עבור לתוכן
Offtrade בחינם לכולם לכבוד סוף החופש הגדול !!! ×

לוח תוצאות

לוח החיפוש מועבד כעת, התוצאות לא יכולות להיות שלמות.
 1. Ofek

  Ofek

  מפקח זכיינים


  • נקודות

   5

  • הודעות פעילות

   6,991


 2. MUHack

  MUHack

  משתמש רשום


  • נקודות

   4

  • הודעות פעילות

   669


 3. liranasory

  liranasory

  משתמש רשום


  • נקודות

   3

  • הודעות פעילות

   1,123


 4. SonGoku

  SonGoku

  משתמש כבוד


  • נקודות

   3

  • הודעות פעילות

   4,761


תוכן פופלארי

מראה תוכם עם המוניטין ההכי גבוה ב- 19/06/22 מכל המקומות בפורום

 1. שלום אלי נראלי קצת התבלבלת עם האיום שאני אקבל באן IP אתה יכול לתת חוץ מCONOR אין לי שום שחקן אחר ככה שהאיום לא תקף אלי , במיוחד לא לאמיו שנשארו אצלו 4 שחקנים בלחץ . עכשיו לנושא הבאן בוא תסביר לי בבקשה מזה שימוש בעזרים , עזרים זה כללי .. האם אנטי ? האם פאקטות ? האם בוט ? כמו שתילך לבית משפט כל אחד הולך עם הנושא שלו אחד העלים מס אחד רצח אחד אנס וכדומה . עכשיו לנושא האנטי אסביר בקצרה לגבי אנטי לא יכול להיות רואים שאני עוצר ואם לא בבקשה קח סרטון שמראה קרב שהיה נקי והוא תקף יותר ממני שלא נדבר שאני פול באף היון ומפה של הסייג לפי מה שאני יודע יש פחות ריף ואם הייתי אנטי ריף אז לא הייתי עוצר לתקוף ואם היה לי אנטי בלחיצה אז הייתם מסתכלים במערכת שלכם על המסך שלי כמו שאתם אוהבים . אשכול שמראה שטעיתם והורדתם את הבאן שימו לב "לאנטי ריף שם" עכשיו בוט אין פה לראות בצד שלישי ככה שזה לא זה , לגבי פאקטות אני בטוח אלי שזו לא סיבת הבאן כי שוב המערכת המשהו שלכם הייתם רואים תמסך שלי וגם בטח ראיתם ולא היה כלום אז הכי קל לרשום שימשו בעזרים ללא סיבה . אז לפי דעתי מגיע לי לדעת מה סיבת הבאן , כי כל אחד מקבל סיבה ובסרטונים שלכם לא רואים כלום תשאל חצי שרת ולעלות "במערכת " לא עליתי לפי מה שאני מבין מהאשכול . בנוסף תסתכל אשכול באן שאתה הורדת אותו , עזוב שפה הביאו לך צד שני ולא שלישי והורדת תבאן , למרות שבנינו תראה תסרטון שלי ותראה את שלו שמים וארץ ואצלו הרבהה יותר גרוע התקיפות , שוב אני פול באף בסרטון של VANNOS הוא לא ועוד תוקף מישהו עם באף קוסם רק אציין הבדלים מאוד משמעותיים , שים לב בהילוך איטי את הסלאסים וציקלונים שהולכים שם (באשכול ששלחתי) ואת שלי . אין שום סיבה לבאן , אשמח למענה ולא כי אתה חולה עלי לרשום " עוז אתה לא נקי שחרר אותי ביי " כי זה רק מראה שאתה מתחמק מהתשובה ולא יודע לענות על השאלה .
  3 נקודות
 2. מזל טוב הרנר גם שרציתי להגיע ממש קרסתי לשינה עמוקה ב5וחצי חחחחחחחחחח קמתי עכשיו
  3 נקודות
 3. טרם קיבלתי אשכול באן על Conor .. אשמח לדעת מה עם זה .
  1 נקודה
 4. יפה מאוד, הייתי בספוט שלך שם אספתי כסף ככה זה כשאתה עני
  1 נקודה
 5. 1 נקודה
 6. 2. אין להגיב תגובות בנוסח כמו 'מעניין, תודה על הכתבה' מבלי לתת את דעתך האישית על הכתבה. נמחק.. מוזמן לכתוב תגובה עיניינית עם דעתך האישית על הכתבה..
  1 נקודה
 7. חחחחח אהבתי את בדיחה 2
  1 נקודה
 8. לגבי חידה 2 האמת שאני לא יודע. חידה 1 אתה יכול להוציא 2 גפרורים מהאמצע (לא משנה איזה) וזה ייתן לך משולש גדול ובתוכו עוד משולש קטן
  1 נקודה
 9. באשכול פיצויים על הנפילות תעדכן את התגובה שלך לפי זה לפני התמונה: ניק במשחק: Ohad תמונה מהמשחק עם חנות פתוחה של הניק שלי בפורום:
  1 נקודה
 10. באמא שאתה משחק בעברית? שבוע טוב היה על הפנים נקווה שיחזורו
  1 נקודה
 11. מניח שבכללי היו לי סביבות ה8 ומכרתי מאמין והפסדתי הכל בהימורים היום יש לי 2
  1 נקודה
×
×
 • צור חדש...