עבור לתוכן

ravid_romy

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  270
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  30 [ שלח נקודות ]

מוניטין

10 Nice

אודות ravid_romy

 • דרגה
  משתמש רשום
 • יום הולדת 10/01/2002

פרטים אישיים

 • מין
  זכר

פרטים במשחק

 • שם במשחק
  Lark
 • סוג שחקן
  לוחם
 • גילדה
  LastGame
 • תפקיד בגילדה
  חבר בגילד

מבקרים אחרונים

849 צפיות בפרופיל
 1. אולי תענה לי כבר על הפנייה שלי?
 2. בנוגע לאשכול הזה: אני לא זה שעשיתי את העסקה דבר ראשון. דבר שני על סמך מה אתה נותן לי באן בשחקנים שלי????? יש לי עליהם דברים שעלו לי בסכומי ענק כאן בשרתים שלכם אין לך את הסמכות לתת באן לאחר שביזבזתי קרוב ל1000 שקל על המשחק. לפי היסטוריית האייפים אתה יכול לבדוק שאני הוא לא זה שעשה את העיסקה. העניין מטופל על ידי פייפל וכול העיסקאות שנעשו בין חודש אפריל עד עכשיו יתבטלו. חבר מהכיתה נכנס לגיימיל שלי דרך מחשבים מהבית ספר והתחיל לשחק לי אם הסיסמאות, קנה בסכומי עתק דברים מהויזה נטען שלי, ובנוסף סיבך אותי בצרות. הבאן שהבאתה לא מוצדק עד שאראה את ההוכחות במו עיני ואשלח הוכחות נגדיות. בנוסף אין לך את הסמכות לתת לי באן על עסקה חיצונית משום שאתה לא יודע מה הלך שם ואיזה מחשבים (אייפים) היוא מעורבים. בחינתי זו עבירה רצינית ומשטרה תיהיה מעורבת בעניין אם לא אקבל את השחקנים שלי חזרה (שוב חוזר על זה שחקנים בעלי סכומי כסף לא פשוטים). אני ממש לא הודאתי בכך אלה הבעתי את דעתי בעניין! אמרתי לו ש70 דולר בשביל סט כזה זה מחיר גבוהה ואחרי שמצאתי את הסט הזה בשחקן שלי באמיו החלטתי למכור אותו ולא לעשות בוא שימוש משום שלא ידעתי למי הסט שייך! אתה ממש אבלל ממש לא יכול להחשיב את זה כהודאה. תקשיב לי ותקשיב לי טוב אתה תוריד לי תבאן לשחקן או שאני אתבע את המשחק שלכם ותאמין לי יש לי על מה לתבוע אותו!
 3. מה קורה גנב ?
  למה פתחת מחלוקת בפייפאל על העסקה שלנו ??
  קיבלת ממני את הסט דיווין לא ? כדאי לך לענות לי אם אתה לא רוצה שאני אלך למשטרה.
  אני לא מתעסק בשטויות כאלה כדאי לך לענות זריז

  1. הצג תגובות קודמות  עוד %s
  2. TheRealRap

   TheRealRap

   כן לבנאדם מהכיתה שלך היה גם את המשתמש פייפאל שלך וגם את המשתמש אמיו שלך וגם את הויזה נטענת שלך ?

   תגיד לי מה אני נראה לך מטומטם או שתחזיר את הסט או את הכסף ואל תזיין לי תמוח שזה מישהו אחר 

  3. ravid_romy

   ravid_romy

   שמע הוא היה חבר טוב שלי והבן זונה הזה ניכנס במחשב של הבית ספר למייל שלי ושינה סיסמה לכול הדברים ואז בבית אני מגלה שהוויזה הנטענת שלי חויבה ב70 דולר בפייפל ובעוד 20 דולר על דברים מסטים ומאיבי.

   בקיצור לא חייב לך דין בחשבון ואין מה לעשות הוא גנב לי ואני החזרתי את כול הדברים לא רק ממך אלה מהכול.

  4. TheRealRap

   TheRealRap

   את העסקה על הדיווין אתה עשית איתי לא אף אחד אחר אל תבלבל את המוח .. קיבלת חסימה בשחקנים שלך עד שתבטל את המחלוקת ..

 4. זה לא מRAGEZONE זה אני אספתי מכול האינטרנט ויצרתי את התיקייה בעצמי. לא הביאו את זה באינטרנט אתה יכול לבדוק.
 5. וכמובן שאין מענה ובכול זאת אומר ואוסיף שאתה סותר את עצמך בדיבורים ובדיבורים ובדיבורים שאתה מהלל כאן! התגובה החריפה שלי מצדיקה בהחלט את הסיבה להיתייחסות ולדאגה לעתיד של השרת, במהלך השבוע אגרתי ואספתי כמה שיותר אנשים ופתחנו יחד קבוצת ווטסאפ "המאבק לשינוי ההנהלה" מכווה מאוד שנמשיך במאבק ואף נגיע לבית משפט בסוף ההליך! אשמח לעמוד מולך פנים אל פנים ולשפוך בפני השופט את המתכולל בשרת המשחק שלך כבר שנתיים שלמות ואף יותר, מאז שינוי ההנהלה האחרון. דיי נמאס לנו ולא נשתוק או נעביר הלאה עוד!
 6. דבר ראשון אתחיל ואומר שאני מחכה 39 ימים מפתיחת האשכול, למענה בנוסף ציטתתה בעצמך ואמרתה שזמן מענה טיפול הוא בין 14 ימים ל30 ימים כמובן שמזמן כבר עברתי את זה. זה שאתה אומר בנ.ב שאתם עובדים על הכשרה זה ממש לא מעניין אותי, השרת מתפקד????????!!!! ברור שכן אז זה צריך להיות כאן ועכשיו ולא עוד מאט. דיי תפסיקו לסבן את השחקנים שלכם ולחשוב שהכול טוב בשרת, ממש הכול לא טוב כאן והשרת על סף קריסה. תתחילו לטפל בשרת שלכם ולתת מענה לאנשים שמחכים מפנייה 497 ... בכול מקרה ההליך המשפטי שאני מכין הוא הולך להיות מכה כואבת לשרת זה מה שאני יכול להגיד לך וזה לא רק מהנושא שהעלתי אלה מאוד הרבה נושאים שמצריכים טיפול כאן בשרת. לפי הדברים שנעניתי אני מבין שלא אקבל מענה בזמן הקרוב, אלה רק עד שזמן התגובה האחרונה יעלה על 30 ימים. זה אומר בעצם שרק אחרי כול פעם שאתה מגיב לי אני אצטרך לחכות עוד 30 ימים כלאמר חודש למענה שלך פשוט אבסורד שככה מתנהל השרת. בכול מקרה תקשיב לי ותקשיב לי טוב. על כול הקניות שביצעתי לאחרונה אני הולך לטבוע בפייקול ובפייפל ואתה לא הולך לראות שקל יותר מהלקוחות עד שכול זה ייפתר, כמו שאמרתי ההליך המשפטי הולך ומתקרב.
 7. טוב אני אגש ישר לנושא בלי לחפור יותר מדי. @Eliad אדון מנהל נכבד. מצטער אני איבדתי את הסבלנות שלי, לחכות יותר מחודש לפנייה מזוינת שהייתה אמורה להיענות עוד ביומים הראשונים שלה זה כבר מוגזם. אני לא רוצה להזכיר לך איך הקהילה הייתה נראית לפניך עוד הרבה לפני שמינו אותך לתפקידך, יאיר היה עונה תוך כמה שעות במייל על הפנייה ופותר שחקנים מה"ייאוש" לחכות לתשובות. אני בסך הכול בפנייה מספר 655 ואני לא רוצה לתאר לי אפילו אנשים שפנו בעבר ואנשים שיפנו בעתיד כי כרגע אתה פשוט לא זז והפנייה האחרונה היא 811. יש בידיי מסמך אם כמה חתימות של אנשים אשר מחכים לפנייה שלך וגם הזמן שלהם כבר עבר מזמן והם שילמו כסף על השחקנים ועל המשחק בכללי! והינה הגעתי לעוד נושא: הכסף ברור לי שלך ולמנהלים שלך הכסף הוא עניין חשוב, אבל ככה להיתנהג ללקוחות שלך??? תגיד לי אתה לא מתבייש? ואני מפנה את השאלה גם למנהל השרת איתי הנכבד אשר מתמכה ב"לזרוק אחריות מאחד לשני. בכול מקרה השיחות בווטסאפ וכול ההיתנהלות שלכם מוקלטת ומצולמת והיא תועבר ממש בקרוב לעניין משפטי יחד אם החתימות של חבריי! לא רוצה להיכנס לכול הסיפור הזה מכיוון שאתה אליעד והמנהל אדון "כסף" יכולים לפתור את זה מאוד בפשטות. אני רק יכול להציע התפקיד שלי הוא לא לחלק לכם פקודות, כחו קבוצה של אנשים ותסיימו אם הפניות לאלתר וכול פנייה חדשה מעכשיו תיענה רק במייל ולא ב"מערכת הפניות" הטיפשית הזאת שהכנסתם לפורום! מכווה מאוד שהאשכול הזה הוא האחרון שאפתח כאן ולא אצטרך להיכנס לנושא המשפטי. בנוסף אומר שלא מחפש ריבים כמובן אלה אני בתור לקוח שלכם "אמיו ישראל" רוצה את השירות האדיב, המהיר, המכבד והטוב ביותר שאפשר לקבל וכן במיוחד לאחר שקניתי בשרתכם המון דברים בעבר ובהווה. אז שלא תפתח כאן בריב כי זאת לא המטרה!
 8. שלום רביד, בנושא המדריך שהכנת, כנראה יש איזה בעיה שהצלחת לפתוח אשכול במדריכים, כי למען האמת אתה לא אמור להיות מסוגל לעשות זאת, אני אבדוק את הנושא, בכול מקרה המדריך שלך צריך לעבור בדיקה של צוות ההנהלה לפני שהוא מפורסם בתור מדריך רשמי.

  גם כדי לבדוק שאין כול מיני בעיות עם הסקינים וגם כדי שהכול יהיה תקין ורלוונטי לאמיו ישראל.

  אני מעבירה אותו לביקורת של מנהל מדריכים ותמיכה כללית, אבקש להבא לפתוח אשכול מדריך בפורום הכללי יותר ולא ישירות במדריכים.

  תודה מראש ויום נעים :)

  1. ravid_romy

   ravid_romy

   אני לא עשיתי משהוא שהוא לא בסדר אבל ...

   שלא יורידו לי נקודות בבקשה!

   לגבי המדריך שיבדקו אותו בכיף.

  2. lids

   lids

   ברור שלא עשית שום דבר לא בסדר, פשוט מסבירה שכול מדריך יש צורך בבדיקה לפני שמוציאים אותו, אבל מעריכה מאוד את ההשקעה שלך, מנהל הפורום בדק ואמר שהמדריך שלך מעולה :Yoshi-Flower-icon:

  3. ravid_romy
 9. הייתי בעל האש אם המשפחה. Lark
 10. תגובות יתקבלו בברכה בפרופיל או בהודעה פרטית! תודה
 11. ברצוני להציג בפניכם היום עולם חדש של אמיו שעדיין לא הכרתם! כאן במדריך אציג בפניכם לראשונה את תיקיית המשחק DATA ערוכה ומכונה אם סקינים מופלאים אשר ייתנו חידוש ורעננות למשחק! חשוב לציין שאני מחדש בכול חודש את הסקינים של התיקייה ויהיה ניתן לבקר בעמוד מידי חודש ולהנות ממשחק מרוענן! בואו נעבור היישר לתמונות! כמובן שיש עוד דברים, מוזמנים לחקור בעצמכם! להורדה: כאן סריקה: (כול באג שתראו בבקשה תגיבו כאן ותתארו את הבאג או צרפו תמונה! אשתדל לטפל ולשנות כמה שיותר מהר. חשוב שתיבנו שזה עדיין נסיוני ואם אראה שאין הצלחה אוותר...) קרדיט לי על אסיפת הקבצים מאתרים שונים באינטרנט והבאתם לתיקיה אחידה מלאה בסקינים! !SEELTWORKS !REGEZONE תודה שצפיתם באשכול שלי אשמח שתשתפו בין חברים ותנו לייק לאשכול ! <3
 12. כמה על הפוניקס+0?
 13. ravid_romy

  מכירה מכירה של Tomer (:

  אני קונה את הסט שמימי כולל המגן+0 שעליך. כמה רוצה?
 14. ravid_romy

  קנייה+מכירה קניה ומכירה OsherGI

  על סט רוח+13 עתיק 1.1+שרשרת
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

×