lids

מנהלת ראשית בפורום אמיו ישראל
 • הודעות פעילות

  6,539
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  6,804 [ תן פרס נקודות ]

מוניטין

514 Great

אודות lids

פרטים אישיים

 • מגורים
  בקעת הירדן
 • תחומי עיניין
  פנטסיה, ציור ואומנות, מדעים למינהם ועוד..
 • עיסוק
  רפלקסולוגיה, עיסוי רפואי,מזכירות ופקידות, מחסנאות
 • מין
  נקבה

פרטים במשחק

 • שם במשחק
  lids
 • סוג שחקן
  אלפית
 • גילדה
  LIDS
 • תפקיד בגילדה
  מנהל הגילד

מבקרים אחרונים

81,888 צפיות בפרופיל
 1. יש המון דברים שעומדים להתווסף לפורום, והיינו רוצים לדעת גם מה אתם המשתמשים בפורום הייתם רוצים להוסיף לפורום, אנא תצביעו, מעבר לכך אשמח גם לקצת פירוט שנוכל לבצע את השינויים לשביעות רצונכם.
 2. אשמח שתדבר איתי בסקייפ כשתוכל דרור, ארצה לדעת מה נשמע :)

 3. מי שיודע ומי שלא יש גם את הניידות האמתיות בכול סוף חודש, מה שעלול לסבך את הנושא.
 4. ככול הנראה לא חיפשת משתמשים, כדי לחפש משתמשים אתה צריך לציין שזה משתמשים, ככה:
 5. לא הבנתי את השאלה, האם חיפשת את הניק בפורום ולא מצאת אותו? כי אני כרגע בדקתי ונתן לי את הניק BK
 6. דבר ראשון שים לב בבקשה מה השעה שאני במקום ללכת לישון מנסה לטפל בנושא אחרי יום ארוך, בהחלט יכולתי לא לשים לב לנושא שמציק לך, אין זה אומר שאני מנסה לצאת צודקת אלא שאני מטפלת במקרה כשאני עייפה ומתה ללכת לישון רק בשביל שתקבל מענה. כדי לטפל בנושא עברתי לאשכול, בדקתי חוקים, בדקתי את התגובה של המנהל ולא ראיתי שום דבר שאינו מתקין, בהחלט יכול להיות שפספסתי את מה שהזכרת למעלה יותר, אני משערת שמשום מה לא חשבת שאני אנושית. ולא נתתי שום אישור לבצע דאבל פוסטים כשיש חוקים ברורים באשכולות אתגרים, משום מה לא ראיתי צורך לציין זאת כשדיברתי איתך כי זה נראה לי ברור מאליו. אם זה משום מה לא ברור מאליו עבורך להבא תפתח אשכולות בנושא שבהם אני אציין לך בבירור מה מותר ומה אסור. האם אתה מנסה להתחכם איתי אדיר?
 7. אדיר אני יעתיק לך את מה שרשמתי לך בסקייפ בנושא הדאבל פוסט: זה ירד רק לתקופה מסויימת ובגלל שזה עוד יחזור החלטנו לא להודיע על כך, בנתיים תעשה דבל פוסט, יש לך ולשאר המשתמשים אישור לביצוע דאבל פוסטים בתקופה זו. בשום מקום לא נתתי לך אישור מיוחד לעבור על חוקים של מנהלים באתגרים, באתגר שקישרת יש חוקים שהמנהל שביצע רשם בפירוש לא לעשות, אני מעתיקה לך את החוקים: חוקים: 1) אין לקלל או להעליב משתמשים אחרים. 2)אין לערוך את התגובה (מי שיערוך יפסל ) 3)דאבל פוסט (פסילה על תשובה) גם אם היית עורך את התגובה וגם אם ביצעת דאבל פוסט, בשני המקרים עברת על החוקים למעלה והמנהל יכול לפסול תשובה שלך, הטענה שלך לפרוטקציות אינה מקובלת עלי במקרה זה, לאור חוקים ברורים באתגר זה. אם יש לך מה להוסיף על מה שאמרת אשמח לשמוע, אבל אני לא רואה שום בעיה בכך שמנהל פסל תשובה שלך.
 8. שבוע טוב אלברט :)

  מה שלומך?

  תוצאת תמונה עבור שבוע טוב מנצנץ

  1. Soliter

   Soliter

   שבוע טוב לידיה ,ואללה חיים את יודעת עדיין כאן אה?^^

    

  2. lids

   lids

   לפעמים כאן, לאחרונה יש לי קצת פחות זמן להיות אבל משתדלת בכול זאת לשים לב.

 9. שיתוף ביקור

  פתחת במקום הנכון דוד ברוך שובך נקווה לראות אותך קצת יותר איתנו
 10. מפלצות

  בשרת רגיל כול שש שעות אבל אי אפשר לדעת את השעות חוץ מזה שהרג אותן בשרת ויאיפי 5 כול שעה (שלוש מיקומים שונים) בשרת ויאיפי 6 כול חצי שעה (שלוש מיקומים שונים)
 11. דיון 2.5k

  אתה מספים יותר ממני אדם בסוף תעבור את רמי, בהצלחה לעוד?
 12. בשבת יהיה יום הולדת לאלמוג TheAngel ומאחר ואני שומרת שבת אני פותחת לו אשכול היום מזל טוב ליום הולדתך אלמוג, עברה לה שנה ואתה גדלת, השתנית, למדת עוד דברים חדשים, מאחלת לך ליום הולדתך: הרבה אושר ושמחה, בריאות, הצלחה בכול מה שתעשה ימים כיפים ומלאי עניין שכול חלומותיך יתגשמו לטובה עד מאה כעשרים ועוד עשרים
 13. שבת שלום כולם, תודה דניאל