל, ומפורטות המצוות השייכות לכל חג: שבת, פסח, הנפת העומר וספירת העומר, ראש השנה ויום הכיפורים ולבסוף חג הסוכות. גם נר התמיד ולחם הפָּנים, המונחים במקדש לפני ה' דרך קבע, נזכרים בפרשה. הפרשה מסתיימת בסיפור על שני אנשים שבמהלך מריבה ביניהם הזכיר אחד מהם את שם ה' כשקילל. הוא הובא לפני משה לדין, ועל פי הוראת ה' הוציאו את האיש המקלל מחוץ למחנה, ורגמו אותו באבנים. הבאת ביכורים היחס לבעלי מומיםהוראת התורה כי כוהנים בעלי מומים פסולים לעבודה, קשה וצורמת לקורא בן ימינו. מה אשמים הכוהנים במום שיש בהם ומדוע מום זה פוסל אותם ולמה בכלל יש הפלייה? מספר רבנים מארגון צוהר, ענו על שאלות אלו בעלון השבועי של הארגון.הרב רונן לוביץ' קובע שמעבודת בית המקדש אין להסיק על מציאות אחרת. בית המקדש דרש גם הידור חיצוני כארמון מלך (וגם הידור פנימי ולכן גם כוהנים עם מומים בלתי נראים פסולים). התורה מחייבת יחס מכבד לבעלי מוגבלויות למשל בפסוק: "לא תקלל חרש ולפני עיור לא תתן מכשול".הרב שי פירון מציע כי פסילת הכוהנים אינה מחמת המום, אלא מחמת החברה שאינה מסוגלת לקבל מום זה. כאשר מצב החברה ישתפר (כפי שקורה בימינו בהם יש הקפדה רבה על שילוב נכים ובעלי מוגבלויות, הבנה שלא הייתה בעבר), והחברה תהיה מסוגלת לקבל גם בעלי מומים הרי גם ההלכה תשתנה.שני הרבנים מביאים גם שינוי בהלכה, שכהן בעל מום רשאי לעלות לדוכן ולברך את הקהל. השינוי ההלכתי מקורו ביכולת של החברה לקבל את הנכה לתוכה כאדם שווה.
 42. 1 נקודה
  אחלה שיר תודה על שיתוףף
 43. 1 נקודה
  אוהבתי לידיה יפהה
 44. 1 נקודה
  באמת עצוב שהבחור הלך לעולמו בקשר ללוגו, אהבתי ממש. הצבעים יפים, הרקע ממש מתאים והלוהט זורם עם הטקסט שרשום ומשתלב ממש יפה מה שכן, יש את השני עיגולים האלו עם ה״הילה״ הלבנה הזו, פחות אהבתי הם בולטים מדי. אבל לוגו ממש יפה רמה גבוהה!
 45. 1 נקודה
 46. 1 נקודה
  נחמד,תודה על השיתוף לליטה
 47. 1 נקודה
 48. 1 נקודה
  פש מה אפשר עוד להגיב,כל הכבוד זה נראה מעולה! תמיד אפשר להשתפר אל תשכח,תשאף לעוד.! אהבתי מאוד(יצא חרוז לא בכוונה חחח)
 49. 1 נקודה
  מת על השיר הזה, בכללי אחלה זמר תודה על השיתוף
 50. 1 נקודה
  מדריך ליצור גלימה לטירת הדם(BloodCastle) דבר ראשון כולם קוראים לזה BC וזה קיצור של Blood Castle כל שעה Blood Castle נפתח בכל שרת BLOOD CASTLE טוב לעלות רמות כי שם יש את רוב הEXP ואפשר ליהיות שם עד גג 15 דקות וגם חשוב לציין שאפשר להשיג שם בלס על ידי להשיג חרב מלאך שם בקיצור אתם בטח שואלים איך ליצור את זה? צריך 3 חפצים חפץ ראשון עצם מדממת חפץ שני כישוף המלאך הראשי חפץ שלישי כאוס אתם יכולים לעשות עד +7 וזה תלוי בעצם מדממת וכישוף מלאך הראשי דוגמא עשיתם עצם מדממת +2 וכישוף מלאך הראשי + 2 יצא שכמיה בלתי נראת וחובה ש2 החפצים יהיה אותו + אוקי לאחר שהשגתם תחפצים אתם הולכים לנוריה Noria ואז הולכים למכונת הגובלין תמונה: ואז לוחצים עליו וזה פותח לכם חלון כזה: ואז לוחצים על האפשרות הראשונה Regular Combination ואז אתם מכניסים תחפצים תמונה: ואז לוחצים על הכפתור: וזהו החפץ מוכן: תהנו קרדיט לי IDAN גולדה
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

×