עבור לתוכן
לאור הביקוש הרב הסייג יוארך לשעה ורבע החל מהסייג הקרוב ×

FRIDAYEVENTS1.png

dolev1

מנהל פורום מוזיקה
 • הודעות פעילות

  2,694
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  10
 • נקודות

  7,591 [ שלח נקודות ]

כל דבר שפורסם על-ידי dolev1

 1. dolev1

  אתגר נחש מי ?

  אתגר נחש מי ? בפעילות זו אבחר דמות עליכם לנחש על איזה דמות אני חושב. שימו לב לא לנחש דמות שאינה בקטלוג הבא: פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. מוזמנים לתת 3 ניחושים 2. אסור לערוך את התגובה. 3. תוכלו לנחש שוב רק לאחר שהגיב 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 2. dolev1

  זהה את הצירוף!

  אלוף כל הכבוד ! מוזמן להכניס את אשכול הזכייה לאתגר ראש השנה בפורום מוזיקה פרסים שווים לזוכים כל זכייה באתגר או השקעה ברחבי הפורום שווה נקודות לצורך האתגר פרטים בפנים
 3. הראשון שמביא לי משפט מקסים מהספר פו הדוב זוכה ב-10 נקודות פורום בהצלחה שבת שלום
 4. זהה את הצירוף! בפעילות זו המטרה שלכם תהיה לזהות את הדבר המבוטא על ידי צירוף אימוג'ים. הראשון שיזהה את הצירוף נכון יזכה בפרס. צירוף האימוג'ים: <-- מתחיל מפה פרס לזוכה: 50 נקודות בפורום. רמז: זה משפט חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה פעם אחת בלבד את הצירוף. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. תוכלו לנחש שוב רק לאחר שאגיב שאין זוכה או שניתן להמשיך להגיב. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 5. dolev1

  נחש את סט הטבעות!

  אלוף כל הכבוד תותח !
 6. בכייף אח תשים לב שאתה יכול לצרף את אשכול הזכייה שלך לאתגר ראש השנה בפורום מוזיקה כל השקעה וזכייה באתגר מקנה נקודות לזכייה בפרסים שווים כל הפרטים שם אתגר ראש השנה בפורום מוזיקה !
 7. קודם, הקריטריונים למשקיענ/ית השבוע, אשכול השבוע ושיר השבוע הכל כאן! ★ משקיען השבוע ★ - ~ - - ~ - משקיען השבוע בפורום מוזיקה הוא: @diadora12 אשר הראה פעילות יפה לאורך השבועיים האחרונים! והוא זוכה בפרסים הבאים! • 200 נקודות בפורום! • 3 ימי ווינר! ★ אשכול השבוע ★ - ~ - - ~ אשכול השבוע בפורום מוזיקה הוא: אין והוא זוכה בפרסים הבאים! • 120 נקודות בפורום! • 2 ימי ווינר! ★ שיר השבוע ★ - ~ - - ~ שיר השבוע בפורום מוזיקה הוא: אין בוטל עכב חוסר משתתפים והוא זוכה בפרסים הבאים! • 70 נקודות בפורום! • 2 ימי ווינר!
 8. חברים מצטער האתגר מבוטל עכב חוסר משתתפים
 9. נחש את סט הטבעות! בפעילות זו אבחר סט טבעות מהמשחק. עליכם לנחש על איזה סט טבעות אני חושב. כל סוגי הסטים להלן: אש, רוח, קסם, קרח, רעל ואדמה. פרס לזוכה: 35 חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה סט טבעות אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 10. dolev1

  ארץ עיר!

  ארץ עיר! בפעילות זו אבחר אות מהאלפבית. עליכם יהיה לנחש את האות ולהשלים עם האות שבחרתם את הטופס. הזוכה הוא מי שבחר את האות שאני בחרתי ומילא את הטופס לפי חוקי המשחק. [כל מילה שמשלימים חייבת להתחיל באות הנבחרת ועליה להיות הגיונית] האות: פ הטופס: אות: ארץ: עיר: חי: צומח: דומם: בן: בת: מקצוע: מאכל: פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה אות אחת בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. תוכלו לנחש שוב רק לאחר שאגיב שאין זוכה או שניתן להמשיך להגיב. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 11. dolev1

  אתגר נחש מי ?

  אלוף כל הכבוד התשובה הנכונה הייתה עילאי
 12. ۩הרשמה לאתגר שיר השבוע ۩ אשכול זה הינו אשכול הרשמה אשר בו על מנת להשתתף תצטרכו לפרסם כאן שיר אחד לבחירתכם. אשכול זה יהיה פתוח עד ליום רביעי בלילה. לאחר נעילת האשכול ייפתח אשכול ההצבעות לשירים שפורסמו כאן. ההצבעות יסגרו ביום חמישי, ובאותו סופ"ש יוכרזו הזוכים למשקיען השבוע ואשכול השבוע במידה ויהיו וכמו כן גם אתגר שיר השבוע - האתגר הזה. חוקי האתגר : × חייבים להיות לפחות 5 מתמודדים, במידה ויש פחות, האתגר לא יתקיים. × לא ניתן להביא שיר אשר הופיע בשבוע לפני כן באתגר.  ♠ בהצלחה לכולם ♠  בברכה, מנהל פורום מוזיקה dolev1-דולב
 13. dolev1

  אתגר נחש מי ?

  אתגר נחש מי ? בפעילות זו אבחר דמות עליכם לנחש על איזה דמות אני חושב. שימו לב לא לנחש דמות שאינה בקטלוג הבא: פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. מוזמנים לתת 3 ניחושים 2. אסור לערוך את התגובה. 3. תוכלו לנחש שוב רק לאחר שהגיב 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 14. dolev1

  נחש את הדמות!

  כל הכבוד אלוף מוזמן להגיב באתגר ראש השנה בפורום מוזיקה כל זכייה באתגר והשקעה בפורמים שווה נקודות מוזמן להעיף מבט
 15. dolev1

  נחש את הדמות!

  נחש את הדמות! בפעילות זו אבחר דמות מהמשחק. עליכם לנחש על איזו דמות אני חושב. כל הדמיות להלן: לוחם, לילית, קוסם, ביקי, שומר הנשמות, אלף, לורד ואמג'י. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה דמות אחת בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 16. dolev1

  נחש את סט הטבעות!

  אלוף כל הכבוד מוזמן להגיב באתגר ראש השנה בפורום מוזיקה כל זכייה באתגר או השקעה בפורמים מזכה נקודות פרס שווה לזוכה
 17. קודם, הקריטריונים למשקיענ/ית השבוע, אשכול השבוע ושיר השבוע הכל כאן! ★ משקיען השבוע ★ - ~ - - ~ - משקיען השבוע בפורום מוזיקה הוא: @WarHero אשר הראה פעילות יפה לאורך השבועיים האחרונים! והוא זוכה בפרסים הבאים! • 200 נקודות בפורום! • 3 ימי ווינר! ★ אשכול השבוע ★ - ~ - - ~ אשכול השבוע בפורום מוזיקה הוא: אין והוא זוכה בפרסים הבאים! • 120 נקודות בפורום! • 2 ימי ווינר! ★ שיר השבוע ★ - ~ - - ~ שיר השבוע בפורום מוזיקה הוא: אין בוטל עכב חוסר משתתפים והוא זוכה בפרסים הבאים! • 70 נקודות בפורום! • 2 ימי ווינר!
 18. נחש את סט הטבעות! בפעילות זו אבחר סט טבעות מהמשחק. עליכם לנחש על איזה סט טבעות אני חושב. כל סוגי הסטים להלן: אש, רוח, קסם, קרח, רעל ואדמה. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה סט טבעות אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 19. dolev1

  זהה את הצירוף!

  אלוף כל הכבוד מוזמן להרשם לאתגר ראש השנה בפורום מוזיקה כל זכייה באתגר והשקעה בפורום יכולה להעניק לך נקודות אתגר ראש השנה בפורום מוזיקה !
 20. dolev1

  הרשמה לאתגר שיר השבוע

  מצטער אבל האתגר מבוטל כי לא היה מספיק נרשמים
 21. dolev1

  נחש את סט הטבעות!

  אלוף כל הכבוד מוזמן להגיב באתגר ראש השנה בפורום מוזיקה אתגר ראש השנה בפורום מוזיקה !
 22. זהה את הצירוף! בפעילות זו המטרה שלכם תהיה לזהות את הדבר המבוטא על ידי צירוף אימוג'ים. הראשון שיזהה את הצירוף נכון יזכה בפרס. צירוף האימוג'ים: <-- מתחיל מפה פרס לזוכה: 50 נקודות בפורום. רמז: זה משפט חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה פעם אחת בלבד את הצירוף. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. תוכלו לנחש שוב רק לאחר שאגיב שאין זוכה או שניתן להמשיך להגיב. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 23. נחש את סט הטבעות! בפעילות זו אבחר סט טבעות מהמשחק. עליכם לנחש על איזה סט טבעות אני חושב. כל סוגי הסטים להלן: אש, רוח, קסם, קרח, רעל ואדמה. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה סט טבעות אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 24. dolev1

  זהה את השיר!

  כל הכבוד אבי אלוף !!! מוזמן להגיב באתגר ראש השנה בפורום מוזיקה כל אתגר בפורום אתגרים והשקעה בפורמים שווה נקודות לאתגר מוזמן להסתכל כתוב שם פירוט
×
×
 • צור חדש...