Eldad

מנהל ראשי וGM
 • הודעות פעילות

  6,690
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  13

Eldad זכייה האחרונה בתאריך 19 ביוני

יה התוכן הפופולרי ביותר!

מוניטין

120 Great

1 עוקב

אודות Eldad

 • כותרת
  מנהל ראשי וGM
 • יום הולדת 22/08/83

פרטים אישיים

 • מגורים
  באר שבע
 • עיסוק
  מהנדס מכונות
 • מין
  זכר

פרטים במשחק

 • שם במשחק
  Eldad
 • סוג שחקן
  לוחם
 • גילדה
  Silent
 • תפקיד בגילדה
  מנהל הגילד

מבקרים אחרונים

11,469 צפיות בפרופיל

מצב רוח

 • עצבני
 • אני מרגיש ... מדהים - אין כמו להיות בחופש
 1. [מדריך] - מפלצות זהב / Golden Monsters שלום לכולם במדריך זה אנחנו נלמד על מפלצות הזהב הקיימות בשרת . ישנם סה"כ 6 מפלצות זהב בשרת כאשר 3 מתוכם מגיעים יחד עם המלווים שלהם . כל מפלצת זהב מפילה כאשר הורגים אותה קופסה לפי הרמה של המפלצת . רמות מפלצות זהב מתחלקות ל-5 כאשר רמה 1 נחשב לחלש ביותר ורמה 5 נחשב לחזק ביותר. מפלצות הזהב בשרת מתחדשות בכל שעתיים . בואו נכיר אותם : Golden Budge Dragon - דרקון קטן זהב מופיע במפות : Lorencia, Noria, Devias מפיל קופסת מזל Box of Luck Golden Goblin - גובלין זהב מופיע במפות : Lorencia, Noria מפיל קופסה רמה 1 - Box of Kundun +1 Golden Titan - טיטאן זהב מופיע במפות : Devias מלווה ע"י Golden Soldiers - חייל זהב מפיל קופסה רמה 2 - Box of Kundun +2 Golden Dragon - דרקון זהב מופיע במפות : Lorencia, Noria, Devias מפיל קופסה רמה 3 - Box of Kundun +3 Golden Lizard Kings - לטאת זהב מופיע במפות : Atlans מלווה ע"י Golden Mermaids - בתולות ים זהב מפיל קופסה רמה 4 - Box of Kundun +4 Golden Tantallos - טאנטאלוס זהב מופיע במפות : Tarkan מלווה ע"י Golden Iron Wheels - גלגלי ברזל זהב מפיל קופסה רמה 5 - Box of Kundun +5 כל התמונות נלקחו מגוגל ואין לראות במדריך זה העתקה כל הזכויות שמורות לאלדד - Eldad על הכנת מדריך זה
 2. מדריך למשימת מרלון על מנת לבצע את משימת מרלון עליך להיות רמה 220 , יש לציין שדיאל ואמגי לא צריכים לבצע משימה זו . את מרלון ניתן למצוא ב-4 מפות אפשריות : לורנסיה, דויאס, נוריה, אטלנס למי שלא יודע איך מרלון נראה אז הנה זה מרלון : המיקום של מרלון במפות עצמן : כעת לוחצים על מרלון ומקבלים את המשימה הראשונה : משימת טבעת כבוד זו טבעת כבוד : את טבעת הכבוד ניתן למצוא בטרקן מהמפלצת הבאה: לאחר שמצאנו את הטבעת צריך ללכת אל מרלון ולתת לו אותה . כעת לוחצים שוב על מרלון ומקבלים את המשימה השניה : משימת אבן אפלה זו אבן אפלה : גם את האבן אפלה מוצאים בטרקן מאותה המפלצת . כעת מחזירים את האבן למרלון וזהו סיימנו את המשימה. כל התמונות למדריך זה נלקחו מגוגל אין לראות במדריך זה העתקה כל הזכויות להכנת המדריך שמורות לאלדד בלבד
 3. על מנת לשחזר אתה יכול לפנות אל הפורום של : פניות לצוות ותמיכה זה נמצא בראש הפורום ושם רק מנהלים שיש להם גישה יכולים לראות. הנה קישור לשם : https://forum.muonline.co.il/support/ בהצלחה.
 4. למנהלי המשחק

  אני לא מעל חוקי השרת אבל כן יש לי את היכולת להפעיל שיקול דעת ולראות את התמונה המלאה מהצד ולהבין את המקרה לא רואה מקום להעניש פה. ננעל.
 5. שלום לכולם וחג שמח השחקן Darwish מקבל באן ל-3 על קללות מכיוון ויש לו כבר מכתב אזהרה מהאשכול הזה : הוכחה לקללות :
 6. למנהלי המשחק

  נראה כי השיחה לא מלאה עקב ההתנתקות וההתחברות מחדש. אם אני מבין את סדר הדברים נכון נראה שהוא היה בספוט וקייסת לו ו/או ניסת להזיז אותו מהספוט או משהו והוא אמר לך : " מה אתה עושה " סימן שעשית משהו שגרם לו לתגובה הזו אני לא מצדיק את זה שהוא קילל כי יש דרך להגיב והוא יקבל אזהרה על השפה. ננעל. עריכה : עקב מכתב אזהרה קיים Darwish מקבל באן ל-3 ימים.
 7. למנהלי המשחק

  אל תנסה לסובב את הדברים ככה שישמעו קללות הוא לא אמר רק "יא מוצץ" אלא "אתה עם באפ יא מוצץ" זה משנה לחלוטין את המשפט שהוא לא ניסה לקלל אותך בקטע של סתם לקלל כי הוא שונא אותך או משהו בסגנון , זה יותר צורת התבטאות שלו למרות שנעשה שימוש בשפה קצת לא יפה. לגבי המתגרים האחרים אם היה שם גיאם שהזהיר אותם אז אני בטוח שאותו גיאם יודע מה הוא עשה והוא הזהיר אותם אם הם ממשיכים גם אחרי שהגיאם הולך אתה מוזמן לצלם אותם והפעם עם שיחה מלאה ולא עם חצי שיחה ולהעלות. במקרה זה כמו שאמרתי אני לא רואה צורך להעניש. נראה שזה היה הדדי.
 8. למנהלי המשחק

  underwear שלום , מהתמונות הנ"ל לא ניתן להבין אל מי בדיוק הכוונה לפי מה שאני רואה בשיחה אם לקחת את המשפטים של שניכם : אתה : אתה מבייש את הגילד ( לא ברור אם מכוון אליו או לא אבל לפי רצף הדברים נראה שכן מכוון אליו ) , למה להגיד דבר כזה ? הרי ברור שאם זה מישהו שאתה בקרב איתו הוא קצת יראה בזה סוג של התגרות ויענה לך. הוא: אתה עם באף יא מוצץ ( לא ברור אם מכוון אליך או למישהו עם באף אך גם פה מרצף הדברים נראה שמכוון אליך עקב הדברים שאתה אמרת ) מעבר לזה שאר המשפטים הם של אלה שסתם מנסים להדליק את המקרה עוד טיפה. לא נראה שיש פה קללות בכוונה של לקלל מישהו סתם לשם הקללות אלא יותר בקטע של בין חברים והתגרות אחד בשני בקטע של רציחות בזירה. למרות שיש פה שימוש בשפה לא הכי נאותה לא רואה צורך להעניש במקרה זה. משהו נוסף?
 9. למנהלי המשחק

  עברתי על אשכולות שלך לא מצאתי משהו חריג בפעולות של נתי כל האשכולות שננעלו היתה להם סיבה מוצדקת לנעילה וקיבלת תשובה לפני הנעילה. מפנה את דור מכיוון והוא המנהל שלנו שיבדוק ויביע דעתו: @Vortex
 10. ננעל לבקשתך. המשך שבוע טוב
 11. להתנער מאחריות ? אתה זה שבא לפה ללא שום מידע אתה זה שבא לפה ללא ניקים ללא תאריכים ללא תמונות ללא סרטונים או ב-3 מילים פשוטות : ללא שום הוכחות. אנחנו מתנערים מאחריות ? איפה האחריות שלך לפנות אלינו מתי שצריך ? איפה האחריות שלך לספק את ההוכחות הדרושות על מנת שנוכל לטפל במקרה?? נראה לי שאתה קצת לא מבין את כל מה שכתבתי לך בתגובות הקודמות תקרא שוב את כל השיחה בנינו מאז פתחת את האשכול. נגרר יתר על המידה ואין מה לעשות עם מקרה זה. ננעל.
 12. אני מאמין שהתכוונת שאליעד פרסם רק מקומות 1 2 3
 13. 1. לטבלה נכנסים ה-5 מקומות הראשונים , כלומר אם אתה לא שם סימן שאתה לא באחד מהמקומות האלה 2. כנס פשוט לפורום אתגרים ופעילויות הכל נמצא שם בנעוצים גם הטבלה גם החנות וגם קישורים לאתגרים מתפרסמים שם