עבור לתוכן

 

שינויים בצוות הפורום, משימות בפורום ועוד..!

giphy.gif

dolev1

מנהל פורום מוזיקה
 • הודעות פעילות

  2,802
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  10
 • נקודות

  7,912 [ שלח נקודות ]

כל דבר שפורסם על-ידי dolev1

 1. dolev1

  נחש את הדמות!

  אין תשובה נכונה כרגע מוזמנים לנחש שוב פעם
 2. מילים: צא החוצה תתייבש בשמש לא רוצה אותך כאן בדירה כל מה שהיה בינינו אמש התהפך להיות פתאום נורא. אני חשבתי שיהיה גן עדן אתה חשבת שתפסת גל וצריך לקשור אותך בחבל אחרת אתה לא נאמן בכלל. היתה לנו אהבה קצרה אבל אתה הפכת לצרה. יאללה לך הביתה מוטי שלום ותודה ואל תתקשר אלי אני לא עונה אם תקרא לי מלמטה אני אקרא למשטרה אז תשיג לך חיים כי אין לך ברירה. אני אשלח את הדברים שלך בדואר לחברה שאתה תמצא שבוע הבא מלבאס אותי אתה עשית תואר כמו פארוק שאין לו עבודה. את הלב שלי נתתי כמו ניתוח ואתה דחית את ההשתלה ואם שנינו נדבר פתוח אז לך אין זכות לומר מילה. היתה לנו אהבה קצרה אבל אתה הפכת לצרה. יאללה לך הביתה מוטי... מקדיש לך @Chief
 3. שלום לכל קהילת אמיו היקרה !!! רציתי לעשות את מזמן והגיע הזמן אשכול זה נועד לברך את הזוכים המאושרים שלנו באתגר ראש השנה אז ככה לפני חלוקת המדליות רציתי להגיד כל הכבוד למי שהשתתף ראו כמה התאמצתם ובאמת שאין לכם מה להתבאס יהיה לכם עוד הרבה אתגרים בהמשך ואני בטוח שבסופו של דבר תזכו תמיד תשדלו לנסות אז חברים חלוקת המדליות במקום השלישי והמכובד אנו נברך את השחקנים: @skyskysky ואת @Trainer שניכם זוכים בטבעת קרח + הכל במקום השני זוכה השחקן: @diadora12 והוא זוכה בחלק לבחירה של סט רד + הכל ובמקום הראשון השחקן: @Caffe והוא זוכה בסט אלמנט +הכל שימו לב על מנת לקבל את הפרסים יש ליצור איתי קשר בפרטי ולכתוב את השם של השחקן שבו תרצו לקבל את הפרס מזל טוב כל הכבוד !
 4. נחש את הדמות! בפעילות זו אבחר דמות מהמשחק. עליכם לנחש על איזו דמות אני חושב. כל הדמיות להלן: לוחם, לילית, קוסם, ביקי, שומר הנשמות, אלף, לורד ואמג'י. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה דמות אחת בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 5. dolev1

  נחש את הכנף!

  אלוף כל הכבוד שבוע טוב חברים
 6. קודם, הקריטריונים למשקיענ/ית השבוע, אשכול השבוע ושיר השבוע הכל כאן! ★ משקיען השבוע ★ - ~ - - ~ - משקיען השבוע בפורום מוזיקה הוא: @WarHero אשר הראה פעילות יפה לאורך השבועיים האחרונים! והוא זוכה בפרסים הבאים! • 200 נקודות בפורום! • 3 ימי ווינר! ★ אשכול השבוע ★ - ~ - - ~ אשכול השבוע בפורום מוזיקה הוא: אין והוא זוכה בפרסים הבאים! • 120 נקודות בפורום! • 2 ימי ווינר! ★ שיר השבוע ★ - ~ - - ~ שיר השבוע בפורום מוזיקה הוא: @WarHero-פאר טסי - דרך השלום והוא זוכה בפרסים הבאים! • 70 נקודות בפורום! • 2 ימי ווינר!
 7. dolev1

  ♫ הצבעות לאתגר שיר השבוע  ♫

  אשכול ההצבעות נסגר בקרוב אשכול זוכים
 8. כל הכבוד לאביחי ישי ויוגב אלופים ! ובהצלחה לחברי צוות פורום החדשים ברוכים הבאים למשפחה
 9. נחש את הכנף! בפעילות זו אבחר כנף מהמשחק. עליכם לנחש על איזה כנף אני חושב. כל סוגי הכנפיים להלן: רמה 1: גן עדן, שטן ושדון. רמה 2: נשמה, דרקון, רפאים, אפלה וגלימה. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה כנף אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 10. dolev1

  אתגר נחש מי ?

  אלוף כל הכבוד התשובה הנכונה הייתה יהלי
 11. אלוף כל הכבוד אח יקר איזה כייף שתייגתה אותי תייג אותי כל פעם
 12. הראשון שמתייג אותי באשכול הזה זוכה ב-10 נקודות
 13. אתגר נחש מי ? בפעילות זו אבחר דמות עליכם לנחש על איזה דמות אני חושב. שימו לב לא לנחש דמות שאינה בקטלוג הבא: פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. מוזמנים לתת 3 ניחושים 2. אסור לערוך את התגובה. 3. תוכלו לנחש שוב רק לאחר שהגיב 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 14. ♫ הצבעות לאתגר שיר השבוע ♫ שימו לב לחוקים: • אין לבקש מחברים להצביע לך • אין להצביע לעצמך • כמובן, חובה ליהנות מהשירים ~ אי ידיעת החוקים אינה פותרת מעונש ~ משתמש אשר יעבור על החוקים ייענש! אנא תחסכו זאת ממני וממכם. שיהיה אתגר הוגן והמון בהצלחה לכולם! שמות השירים ומי שהעלה אותם: @אופק-אושר כהן - שירים של עומר @WarHero- פאר טסי - דרך השלום @Oasis-פאר טסי - חורף בחלון | Peer Tasi - Horef Bahalon @Sachi-Polvo - Nicky Jam x Myke Towers | Video Oficial @Cruel-Koffee - West Indies (Official Video) @skyskysky-Don Omar - Bandolero Remix ft 2Pac, 50 Cent, Eminem, The Notorious BIG, Eazy E, Ice Cube, Snoop Dogg מספר רשומים: 6 פרט חשוב מאוד על ההצבעות: תגובה באשכול עם שם השיר שבחרתם לא תיחשב להצבעה! אך ורק הצבעה בסקר תיחשב , שימו ! השירים ושמותיהם:
 15. ההרשמה נסגרה בקרוב אשכול הצבעות בהצלחה
 16. dolev1

  מושה השור - פתיח (נוסטלגיה)

  חחח איזה בני אתה
 17. נחש את היהלום! בפעילות זו אבחר יהלום מהמשחק. עליכם לנחש על איזה יהלום אני חושב. כל היהלומים להלן: ברכה, נשמה, תוהו ובוהו, חיים, יצירה ושומר. פרס לזוכה: 25 נקודות חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה יהלום אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן.
 18. אתגר נחש את הכדור בפעילות זו אבחר כדור מסוים. עליכם לנחש על איזה כדור אני חושב. שימו לב לא לנחש כדורים שאינן בקטלוג הבא: פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש להגיב פעם אחת בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. תוכלו לנחש רק פעם אחת , אין הזדמנות נוספת. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 19. dolev1

  אתגר נחש מי ?

  כל הכבוד התשובה הנכונה הייתה גיא
 20. dolev1

  Kof vs monkey

  אני בעד מאנקי
 21. חברים שימו לב ההרשמה לשיר השבוע נסגר מחר מהרו להירשם

 22. dolev1

  אתגר נחש מי ?

  אתגר נחש מי ? בפעילות זו אבחר דמות עליכם לנחש על איזה דמות אני חושב. שימו לב לא לנחש דמות שאינה בקטלוג הבא: פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. מוזמנים לתת 3 ניחושים 2. אסור לערוך את התגובה. 3. תוכלו לנחש שוב רק לאחר שהגיב 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
×
×
 • צור חדש...