Eliad

עוזר בעלים
 • הודעות פעילות

  1,117
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  9

Eliad זכייה האחרונה בתאריך 18 באוגוסט

יה התוכן הפופולרי ביותר!

מוניטין

121 Great

3 עוקבים

אודות Eliad

 • דרגה
  עוזר בעלים
 • יום הולדת 08/06/98

פרטים אישיים

 • מין
  זכר

פרטים במשחק

 • שם במשחק
  Eliad
 • סוג שחקן
  אמגי
 • גילדה
  Crew
 • תפקיד בגילדה
  חבר בגילד

מבקרים אחרונים

7,931 צפיות בפרופיל

מצב רוח

 • שמח
 • אני מרגיש ... ➕❌
 1. ממש כל הכבוד לך,לא ייאמן מה נסגר איתך בחור?

  אתה גם מדלג עליי בשחרור ניקים וגם מסנן?

  מה יהיה איתך? , יש בעיה עם הניקים ? , תגיד לי ואני אמכור תקרדיטים

  למה למשוך אותי סתם?

  שחרר לי תניקים : 

  Throne + Prison

 2. בוא נעשה את זה כך ונהפוך את הסיטואציה, אם הייתה נכנס למשחק ותופס כינוי מסוים ואז היו מוחקים לך אותו כי "מישהו אחר שחרר" זה היה נראה לך הגיוני? בן אדם ראלי היה אומר שלא. ולכן אני מסכים עם מה שדור רשם, אם שחררת ולא דאגת לתפוס מספיק מהר אין לנו איך לעזור... מצטער.
 3. תבדוק את 3 ותעדכן אותי, סביר להניח שאם פסלת את השאר זה אחד החפצים שנמצא על עמידות נמוכה..
 4. יש לי מספר שאלות, אשמח אם תענה עליהם בהקדם. 1. האם יש עליך עתיקים. 2. האם יש עליך חפצים שהעמידות שלהם מתחת ל255. 3. האם ניסית להוריד את החפצים שעליך ולראות אם אתה מקבל דיסי. 4. האם בדקת כי במחשבך הגדרות צריכת החשמל אינם מכבות את המחשב ומכניסות אותו למצב שינה אחרי X זמן. 5. האם בדקת יציבות אינטרנט והאינטרנט יציב מספיק לאורך זמן.
 5. שלום לכולם, כמו שחלק מיכם כבר יודעים אנחנו בעיצומם של עדכונים גדולים במשחק, כחלק מהעדכון היום לאחר העדכון של שבוע שעבר ראינו ושוחחנו יחד כל צוות ההנהלה הגבוהה בכל התגובות וההערות שנתתם לנו. עדכון זה הוא עדכון מספר 2 בסדרת העדכונים. למי שאין מושג על מה אני מדבר פה מוזמן להכנס ל - >>כאן<< ולהתעדכן בכל לו"ז העדכונים בחודש הקרוב. אז.. מה עדכונים שיעלו היום אתם שואלים? בואו נראה! להב העצם (Bone Blade) - שנוספה בשבוע שעבר עברה שדרוג ועיצוב מחדש. בנוסף שם חדש וקליט יותר. אז קבלו אותה, להב הנצח (Infinity Blade). (לכל מי שיש את הבון, אל דאגה! החרב תוחלף באופן אוטומטי לחרב החדשה) תמונה להמחשה: הכירו את חרב הנצח (Infinity Sword) הכירו את החרב הבאה לאמגי, חרב הנצח היא חרב חדשה מסדרת הנשקים של עדכון זה, תמונה להמחשה: הכירו את מטה הנצח (Infinity Staff) מטה הנצח מהסדרה החדשה, ניתן ללבישה על קוסם, הנה מספר תמונות להמחשה: הכירו את שרביט הנצח (Infinity Scepter) שרביט הנצח ישמש ללורד בלבד, השרביט החדשה בעיצוב שונה מכל השאר, ובנוסף גם משנה צבעים כשהיא +13 תמונות להמחשה: העדכון עלה בהצלחה! תוכלו לקנות את הנשקים החדשים מיד לאחר העדכון שיבוצע היום בשעות הערב בחנות מספר 21 (shop 21/) - החדשה! הודעה לקהילת אמיו ישראל: אתמול, לצערי הודיעו לי על מקרה קשה שקרה במשפחה ולכן לא יכולתי להמשיך בטיפול הסייג, אני מצטער על בזבוז זמנכם ומבטיח לפצות אתכם ביום שישי באיוונטים כיפיים והרבה פרסים, כמובן שהשבוע אני הולך לבצע תיקונים כדי ששבוע הבא הסייג יעבוד כראוי, ובימים הקרובים אחזור לפעילות בשחזורים וכל הפניות באופן הדרגתי. מקווים מאוד תהנו מהעדכון, צוות אמיו ישראל .
 6. מה יהיההההה?

  שחרר לי כבר ת'ניקים!

 7. אליעד כנס לאשכול כמה זמן אני יכול שתמרחו אותי ולחכות אי אפשר לשחק כבר תקרא את הציטוט שהגבתי שם

   

   

 8. תודה רבה חברים, זכיתי למצוא כאן קהילה שמורכבת מהמון אנשים מדהימים, מפרגנים שאכפת להם מהמשחק, מהפורום ומההתקדמות שלהם. למרות שלפעמים נראה כאילו אתם נותנים ביקורות ולא תמיד אוהבים את העצדים שלנו, אנחנו מאוד מעריכים את הדעות וההערות שלכם ולוקחים אותם לתשומת ליבנו. תודה רבה לכולם על הברכות באשכול, אני מקווה שמהר מאוד תצליחו לראות שאנחנו מנסים להוביל שינוי שיחדש לשחקנים ששחקו ומשחקים כאן. ואני יכול להבטיח לכם שלאט לאט אתם תראו גדילה משמעותית וצמיחה של אמיו ישראל רק למעלה. תודה רבה רבה לכולם, מעריך מאוד את כל הברכות והאכפתיות שלכם כלפיי וכלפי ההנהלה.
 9. כנראה לא ראיתי משום מה את התגובות, אני אתפנה מחר בהצריים לתת מענה כאן. מתנצל על העיקוב. לילה טוב
 10. אני לא מבין אותך מה יש לך ??!!

 11. הפרוטוקולים מאוד ברורים, אין לנו אפשרות להיות גמישים כי במידה ונהיה יהיו עוד אלפיים איש שירצו להתגמש ולכן תצטרך לחכות חודש ^. משהו נוסף ?