עבור לתוכן
שיבושים בפורום עקב עדכונים קרא עוד... ×

לוח תוצאות

 1. lids

  lids

  מנהלת ראשית בפורום אמיו ישראל


  • נקודות

   68

  • הודעות פעילות

   9,612


 2. Vortex

  Vortex

  ראש צוות GMS ומנהל פורום מחשבים וסלולאר


  • נקודות

   53

  • הודעות פעילות

   6,555


 3. Charly

  Charly

  מנהל פורום מוזיקה לשעבר


  • נקודות

   41

  • הודעות פעילות

   5,613


 4. SadBoy

  SadBoy

  ☺שחקן של השמחות ☺


  • נקודות

   28

  • הודעות פעילות

   1,948תוכן פופלארי

Showing content with the highest reputation since 21/06/18 מכל המקומות בפורום

 1. 5 נקודות
  שחקן בניק Bone עקב אחרי גם כשעברתי ספוטים http://www.siz.co.il/my.php?i=myzqy2dcaoyz.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=zghnmdymdhny.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=nyty2zo1mdyg.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=w2tarzthdoyy.jpg
 2. 4 נקודות
  טוב אתחיל לענות לפי הסדר שלך - נתחיל בעובדה כללית שמאיפה אתה יודע את כל הדברים האלה? כי באמת קראתי כאן את כל האשכול ורוב הדברים לא אמיתיים, לא יודע אם זה כי אתה חשבת על זה בעצמך, או שמועות, כך או כך המון המון דברים כאן לא מדוייקים בעליל.. 1. בכל מקרה אחר של האקים שאנחנו מורידים ריסטים ומוחקים את החפצים, אני בדרך כלל בוחר שחקן אחד, מוריד לו 20 ריסט ומאפס את כל החפצים שלו, הענישה שלי בנושא הזה - 2 משתמשים בבאן לצמיתות שלא ירד, הורדתי ריסטים למרבית השחקנים [חלק 20 חלק 30 וחלק 35 ריסטים], שהכל מסתכם בכמעט 100 ריסטים, והחרמתי חצי מהציוד שהיה לו [רד כולל הכל עם סט אלמנט], אז זה כמו שתקח מאזניים, יש לך עונש מסויים ששוקל משקל מסויים, כדי לאזן את המאזניים אתה צריך להוסיף משקל בענישה בצד השני, אז במקום למחוק לו את כל החפצים, מחקנו חצי, והורדתי פי 5 יותר ריסטים מהמתוכנן, כך שכעת המאזניים מאוזנים. 2. מה? מתי בדיוק בן סידר לי את המערכת בשרת? לא זכור לי אי פעם דבר כזה, אני זוכר שהוא כן הציע שנקנה סוג של game guard ממישהו שהוא מכיר והוא אמין, ומתי שהרחקתי אותו הוא הציע לשלוח לי האקים, אבל אמרתי לו בעצמי, שמערכת מתוכננת לצאת בקרוב, ובימים אלו אני מקווה לפי דבריו של איתי - בקרוב מאוד. לא יודע מאיפה בדיוק הבאת את הבדייה הזו, אבל אם זה שעשע אותך אני שמח בעצמי, הכי חשוב להיות שמח. 3. כי אולי הוא אימן אותו? אתה יודע יש תוספת אקספי עכשיו, והיה על השחקן ויאייפי טרם הבאן, אישית גם אני הייתי קופץ על המציאה 4. כי בדיוק אנחנו כשרת עבר דגלנו בשיטה הזו - לתת באנים לכל השחקנים לצמיתות ללא אופציה לחנינה, האם עשיתי את זה בעצמי בעבר בתקופה שהייתי כאן אחראי מפקחי סייג'? כן, האם זה היה חכם? לא יודע אני חושב ודוגל בענישה שתתן בעיטה לסקאמר/האקר, ולא תקבור אותו. לא יודע אם שמת לב או לא, אני לא ממש מרחיק יותר שחקנים, מחזיר מורחקים מהרחקות, פליטה על בוט חיים ובאג מודם נותן ענישות פחות חמורות מבעבר [באן אייפי לצמיתות לכל השחקנים...], ובכללי שינינו את שיטת הענישה לשיטת ענישה משתקמת, עברת עבירה? אין בעיה. אם נקח לך את כל השחקנים לצמיתות כנראה שלא נזכה לראות אותך משחק יותר בשרת שלנו, אבל אם נחרים לך את החפצים ונוריד לך ריסטים אולי עכשיו תוכל להשתקם והאימון הארוך והמייגע אולי יתן לך מוטיבציה לשמור על החוקים - כי עבדת עם הידיים שלך לטובת החזרת השחקנים שלך למקום קדמותו. אשאיר את האשכול פתוח לטובת התייחסויות נוספות שלך בנושא, במידה ויש לך משהו נוסף להעלות אתה יותר ממוזמן, אני לא חושב שהשרת צריך להיות במסתורין מסביב לדבר הזה, אם הייתי יודע שזה מציק לאנשים כל כך הייתי כותב את כל זה באשכול הבאן שלו, אבל זה מצחיק שדווקא בבאן שלו אנשים קפצו, אבל ב5-10+ באנים בעבר לסקאמרים והאקרים שאף אחד לא מכיר שהחרמנו חפצים והורדנו ריסטים אף אחד לא קפץ ופתח אשכולות / הציפו אותי בהודעות פרטיות. אז לא יודע אולי זו שנאה מכוונת לאדם אחד, וצר לי על כך.
 3. 4 נקודות
  שם: יהודה שם משפחה (לא חובה): גיל: 13 וחצי כמה שעות ביום אני בפורום: 4-5 שעות סקייפ (אפשר לשלוח בפרטי): בפרטי הפורום שאליו אני מעדיף לעלות: הומור וחידות, מוזיקה או תזונה ובישולים מדוע אני חושב שמגיע לי להתקבל לתפקיד זה: ניהלתי פה בעבר בפורום מוזיקה ואשמח לנהל שוב, אני אשקיע ואתן את כל כולי בכדי לשמור שוב על הסדר בפורום. האם הגשתי בעבר מעומדות. במידה וכן מדוע לא עליתי?: הגשתי מועמדות, וכפי שציינתי בסעיף הקודם - התקבלתי לניהול פורום מוזיקה.
 4. 4 נקודות
  בעקבות התמונות הנ"ל ותמונות נוספות שקיבלתי בפרטי ממך הוחלט על ענישה של 5 ימים, בנוסף דדי הוזהר שבמידה והוא ימשיך לעשות דברים דומים הוא יוענש בשחקן Bone. שיהיה ערב/בוקר טוב
 5. 4 נקודות
  ערב טוב לשחקנים ולצוות. מאז שהתחילה תחרות הריסטים שני פקחים בצוות (על שחקנים פרטיים) מטרידים את כל המשתמשים בויאיפי. (בטח ראו פה הרבה תלונות על Defence) נכנסים עם ביקי פול (לא רמה 400 כדי שתהיה להם סיבה להינס לביסי מבלי שיתלוננו) וסוגרים ביסים, תופסים את כל הספוטים ובעיקר משליטים טרור. על מנת לקדם את השחקן של דדי Bone, טל בא על ביקי פול וסוגר לכולם ביסים ומכייס בספוטים. לאף אחד אין גישה לארנה - כל זה בשרת 6 ויאיפי גולד. גם כאשר אנחנו מתפשרים ועוברים לשרת 5 בלית ברירה, טל עוקב אחרינו לשרת המקביל ולפעמים דדי גם בא על ביקי אחר בניק Jhin על מנת לסגור גם שם את הביסי. כל ביסי זה הימור מחדש לאן ללכת וכמעט תמיד הביסי נסגר איך שהתחיל (הם לא מנסים בכלל לעלות רמות). הכל במסווה של "אימון לביקי פול" - אבל כאמור שניהם בכלל לא מנסים להתאמן. במקרים הבודדים בהם אנחנו מצליחים לקחת את המשימה פתאום טל ודדי מחליטים שבא להם להיכנס ל"אטרף של אימונים" ואז הם מכייסים לנו את כל הגשר בביסים. כל זה לא הספיק להם כי מצאתי דרך לעקוף את ההטרדות שלהם - התאמנתי עם הקוסם שלי באיכרוס. מקום שבו לטל אין גישה לבוא ולהטריד. ודדי לא יבזבז זמן אימון על לנסות לכייס לשחקן פול. דדי ביקש גישה לשחקן מאדם בשם קוסטה, ומאז הוא תופס לנו את הספוט הקבוע שלנו כדי לעכב אותנו. גם כאשר אנחנו עוברים לארנה הוא בא בקוסם מיד אחרינו (הטרדה) לא אכפת לו מהקוסם בגישה. הוא לא מאמן אותו לתחרות. אז הוא שם לנו אותו בספוט ובינתיים הוא פנוי ללכת עם Bone לספוט אחר שבו לא מכייסים. יש לציין שדדי הטריד אותי גם בתחרות ריסטים הקודמת שהתקיימה בשנה שעברה וקיבל במהלכה באן ל-3 ימים על השחקן דיסטרוייר. מספר תמונות נשלחו לדור ולכן מבקשת שרק הוא יטפל בנושא! בכל מקרה מצרפת 4 תמונות מתוך כל הסיפור. @Vortex
 6. 3 נקודות
  החופש הגדול כבר כאן וכולם מחכים להנות ממשחקים שונים, מהים, מהטיולים, וגם לפורום יש מה להציע לכם, אז שנתחיל? יריד המכירות חוזר אנו מכריזים על יריד מכירות שיהיה פתוח במהלך הקיץ החל מ- 21.07.2018 - 08.07.2018 וכן מ- 25.08.2018 - 12.08.2018 יפתח פורום "יריד המכירות", שבמהלך שבועיים כל חודש תוכלו למכור\לקנות שחקנים ו\או קרדיטים . כן כן מה שמעתם נכון מאוד!! יריד זה הינו לכל משתמשי הקהילה ללא יוצא מן הכלל! אתגרים בפורומים השונים כפעם זה חוזר, החל מיום רביעי -1.07.2018 , אתגרים שונים מפורומים שונים יעלו בפורום אתגרים ופעילויות: במהלך החופש יהיו גם אתגרים של ההנהלה הגבוהה על פרסים שווים במיוחד, לא כדאי לפספס! הגרלה בפורום אמיו ישראל הגרלה במהלך החופש בין משתמשים שפותחים אשכולות בפורומים השונים, על ניק לבחירה מהניקים: Blank, Body כמה שיותר תפתחו אשכולות ככה הסיכוי רב יותר לזכות בהגרלה. הפורומים שמשתתפים בהגרלה (כולל תתי פורום): חוויות מהמשחק, דיונים כללים ומה שבראש, עיצוב גרפי, מחשבים כללי, תמונות הגולשים, מולטימדיה גאדג'טים וסלולר, תוכנות להורדה, חדשות ואקטואליה, ספורט, מוזיקה, סדרות וסרטים, הומור וחידות, תזונה ובישולים. כדי להיכנס להגרלה יש להגיב באשכול הכניסה להגרלה, מעבר אליו בלחיצה כאן! האשכולות שיחשבו להגרלה יהיו אשכולות שפורסמו בין התאריכים 1/7 עד 1/9. אשכולות ספאם לא יחשבו ולא יכנסו להגרלה!! ובמחצית השניה של החופש כרטיסי בינגו במחצית השניה של החופש הגדול תתחיל מכירה של כרטיסי גירוד. כמות הכרטיסים מוגבלת, כל הפרטים יגיעו בהמשך, במחצית השנייה של החופש. טעימה מהכרטיסי גירוד: צוות הפורום עושה הכול שתהנו בחופש הזה ומאחל לכם חופשה נעימה!
 7. 3 נקודות
  לא רק הוא התלונן עלייך דדי, בוא לא נהיה תמימים. זה לא משנה כרגע, אני אמרתי את מה שהחלטתי בנושא הזה כי שנינו יודעים שכמויות האשכולות שנפתחים כאן בנושאים האלה עברו כל גבול. אם הוא מטריד אותך אין בעיה הוא יענש נכון ? פשוט תתפסו מרחק אחד מהשני וככה גם כתבתי לו.
 8. 3 נקודות
  היי דדי ערב טוב, בוא נעשה את זה ככה : אנחנו מקבלים הרבה תלונות שהם קשורות אלייך באיזשהי דרך, לי את האמת כבר נמאס לראות אשכולות רק של הטרדה בתחרות ריסטים שהשחקן שקשור אליו שייך לך. לא רציתי להגיע למצב כזה אבל כנראה שאין ברירה ומה שחשוב זה התחרות ריסטים ואין פה כבר קטע של הנאה מהמשחק. נעשה ככה : אתה והשחקן (Dysproisum (Ad!r תופסים מרחק אחד מהשני וזה בכלל לא מעניין אותי מי התחיל עם מי, האשכול הבא שיפתח עם תלונות על הטרדות ולא אכפת לי שלך או שלו, אני אדאג לדעת מי התחיל עם מי והוא יענש אפילו עד פסילה מהתחרות ריסטים. אדאג להעביר ולהבהיר את זה גם לו, מקווה שזה ברור לך ויהיה ברור גם לו. יש עוד דבר שאני אוכל לעזור לך בו חוץ מהנושא הזה ?
 9. 2 נקודות
  דרושים מנהלי פורום! עקב מחסור במנהלי פורום, צוות הנהלת פורום אמיו ישראל מחפשים מנהלים חדשים שיתחזקו את הפורום. הטופס להגשת מעומדות למנהל פורום הוא: הקריטריונים לתפקיד מנהל בפורום הם: •יש להראות אחריות, רצינות ובגרות אם זה במשחק או בפורום בשפה נאותה, רשמית ובוגרת. •יש להראות פעילות והשקעה ברחבי הפורום. אתם, קהילת השרת, מוזמנים להגיב באשכול עם הטופס המתאים. נא לא לשאול אותי או כל אחד מחברי הצוות בשום דרך שהיא אם יש לו סיכוי לעלות או מתי יהיו תוצאות או כל דבר הקשור לעלייה זאת. מי שיעשה זאת ייפסל. כל הגשת מעומדות תתקבל בברכה ותיבחן בעין יפה. יש לשים לב שלא בהכרח תקבלו את הפורום שאתם מעדיפים לעלות אליו. בהצלחה לכולם. במידה ויש לכם שאלות אתם מוזמנים לפנות אליי בפרטי (בלבד) ואני אענה לכם בכיף. בברכה, צוות הנהלת אמיו ישראל.
 10. 2 נקודות
  באתי להיכנס עם 2 שחקנים לביסי והספקת רק עם אחד מהם. סגרתי את הביסי והשחקן Totem איים עליי, קילל אותי והתגרה בי בגלל שסגרתי! שימו ♥ שכבר נפתח עליו אשכול היום:
 11. 2 נקודות
  MysticRose בטוח רואים שהיא לוקחת פער גדול
 12. 2 נקודות
  ראיתי הרגע את TheTank עם גרייט כולל הכל. הענישה שלך הייתה על חצי מהשחקנים. ולא הורד כלום מבחינת החפצים שיש עליו גרייט כולל הכל ובטח עוד דברים בתיק. למה? עריכה: השחקן שלו 38 ריסט. הוא לא חצי פול. למה? ולמה יש עליו סט? ולמה שחקן שבהתחלה היה מורחק וקיבל באן על האקים. שוב מקבל באן ואחרי זה מייפים לא אותו כדי שיישאר לשחק? באן שני דור. זה לא צחוק. ועוד על אותו שחקן. "נתתם גישות לשחקנים שלכם לחבריםבני דודים אל תצפו שלא נחמיר איתכם". דור אני באמת לא מבין אותך יותר. אתה יודע מה יותר מצחיק אותי? שבן סידר להם את המערכת והפעיל את הפאץ באמיו. מיזה נחנקתי מצחוק דור. שכמה שהמערכת שקיבלת בחינם לתקופת נסיון בסוף מתבררת כבדיחה שלו עליכם.
 13. 2 נקודות
  יום הולדת שמח ל- - - - - - - - - - orben01 אז אור נאחל לך מזל טוב שכול חלומותיך יתגשמו לטוב הצלחה אם בעבודה ואם בלימודים אהבה ושמחה יום יומיים המון בריאות כרוכה בשלווה שתראה רק טוב בחיים שתראה רק מעלות טובות באנשים וכול זאת עד מאה כעשרים ועוד עשרים מאחלים לך באהבה
 14. 2 נקודות
  בעיקר לדור ומעלה.. עכשיו קניתי ויאייפי סילבר. פה באשכול רשום שמקבלים את הדרגה למשך 31 ימים. באמיו זה מראה לי שזה ל30 ימים. אם אפשר לעדכן ואפילו להוסיף יום. אני יודע שזה כולה יום אבל ביום אפשר להספיק הרבה בויאייפי..
 15. 2 נקודות
  אדם לא יכול לעלות בקדנציה מוקדמת מלפניו. אור עלה לצוות לפניו. אז אור יהיה ג'יאם קודם. ועלייה הבאה אדם יעלה.. בהצלחה בתפקיד יובל טוב שחזרת לצוות עלייה טובה דור יובל בחור רציני ובטח שיראה נוכחות גבוהה לשם שינוי בשרת :).
 16. 2 נקודות
  אני מאמן לחבר שחקן בתחרות (הפרס הולך אליו). אני אוהב להתאמן איתו ב2 הביגים בארנה ו - Defence עוקב אחרי אז אני עובר לביג השני ואז Bone מתלונן שאני עוקב אחריו ואני מפחד שתשימו לי עבר על דבר כזה שאני לא עושה כלום... יש לי תמונות של כל מה שהם עושים דרך אגב עד עכשיו יותר מ-20 אני חושב כבר אשמח לטיפול בהקדם האפשרי(לא נותן להעלות קבצים הקובץ המקסימלי קטן מדי)
 17. 2 נקודות
  דיפנס מטריד ועוקב אחריי בספוטים. כל פעם שעוברים לספוט אחר הוא בא גם....
 18. 2 נקודות
  שיהיה במזל טוב ליוגב, באמת מגיע לו ולאדם, בעיני להוסיף צבע לאשכול לא הופך אותו למושקע, זה בדיוק שניה אחת לסמן את כל הטקסט ולהחליף צבע תבנו פרמטרים יותר רציניים חח
 19. 2 נקודות
  איזה באסה חחחחחח אני עושה שאסור לי לרדת מה-1000 אם אני יורד אני מפסיק חחחחחחחח וואלה זה היה בגללך בהתחלה אבל מה שאתה לא יודע זה שיום אחרי עשיתי עוד והרווחתי
 20. 1 נקודה
  MysticRose \ Dysprosium גם אני חושב. בהצלחה אדיר
 21. 1 נקודה
  יש עוד חנות דומה בלורנסיה אם אני לא טועה בכול מקרה אני מעבירה לכם למולטימדיה תמונות וסרטונים
 22. 1 נקודה
  דניאל, אין ספק שתחסר לשרת. שמחתי לעבוד איתך, אתה בחור מדהים, ושיהיה לך המון בהצלחה בהמשך, תמיד תדע שיש קהילה שאוהבת ותומכת שתקבל אותך בזרועות פתוחות בכל זמן, בהצלחה בהמשך חבר יקר.
 23. 1 נקודה
  אהבתי תודה לליטה! שיר מדהים!!
 24. 1 נקודה
  שלחתי לך תמונות אני יודע, אבל הם לא מפסיקים. לא נותנים לעלות, אז עשיתי קישורים וזה רק מהיומיים האחרונים אני חושב .סגרו לי ביסי עקבו אחרי אחרי הביסי עקבו אחרי לביסי 5 גם.. הם התחילו עכשיו להביא גם ביקי בניק Jhin שגם סוגר ביסי תמונות של מה שיש בנתיים : http://www.siz.co.il/my.php?i=zidlztyzodml.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=g13dzyzkzuen.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=wiwzzdymmmiw.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=gtmymgdi11yu.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=zmhjzfgxzmgm.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=w2jjqynoeyet.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=zztimfgunh5o.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=jyymmm2wyf1d.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=izjzhmktnkyn.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=jjmnjkygzznz.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=amwx5tqdwzuo.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=zycyzizmg1yq.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=xxohczjumddy.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=d3mkom22r4mn.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=z5nlmtmfjjyk.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=lyogjnzjjmnl.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=c0wita0mozwt.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=go4nmmkwzd3t.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=jtmd0gzezy2z.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=zmgeyrtzzmym.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=nz4tmnnquxyj.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=y52z2nunjgjw.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=mtd4any5c0mt.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=njmxnzmzeywz.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=lnzvjzwwmm4k.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=xzmcywny2dey.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=jgln4zy2ijol.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=gzmmmn10tzwi.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=uzty3ykmzxjd.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=0mjie2wzyyzn.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=nju0jugyk4zn.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=c3mwjzzreyht.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=5k1imytmtn0q.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=m4myyjqq3ddn.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=yyvmextghmmz.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=ngihyeyyjk2t.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=myjymkhfqjzj.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=dnjxnzlqvumw.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=ouznum5mzz2t.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=5j31kjmztgzu.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=gtzownnmtu0z.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=hxwzezutvyxt.jpg http://www.siz.co.il/my.php?i=mmyjbnmumznm.jpg
 25. 1 נקודה
  גם לי קרה עם הגולדנים וגם עם הקוסם והאבירים שלו חח ניראלי שהבאג הכי מתסכל זה הבאג של "רוץ ילד רוץ", כשהוא שם לך נקודות בדוויאס שמשגרות בחזרה ללורנסיה. יכול לשגע אותי
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

×