עבור לתוכן

Squre

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  6,825
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  5
 • נקודות

  550 [ שלח נקודות ]

כל דבר שפורסם על-ידי Squre

 1. Squre

  מי תנצח את הסייג 06.11/21 ?

  תבוא באלפית תיתן להם באפים מדי פעם ישטיח לאשכול CREW
 2. Squre

  ולורנט 5על5 ?

  מחפש אנשים לפעם בכמה ימים ל5על5 דרישות : Diamond + מנהלים אם זה לא הפורום תעבירו
 3. אפשר גישה ? 

 4. Squre

  וואלה אתה מנהל את הפורום הכי מעניין ואתה עושה אותו הכי מת ,

  הייתי מציע לך לעשות חושבים אם אתה ראוי לתפקיד , אגב אבו יותר ראוי ממך .

  1. battleship1

   battleship1

   צודק בכל מילה..

   מה אתה עושה בתפקיד הזה חוץ מלנעוץ אשכולות תפעיל אותו טל!

 5. Squre

  תמיד ידעתי שאתה חלק מהעם

 6. Squre

  מנצחי הסייג' Peace

  שעה BomBom
 7. בקשה הוכחת לי הרגע שאתה לא מסוגל להתמודד ולנהל דו שיח זה חלק מהקבלת החלטות שלך וניצול כוח כדי להשתיק דברים שלא מבקרים אותך לטובה , תלמד להתמודד , עכשיו תנעל .

  1. iOfek

   iOfek

   Squre אפשר תרומה בבקשה? חזרתי מפרישה אני חייב דברים ניק במשחק: iOfek

   אשמח שתעזור לי

  2. Squre

   Squre

   לא קשור לנושא אבל @iOfek יש לי מלא חפצים +6+הכל  אם זה יעזור לך בכיף .

  3. iOfek

   iOfek

   @Squre אשמח לקבל אותם אם אתה יכול אני מחכה לך בלורנסיה בר

    

 8. עצוב מאוד שאתה לא יודע לקבל הערה  לאחר שניסת לקחת לבנאדם את הניק ,

  אתה מזכיר לי את המצ בצבא , קצת כוח ומתבלבל .

  ובלי קשר כל פעם שאתה לא מצליח להתמודד אתה נותן באן או אזהרה\נועל .

  1. Judge

   Judge

   חבל שאתה לא יודע שאני לא מצנל 1% מהכוח שיש לי ולרוב אני מעדיף לשתוק כמו עכשיו

   שיהיה המשך ערב טוב ומשחק מהנה

 9. Squre

  צונזר לבקשתך

  1. Squre

   Squre

   התבלבלתי , סליחה .

 10. Squre

  פארטי סייג

  יש לי עבורך 3 אופציות : מדליה , גביע , תמונה ממסוגרת עם הספרה 1 תלויה על הקיר תגיד לי מה אתה בוחר אני אדבר עם הספק שיביא את זה עד אליך .
 11. Squre

  מנצחי הסייג' Dangers

  BomBom שעה עד מתי בדיקות מסך ?
 12. Squre

  Another one - Lionel Messi

  אני מבין שערכתם את חוקי הפורום של התת פורום הזה וכל אחד יכול להגיב יפה ללא חוות דעת , לעניינו התייחס רק למה לגרסא שאהבתי יותר וזה 2 עדיין חסר לך ריטוש , הניק עצמו קצת מוזר נראה שהשחרת אותו יותר מדי והוא נבלע במקומות מסוימים ואולי לשים צבע מנוגד מאחורה בכל אופן זה הגרסא הכי מוצלחת בעיני
 13. האשכול הזה נועד להבהיר לכם כמה דברים מדבר בשמי אבל מאמין שהרבה חושבים כמוני , לפי מה שאני רואה לאחרונה זה קבלת החלטות והפעלת שיקול דעת מוטעה מצד הצוות הבכיר פה , כל אשכול שהוא לא מלקק , מלטף , מחמיא או לא בא להם בעין הם מתעלמים , נועלים או מוצאים דרך לנעול , התשובות שאתם נותנים פשוט מצחיקות , אם אין לכם משהו חכם אל תענו [תתייעצו בינכם] כל אשכול שאתם נועלים זה כי לרוב אתם לא מסוגלים להתמודד או לנהל דו שיח מה שגורם ישר לנעילת האשכול ואזהרה במידה ויפתח שוב אשכול כזה [אחלה דיקטטורה] לא כל אחד חייב לפתוח אשכול ולהתחיל קודם בהתחנפויות כדי לקבל מענה נורמלי , אפשר גם לגשת ישר לעניין וככה פחות לסחוב את זה , בנוסף לגבי שיקול דעת יש לציין את Messi לטובה שראה שמישהו עשה עבירה בפורום יותר חמורה ממה שאני עשיתי ופשוט הזהיר אותו בע"פ , לעומת זאת אני קיבלתי אזהרה שהביא להרחקה וזה שתבואו תגידו לי אתה כל שבוע מקבל אזהרה וכו' לא יעזור - פעם ראיתם רוצח מקבל אזהרה כי זה פעם ראשונה ? **פורום גילדות - כל מה שנשאר בשרת זה הסייגים מצפה ממכם בכל אשכול שנפתח על מנצחי הסייג או מי מנצח את הסייג שחרררו ! תנו לאנשים לעקוץ אחד את השני עוד הכל זה לא מוגזם ולהספים , מאשכול של 60תגובות ירדנו ל20-30 בלחץ . אחרי כל מה שרשמתי אני מצפה ממכם להפעיל יותר שיקול דעת גם ככה אתם מצמצמים את הפורום הזה ממשתמשים כל פעם , אם אתם לא מסוגלים לנהל דו שיח או לקבל ביקורת רדו מניהול או שתלכו לאיזה קורס שיעזור לכם .[פורום ריק מראה על שרת ריק] אפשר גם לתת לכם דוגמאות אבל זה יהיה מביך . בנוסף אני מודה לכך שהרבה משתמשים פה הורחקו מסיבות כאלה או אחרות הייתי מצפה ממכם להוריד להם את ההרחקות או לשנות את הענישה , אני יכול להביא לכם רשימה של אנשים. ובלי קשר למה שרשמתי - למה נתתם לי באן למשתמש 123321 ? על סמך מה ? איזה עבירה ? במידה ואין לכם תשובה מספקת אני דורש הורדת באן למשתמש הזה בפורום + פיצוי נקודות כי זה פורום .
 14. אתה לא חושב שכל הנושא של פקחי משחק מיותר ?

  1. הצג תגובות קודמות  עוד 1
  2. ABOU

   ABOU

   ומה יעשו בלי מנהלי פורום?

  3. YARINH

   YARINH

   זה מה שאמרתי אחי אתה לא מסתכל??

    

  4. ABOU

   ABOU

   מחילה איש יקר 

 15. ראיתי שלאחרונה יש הרבה באנים במשחק , עכשיו צריך לעשות תת פורום באנים לא מעניינים ותת פורום באנים מעניינים אם אפשרות להגיב כי לא יתכן שאתם מערבבים בשר וחלב אני נכנס לראות למה BLACK בבאן ואני מגלה שנתתם לו באן על חנות או באן לאנשים ל10ימים על רוחות בארנה זה כמו שישראל היום ישימו סודוקו בעמוד הראשי .
 16. אתה בדיוק כמו בנט 

  @ABOU

  1. Flash

   Flash

   אולי בקרחת

  2. Squre

   Squre

   הפקח פול ?

 17. בושה ! בושה ! בושה ! אני לא מתכוון יותר להשקיע , בהצלחה .
 18. Squre

  מנצחי סייג' Dangers

  שעה של סבל בלי באפים SiegeINS
 19. Squre

  מחפש גישה לשחקן לסייג

  כמה אנרגיה ?
 20. Squre

  מחפש גישה לשחקן לסייג

  מחפש גישה לשחקן לסייג כמובן כולל הכל ., תודה . בברכה , Li-\|o]\. מנהל פורום גילדות בשושו ואחראי סייג .
 21. Squre

  מי תנצח את הסייג 16.10.2021

  קודם כל על מנת לעשות את זה מעניין האם יש פה אנשים שרוצים להתערב מי ינצח ? השבת - יהיו לנו כנראה4 גילדות שינסו לשלוט בכתר ולנצח את Castle Siege בסייג הקודם היו המון השתלטויות , כמה דקות לסוף Virtual הצליחו להשתלט ולשמור על שליטה אחרי לחץ האם הרצף יעצר ? Peace Virtual CheateRz Dangers בהצלחה לכולם ! הסייג הוארך לשעה ורבע מתי יתחיל 20:00 תאריך : 9.10 יום : שבת [מוצ"ש] מפה : LorenVally מיי תהיה המנצחת ?!?!? האליאנס Dangers בניהולו של - WarHero מספר ניצחונות - 28 גילד ותיקה טיפה התפרקו בכמות אנשים, מאסטר מנוסה , סייג אחרון שלטו ולא הצליחו לשמור, בינתים הבצורת נמשכת . ניצחון אחרון : 21.8.2021 האם הם יעשו זאת הפעם? האליאנס Virtuai בניהולו של Virtual מספר ניצחונות - 25 גילד חזקה , ששולטת בטירה, הצליחה לשמור שוב , מגיעים עם המון שחקנים , סייג אחרון הצליחו להשתלט 4דקות לסוף למרות לחץ דיאלים . ניצחון אחרון : שולטת הרביעי בדרך ? האליאנס Peace בניהולו של Flash מספר ניצחונות - 20 מורכבת מאנשים מנוסים וחדשים , בסייג קודם ללא ספק היו מאוד טובים , כמעט והצליחו לזכות , בסייג הקרוב אולי הם החליפו מאסטר[ניק] אולי זה יחזיר אותם לתלם . ניצחון אחרון : 18.9 האם הם יחזרו לעצמם ? האליאנס CheateRz בניהולו של Sword מספר ניצחונות - 0 מקווה שהם יופיעו לסייג , פנים חדשות לסייג , אליאנס חדשה ולא מוכרת , מורכבת מכל מיני אנשים אולי הם יפתיעו, אנדרדוג . ניצחון אחרון : אולי יהיה 100%הצלחה ? בהצלחה לכולם , ממנהל פורום גילדות ואחראי סייג בשושו .
 22. Squre

  גיוסים Peace מאסטר Flash

  אפשר גישה לביקי עם סט פוניקס עם שילוב של היון ?
 23. Squre

  שחקני הסייג - 09/10/2021

  מביכים , אתם הורסים את האשכול , וכן אני מסכים עם אופק תנעלו את האשכול ועל מנת לא לקבל אזהרה : לאשכול : ביקי הסייג : STIFMASTER על העבודה בסוף קוסם הסייג : FallenAlly אלפית : Hymn דיאל - אין כפתור - DaliDoll \ Shwaitzer מאסטר - Virtual
 24. Squre

  מנצחי הסייג' Virtual

  SiegeINS לא יודע איך הגעתי
 25. שם: Lior ניק בשרת: אין לי שחקן כמה זמן אתה משחק בשרת: הרבה האם אתה בא לסייגים בתדירות גבוהה: כבר לא האם השתמשת בעבר בהאקים: לא האם יש לך ידע בזיהוי האקים: לא באיזו תדירות תוכל לבוא ולפקח בסייגים(דרישה מינימלית היא להגיע פעמיים בחודש):4 האם יש תוכנת וידיאו שתוכלו לצלם את הסייג:כן האם תפסת בעבר האקרים? אם כן, צרף קישורים: לא דיסקורד (חובה): כן אני פשוט מתאים
×
×
 • צור חדש...