Aorjx

משתמשי כבוד+
 • הודעות פעילות

  18,029
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  2

Aorjx זכייה האחרונה בתאריך 28 באפריל

יה התוכן הפופולרי ביותר!

מוניטין

45 Excellent

אודות Aorjx

 • דרגה
  משתמש כבוד - מפקח ומתכנת לשעבר

פרטים אישיים

 • מין
  זכר

פרטים במשחק

 • שם במשחק
  JoKeR
 • סוג שחקן
  לוחם
 • גילדה
  Union
 • תפקיד בגילדה
  מנהל הגילד

מבקרים אחרונים

701,380 צפיות בפרופיל
 1. עכשיו אפשר לארגן אותך במה שרצית חחח.
 2. אני לא יודע למי כאן יוצא לראות תכנים באתר "עולם-המדיה", אבל מי שכן בטח שם לב שהם דורשים תוסף, שהוא בעצם קוד זדוני. אני לא אכנס לפרטים, מעקף פשוט: 1. להכנס לדף שבו רואים את הסדרה/סרט. 2. ללחוץ F12 ולאחר מכן על לשונית console 3. להקליד suc() וללחוץ enter זו היא הדרך הידנית, בשביל דרך אוטומטית צריך לבנות תוסף ספציפי לזה ואין לי שיט לזה.
 3. אחת התגובות הפחות נבונות שראיתי. אני לא יודע אם בארה"ב יש אנשים רבים שאלרגיים לבוטנים (אין לי שמץ מאיפה מצאת את זה), אבל במידה וכן, הסיבה היחידה היא שזה עובר בתרושה (גנטי), אלגריה לא יכולה להיות נרכשת. בנוסף, כל תרופה שיוצאת, לפני שהיא בכלל מגיעה לציבור היא עוברת ב W.H.O והם נוקשים ולא עושים חיים קלים והנחות ליצרני התרופות, וכמובן שיש בישראל דבר דומה. כנ"ל לתוספי המזון, זה בריא אך כמו כל דבר שתיקח בכמות מוגזמת - יהיה הרעלה כלשהי, גם ממים אתה יכול לקבל הרעלה. לגבי גאנק פוד, יותר שומן וסוכרים מאשר חלבונים, וויטמינים ומינרלים - זה הכל, לפגוע/להרוג אותך זה לא, אבל כמו שציינתי מקודם, כל דבר שתיקח בהגזמה יהיה לו אפקט כלשהו, לצורך העניין לא תהיה אתלט באולימפידה. ובאמת שרק עכשיו ראיתי, במבה זה תחליף לבוטנים? שמע, בזה אני כבר מרים ידיים, אבל בגלל שכבר רשמתי אני אלחץ "פרסם תגובה". פשוט תגובה לא לעניין השנתית בפורום להודיע על סיום 2017 - כשחשבנו שאי אפשר לרדת נמוך יותר. לא בקטע מעליב.

 4. יותר עדיף לעשות ID:POINTS מאשר NICK ירידת שורה POINTS, ככה גם אם משתמש משנה ניק בעתיד, לא תצטרכו להתקע, כי ה ID נשאר קבוע תמיד.

  1. lids

   lids

   תודה אלמוג , הנושא יבדק ^_^

 5. ידוע, זה פשוט "הוותיקים" שמשחקים פה שנה-שנתיים חושבים שהם מבינים משהו, תפסיקו להתעסק במסחר, תתחילו למצוא באגים ולשחק איתם - יותר כיף באחריות.
 6. עצוב, פשוט עצוב. 
  הוא חזר שוב לניהול :P

  1. lids

   lids

   אם הלא שלך לא היה כול כך החלטי אלמוג...

 7. אלמוג לא צריכה הצעות ממי שחורש על לול 

  1. הצג תגובות קודמות  עוד %s
  2. lids

   lids

   אה לא אני לא מצטרפת לעוד משחקים, אמיו מספיק בשבילי :D

   למרות שיש לי כמה משחקי אסטרטגיה במחשב, זה טוב להפעלת המוח ^_^

  3. Rose

   Rose

   אם הייתי חלשת אופי הייתי נגררת ללול אחרייך יטמבל

  4. Aorjx
 8. חידות ובדיחות מתעדכן

  חידה שהמצאתי: f(k/u)ⁿ = 6.345 f + u(d/42) = 420.523 f = ? k = ? u = ? ⁿ = ? בהצלחה חמוד
 9. לא יודע מה עצוב יותר, המקרה או הכתב הטמבל שלא יודע לנסח כתבה בצורה קריאה.
 10. מדהים שקמש אחד מציל אותך מהזמנה לבית משפט LOL
 11. פייפאל

  1. אתה לא תוכל לקבל את הכסף במידה והוא לא מחובר לכרטיס אשראי. 2. תוכל לשלוח לחשבון פרטי, דע זאת שחלק מחשבונות העסקים דורשים חשבון מאומת עם אשראי - זאת אומרת שרוב החברות יחסמו קבלת כסף ממך במידה והחשבון לא מאומת. 3. זה אותו דבר כמו 1.
 12. ממה שזה נראה אין לכם מישהו זמין מעל דרגת מפקח, אני פה שבוע ולא ראיתי את אלדד. אז אין טעם לתייג אותה מכיוון שהיא לא יכולה לערוך את ההרשאות, אני חושב שהכי נכון לבינתיים זה להחזיר את הנושא לפורום VIP עד שתהיה לי גישה.
 13. לגבי ההפנייה - תודה. לגבי המשפט "זה לא משנה על מה אתה מוכר זה משנה מה אתה מוכר", http://prntscr.com/gng6f8
 14. אני לא רואה שום תת-פורום ב VIP, מלבד זאת שחוץ ממני יש עוד הרבה נושאי מכירות של שחקנים בפורום VIP. חוץ מזה, שאני לא רואה איך זה קשור לתת-פורום VIP (שאני מזכיר - אני לא רואה) אם אני לא מוכר על דברים במשחק / כסף.