Lior

מפקח באמיו ישראל, אחראי מפקחי משחק וGM
 • הודעות פעילות

  9,104
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  0 [ תן פרס נקודות ]

מוניטין

73 מדהים!

3 עוקבים

אודות Lior

 • דרגה
  מפקח באמיו ישראל, אחראי מפקחי משחק וGM
 • יום הולדת 4 ביולי

פרטים אישיים

 • מין
  זכר

פרטים במשחק

 • סוג שחקן
  אמגי
 • תפקיד בגילדה
  מנהל הגילד

מבקרים אחרונים

14,619 צפיות בפרופיל
 1. שיתוף ביקור

  ברוך שובך דוד, עבר הרבה זמן ביקור נעים שיהיה
 2. Castle - הורחק לשבוע, לאחר נקודות מצטברות על עבירות שונות. שימוש בשפה לא נאותה וספאם.
 3. התגובה האחרונה הוסרה.. השפה המלוכלכת והמילים העוקצניות שלך כלפי דברים מסוימים הגיעו לתומם. אתה מקבל אזהרה. אומנם אתה לא יכול לערוך אבל מבחינתי זה לא רק הצורה שאתה מדבר אלא גם ספאם מיותר. בנוגע לאשכול עצמו, נושא החנינות מופנה לדור. @Vortex
 4. איך האשכול קשור בדיוק לפורום? ישנם עסקאות שימצאו חן בעיניך וישנם שלא.. השחקן מורשה להציב לך איזה סכום שהוא רוצה למכירה זו בחירה שלך אם לקנות או לא אבל לא להתחיל להוציא לו שם רע וכדומה.. התמונה צונזרה. 4. אין לשלב בתמונות/בסירטונים קללות,ירידות ודברים הפוגעים במישהו בכל דרך שהיא.העובר על חוק זה יענש בחומרה. להבא שים לב לגבול בין שיתוף חוויה לבין סתם חוסר הסכמה במחיר שנתנו לך. ננעל.
 5. למנהלי המשחק פקח

  פקח בדרך אליך. תוכל לעדכן אותי בפרטי אם משהו לא כשורה. לבנתיים ננעל. שבת שלום.
 6. למנהלי המשחק פקח

  שלום, תמלא בבקשה את הטופס שם שחקן: מיקומך בשרת (מפה/איזור):
 7. פרסום לוגאים לצות

  יפים מאוד הלוגואים, תודה רבה על המחשבה כלפי הצוות יש עוד מה לשפר פה ושם, אבל שמח לראות שלקחת צעד בהתעסקות של עיצוב גרפי מי יודע ועוד תנהל שם את הפורום בעתיד המשך כך.
 8. לא להספים את האשכול בתגובות שלא קשורות לאתגר. אם יש לך שאלות פנה בפרטי למנהל שמפעיל את האתגר. נמחק.
 9. נקנה Cinderella +3

  תתחדשו לכם למרות שחלקם כנראה כבר לא קיימים אצלך ^
 10. במקרה ראיתי את האשכול הקודם שפתחת והתלונה שלך לגביו. את טוענת שזו לא התחכמות וזו בעצם הגינות, הגינות זה שאת רוצה שנכנס פרט לפרט על כל פיפס קטן שכביכול "אסור לעשות". כתוצאה מכך לא יהיה אשכול חוקים - תהיה מגילת חוקים. וגם אז לא יהיו מספיק חוקים בשביל לרצות את כל ההתרחשויות האפשריות שאסור לבצע במשחק. מה אני מנסה להגיד כאן? שלא משנה כמה חוקים נציב ונגביל תמיד תוכלי למצוא פרצה לחוק מסוים למרות שאת יודעת שהוא אסור ולהגיד "לא כתוב בחוקים". אז לא. במקום להקטין ראש וכן להתחכם עם החוקים, להפעיל קצת חשיבה ולדעת שיש דברים אסורים. עכשיו את כנראה שתגידי שמשתמש חדש שמגיע "לא אמור" לדעת את זה וייענש. אז תני לי לתת לך דוגמא קטנה מהמציאות: אני בטוח שחינוך של הורים / מערכת חינוכית לא עוברת עם הילד פרט פרט וחוק חוק שידע את כולם, ולמרות זאת היא מתפקדת. למה? כי אנשים גדלים לחוקי חברה ויודעים מה הם. יודעים אילו דברים כן עושים ואילו לא. וכאן אסיים את דבריי. להכנס ראש בראש בכוונה זה לא פתרון לאף צד, אני לא יודע מה / למה זה מניע אותך אבל אם משהו מפריע לך את מוזמנת לשתף אותי ולכתוב לי בפרטי. תודה ויום טוב.
 11. מה קורה אביב

  שלח לי את הסקייפ שלך.