עבור לתוכן

לוח תוצאות


תוכן פופלארי

מראה תוכם עם המוניטין ההכי גבוה ב- 03/04/19 מכל המקומות בפורום

 1. 1 נקודה
  אז ככה קניתי מ Punk אימון גישה לאמגי שלי לפול על 2 ניט , הוא אמר שבחודש הוא מסיים עבר חודש והאמגי הגיע לאיזה 9 ריסט, מבין היו הרבה נפילות בשרת ודיברתי איתו אחרי זה עבר עוד חודש והאמגי 12 ריסט ולא נגעו בו 3 שבועות, כל הסטטים שלו התאפסו משום מה למרות שהיו גבוהים לא יודע מה קרה , יש תמונות אם צריך אבל אם אפשר לעשות בירור זה יעזור
 2. 1 נקודה
  קהילה יקרה שלום, לפני כשעה [23:00 2.4.19] ביצעתי רענון לשרת וכיוונתי את שעון השרת; למה זה טוב? כי עכשיו כל הלוגים יהיו מסונכרנים לשעה האמיתית, פחות באגים כמו למשל הגולדנים שלא הופיעו בזמן וכו'. עדכון נוסף ששיניתי זה שעת הסייג', כמו שראיתם נפתח סקר בפורום באיזה שעה אתם מעדיפים את הסייג' והיה רוב מוחץ לשעה 20:30, ולכן שינינו את השעה של הסייג' כבקשתכם. צוות המשחק
 3. 1 נקודה
  נחנקתי חחחחחחחח הרגת אותי
 4. 1 נקודה
  אווץ יעקב למה ככה חזק? בליידים
 5. 1 נקודה
  סליחה על האיחור ננעל + זוכה
 6. 1 נקודה
 7. 1 נקודה
  אהלן אחי, קודם כל ארצה להודות לך שנרשמת לאתגר שיר השבוע. אך שים שכתבת את השם של השיר ולא שמת את השיר עצמו [צריך לשים את השיר] בקיצור - שמתי לך את השיר בתגובה, להבא בבקשה תוסיף אותו.
 8. 1 נקודה
  אני נחשב לפורום? תחשוב על זה פורום יוני ^^ סתם פורום - אתגרים ופעילויות בדוק ^^
 9. 1 נקודה
  כל הכבוד! ^^ זכית ב30 נקודות ^^ ננעל.
 10. 1 נקודה
 11. 1 נקודה
 12. 1 נקודה
  אמיו ישראל. לידיעתך השפה הרשמית בישראל היא עברית. נסה שוב בנוסח אחר. (ובעברית)
 13. 1 נקודה
 14. 0 נקודות
  ככה זה עובד, מתחיל בקצת ועולה עוד ועוד בשביל לספק את תחושת ההתלהבות והאנדרנלין. כל הכבוד דור שאתם לא לוקחים בזה חלק ומקווה שישאר ככה. חבל שילדים כמו ורד לא מבינים את המשמעות של הימורים ומעודדים את זה. אולי כשיתבגרו ויחשפו לזה קצת יותר יבינו מה זה עושה לאנשים ולמה זה לא חוקי. אחרי זה היא מתפלאת שילדים מכורים רוצים להשאיר את זה והיא מקבלת "לייקים" ולכן חושבת שהיא צודקת. ורד אם את כל כך אכפת לך מהאנשים פה,שלא יגנבו להם, היית מציעה שיאסרו את ההימורים לא שיאכפו ויעודדו אותם בכך שיענישו גנבים.
 15. 0 נקודות
  אני רק רוצה להגיד שזה באג של הזירה ולא באג שהבנאדם עצמו מנצל... גם לי ולאנשים אחרים לפעמים קורה שזה נראה כאילו תוקפים בעיר זה לא משהו שאפשר לשלוט בו כ"כ, זה בגלל הזירה המפגרת הזאת ואגב די להתבכיין שהבנאדם נכנס וקורע את כולם פה עם או בלי באפים, הוא בא לשחק בדיוק כמו כולם והכיף שלו זה להלחם עם הרבה אנשים... אגב זה האשכול:
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

×
×
 • צור חדש...