עבור לתוכן

Doctor

מנהל פורום עיצוב גרפי
 • הודעות פעילות

  966
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  3
 • נקודות

  4,012 [ שלח נקודות ]

כל דבר שפורסם על-ידי Doctor

 1. Doctor

  Another one - Lionel Messi

  נראה נדיר! אהבתי מאוד את V3
 2. Doctor

  Fast Vs Ace

  Fast ! תודה לכולם
 3. Doctor

  נחש את הכנף!

  אין זוכה כולם יכולים לנחש שוב!
 4. Doctor

  נחש את היהלום!

  אין זוכה כולם יכולים לנחש שוב!
 5. Doctor

  נחש את המספר!

  אין זוכה כולם יכולים לנחש שוב!
 6. Doctor

  נחש את הדמות!

  צודק! תודה על ההשתתפות.
 7. נחש את המספר! בפעילות זו אבחר מספר. עליכם לנחש על איזה מספר אני חושב. טווח המספרים: 1-10 פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. רמז: *עדיין אין* חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה מספר אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. תוכלו לנחש שוב רק לאחר שאגיב שאין זוכה או שניתן להמשיך להגיב. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 8. נחש את הכנף! בפעילות זו אבחר כנף מהמשחק. עליכם לנחש על איזה כנף אני חושב. כל סוגי הכנפיים להלן: רמה 1: גן עדן, שטן ושדון. רמה 2: נשמה, דרקון, רפאים, אפלה וגלימה. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה כנף אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 9. נחש את היהלום! בפעילות זו אבחר יהלום מהמשחק. עליכם לנחש על איזה יהלום אני חושב. כל היהלומים להלן: ברכה, נשמה, תוהו ובוהו, חיים, יצירה ושומר. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה יהלום אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 10. הראשון שמגיב פה תמונה של בירה זוכה ב 5 נקודות חמישי שמח!!
 11. נחש את הדמות! בפעילות זו אבחר דמות מהמשחק. עליכם לנחש על איזו דמות אני חושב. כל הדמיות להלן: לוחם, לילית, קוסם, ביקי, שומר הנשמות, אלף, לורד ואמג'י. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה דמות אחת בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 12. אני קצת מגיב באיחור.. אבל אני רוצה באמת לאחל בהצלחה לכולם בתפקידים החדשים ובטוח שתתנו בראש ויש לכם אחריות רבה על הקהילה שלנו אנשים עכשיו מסתכלים עליכם אחרת אז תהיו שם בשבילם. ובהצלחה בהמשך יש עוד תפקידים לתרום מהם תשאפו גם לשם
 13. Doctor

  תודה ל Doctor!

  בשמחה! תגיב יותר בפורום שנראה כל הזמן את החתימה מפוזרת באשכולות
 14. Doctor

  חתימה ל Ofek

  יפה מאוד! אני ממש אוהב את הסגנון זה של הבאנרים זה יפה ממש בעיניי. זה רעיון נחמד שיכול לרוץ פה הרבה אנשים יאהבו את הסגנון
 15. Doctor

  מה יותר יפה דחוף

  שניהם יפים תבחר מה שאתה הכי אוהב זה הכי חשוב
 16. Doctor

  27.5K

  אש אתה אח יקר! בהצלחה לעוד הרבה!
 17. Doctor

  תודה לאריאל Killing

  יפה ממש תתחדש!
×
×
 • צור חדש...