עבור לתוכן

לוח תוצאות


תוכן פופלארי

מראה תוכן עם המוניטין ההכי גבוה מאז 02/03/20 מכל המקומות בפורום

 1. 27 נקודות
  שלום לכולם. הודעה זו היא הודעה חידוד בנושא שרתים מתחרים. אנחנו מזכירים לכם שאמיו ישראל פועל למעלה מ-14 שנה וקמים כל מיני שרתים שונים וקנאים שמנסים למשוך אליהם ולנצל את מאגר הנתונים ולגרום לגלי פריצות בשרת שלנו, באמצעות המידע במסד הנתונים שלהם. אלו אירועים שקרו כבר בעבר, ולכן ארצה לחדד לכם. מחשש לחשבונכם האישי, שימו לב שיש לשמור על הפרטים האישיים שלכם - אין להירשם עם אותם הפרטים שיש לכם בשרת שלנו לשום שרת אחר. הזהרו מחיקויים ותמיד חפשו את MuOnline.co.il בשורת הכתובת. אין בינינו שום קשר לשום שרת אחר, פרט לאמיו שתחת הכתובת הזו. בברכה, צוות אמיו ישראל.
 2. 24 נקודות
  קהילה יקרה שלום, אני מניח שרובכם שם לב לבעיות וניתוקים בשרתי המשחק, בימים האחרונים אנחנו מתמודדים עם תקיפות סייבר לעבר שרתי המשחק אנו עושים ונעשה את מירב המאמצים להחזיר את פעילות השרתים בהקדם האפשרי לפעילות רגילה ותקינה. היה חשוב לי לפתוח אשכול בנושא ולהבהיר כי אותם התוקפים אותרו ואנחנו נדאג לנקוט באמצעים החמורים ביותר כדי שישלמו על העוול שנעשה לאמיו ישראל ולקהילה היקרה, אנחנו שמחים ומעריכים את התמיכה שלכם לאורך כל הדרך, אני בטוח שאתם מבינים שאנחנו כקהילה עברנו המון לאורך השנים ואותם אנשים צריכים להבין שאין בכוונותינו להיכנע או להפסיק בטיפוח השרת, אנו עובדים ימים כלילות כדי לדאוג שהקהילה הזו תשאר ותצמח עם לא מעט עדכונים שהולכים להגיע בקרוב. מה שאותם אנשים לא הבינו זה שאמיו ישראל זה לא רק שרתי משחק או פורום - האלה האנשים, החברויות, הצוות והוותק שעושים אותנו משפחה גדולה ובין הקהילות המצליחות בישראל לאורך עשרות שנים. באותה פעימה רציתי להגיד תודה לקהילה ולצוות, על התמיכה ועל ההזדמנות להמשיך ולטפח את הקהילה, אנו מבטיחים עדכונים, תיקונים ושדרוגים לחווית המשחק. המשך שבוע נפלא, אליעד.
 3. 23 נקודות
  שלום לכולם, לפני הכול לאור המצב בו אנו נמצאים לאחל בריאות איתנה לכל עם ישראל ולקהילת אמיו ישראל בפרט, כולנו נמצאים בתקופה לא פשוטה וכולנו צריכים להיעזר בסבלנות ולהיות קשובים להוראות משרד הבריאות, אני מאמין שרובכם לא בקבוצות סיכון של הנגיף אבל חשוב שתחשבו על אנשים סביבכם, זה כולל גם את הסבים והסבתות שלכם ואת אחים שלכם. בעזרת השם נעבור את התקופה הזו במהרה ובשלום! במעבר חד, כולנו ראינו את הפרישה של דור מנכ"ל הקהילה לפני כמספר ימים, דור הוא חלק בלתי נפרד מהמשחק ומהקהילה המדהימה שלנו הוא נתן מעצמו המון לאורך הדרך ותמיד היה כאן אני מאמין אפילו שבשביל כל אחד ואחת מהקהילה תמיד סיפק ונתן 200% מעצמו לתפקיד, אני אישית עבדתי איתו כבר תקופה ארוכה והוא אחד האנשים המדהימים שאני מכיר שאכפת לו מהקהילה ודאג למשחק ולקהילה מ - א' ועד ת', מאחל לך המון המון בהצלחה בכל דרך שתבחר ואני בטוח שעוד נראה אותך בהמשך ❤️. אני שמח להכריז על מנכ"ל הקהילה החדש שלנו! Adir אדיר הוכיח את עצמו לא פעם ולא פעמיים בתפקידים שונים בקהילה, אני ודור עובדים עם אדיר על המון דברים מאחורי הקלעים מאז ומתמיד, תמיד נתן מעצמו את ה - 200% וקידם את הפורום בצורה מופלאה, אני חושב שאדיר ראוי ויכול להנהיג את הקהילה הזו ויחד נוכל להוביל אותה למקומות גבוהים, לסיום אדיר, המון המון בהצלחה בתפקיד החדש !👑 לסיום, תשמרו על עצמכם בקרוב יעלה אשכול עם הטבות שהכנו לכם כדי להעביר את הזמן בבית! לילה טוב, אליעד.
 4. 15 נקודות
  ההגרלה נערכה על ידי אדיר סקאם שלא משתתף בטורניר באמצעות אתר ראנדום חוקים 1. אין להפעיל תכונות עזר (בוט חיים, ספיד, אנטי ריפ וכו'..). 2. אסור לתת גישות (תהיה בדיקת IP - לא לנסות אותנו). 3. כל קרב חייב להיות מצולם ע"י אחד מהאחרים המצוינים בהמשך. 4. אין להשתמש באלכוהול, שיקוי בלס וסול או כל חפץ שעוזר להעלאת הכוח \ הזריזות. 5. כל קרב צריך להיות עם 2 חרבות וסט מלא + הכל (ללא מגן) 6. אסור שום באף, מלבד באף ביקי. 7. לפני כל תחילת קרב חייב סוויץ. 8. אסור להיות בפארטי. כל שחקן שנרשם עם 2 חרבות כבדות (לדוגמה 2 נחשולים) יצטרך להחליף שחקן. במידה ויש אז להודיע על כך. התנהלות בכל בית יהיו 3 משחקים בצורה שתוצג בהמשך. כל הריגה מזכה אתכם בנקודה וכל ניצחון מזכה אתכם ב2 נקודות. כשהורגים אתכם יורדת לכם נקודה. השניים שיהיו עם הפרש הנקודות המרבי פר בית יעברו לשלב הנוקאאוט. בשלב הנוקאאוט יהיו הגרלות בדומה לליגת האלופות. לדוגמה, מי ששיחק בבית 1 וסיים במקום הראשון לא ישחק מול אנשים שסיימו במקום הראשון בבתים האחרים. ובנוסף לזה מי ששיחק באותו בית בשלב הראשון לא יוכל לשחק ביחד שוב בשלב הבא. בהמשך נציג בפניכם את שלב הבתים כולל הזמנים שנקבעו לכם. הערה - הזוכים במקומות 1,2,3 לא מקבלים בונוס על הריגות. כל אחראי ייפקח על מספר בתים בתים 1~4 בניהול @Scam בית1 - 29/3 18:00 cozo VS SpeedUP cozo VS MaLorG SpeedUP VS MaLorG בית 2 - 30/3 19:00 Grip VS Wolf Wolf VS Wild Grip VS Wild בית 3 - 31/3 19:00 BigPicture VS Facker BigPicture VS Rousing Rousing VS Facker בית 4 - 1/4 20:00 Addict VS BkCombo BkCombo VS Give Give VS Addict בתים 5~8 בניהול @battleship1 בית 5 - 29/3 19:00 Paladin VS LovePlay LovePlay VS Carmel Carmel VS Paladin בית 6 - 30/3 19:00 Berserker VS Crown Berserker VS RedShit RedShit VS Crown בית 7 - 31/3 20:00 VirtuaI VS Combo Combo VS Pummel VirtuaI VS Pummel בית 8 - 1/4 20:00 GOLDA VS Bum DevilSkull VS Bum GOLDA VS DevilSkull בתים 9~12 בניהול @Empror בית 9 - 29/3 20:30 Crush VS Kid Kid VS Or Or VS Crush בית 10 - 30/3-19:30 Crew VS Shwaitzer Cries VS Crew Shwaitzer VS Cries בית 11 - 31/3 20:00 MadLion VS CruelFear LIGHTINWAR VS MadLion CruelFear VS LIGHTINWAR בית 12 - 1/4 - 18:00 Squre VS Hoarse thebesther VS Squre Hoarse VS thebesther במידה ולמישהו יש בעיה עם הזמנים שיפנה אל אותו אחראי שאחראי על הבית שלו. כל המשתתפים שקראו את האשכול ומאשרים את התאריך והשעות שלהם לעשות לייק על האשכול!
 5. 15 נקודות
  טוב פתחתי את אשכול זה לכתוב לכל מנהלי ומפקחי המשחק והפורום בשביל להגיד לכם תודה. תודה רבה לכם על הדאגה הפרטית שלכם מהצד שאתם מקדישים זמן רב מזמנכם הפנוי בעזרה שלכם מלתת אוזן קשבת ולענות על שאלות החיים ועד לעזור שאנחנו כקהילה נהנה מחווית המשחק ונדע שיש לנו על מי לסמוך תודה לכם צוות יקר על שכל יום בשנה אתם עושים למעננו הקהילה כל שרק ניתן בשביל שאנחנו ניצור חברויות וכבוד האדם כלפי השני ונבין שיש בליבנו אדם טוב שכן יכול רק ללמוד מהאחר והשפיע לטובה ותודה לאיתי ואליעד על זה שהם שומרים בכל זאת על המשחק הוותיק וכן משאירים אותו חי וקיים זה לא מובן מאליו. תודה
 6. 13 נקודות
  CrazyB-K v_mannn DavidZ Godlike redjohn FreezBe AquaLife נכנסים לבאן על באג בובה רואים בסרטון את האלף AquaLife עושה באג היעלמות בנוסף באג בובה של באפים אני קורה לזה באג בובה אבל זה תוכנה מסוימת שלא אנקוב בשמה FREEZBE נותן באף קוסם ובסרטון נוסף הוא נמצא בעיר העתיקה נותן באפים מרחוק. כל הביקים עם באף אלף מעל דקה ולא יורד הבאף בלי שאלפית אחרת נותנת להם באפים זאת אומרת כולכם ניצלו את האלף דרך הבאג של האלף זאת אומרת שיתוף פעולה של כולם! ניתן לראות את DAVIDZ בלי באף בתחילת הסרטון ולאחר חצי דקה מקבל באף ממקום לא ידוע (דויד טוען שיש לו סרטון נחכה שיעלה אותו) סרטון נוסף שאפשר לראות שלא יורד לחברה הבאפים הקוסם פריזבי בבאג בובה עוד סרטון הוכחה על הבאג של האלפית קרדיט לפקחי הסייג' EyalSI YosiSI AdamSI וכמובן למנצח על התזמורת BkComboGM
 7. 11 נקודות
  האשכול מופנה לאדיר . חשוב להגיד שאין לי כלום נגד אף גיאם פשוט יש דברים שכבר מוגזמים זה התחיל בסייג האחרון , שטל BkCombo שיחק על מאסטר של אחת הגילדות , לדעתי צריך להיות חוק שגיאם לא יכול לפתוח גילד / לשחק על מאסטר . כי כרגע זה נראה שהוא יעשה הכל שיבטלו את הסייג (כי לא הגילד שלו לקחה) לא בהכרח שזה מה שקרה אבל בתור אחד ששיחק במאסטר של הגילדה שהפסידה זה ככל הנראה מה שהוא יחשוב כולם ראו שהיינו באיזור ה100 איש והיינו כמות מטורפת , 17 דיאלים בטירה לא חושב שמאסטר יכול להשתלט אחרי דבר כזה , אז שיבוא שחקן מפגר 2 דקות להפיל את כל הטירה ? בגלל זה לבטל סייג אחרי כל האירגון וההשקעה שהבאנו פה ? אתם תביאו פה פריבילגיה לכל משועמם לעשות את זה ולהרוס סייגים שלמים. אבל זה באמת לא מעניין אותי , אחרי זה זה המשיך לשורד האחרון , שהוא השתתף בשחקן הפרטי שלו BkCombo ואחרי שהוא מת ואני ניצחתי הוא לא רצה להביא לי את הפרס (בסוף קיבלתי אחרי שהרגשתי כאילו עשו לי טובה שהביאו לי) הוא טוען שעשו עליו יד אחת , יכול להיות שהיה מצב שהוא היה באמצע ועשו עליו סלאשים אין מה לעשות בשורד האחרון תמיד קורה מצב כזה ועכשיו זה עובר לטורניר כדורגל שאחד הגיאמים אירגן , אדם קבע לכולם זמנים היום ב20:00 שיתבצע הגמר , לכל גילד 2 משחקים אחרי שהקבוצה של BkCombo שיחקו , הם היו צריכים לעשות עוד משחק נגדנו , אחרי שהם קיבלו הפסקה של 15 דקות טל טוען כי הם לא רוצים לעשות את המשחק השני כי הם עייפים ואדם קבע לפני שהיום כל המשחקים יבוצעו , אנחנו מ 20:00 עד עכשיו מחכים למשחק שלנו , אירגנו את כל האנשים לחינם אני לא מאשים את אדם ברגע שטל BkCombo לוחץ עליו להעביר את המשחק למחר הוא לא כל כך ידע מה לעשות.. אז לדעתי גיאמים לא צריכים להיות מעורבים בסייגים או באיוונטים מסוימיים עם כל האהבה שלי אליכם זה פשוט גורם לפרוטקציות איך שלא תקחו את זה ! לדעתי תגידו שהאשכול שלי מוגזם שגיאמים לא ישתתפו זה לא פייר והכל , אבל לדעתי זה הכי צודק ברגע שגיאם משחק על מאסטר של גילד כלשהי , לא משנה איך הוא יהיה לטובתה זה כבר בתת מודע .. @BkCombo-טל - זה לא אשכול תלונה אתה באמת אחלה בן אדם ותמיד עזרת לי במה שצריך , פשוט שגיאמים משתתפים בכל הדברים האלה זה יוצר מצבים לא נעימים.
 8. 10 נקודות
  מצטרפים לרשימה לאחר בדיקה מעמיקה יותר: 12454578, AquaLife henchonzin, RoyZain!!!, Streets (m-g), max1288, NoamSkil, TheBestD-L #__#, Akon, B3NZ <3, AnegelME Torjon, Un v_mannn SaintMary, TwoNuts, WiIdCard, WildCard <__< BiII, BiIl, KiIIBill 2econd, Fatjoe, LsDevil MAXELI1, MAXELI2, MAXELI3, MAXELI4, Prototype Bra, BraBank, Stair BowWings, ClownFish, ELIHOMO, SwaG, Window8 Alarm, NoamDadon, SummonLord ^_^, 3214251 ~______~, 13512, KiIlBilI Ben, BENZOR, Morrocan, Soulsteal _Nice_, Acid, emaadir, InfoSM, SkadoodIe MAXELI15, MAXELI16, MAXELI5, MAXELI6, Quest SKRTTTTTTT BACKQWE, BadWiz, prokosm, QWRCV KilIBill KiIlBill KilIBiII <>__<>, Ariel-kill, Lianmie, mr-kill, Rodz, TheTouris Belief dfysdflhgf, gdfhffgh, KillToLive, LaPassion, ytjtyhfuj <__> Maor_<3, Maor_<3_=], Maor<3, Maor<3_<3, Sky SkyAngel ASDSDF, blackjohn, Quotes, Sarmota JANIEL, rnachine, rnaster, YairLapid KillBiII, oathofpain, ydfyd BritneySpr, WarMode <>_SM_<>, <>lord<>, JANlEL, MachineDL, TakeCare 111112212, Godlike, HoldKepper, ZenKeeper achiLess, Aragorn-, Boromir-, Criminal, Relapse ASDDFADG, Xantares CrossBow, MAXELI10, MAXELI11, MAXELI12, MAXELI13 BACK00, BANK33, DQWQWD, KiIlBiII, WEEW MAXELI21, MAXELI22, MAXELI23, MAXELI29, Roar dsas, LoneMan, Phoneutria, Scouts =__=, ><_><, ><><, Blog Nitro, TheFate <SUPER-MG>, AdirBenHom, bIack_dog, KilIBiIl, NotKilled KiIIBilI, KiIlBiIl KiIIBiII ~___~, >__> Emotion AlphaSin, BANK343, BANK44, MirroEye, TheCheater DeathSkulI, MAXELI17, MAXELI18, Tocsido, YoloMaster Afroman, DieALoNe, DieALoNeBk, DieALoneDL, DieALoNeMe 123ban, DmX (Sm)-king, agcc, DL-ToBeR, Eminem
 9. 9 נקודות
  דרגת הבקשה : מנכ"ל פורום אמיו ישראל מבקש הבקשה : ויקטור אברמוב קרטריונים - משתמש כבוד \ VIP עם מינימום 7שנות וותק : אני משתמש VIP מ2011 מה הבקשה : להיות המנכ"ל של הפורום בלבד..אפשר לתת לי גם GM למקרה וצריך להעניש את הבחור גם במשחק. למה לי מגיע : אני תורם מעצמי מעל ומעבר לקהילה, מלמד אנשים לקחים שהם עוברים על החוקים, עושה צחוק שיהיה לאנשים שמח, אנשים אוהבים אותי, יודע את העבודה. אנשים בכירים שאתה מכיר בקהילה : @Vortex @Chai @Nadav @Adir @Oz ועוד...רשימה שלא נגמרת אני אשמח שתפנו לי את סגן הבעלים @Eliad או את הבעלים @Unique האשכול מיועד אליהם בלבד, אשמח שתפנו אותם בלבד !
 10. 9 נקודות
  לאחר שיחות ארוכות עם אלי (הבעלים של 52 מהמשתמשים שרשומים לעיל), ובדיקות מאוד ארוכות שלי שארכו שעות וכללו 52 בדיקות אייפי על כל אחד מהמשתמשים למשך 4 חודשים אחרונים, הוחלט להוריד כמעט את כל הבאנים מהתגובה שלי (מעל זו) פרט לשחקנים ספציפיים שנשארים בבאן: 12454578, AquaLife henchonzin, RoyZain!!!, Streets (m-g), max1288, NoamSkil, TheBestD-L v_mannn ASDDFADG, Xantares מאחר ומדובר בגישה חד פעמית שהובאה אל בן לסייג' ולא נמצאו חיבורים נוספים של בן לשאר המשתמשים. בנוסף נלקח קנס כבד על הגישה.
 11. 9 נקודות
  lDAN מקבל באן על פליטה (ניסה לכתוב גריטים)
 12. 9 נקודות
  שלום לכולם! פורים נגמר ואיתו כל הפעילויות שהיו. בנוסף, ארצה בהזדמנות זו להודות לבן אדם פשוט תותח, אותו אחד הוא דור שהעלה אשכול פרישה לפני יומיים, לצערי הרב. תודה לך על כל התמיכה, על כל האכפתיות ועל כל הזמן שהשקעת בשרת הזה. מכאן, נמשיך אל העליות בפורום. עליות מנהלי פורום חדשים המנהל הראשון שעולה אלינו הוא משתמש מאוד פעיל, הראה נכונות לעלייה לתפקיד והיום יעלה לניהול פורום קנייה ומכירה. והוא: Space - יוסי מנהל פורום קנייה ומכירה המנהל השני שעולה היום הוא בן אדם שהראה המון רצון, הרבה רצינות וגם ידע בתחום הסייג'ים. אותו אחד ינהל את גילדות: battleship1 - עומר מנהל פורום גילדות, אליאנסים וקרבות המנהל השלישי שעולה היום לאחר שהפגין פעילות רבה בפורום, הרבה בוגרות ורצון לשפר, יגיע היום לניהול בפורום דיונים ומה שבראש, והוא: Loophole - אביעד מנהל פורום דיונים ומה שבראש המנהל הרביעי שעולה היום לצוות הפורום הוא מנהל שהיה כאן לא מזמן, היום חוזר אלינו עם אנרגיות מחודשות והולך להפציץ מחדש כמו שעשה בעברו. ואותו אחד הוא: Symbol - יוני מנהל פורום חוויות מהמשחק והמנהל החמישי והאחרון שמגיע היום אל צוות הפורום, הוא בן אדם שהראה רצון לעלות ולשפר, והיום יקבל את גיימינג תחתיו. והוא: ravid_romy - רביד מנהל פורום גיימינג קידום מנהל פורום היום, מנהל פורום שהשקיע המון זמן, הראה בוגרות, רצינות והשקעה מרובה שאינה פוסקת בתפקיד יקבל לנהל פורום שני שהוא פורום מוזיקה. והוא לא אחר משי: Montefiore - שי מנהל פורום דיונים ומה שבראש ומוזיקה ארצה לאחל לכל אחד מהמנהלים החדשים והמקודם הרבה בהצלחה, זכיתם בתפקיד ביושר ואני ביחד עם צוות המפקחים מאמינים בכם שתצליחו. בהצלחה! הזוכה באתגר התחפושות עם האשכול הזה - לינק הוא TheBestHere אתה זוכה בסט ראשון/שני לבחירה (אמגי ולורד רק ראשון). הזוכה באתגר משלוח המנות עם האשכול הזה - לינק הוא גם TheBestHere אתה זוכה ב-150 קרדיטים. הזוכה באתגר המשתה עם האשכול הזה - לינק היא Vered את זוכה בנשק כאוס לבחירה. לקבלת הפרסים צרו איתי קשר בפרטי. בנוסף, מי שזכה באתגרים של מנהלים - להמתין לפרטית ממני (תשלח בדקות הקרובות). הזוכה בהגרלה הראשונה על השחקן Service שמגיע עם ברונז, פלכיונים, סט קרח (עם שרשרת קרח) וכנף דרקון הוא: הזוכה בהגרלה השנייה על השחקן Rough שמגיע עם סט לייט פלייט, 2 טבעות אדמה+שרשרת יכולת, שרביט מאסטר, מגן קרן וגלימה הוא: מזל טוב לזוכים, לקבלת השחקנים צרו איתי קשר. עדכון קל בפורום ניתן לצפות בעמוד הראשי בפורום במי מחובר כרגע, האופציה הזו חזרה. קיים בעמוד הראשי עד הסוף למטה. מזל טוב לעולים, למנהל שקודם ולזוכים באתגרים ובהגרלות. בברכה, צוות ההנהלה.
 13. 9 נקודות
  פורים שמח אמיו ישראל חודש אדר כבר איתנו, פורים כבר ממש בפתח, השנה החלטנו לתת משמעות מיוחדת לחג הפורים, בואו נתחיל עם קצת מידע על החג, מנהגים וכו, בואו נתחיל - חג פורים, החג השמח ביותר שיש לנו, חגם של הילדים וגם של המבוגרים שמצווים לשמוח לחגוג ולשתות אלכוהול יותר מהרגיל. חג פורים הוא חג של תחפושות, של משלוחי מנות מלאי ממתקים, של מסיבות, שירים והרבה חיוכים. * חג פורים במקורות * חג הפורים מצוין ברוב המקומות בי"ד אדר. בירושלים ובערים נוספות מצוין פורים בט"ו באדר ונקרא שושן פורים. את פורים אנו חוגגים בשמחה על הנס שקרה ליהודים כפי שהוא מסופר במגילת אסתר. מגילת אסתר היא אחת מחמש המגילות בתנ"ך, ומסופר בה על נס חג הפורים בו ניצלו יהודי שושן מהשמדה. כיוון ולאחרונה היו המון נפילות וקריסות החלטתי על הארכת תוספת האקספי, המבצעים + הגרלה כפולה לרגל החג + הפעלת עונת הציד. תשתדלו להנות כמה שאפשר ******* בעוד כ5 ימים מהיום אני מתכוון להגריל לא אחד, אלא 2 ניקים אשר יכללו את הדברים הבאים: Service ביקי שתרם לנו ואלכס @DeathSkull שהוספתי לו ברונז, פלכיונים, סט קרח [כולל שרשרת קרח] וכנף דרגון Rough דיאל פול בהכל, סט לייט פלייט 2 טבעות אדמה שרשרת יכולת וגלימה+הכל עם שרביט מאסטר ומגן קרן ******* איך משתתפים בהגרלה? פשוט מאוד; כל מה שצריך לעשות זה להגיב כאן עם ברכה מיוחדת לפורים! [ולשלוח משלוח מנות אם בא לכם ] עפ"י הטופס הבא: [משתמש שלא יגיב עפ"י הטופס יפסל מהאתגר] וכמובן שיש חוקים: 1. מותר להגיב פעם אחת בלבד [בלי התחכמויות של כמה משתמשים וכו', אני בודק הכל ועולה על הכל] 2. מותר להגיב אך ורק עם 100+ הודעות בפורום במשתמש שלכם 3. חובה להגיב עם הטופס לעיל ^, משתמש שיגיב בלעדיו יפסל מהאתר משתמש אשר יעבור על החוק הראשון יענש בבאן חמור במשחק במשתמשיו - ראו הוזהרתם, שמרו על האתגר הזה נקי! ההגרלה שווה בהחלט, וזה בתור צ'ופר התחלתי כלפיכם המשתמשים לאחר מאורעות הקריסות ******* מבצעים ברכישת מטבעות וקרדיטים: בכל רכישה של 100 מטבעות ב- 10₪ תקבלו עוד 30 מטבעות! בכל רכישה של 500 מטבעות ב- 50₪ תקבלו עוד 200 מטבעות! בכל רכישה של 1000 מטבעות ב- 100₪ תקבלו עוד 450 מטבעות! בכל רכישה של 2000 מטבעות ב- 200₪ תקבלו עוד 1000 מטבעות! בכל רכישה של 3000 מטבעות ב- 300₪ תקבלו עוד 1750 מטבעות! בכל רכישה של 4000 מטבעות ב- 400₪ תקבלו עוד 2500 מטבעות! בכל רכישה של 5000 מטבעות ב- 500₪ תקבלו עוד 3500 מטבעות ובנוסף משתמש VIP בפורום! בכל רכישה של 400 קרדיטים ב- 99₪ תקבלו עוד 200 קרדיטים! המבצע מתחיל מיום שישי 06.03.2020 עד חמישי ה12.03.2020. * לרכישת מטבעות או קרדיטים דרך פייפאל או כרטיס אשראי לחצו כאן - יש להתחבר למשתמש. * לרכישת מטבעות או קרדיטים דרך העברה בנקאית יש לפנות אל איתי ישירות דרך ואטסאפ. * לשאלות או בעיות ברכישות יש לפנות אל איתי ישירות דרך הואטסאפ. המספר של איתי - 052-256-0662 תוספת אקספי בכל השרתים: שרת 1 (PVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x200 אקספי! שרת 2 (NONPVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x200 אקספי! שרת 3 (NONPVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x200 אקספי! שרת 4 (NONPVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x200 אקספי! שרת 5 (VIP NONPVP) - במקום x200 אקספי בימי החג תקבלו x250 אקספי! שרת 6 (VIP NONPVP) - במקום x300 אקספי בימי החג תקבלו x400 אקספי! תוספת האקספי תחל מהיום [חמישי] 05.03.2020 בשעה 21:00 עד יום חמישי 12.03.2020 בשעה 15:00. לא יודעים איך נכנסים לשרתי ה- VIP? הכנסו לאשכול הבא לפירוט על דרגות ה- VIP בלחיצה כאן. במידה ואתם 0 ריסט ומתחת לרמה 400 תוכלו להיכנס לשרתי ה- VIP חופשי! ******* הנחות בחנות הקרדיטים של השרת: כמובן שאני מדבר על החנות הנ"ל. להלן ההנחות: [*] בקשת שינוי חרבות לשחקן שעלה 1500 קרדיט, יעלה רק 1100 קרדיט [*] [*] בקשת שינוי חרבות לשחקן שעלה 2200 קרדיט, יעלה רק 1700 קרדיט [*] [*] בקשת שינוי חרבות לשחקן שעלה 3000 קרדיט, יעלה רק 2400 קרדיט [*] [*] שחרור כינוי שעלה 450 קרדיט, יעלה רק 350 קרדיט [*] [*] שחרור כינוי שעלה 600 קרדיט, יעלה רק 450 קרדיט [*] [*] החלפת ניק ל3 אותיות שעלה 700 קרדיט, יעלה רק 550 קרדיט [*] [*] החלפת ניק ל2 אותיות שעלה 1000 קרדיט, יעלה רק 800 קרדיט [*] [*] ניקוי לשחקן שעלה 120 קרדיט, יעלה רק 80 קרדיט [*] [*] שינוי אותיות בניק שחקן שעלה 60 קרדיט, יעלה רק 40 קרדיט [*] איך מקבלים את ההנחות? אוטומטית ברגע שתגיבו באשכול הבקשות כאן במשך זמן המבצע לחנות הקרדיטים לחג שהוא מהיום 05.03.2020 עד יום חמישי ה12.03.2020 בשעה 15:00 תקבלו את ההנחה המדוברת! ******* עונת הצייד חוזרת! עונת הצייד חזרה אלינו, הסבר קצר למי שלא מכיר: צייד הוא בעצם רדיפה אחרי מפלצות מיוחדות שמפילות חפצים מיוחדים, המפלצות מזדמנות בכל שעה מרגע הריגתם במפות השונות בשרת, מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא ולצוד את המפלצות האלה, מצאתם? קיבלתם פרס שווה במיוחד ועכשיו גם קרדיטים! המפלצות שהגדרנו לכם לצייד הם גולדנים מכל הסוגים; שימו לב! בשונה מעונות הצייד הקודמות, יש סיכוי של 90% לקבלת קרדיט. להלן הפירוט: שם מיקום פרסים Golden Goblin Lorencia, Noria קופסאת קאנדן(1) + 1 קרדיט Golden Titan Devias 1-3 קופסאת קאנדן(2) + 1 קרדיט Golden Dragon Lorencia, Noria, Devias קופסאת קאנדן(3) + 1 קרדיט Golden Lizard Kings Atlans קופסאת קאנדן(4) + 1 קרדיט Golden Tantallos Tarkan קופסאת קאנדן(5) + 1 קרדיט איך תדעו מתי הגולדים הופיעו? ברגע שהם יופיעו תופיע הודעה "Golden Invasion" בגלובל, זה אומר שהגולדנים השתגרו באופן אקראי במפות ואתם יכולים לצאת לצייד! האיוונט יתקיים בין התאריכים ה05.03.2020-12.03.2020 צוות השרת
 14. 9 נקודות
  אני יודע שפרשתי אבל זה לא הוגן שלא טיפלתי בזה לפני שפרשתי אז אני אבקש חידוש הרשאות ואטפל בזה עכשיו
 15. 8 נקודות
  שלום לכולם, לאחר עלייתי למנכ"ל התפנו שני התפקידים בכירים בפן המשחק והפורום ועלה הצורך למלא את המקום באנשים המתאימים. לכן עכשיו - אני מעלה מנהל ראשי חדש אל הפורום ומנהל GMS חדש למשחק. ארצה גם בהזדמנות זו למסור לכולכם בריאות שלמה מפני הנגיף, שמרו על עצמכם ובכך עזרו לשמור על אלו שבקבוצת הסיכון מהנגיף. עליית מנהל ראשי לתפקיד מנהל ראשי עולה אחד ממפקחי הפורום שהוא כבר תקופה ארוכה מאוד בתפקיד מפקח הפורום, השקיע בכל זמנו בצוות והוכיח את עצמו אין ספור פעמים. הראה נכונות לתפקיד, הראה בוגרות, רצינות ואכפתיות. היום, הוא יתפוס את מקומי הקודם בתור מנהל ראשי ויקדם את הפורום קדימה וידאג לכל הנושאים שבו בצורה המיטבית. ארצה לאחל לך הרבה בהצלחה נדב, ומאמין בך שתגיע עם הפורום רחוק. Nadav מנהל ראשי ו- GM עליית ראש צוות GMS לתפקיד ראש צוות GMS עולה מנהל משחק שחזר אלינו לפני מספר חודשים לאחר שפרש כמנכ"ל, בזמן הקצר שהיה כאן מאז שחזר לצוות הוכיח את עצמו בקלות רבה. הראה המון רצון להגיע לתפקיד, בן אדם בוגר ורציני. והיום, הוא הולך לתפוס את מקומי הקודם בתור MGM וידאג לכל נושאי המשחק בצורה הטובה ביותר. ארצה לאחל לך המון בהצלחה אדיר, מאמין בך ובטוח שתצליח בתפקיד. Scam ראש צוות GMS לסיום, ארצה לאחל לשניכם המון המון המון בהצלחה בתפקידים שלכם, מדובר בתפקידים עם המון אחריות, שאינם קלים ושונים מאוד מהתפקידים האחרונים שלכם. סומך עליכם שתכנסו לנעליים האלו במהרה ונגיע רחוק וגבוה. בברכה, אדיר.
 16. 8 נקודות
  ניק שלי: TheAgonist ניק שלו: Rose הסבר בקצרה: אני הסתובבתי לי בדויאס 4 ללא מעש והסתכלתי, מעניין מה קורה שם ומה חדש. ולאחר מכן קלטתי את האלף Rose מדבר בצורה הומופובית בקטע רע, שהיא לא טובה ושלא נראית טוב לעין, משהו שלי לא נעים לראות ולשמוע ובטח שלא בצורה הזאת. זאת גזענות לכל דבר להגיד דברים כאלה. בנוסף לכך שהוא רמז על אנשים מסויימים כמו שתראו תכף בתמונות. אותו שחקן הוזהר להפסיק לרמוז על אנשים דברים ובמיוחד עליי ועל האלפית Halsey והוזהר לקחת מרחק ולא להתקרב או לפנות אלינו או לדבר על אחד מאיתנו בכל צורה שהיא גם אם זה בעקיפין על ידי אדיר ה MGM ואותו שחקן גם מכיר חלק מהשחקנים שלי ומנסה לעשות את זה בצורה שהיא ''תמימה'' על מנת שהוא יוכל להמשיך לדבר בצורה הזאת בלי שיעשו לו משהו. ובנוסף - להגיד ''יש פה הומואים'' זה אותו הדבר כמו להגיד ''יש פה האקרים'', זה הוצאת דיבה אבל גזענית. מזל שצילמתי כדי להוכיח את זה. זה לא יעבור לסדר היום שידברו ככה. מקווה שיטפלו היטב בחומרה ולא יסננו את העניין. עריכה: התגלה לי בנוסף שRose אמר ל ScamGM שאני ''יצאתי מהארון'' ושאני ''מוצהר'' - משהו שלא קרה מעולם למעשה. רק מחזק את הטענה שהוא ניסה לרמוז פה דברים על אנשים אחרים ובמקרה הזה עליי, גם היה שימוש במילים האלו וגם על פי דבריו הוא *יודע* שאני ''הומו'' על אף שלא אמרתי את זה בשום מקום. כולנו יודעים שRose לא בן אדם תמים שנותן באנים לאנשים להנאה ומתחמק על דברים שהוא עובר בעצמו. בנוסף לזה - כמו שרואים, לא פניתי אליו והייתה הדגשה כבר כמה פעמים על הנושא ''הומואים'' ''יש לי חשדות לגבי כמה מפה שנראה לי שהם הומואים'' ''אני לא אגיד מי כי זה לא יפה'' ''יש פה הומואים אתם פשוט לא יודעים'' זה כמו שאני אבוא ואגיד ''יש פה האקרים, אתם פשוט לא יודעים.'' בנוסף לניסיון של Rose לצאת בשלום ולהשתמש בSharonet בתור ''מנגנון הגנה'' - אף אחד לא צריך סנגור של אף אחד אנשים שמו לב לרמיזות של Rose ו Sharonet בפורום, המון רמיזות עוקצניות שמרמזות עליי ועל Halsey. תראו כמה פעמים הם רומזים בעקיפין כמה אחרים ''רעים'' ו''הם מחפשים לעשות רע'' וכמויות של התגרויות, שבהן כמובן - אף אחד לא טיפל. שום מפקח בפורום ושום בן אדם מההנהלה הגבוהה. אבל כש-Halsey עשתה את אותו הדבר אז מסתבר שזה בסדר על אף שהזהירו להפסיק לרמוז על אנשים ולדבר בצורה כזאת. אבל יש משתמשים שיש להם העדפה במשחק ובפורום. וכמובן שהם ממשיכים בצ'אט גם היום. אוקי שמח שביטלנו את מה שהוא שלח לגבי הפורום. ולגבי התמונות מהמשחק לא רק שזה לא מעכשיו ובכלל לא מהתקופה הקרובה, בנוסף לזה שבעצם לא כתבתי שום דבר שהוא לא בסדר או שהוא על מר Rose. משמע הדיווח שלה סתמי והוא על Halsey בלבד. בשבילי זה היה נושא שיחה לדבר עליו שעניין אותי. בנוסף שכמו שרואים - פעם נוספת הם מנסים להוציא אנשים אחרים בתור ''הרעים'' ואני אוהב את לידיה, לידיה מדהימה, ואני לא מוכן שבן אדם זר יכניס לי מילים לפה ויגיד דברים שהם לא נכונים ושלא קרו. ומה לעשות שRose ו Sharonet בחיים לא יגיעו להערצה שלידיה מקבלת מאנשים פה. ואם זה לא מספיק אם בן אדם מסתבר - עוקב אחרייך לכל מקום ולכל דבר שאתה עושה בלי שאתה יודע על זה. משמע או שהוא בן אדם נורא סטוקר שמאוד מתעניין בנו. או שזה בן אדם שמנסה להפיל אנשים שהוא לא אוהב למטרת הנאה אישית רק כדי לגרום לאחרים בעצם להיענש. בין כה וכה זאת הטרדה לכל דבר. ולפי מה שנכתב - שרונה לא הייתה במשחק אם התמונות צולמו. משמע - Rose שלח לSharonet תמונות של שיחות שלי על מנת למצוא דרך להפיל אותי ואת Halsey. וכולנו יודעים ש Rose לא בן אדם תמים בכלל. וזה אומר גם שהבן אדם עוקב אחריי לכל מקום - מצלם דברים שאני אומר על מנת לנסות להפיל אותי. זאת הטרדה ועבירה על הגבול. מלכתחילה בוקש ממנו שלא יתקרב לא אליי ולא ל Halsey מקווה שיטפלו בו. הבן אדם יעשה הכל וגם ישקר לכל העולם בשביל להתחמק מדברים שהוא עושה על אף ההוכחות. או לפחות שאתה תטפל בעניין - @Vortex עריכה נוספת: מוסיף גם את זה למקרה שימחקו את זה. והנה שוב, לא מפתיע בכלל - מראה על אמינות מאוד שקרית על פי דבריה של שרונה.
 17. 8 נקודות
  מופתע כל פעם מחדש איך מקבלים את התשובה מההנהלה "אנחנו מתנדבים זה מה יש". כשאתה מוכר מוצר שכרגע הוא בא בצורת חפצים בשרת אתה צריך לספק שירות על המוצר הזה. די לאכול כבר את התירוץ הזה של "אנחנו עסוקים בחיים שלנו", אתם עסוקים מידי מבשביל לתפקד כמו שצריך? תפנו את מקומכם. אין מישהו שיחליף? שאיתי ישלם משכורת אולי מישהו יתחיל לעשות דברים כמו שצריך. אנשים משלמים כסף, ההנהלה מתנדבת ואיתי יושב לו בצד סופר תכסף וצוחק על כולם. כמה תירוצים יש מפה ועד הודעה חדשה "מקודד ברח עם הכסף" - כמה פעמים זה כבר קרה? לא הגיע הזמן ללמוד? "זו עונה ישנה אי אפשר לשנות דברים" - תשנו עונה. "אין לנו זמן אנחנו עסוקים"- תחליפו צוות "זה בפיתוח יצא בקרוב" - שמענו שמענו את כל השיט הזה כבר יותר מידי זמן. כל פעם שיש ביקורת על גיאם התשובה היא "הוא מתנדב תגיד תודה בכלל", עד כמה החליבת כסף הזאת תמשיך? "איתי מוציא מהכסף שלו כדי שהשרת ישאר פתוח". על מה בדיוק הוא מוציא כסף? אחסון?- שיבקש החזר כספי, לא ראיתי אחסון גרוע מזה. על הצוות? הוא מתנדב כמו שאתם אוהבים להזכיר. על שיפורים בשרת? הצחקתם אותי, השינוי היחיד בשרת זה העלאה והורדת האקספי בחגים לא ראיתי שינוי מהותי בשרת הזה שנים. תתחילו לשנות דברים או שתסגרו את המשחק. אתם סתם נותנים תקווה לאנשים לשינוי שבחיים לא יגיע ואתם יודעים את זה, נחנקנו. דור רשמת בעצמך באשכול של ההימורים שרוב מי שהגיב לא נכנס למשחק בכלל, אני אחד מהם, נכנס לפורום כמו אידיוט מחכה להכרזה על השינוי הגדול שאף פעם לא יגיע. תבין כמה אנשים עדיין רוצים לשחק בשרת אבל רואים כמה הוא מוזנח. לבנתיים הם מחכים.. נראה עוד כמה זמן ימשיכו לחכות.
 18. 7 נקודות
  אני מאמין שאדיר זה שמקבל את ההחלטות אז האשכול מופנה אליו היי אדיר כפי ששמת לב האמיו בזמן האחרון עלה משמעותית בפעילות שלו חבל שזה מסיבות לא משמחות ( קורונה/בידוד/הסגר) חשבתי שאולי תעשו בזמן הזה שכולם בבית עד שהוירוס הארור הזה יעלם מהעולם עוד סייג באמצע שבוע שלישי או רביעי לדוגמא כמובן שהסייג הזה יהיה נטו לכיף ולא יחשב כניצחון בהיסטוריה (החלטה שלכם) לדעתי הרבה בשרת חושבים כמוני וזאת אחלה דרך להעביר את הזמן בהסגר בבית מאחל לכל הקהילה רק בריאות ושנדע רק בשורות טובות !
 19. 7 נקודות
  Debt מקבל באן על שימוש בעזרים אין מה להרחיב במידה וDebt ירצה להוכיח את חפותו שישלח לי ה"פ ואני אתן קריטריונים שהוא יצטרך לעמוד בהם על מנת להוכיח שהוא נקי
 20. 7 נקודות
  אני חייב להגיד טרם אכתוב את מה שיש לי להגיד, שזה אחד הדברים הקשים יותר שעשיתי בזמן האחרון.. כ"כ קשה שרציתי לפתוח את האשכול כבר בשבוע שעבר ופשוט דחיתי את הקץ.. ואני בטוח שאכתוב כאן את המילים עם מחנק קל בגרון, כי בכל זאת.. העברתי תקופה לא קצרה כאן בשרת, בין אם אחרי הצבא בתור מנהל גיאמים ומנכ"ל ובין אם לפני הצבא בתור גיאם ואחראי מפקחי סייג והשרת באמת באמת נכנס לי ללב ולחיים [ כמו כולנו.. ] לא יודע מי מכיר אותי ומי לא, אבל מי שבאמת מכיר אותי יודע שאני לא אחד שמחמם כסא, אני או עושה משהו טוב ועד הסוף או לא עושה אותו בכלל. לצערי בזמן האחרון נמנע ממני לנהל את השרת מפאת חוסר זמן מטורף, תכלס ידעתי שזה יגיע אבל קיוויתי שזה לא יהיה כך.. לפני כשבוע וחצי התחלתי ללמוד לתואר בסמסטר אביב של הנדסת חשמל באונ' ת"א, תואר יחסית בדרגת קושי קשה מאוד, כל כך קשה שהתפטרתי מהעבודה [שפעם מי שהכיר אותי ידע שהצלחתי לשלב את האמיו עם 250+ שעות בחודש בעבודה], קיוויתי שאם אתפטר מהעבודה אצליח למצוא את השעתיים ביום לשרת, אבל פשוט אין לי אותם, יש לי מערכת עמוסה ואני לומד לא בעיר מגוריי אז יש לי נסיעות הלוך חזור והמון שעות קשות [מערכת עמוסה] לא ידעתי בדיוק לאן אני נכנס איתו ובעיקר עם ההתניות החדשות שאומרות שאסור בכלל ללכת לשם סוג של קיוויתי שיבטלו את הסמסטר [ולכן לא פרשתי מיד שהתחלתי ללמוד, כי אמרתי שאין טעם שאפרוש ואחזור בהפרש כ"כ קצר] נכון לעכשיו המצב קשה יותר ממצב רגיל כי הלימודים הם בוידיאו וזה פחות מובן מללכת לאוניברסיטה וללמוד כמו שצריך, זה מלווה בהרבה תרגילי בית ופשוט אין לי זמן מספיק לשרת ואני לא רוצה שזה יקשה עליי בתואר, כל מי שחושב שזה נטו כחצי שעה ביום - טועה, לצערי העבודה כאן מסביב לשעון בין אם בטסטים, באגים, שרתים שקורסים [שזה אפילו בלי איוונטים, או להתחבר סתם לשרת בשביל הכיף] וכו' וכו' - ופשוט אין לי זמן לזה כרגע לצערי. [שלא נדבר על אנשים שלא יודע מאיפה השיגו את המספר הפרטי שלי ומידי יום שולחים הודעות בואטסאפ/מתקשרים וכיוצ"ב - שזה בכלל היה מקשה על הלימודים שלא נדבר על מטריד - איומים ברצח כאלה ואחרים ועוד]. כמו שאני תמיד אומר לאנשים בצוות שלי, שהלימודים זה הכי חשוב והשרת מן הסתם בעדיפות שניה, הגיע הזמן שאקח את הטיפ של עצמי ואפנה את מקומי. אין טעם כאן להקדשות כאלה ואחרות, כי אני מעריך ואוהב כאן את כולם - זו הסיבה שנשארתי בשרת ולא פרשתי ממזמן [למרות התקופות הקשות שעברו עלינו כאן בתור שרת]; חשוב לי לציין שאולי אתם לא מודעים לזה אבל באמת נעשה כאן מאמץ מאחורי הקלעים, וזה שאיתי ואליעד לא עונים לכם כאן באשכולות ממש ממש לא אומר שהם לא עובדים מאחורי הקלעים על השרת. בתור קהילה שמכירה את השרת הותיק הזה אתם כבר אמורים לדעת שבגלל הקבצים הישנים ישנם המון באגים שגורמים להמון באגים אחרים, וכל פעם שאנחנו מתקנים באג / מוסיפים מערכת או ממשק חדש אנחנו בעצם יוצרים עוד באגים, חיים כאן מיום ליום ומקווים שהכל לא יקרוס אבל לאחרונה מתבצעות עבודות על קבצים נקיים שאמורים לתקן המון באגים ולהוסיף פיצ'רים חדשים לממשק [עדין בעונה הקיימת מן הסתם כדי לא להרוס מהקונספט] כמו שתיארתי באשכולות רבים בפורום, אני לא יודע מתי זה יצא לפועל אבל זה בפעילות ואני בטוח שאיתי אליעד ואדיר ימשיכו לדחוף את זה גם כשלא אהיה כאן שורה תחתונה, הייתם טובים אליי ומקווה שהזמן שהייתי כאן השפיע לטובה על השרת, כי בסופו של יום לא יצא לי [לצערי] לשחק יותר מידי, אלא רק לנהל את השרת ובאמת אם יצא מצב שרק הרסתי כאן דברים אז מצטער על כך אבל לא ראיתי זאת דאז. מקווה שהקהילה והצוות ימשיכו לגדול, שהקריסות יפסיקו והשינויים שבתכנון יצאו לפועל, את כולכם/ן דור
 21. 7 נקודות
  אז חשבתי למה להתחפש במשחק ובסוף חשבתי על להתחפש על דמות וותיקה אשר כולם פגשו אותו במהלך המשחק דמות אשר בלעדיו לא היה לנו קומבו לקרבות! כמובן הלא הוא מרלון האגדי!!!! הוספתי קצת משפטים של מרלון שביקש שאשתף אתכם XD תודה לכל מי שהשתתפו איתי בתמונה ! השקעתייי מלאאאא וזו התוצאה ,אני ממש אהבתי ,מקווה שאהבתם 😉 בקטן :(למטה בגדול) בגדול
 22. 6 נקודות
  Funny - הוא ראש הפירמידה של IsrArmy ובזמן שהוא לא היה מחובר לא היה שיחרור כפתורים של השחקנים DaliDoll ! אי שחרור כפתורים בזדון זה נחשב להריסת סייג ! אני וכל אנשי השרת דורשים באן ע"פ חוקי הסייג הרשמיים לשחקנים הנ"ל : Funny + DaliDoll + DaliDoll
 23. 6 נקודות
  שעה על LonleyWiza אוהב אותך ירין @YARINH תודה רבה לפארטי המקסים שלי ציון @Fighter-ציון דניאל מאד וולף @MadWolf איתן על האלפית הפצצה @Ang לביא המלך עבודת דיאלים נדירים צחוקיםםםם כפרה על הספיד וואר מוטאנט ♥ עידן נשמה, לנסות לאיים עלי? ראינו את הקודם כבר אמרתי לך...
 24. 6 נקודות
  באשכול "מספר שחקנים נכנסים לבאן בעקבות באג בובה" 1. אפשר להבין מדוע אין באן IP לכל השחקנים שהשתתפו בחגיגה ? זה לא פעם ראשונה של כל השחקנים שם.. 2. אפשר להבין מדוע אין באן IP לאלפית שנתנה באפים לכולם ? היא הנפץ הראשי שהתחיל את החגיגה. 3. בסרטון כאן - יש לכם באג במשחק שמאפשר להיכנס מעוד שרתים נוספים לסייג במקום רק משרת 2 לסייג. (תסגרו כניסה לסייג משרתים אחרים) 4. האם במידה ואני מבצע באג שגורם למאסטר לקושי בהשתלטות זה גם באן לשחקן 1 ? 5. מהי הריסת סייג ? הרי כל באג \ האק \ עזר לא חוקי הורס את הסייג בסופו של דבר גם אם זה במידה קטנה. @Vortex @Adir @BkCombo-טל @BKcombo Be Happy Its Only A gaMe
 25. 6 נקודות
  מה קורה גיאמים? איך ייתכן שיש התקהלויות במשחק?
 26. 6 נקודות
  מתנצלת להיכנס גם לכל הבלגאן אבל זה מרגיז לשבת בשקט כשזה קורה, ושתקתי להם מספיק. מה היה? בקצרה, רדבול פתח אשכול כי ראה את ורד מדברת על הקהילה הגאה, איך הוא הניח שזה מתקשר אליו, רק הוא יכול לדעת. לא היה שום דבר שמרמז שזה עליו. ורד פתחה אשכול כדי להסביר את עצמה, היא לא לכלכה ולא ניסתה להסית או לנסות להעלות דברים שהם עשו לה בעבר. לאחר מכן הלסי, שמורחק מהפורום פתח אשכול והתחיל לומר על ורד דברים וכל מיני דברים שהיו. בשביל מה? כל אחד אמר את הצד שלו, נראה כאילו הם הרגישו שהייתה בידיהם הזדמנות להפיל את ורד וברגע שהיא הבהירה את עצמה הם הרגישו שההזדמנות הזאת חומקת להם מהידיים והם לא היו מוכנים לוותר על זה, אז הם מנסים להיאחז בדברים מהעבר. הסיפור של הסכסוך הזה באמת ארוך, וקשה לדעת מאיפה הוא התחיל. אבל יש לי סיפור קצת יותר פשוט בשביל דוגמא, לראות מי מחפש את מי ומי מחפש לריב. אני אקדים ואומר, שאני לא מכירה את שני הברנשים האלו בשום צורה, בחיים לא החלפתי איתם מילה. כן אמרתי מה דעתי על ההתנהגות שלהם, אחרי שעשו דברים מכוערים, אבל הם אלה שפתחו איתי חזית בלי שום סיבה. ב 19.1 אני באתי לפורום אחרי שורד אמרה לי מה קרה עם אביאור וכתבתי לו בפרופיל, זה מה שהיה בצ'אט ב 20.1: באופן אירוני שניהם קיבלו באן ימים ספורים אחרי שכתבו את זה. יום לפני רדבול גם כתב לי בפרופיל, ואני לא חושבת שמישהו פה חושב שזה היה במטרה להתיידד, אני מניחה שניסה לפתח שיחה שבה יצחק עלי או יתגרה https://forum.muonline.co.il/profile/10103-sharonet/?status=1334115&type=status כל הדברים האלה שפה נאמרו בלי שהחלפנו אפילו לא מילה אחת! אני בכלל לא הייתי בשרת, הם לא יכולים לומר שהצקתי להם או שהייתי מתגרה או שקייסתי. שניהם לא היו בתקופה שאני הייתי בשרת, הם בדקו עלי ואפילו צחקו לפני שבאתי בחזרה, וגם על לידיה. רדבול זה רדבול, פלורליזם וגולדנס זה הלסי התמונות המלאות אצלי, כאן חיברתי את מה שהיה רלוונטי, מה שלא קשור הוסר, הדברים לא יצאו מהקשרם. אני מצטערת לאכזב, אבל אנשים לא מתים מזקנה בשנות ה-60 לחייהם בימינו. אני עד עכשיו לא פתחתי אשכולות ולא עשיתי בלגאן, על התמונות מהמשחק לא אמרתי כלום. אם הם לא היו מחפשים לעשות בלגאן הם היו שולחים את התמונה בפרטי, אם הם לא היו מחפשים בלגאן הם לא היו מקבלים באנים על ימין ועל שמאל ואפילו לא על דברים שקשורים אלי או אל ורד. אחד מהם גם בבאן לתמיד מהפורום על זלזול מתמשך בצוות. הם כל הזמן מחפשים וכל הזמן מתלוננים. אם היה להם סכסוך רק עם בן אדם אחד היה אפשר לומר שאולי אותו אחד לא בסדר, אבל זה לא ככה. תראו איך הם מחפשים להתגרות ולריב איתי, בן אדם שבחיים לא החליף איתם מילה, ובזמן שהדברים שהבאתי נכתבו גם לא כתבתי שום דבר שהם היו יכולים לחשוב שזו התגרות כלפיהם. עד היום לא החלפתי איתם מילה, פשוט החליטו לפתוח איתי חזית על סמך זה שאני חברה של ורד, וזו הסיבה היחידה. אני לא חושבת שצריך להיות ספק בכלל מי פה מחפש בלגאנים, ומי מחפש לריב, ומי מוציא דיבה. בעוד במה שהם העלו על ורד אין רמז שזה עליהם, בעוד שפה זה ברור מאוד שזה עלי ואפילו לא מדובר בהשערות, הם מציגים את השקרים שלהם כעובדות. אם זו לא הוצאת דיבה אני לא יודעת מה כן. אני בטח לא צריכה לומר שכל מילה שלהם זה שקר, הם פשוט אנשים שליליים שמחפשים לעשות רע, סתם ככה, בלי סיבה. אין צורך להגיב, רק רציתי שכולם ידעו איך הדברים באמת, כי נמאס שהם מפיצים שקרים ולשתוק. תודה!
 27. 5 נקודות
  בית 9 - 1/4 19:00 KingLouie VS Braking Kid VS KingLouie Kid VS Braking הבית החדש והמעודכן שלכם מחר בשעה 19:00 לאשר על ידי לייק בתגובה! @Prefector @Sad בית 4 - 1/4 20:00 Addict VS BkCombo BkCombo VS Give Give VS Addict הבית נדחה לתאריך 3.4 בגלל סיבות אישיות שלי עם נמצא זמן לעשות לפני נעשה להתעדכן ולאשר בלייק! @BkCombo-טל @Acssaed בית 8 - 1/4 20:00 GOLDA VS Bum DevilSkull VS Bum GOLDA VS DevilSkull הבית שלכם מחר בשעה 20:00 להתעדכן ולאשר בלייק! @RealGood @Winstone @Loophole בית 12 - 1/4 - 18:00 Squre VS Hoarse thebesther VS Squre Hoarse VS thebesther הבית שלכם מחר בשעה 18:00 להתעדכן ולאשר בלייק! @Squre @TheBestHere @Raicel @Scam @Empror להתעדכן חברים!
 28. 5 נקודות
  וואו איזה הפתעה ! האדירים שולטים במשחק החלטה מקסימה, אדיר הסקאמר בהחלט הבן אדם הכי הגון בשרת.
 29. 5 נקודות
  VirtuaI VS Combo Combo VS Pummel VirtuaI VS Pummel הבית שלכם נדחה ל 6.4 @Virtual @Phantom תאשרו עם לייק בתגובה! בית 3 - 31/3 19:00 BigPicture VS Facker BigPicture VS Rousing Rousing VS Facker @Rousing @BlackNaDiR @DangerX מחר המשך הקרבות שלכם שימו לב לשעה תאשרו עם לייק בתגובה! בית 11 - 31/3 20:00 MadLion VS CruelFear LIGHTINWAR VS MadLion CruelFear VS LIGHTINWAR @LIGHTS @Fear @SolaMokshim מחר הקרבות שלכם שימו לב לשעה ותאשרו עם לייק בתגובה!
 30. 5 נקודות
  סקאם שעשו אלי בפייפאל בן אדם בשם Vow[לידור] יש לו גם משתמש בפורום מכרתי לו לדעתי 114 נייט ולאחר 5 חודשים עשה ביטול על עסקה ואמר שלא קיבל כלום בפייפאל וכסף חזר אליו עשה את זה ליותר מ4 אנשים במשחק הכי מצחיק זה שבסוף אחרי שפתחתי אשכול אני זוכר שהוא פתח אשכול שלא עשה כלום וכו בכל ופן שלחתי סרטון והכול ובסוף קיבל בשחקן שלו תכלס שותף שלי רשם לו הודעה בפרופיל בפורום על זה שאנחנו עדין משחקים ואם רוצה להחזיר ופשוט הכחיש את זה אבל בקטנה סתם הגבתי פה כי ראיתי שמי שעשה אלי את הסקאם הגיב פה גם.
 31. 5 נקודות
  אני אחכה לאדיר, ובכל זאת אתה לא יכול להגיד דבר כזה כי בן זונה זה בן אדם שאמא שלו זונה שכולם פותחים לה תכוס על כסף ולהגיד פתחתי לה תכוס זה פחות גרוע בהרבה ובגלל שזה טיפול שלך ואתה מכיר תבן אדם קבלתי באן הוכחתה בדיוק מה שאמרתי ואמרתה למעלה קורונה מסוכנת רק למבוגרים? הוא איחל לאמא שלו ומן הסתם יכול להיות שהיא מבוגרת אז בוא גם אני יכול להיתפס על קטנות אתה מתחמק מהסבר איך זה יותר חמור מזה, זה שאתה אומר שזה יותר חמור ואומר שאם הייתי אומר בן זונה זה היה נגמר אחרת זה לא אומר שזה פחות חמור. איך פה הוא אומר שאמא שלו זונה ושהוא יוריד לה תראש ושמזיינים אותה ערבים הוא מקבל אזהרה בוא תסביר לי
 32. 5 נקודות
  מחר תשובות להגרלה.
 33. 5 נקודות
  שתבינו באיזה בן אדם זהב מדובר פה..
 34. 5 נקודות
  עליות ושינויים בצוות המשחק שלום לכולם! היום יש לנו מספר עליות ושינויים בהנהלת צוות המשחק. ביניהן החלפת אחראי פקחי משחק, עליית גיאם חדש ועליות מפקחי משחק. עליית אחראי מפקחי משחק (MGI) מפאת חוסר זמן של נדב לתפקיד אחראי מפקחי משחק, היום יחליף אותו בן אדם שהיה בתפקיד הזה בעבר שחזר אלינו יחסית לא מזמן ונדב יחזור להיות GM רגיל. חוזר אלינו עם אנרגיות מחודשות והרבה פעילות והיום יכנס חזרה לתפקיד שהיה בו בעבר. ארצה קודם להודות לנדב על הזמן שהוא השקיע בתפקיד הזה שהוא אינו פשוט ולא מובן מאליו. אותו הבן אדם הוא ליאור, בהצלחה ליאור בתפקידך החדש~ישן, סומך עליך לחלוטין. Lior - ליאור אחראי מפקחי משחק ו- GM ושמו בשרת - LiorGM עליית גיאם (GM) חדש לצוות היום יעלה לצוות הגיאמים מפקח משחק שנמצא בצוות הפקחים מספר חודשים, הראה נכונות, רצינות, פעילות והרבה רצון לתפקיד. היום יעלה לתפקיד מנהל המשחק וימשיך לתת מעצמו בתפקידו החדש, והוא: Alight - טל מנהל משחק - GM ושמו בשרת יהיה AlightGM עליות מפקחי משחק (GI) הפקח הראשון שיעלה היום הוא בן אדם שהיה בצוות בעבר, היה גיאם במשחק ומפקח בפורום והיום יחזור לתפקיד מפקח המשחק. והוא: Tal - טל מפקח משחק - GI ושמו בשרת יהיה HolyGI הפקח השני שיעלה היום הוא שחקן שהראה השקעה, בוגרות ורצינות רבה. היום יקבל הזדמנות בתור מפקח משחק, והוא: AmosR - עמוס מפקח משחק - GI ושמו בשרת יהיה AmosGI הפקח השלישי והאחרון שיעלה היום הוא בן אדם שהיה מפקח משחק כמה פעמים, היום יחזור לקדנציה נוספת וינסה להוכיח את עצמו מחדש. מוכר כמנהל פורום ומפקח סייג' כיום, והוא: Empror - אדם מפקח משחק - GI ושמו בשרת יהיה CrownGI ארצה לאחל לכל אחד ממכם בהצלחה בתפקידכם החדש, מאמין בכם ובטוח שתצליחו, אל תאכזבו. בברכה, הצוות.
 35. 5 נקודות
  היי צוות ושחקנים אם הכותרת מעליבה או פוגעת באדם שניסה לפגוע בי, אז אתם יכולים לשנות אותה ל"הבהרה", כי אני בניגוד לויקטור לא מחפשת לפגוע באנשים בקשר לאשכול המגוחך הזה של ויקטור "רדבולגירל", למרות שהסברתי למי שפנה אליי אני מעדיפה להסביר גם לכל השאר כדי שלא יהיו אי הבנות! נתחיל מההאשמה הראשונה - קודם כל הומופוביה זו שנאה נגד הומואים, והיה ממש נחמד אם ילדים היו יודעים את משמעות המילים שהם משתמשים בהן לפני שהם כותבים אותן. אני לא שונאת הומואים, יש לי ידידים הומואים ואפילו שיתפתי את זה פעם בפורום. הדבר היחיד שכתבתי הוא שאני חושדת בכמה ילדים שהם הומואים ושאני לא כותבת שמות כדי לא לעשות אאוטינג למישהו בטעות (וגם אין לי הוכחות בכלל אם החשדות שלי מבוססות על משהו) המילה הומו היא לא מילה גסה, לא השתמשתי בה כקללה או גנאי אני מצרפת פה אשכול ששיתפתי את החוויות שלי לגבי הקהילה הגאה, אני ועוד מישהי סטרייטית היינו תומכות בקהילה הגאה בעבר, כמו שאמרתי יש לי ידידים הומואים, חברות לסביות שהכרתי דרך אותו מעגל, ואפילו 2 ידידים טרנסים. ההאשמה השנייה היא הוצאת דיבה - לא כתבתי בשום מקום את השם \ הניק שלו, אם כבר כתבתי שאני לא כותבת שמות. ויותר מזה אפילו לא דיברתי עליו. האשכול הזה מופנה לכולם כדי להבהיר את העמדה שלי ועל הדרך לתת שיעור לילדים שממהרים להסיק מסקנות מהר מדי (ביניהם ויקטור והילדים שעשו לייק) על הדרך אני רק רוצה לציין שזו לא פעם ראשונה שויקטור עומד מהצד דרך שחקן חסוי שאני לא מכירה ומנסה לייחס אליו דברים שאני כותבת לאחרים, אני לא יודעת מה לגביך ויקטור אבל אני יכולה להבטיח לך בלב שלם שאתה לא בראש סדר העדיפויות שלי! אני לא באמת צריכה תגובה לאשכול, מבחינתי הוא יכול להינעל. פשוט היה חשוב לי לכתוב את העמדה שלי לגבי הנושא הזה וכמו שכתבתי לתת שיעור גם לילדים שממהרים להסיק מסקנות. אני מצטטת את החלק הרלוונטי מהאשכול, שהיה בכלל ב2012 - הרבה לפני שויקטור התחיל להציק לי. לא חסרים הומופובים אבל ללא ספק אני לא אחת מהם: תודה לקוראים!!!!!!!!!!
 36. 5 נקודות
  לא רלוונטי יותר
 37. 4 נקודות
  שלום לכולם! בזמן שאתם בבית בהכנות לקראת פסח, מנקים את כל הבית ומגלים לכלוך בכל מיני מקומות שלא ידעתם שקיימים, הצוות עבד על פעילויות שיעברו לכם במהלך חג הפסח שלצערנו כולנו נעביר בבית עקב הקורונה. אתחיל עם קצת מידע על החג ומשם נגיע אל הפעילויות. פעילויות בשרת המשחק מבצעים ברכישת מטבעות וקרדיטים: בכל רכישה של 100 מטבעות ב- 10₪ תקבלו עוד 30 מטבעות! בכל רכישה של 500 מטבעות ב- 50₪ תקבלו עוד 200 מטבעות! בכל רכישה של 1000 מטבעות ב- 100₪ תקבלו עוד 450 מטבעות! בכל רכישה של 2000 מטבעות ב- 200₪ תקבלו עוד 1000 מטבעות! בכל רכישה של 3000 מטבעות ב- 300₪ תקבלו עוד 1750 מטבעות! בכל רכישה של 4000 מטבעות ב- 400₪ תקבלו עוד 2500 מטבעות! בכל רכישה של 5000 מטבעות ב- 500₪ תקבלו עוד 3500 מטבעות ובנוסף משתמש VIP בפורום! בכל רכישה של 400 קרדיטים ב- 99₪ תקבלו עוד 200 קרדיטים! המבצע מתחיל מיום רביעי 01/04/2020 משעות אחר הצהריים עד חמישי 16/04/2020. * לרכישת מטבעות או קרדיטים דרך פייפאל או כרטיס אשראי לחצו כאן - יש להתחבר למשתמש. * לרכישת מטבעות או קרדיטים דרך העברה בנקאית יש לפנות אל איתי ישירות דרך ואטסאפ. * לשאלות או בעיות ברכישות יש לפנות אל איתי ישירות דרך הואטסאפ. המספר של איתי הבעלים - 052-256-0662 --------------------------------------- אקספי כפול בכל השרתים: שרת 1 (PVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x300 אקספי! שרת 2 (NONPVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x300 אקספי! שרת 3 (NONPVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x300 אקספי! שרת 4 (NONPVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x300 אקספי! שרת 5 (VIP NONPVP) - במקום x200 אקספי בימי החג תקבלו x400 אקספי!! שרת 6 (VIP NONPVP) - במקום x300 אקספי בימי החג תקבלו x600 אקספי!!! עקב הקורונה וכל הזמן בבית, החלטתי להביא לכם הפעם באופן חד פעמי אקספי כפול. האקספי הכפול יתחיל ב 05/04/2020, יום ראשון שעה 20:00, ויגמר ביום חמישי 09/04/2020 בשעות הערב. לאחר שהאקספי הכפול יסתיים - יתחיל מיד אחריו תוספת אקספי לשאר פסח: תוספת אקספי בכל השרתים: שרת 1 (PVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x200 אקספי! שרת 2 (NONPVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x200 אקספי! שרת 3 (NONPVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x200 אקספי! שרת 4 (NONPVP) - במקום x150 אקספי בימי החג תקבלו x200 אקספי! שרת 5 (VIP NONPVP) - במקום x200 אקספי בימי החג תקבלו x250 אקספי! שרת 6 (VIP NONPVP) - במקום x300 אקספי בימי החג תקבלו x400 אקספי! התוספת אקספי תסתיים ב- 19/04/2020 בשעות הערב. לא יודעים איך נכנסים לשרתי ה- VIP? הכנסו לאשכול הבא לפירוט על דרגות ה- VIP בלחיצה כאן. במידה ואתם 0 ריסט ומתחת לרמה 400 תוכלו להיכנס לשרתי ה- VIP חופשי! --------------------------------------- תחרות הריסטים של אמיו ישראל כאשר אתם תבצעו ריסטים - כל 3 ריסטים יזכו אתכם ב20 קרדיט לשחקן שלכם. יש לבצע כמה שיותר ריסטים במשך זמן התחרות ובסופה אני אעניק לכל משתמש את הקרדיטים המגיעים לו ישירות למשתמש שממנו הוא ביצע את הריסטים. אז איך התחרות מתנהלת? כמו שזה נשמע - תחרות ריסטים. המטרה שלכם היא לבצע כמה שיותר ריסטים במסגרת הזמן שהוקצב עבורכם. ניתן לראות איזה מקום אתם וכמה ריסטים ביצעתם באתר שהכנו במיוחד לתחרות - כאן [חובה להיות מחוברים למשתמש באתר כאשר נכנסים לקישור]. כיצד מבצעים ריסט לתחרות? קודם כל נכנסים לאתר כאן, מתחברים למשתמש שלכם ואז נכנסים ללינק הבא וכאשר אתם רמה 400 מנותקים מהשחקן תוכלו לבצע שם ריסט, אם תעשו ריסט בצורה רגילה זה לא יקלט בתחרות!! כמו כן ההנהלה החליטה שלאורך התחרות ביצוע ריסט בשיטה הנ"ל לא יעלה 10 מיל. מה הם הפרסים? כמו שציינתי בחיפזון בתחילת הסבר האתגר, כל 3 ריסטים לדמות שלכם במהלך התחרות יזכו אתכם ב20 קרדיטים, אין מגבלה לכמות הריסטים שאתם יכולים לעשות, והכל תלוי בכם! [במידה ותבצעו מספר ריסטים שלא מתחלק במספר 3 אנחנו נעגל כלפי מטה]. לדוגמה: במידה ועשיתי 6 ריסטים במהלך התחרות, במידה ולא עברתי על החוקים - אזכה במשתמש ב-40 קרדיט! במידה ועשיתי 13 ריסטים במהלך התחרות, במידה ולא עברתי על החוקים - אזכה במשתמש ב-80 קרדיט! מתי האוונט מתחיל ומתי הוא נגמר? מהתאריך 12/04/2020 בשעה 12:00 עד לתאריך 16/04/2020 בשעה 20:00 בה התחרות תסתיים. במהלך התחרות יהיה לכם את תוספת האקספי, בהצלחה (= *חוק ברזל לתחרות, ניתן להתחרות אך ורק עם שחקן אחד* משתמש שיתפס מבצע ריסטים בתחרות מכמה משתמשים יענש במשחק ויפסל מהתחרות! נא לשים לב שאם אתם עושים בטעות ריסט לדמות לא נכונה אתם מדווחים טרם סיום התחרות - שלא נגיע למצב של התחרויות הקודמות. * כל המידע באשכול והתחרות בכפוף לתקנון חוקי השרת כאן * --------------------------------------- מכרזים במהלך הפסח ירוצו מספר מכרזים שונים על מספר דברים, כגון: ניקי הנהלה ריסטים VIP בפורום סיינים ועוד... המכרזים ירוצו בפורום קנייה ומכירה בתת פורום מכרזים. --------------------------------------- עונת הצייד חוזרת! עונת הצייד חזרה אלינו, הסבר קצר למי שלא מכיר: צייד הוא בעצם רדיפה אחרי מפלצות מיוחדות שמפילות חפצים מיוחדים, המפלצות מזדמנות בכל שעה מרגע הריגתם במפות השונות בשרת, מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא ולצוד את המפלצות האלה, מצאתם? קיבלתם פרס שווה במיוחד ועכשיו גם קרדיטים! המפלצות שהגדרנו לכם לצייד הם גולדנים מכל הסוגים; שימו לב! בשונה מעונות הצייד הקודמות, יש סיכוי של 90% לקבלת קרדיט. להלן הפירוט: שם מיקום פרסים Golden Goblin Lorencia, Noria קופסאת קאנדן(1) + 1 קרדיט Golden Titan Devias 1-3 קופסאת קאנדן(2) + 1 קרדיט Golden Dragon Lorencia, Noria, Devias קופסאת קאנדן(3) + 1 קרדיט Golden Lizard Kings Atlans קופסאת קאנדן(4) + 1 קרדיט Golden Tantallos Tarkan קופסאת קאנדן(5) + 1 קרדיט איך תדעו מתי הגולדים הופיעו? ברגע שהם יופיעו תופיע הודעה "Golden Invasion" בגלובל, זה אומר שהגולדנים השתגרו באופן אקראי במפות ואתם יכולים לצאת לצייד! האיוונט יתקיים בין התאריכים 05/04/2020, יום ראשון 20:00 עד 09/04/2020 בשעות הערב. יורד ועולה בשעות של האקספי הכפול. פעילויות בפורום יריד המכירות חוזר לאורך כל פסח! יצא לדרך מיום ראשון 05/04/2020 ויסתיים ב 19/04/2020. ביריד המכירות אפשר למכור כל מה שקשור למשחק שלא ניתן לפרסם בקנייה ומכירה, ניקים, שחקנים, קרדיטים. פירוט מלא נמצא בפורום יריד המכירות! צוות הפורום עבד על מגוון פעילויות ואתגרים שונים בשבילכם לחג הפסח. המנהלים השקיעו רבות ועבדו המון על האתגרים עם פרסים שווים במיוחד, הגיעו והשתתפו! בהמשך יפורסם לוז אתגרים מסודר בפורום הודעות משתמשים בנעוץ שתוכלו לדעת בדיוק איזה אתגרים רצים ומתי. בהצלחה! אתגר הנהלה גבוהה בפורום גם ההנהלה הגבוהה בפורום הכינה אתגר מיוחד בשבילכם לכבוד הפסח, פרטים עליו יגיעו בהמשך, האתגר יהיה עם פרס שווה במיוחד. בנוסף לכל האתגרים והפעילויות בפורום, תתבצע הגרלה. ישנו תנאי אחד להשתתפות - יש לפתוח במהלך פסח בסה"כ 5 אשכולות לא משנה איפה בפורום, אין צורך להביא קישורים. אפשר להגיב ורק אחרי שהגבתם לפרסם אשכולות, ההגרלה תהיה פעילה החל מיציאת האשכול עד ה- 16/04/2020. כמובן שאסור להשתתף עם יותר ממשתמש אחד בהגרלה ומותר להגיב רק פעם אחת באשכול. כדי להשתתף בהגרלה יש להגיב באשכול הזה עם הטופס בנוסף לתגובה שלכם: הפרס להגרלה הוא שחקן פול המגיע עם סט דרגון/לגנדרי/ספיריט(ירוק)/סופת עורב/פלדה קלה, כנף+הכל, נשק אחרון לדמות (ללא חדשים), זוג טבעות קרח ושרשרת תאורה. אלו כל הפעילויות שלנו לפסח, הצוות כולו עבד רבות כדי שיהיה לכם חג שמח. הגיעו והשתתפו בכל הפעילויות ושמרו על עצמיכם ועל סובבכם מפני הקורונה, בברכה, כל צוות ההנהלה.
 38. 4 נקודות
  בטיפול, אעדכן. ננעל לבנתיים כדי שלא יגיבו עוד, אני מודע לבעיה. יטופל כמה שיותר מוקדם
 39. 4 נקודות
 40. 4 נקודות
  איך הטורניר יתבצע? הטורניר קרבות יתבצע במקום מסוים במשחק שיקבע ע"י (אחד הפקחים). ויתנהל בצורת שלב בתים של שחקן מול שחקן וכן הלאה. זמן הקרב ייקבע על ידינו ובזמן הקרב יהיו רק שני השחקנים הנלחמים אחד בשני והאחראי שיפקח על הקרב . ההרשמה לטורניר ללא דמי כניסה. אנחנו מבקשים שרק אנשים שיש להם זמן להשתתף בטורניר יירשמו, בשביל לא ניקלע לבעיות. במידה ויהיו כאלה - הם ייפסלו. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 📋 חוקים ונהלים 📋 1. אין להפעיל תכונות עזר (בוט חיים, ספיד, אנטי ריפ וכו'..). 2. אסור לתת גישות (תהיה בדיקת IP - לא לנסות אותנו). 3. כל קרב חייב להיות מצולם ע"י אחד מהאחרים המצוינים בהמשך. 4. אין להשתמש באלכוהול, שיקוי בלס וסול או כל חפץ שעוזר להעלאת הכוח \ הזריזות. 5. כל קרב צריך להיות עם 2 חרבות וסט מלא + הכל (ללא מגן) 6. אסור שום באף, מלבד באף ביקי. 7. לפני כל תחילת קרב חייב סוויץ. 8. אסור להיות בפארטי. ההרשמה עד ה8 לאפריל (8.4.2020) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 💰 הפרסים 💰 אז מה הכנו לכם??? המקום הראשון יזכה בגרייט +הכול + זוג איאי +הכול המקום השני יזכה ב500 קרדיט המקום השלישי יזכה בסט ראשון לבחירה (לאטר, פאד, גפן, פלדה קלה, סופת עורב) אבל זה לא הכל! על כל הריגה שלכם בטורניר בשלב הבתים הראשון תקבלו 0.1 לדוגמה הרגתם 7 פעמים? תקבלו 0.7. על כל הריגה שלכם בטורניר בשלב הנוקאאוט השני תקבלו 0.2 לדוגמה, הרגתם פעמיים? תקבלו 0.4. הערה - הזוכים במקומות 1,2,3 לא מקבלים בונוס על הריגות. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 👑 האחראים על האתגר 👑 האחראים על האתגר יהיו צוות ההנהלה (GMS) @battleship1 @Empror @Scam באשכול זה אפשר להגיב רק לגבי ההרשמה, לגבי שאלות בנושא הטורניר יש לפנות בפרטי לאחרים המצוינים. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - הטופס ההרשמה: טופס לדוגמה: בברכה, הצוות.
 41. 4 נקודות
  Awper נכנס לבאן לצמיתות / עד ליצירת קשר. שחקנים נוספים יתווספו בהמשך.
 42. 4 נקודות
  היי, חזרתי קצת לשרת וראיתי שחקן שמנסה להתקדם, שאל אם יש לי חלקים של סט בון אקס להשלים לסט אביס... מאיפה יש לי הבאתי לו אנוביס ארס+7 שהיה לי אז על השחקן פקח חח בנוסף, עשיתי לו אוונט קטן. חברים, הקהילה הזאת טובה ויפה, תשמרו עליה, תעזרו לאנשים שצריכים עזרה. זאת ההנאה שלי לפחות
 43. 4 נקודות
  אתגר חי - הסבר: בפעילות זו אתן לכם מספר אתגרים שתצטרכו לבצע, חלקם במשחק וחלקם בפורום, באתגר יהיו 3 זוכים סה"כ, כאשר מקום ראשון יהיה זה שיגיע ראשון ל25 נק'! [דוגמא לשאלה באתגר] שימו לב: הפעם הפרסים עוד יותר שווים, לגמרי שווה להשתתף ואולי לזכות... ## הפרסים: ## פרס למקום ראשון: נייט+13+הכל! פרס למקום שני: 2 טבעות קרח+13+הכל! פרס למקום שלישי: טבעת קרח+13+הכל! דגשים ונהלים: [*] אם יש לכם שאלות / הערות לגבי האתגר, יש לפנות אליי בפרטי ולא להגיב כאן באשכול. [*] אין לבצע דאבל פוסט ומעלה. [*] אסור לערוך את התגובה. [*] האתגר יתחיל אך ורק אם יהיו 3 משתמשים פעילים ומעלה. [*] כל חוקי הפורום חלים גם כאן. האתגר יתחיל היום [יום ראשון | 22.03.20] בשעה 16:00. בהצלחה לכולם! בברכה, אביעד - מנהל פורום דיונים ומה שבראש.
 44. 4 נקודות
  שלום, בהמלצת בעלי נסיון בשרת - הפניה הזו מופנת אל דור Vortex אחרי נסיון בירור עם איתי בוואטספ השחקן שלי קיבל חסימה (Shaved) בטענה שיש עליו ריפאונד של 200 ש"ח מלפני כמה חודשים.. הסיפור הוא שחזרתי לפני שבוע בערך אחרי ששיחקתי פעם אחרונה ביוני, מעולם לא ניסיתי לגנוב או לעשות דבר מרמה, בטוח שלא באמיו שאני משחק כבר מ2006 עם פרישות וחזרות ומכבד ומעריך את השרת מכל הלב. מעולם לא היה ניסיון קניה שלי או של השותף שלי שהוא במקרה חבר ילדות שלי אז אני מכיר אותו אישית. ממש מאכזב לקבל באן ושאין דרך (לפי מה שאיתי טוען) לפתור או להוכיח שאני לא אשם חוץ מלשלם חוב של 200 ש"ח שבכלל לא קיים מבחינתי. הדברים שהיו עליו הם קונדון וכנף + הכל.. חבר'ה שהתייעצתי איתם אמרו לי שיכול להיות שקנו את הדברים האלה במטבעות גנובים רגע לפני שמכרו לי אותם תמורת חפצים במשחק, ואז אשמת הגניבה נפלה עליי, ואומרים שדברים כאלה כבר קרו.. בבקשה תעזרו לי לפתור את הבעיה ולבדוק לעומק מה המקור של הריפאונד. זה באמת לא הגיוני, לא קנינו כלום, לא ניסינו לקנות כלום, בכלל אין לא לי ולא לשותף שלי חשבון פיפאל.. זה פשוט מתסיס ומאכזב, במיוחד שהמענה הוא אדיש ואומרים לי שאין מה לעשות ושזה לא משנה מה אגיד כי "יש הוכחות ולוגים" לכל העסקה הזאת. אם יש פתרון אחר, לצלם לכם חשבון בנק מתאריך הקניה שרשום אצלכם, להוכיח בדרך כולשהי.. באמת כל דבר, מבקש עזרה - פחות איכפת לי מהשחקן אלא זה עניין העקרון, ובעיקר לדאוג שזה לא יקרה לאנשים שמשחקים בשרת הרבה יותר זמן ממני ומפסידים בגדול על באגים למיניהם.
 45. 4 נקודות
  דור , דור , דור מה אני יכול להגיד עלייך אחי?!! זכיתי להכיר בנאדם זהב, עבדנו על הרבה דברים ביחד [מחשדט וכדומה] לאורך כל השנים האלות, אני חושב שהכרתי אותך שהייתי בכיתה י"ב, עבר כל כך הרבה זמן מאז!! לא חשבתי בחיים שאכיר חבר ממשחק מחשב, אבל באמת שהכרתי. אני ואתה נמשיך לשמור על קשר, היינו שותפים כאן בניהול השרת כבר המון זמן, והיה לי פשוט מדהים שאתה לצידי מאחל לך בהצלחה בלימודים, יודע שתצליח! אוהב אותך אח יקר שלי!
 46. 4 נקודות
  בתמונה עשיתי קטע משודרג של המגילה שהמן מרכיב את מרדכי על הסוס ברחבי שושן הבירה ואומר ''ככה יעשה לאיש אשר המלך חפץ ביקרו'' פה המן לוקח את מרדכי על הסוס ברחבי לורנסיה מהטירה של המלך כאשר הוא צועק ''ככה יעשה לאיש אשר המלך חפץ ביקרו'' וכולם מתאספים סביבו לראות את התהלוכה הזו ,כאשר כל סוגי האוכלוסיה והסטים של הביקי מופיעים(ברונז,סקאל,פוניקס,לאטר,משמר,דרגון,פלייט,גרייט) תודה רבה לכל מי שעזר לי ^^
 47. 4 נקודות
  בחרתי לעשות את התמונה שלי על הפסוק שמספר איך אחשורוש הכיר את אסתר, כשהוא ביקש מהיועצים שלו להביא את הבנות הכי יפות שיש. הסבר מויקיפדיה:
 48. 4 נקודות
  שלום ערב טוב, בכל התמונות המצורפות לאשכול לא ראיתי שום שיחה שפונה אלייך או לשם השחקן שלך ישירות, כך שמבחינת החוקים אין פה שום עבירה על חוק כל שהוא \ הוצאת דיבה. אני מוכן לבדוק את טענתך מול מה שנאמר לאדיר הגיאם ומסכים איתך שזה לא עניין של אף אחד כאן מה הם ההעדפות המיניות של אף אחד. לכן אני אעביר למנהלי המשחק לבצע מעקב אחר אותם אנשים המופיעים בתמונות ששלחת למקרה שהם חושבים שזה מצחיק להתגרות או לחדור ולפגוע בפרטיות המשתמשים במשחק. תודה על הדיווח, כמובן שאתה מוזמן להגיב חזרה אם יש לך משהו להוסיף. לסיכום: אין כאן שום הוכחה שיכולה להפעיל חוק או עונש מכל סוג שהוא.
 49. 3 נקודות
  שבוע טוב ומזל טוב לנו. FallenAlly/Fix Virtual אחלה של עבודה ואחלה של כמות אנשים.. לא חושב שצריך להתבטל הסייג בגלל שזה לא היה שחקן מוירטואל והוא הרג את כל האנשים שלנו עובדה שלא הפיל את הכפתורים.. שיהיה אחלה שבוע ובשורות טובות
 50. 3 נקודות
  היי ורד, אם את כל כך תומכת בקהילה הגאה אני לא רואה סיבה למה לחפש או "לחשוד" באנשים שהם הומואים או כל דבר אחר, אני חושב שאם באמת היית תומכת הייתה לך הבנה הרבה יותר עמוקה בשכבות שנמצאות בקהילה, בניהם בני נוער שמגלים על עצמם דברים ובניהם אנשים ששנים בארון ומפחדים שישפטו אותם, ומה שאת עושה בשיח הזה של מי כן ומי לא, פשוט גורם להם לחשוב פעמיים אם שווה להם להיות מי שהם באמת.. וזה קצת עצוב לדעתי. כמו שאמרתי אנחנו נבצע מעקב ונדאג שלא יהיה שיח סביב אנשים שרגישים לנושא או מפריע להם הנושא והם התלוננו.. היה חשוב לי להגיב לך ולהציג את דעתי כי לפעמים צריך רק שאדם יציב מולך מראה.. לפעמים שווה להסתכל רגע על עצמנו מבחוץ לפני שאנחנו בטוחים שאנחנו צודקים ונהורים. לילה טוב.
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

×
×
 • צור חדש...