עבור לתוכן

Space

מנהל ראשי
 • הודעות פעילות

  7,210
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  5
 • נקודות

  3,053 [ שלח נקודות ]

Space זכייה האחרונה בתאריך 4 במאי

ל- Space היה את התוכן הפופולרי ביותר!

מוניטין

343 Excellent

4 עוקבים

אודות Space

 • כותרת משתמש
  מנהל ראשי
 • יום הולדת 10/05/1993

פרטים אישיים

 • עיסוק
  ש.מ

מבקרים אחרונים

29,512 צפיות בפרופיל
 1. Space

  למנהל הראשי שאלה

  הבאן יישאר כפי שהוא. ממה שאני רואה יש לך 48 שעות לסיום הבאן.
 2. לו"ז פעילויות שבועות בפורום פורום לינק תאריכים פרס למקום הראשון קניה ומכירה מנוהל ע"י eliBU לינק 16/05 - 23/05 (23:00) מגן דרגון + הכל חווית המשחק מנוהל ע"י eliBU לינק 16/05 - 22/05 (22:00) הגרלה עם 6 זוכים כל אחד ב30 קרדיט דיונים ומה שבראש מ
 3. חג שבועות שמח אמיו ישראל חג השבועות כבר ממש בפתח, ניתן מעט מידע על החג, מנהגיו ומה הוא מסמל ונתחיל בהפתעות שהכנו לכם לכבודו. חג השבועות (המכונה במקרא גם חג הקציר או יום הביכורים) הוא חג ביהדות, השני מבין שלוש הרגלים. החג חל יום לאחר סיום ספירת העומר בת שבעת ה שבועות, ובלוח העברי הקבוע חל תמיד בו' בסיוון. החג חל יום אחד בארץ ישראל ויומיים בחוץ לארץ. בזמן שבית המקדש היה קיים, הוקרב בחג השבועות קורבן מיוחד שנקרא "קורבן שתי הלחם", והחלה בו העונה של הבאת הביכורים. על פי חז"ל מזוהה תאריך זה עם זמן מתן תורה, ובהתאם לכך מציינים את קבלת התורה בתפילות החג, קריאה בתורה בפרשת מעמד הר סיני
 4. על מה הבאת לי באן בפורום לשבוע? לא היו לי אזהרות בכלל פתאום באן מה קרה

 5. קראתי את התגובות באשכול והחלטתי לבטל את האזהרה. מכיוון שאין 4 הודעות בשיח וגם בתגובתך אין קללות ורשמת לא להפוך את זה לשיח ושישמר שיח מכבד. אני רואה שלקחת את הנושא באופן אישי וזה ממש לא צריך להיות כך.
 6. פורום ויאפי הוא הפורום היחיד שיש בו אתגר על דברים במשחק +הכל. אני מדגיש היחידי. לאחר הרבה זמן שלא היה מנהל, יש פעילות בפורום VIP וזה דבר חיובי ולא מובן מאליו. אנחנו כמובן פתוחים להצעות ממשתמשים שונים לגבי האתגרים בפורום, אך ההחלטה לאתגרים היא בידי צוות הפורום. לא כל הצעה מתקבלת. זה דבר שאתה צריך להבין. לפעמים להצעות שונות יש אינטרסים שהצוות מסנן ומבצע התאמות. אני אתן לך דוגמה מהמשחק - משתמש מציע הנחות במיוחדים במשחק ולאחר מכן מבקש 15 מיוחדים. בסבירות מאוד גבוהה שצוות המשחק יגביל את ההטבה הזאת למספר פעמים עבור משתמש. הפרסים לא יהיו הפקר ויחולקו לכל המשתמשים כפי שהצעת לחלק לכל משתמ
 7. פורום VIP היה ללא מנהל זמן רב. הגרלות פורום VIP הן חלק מהטבות של דרגה VIP ומעלה. הנושא לא צריך להציק לך מאוד כפי שאתה רושם. תשים לב שכל חג רצים אתגרים שונים בפורום עם פרסים של קרדיטים/חפצים+הכל. אתה יכול לראות גם מכרזים ואתגרי הנהלה גבוהה. ממה שאני רואה יש מקום להגדלה של כמות משתתפים באתגרים אלו. אני מזמין אותך להשתתף באתגרים בחג הקרוב. המשך ערב טוב.
 8. שלום ירין. אני אוסיף על מה ש-CoronaIL רשם. בחודשים האחרונים אני רואה מקרים של זלזול שלך כלפי צוות ההנהלה, מעבר על חוקים בפורום והתנהגות פוגענית/עקיצות כלפי משתמשים. זאת לא התנהגות מקובלת בפורום. על אחת כמה וכמה ממי שהיה בצוות בעבר. האזהרה מוצדקת ואין קשר להגנה כזאת או אחרת. כל ערעור שעולה נבדק. קח את השבוע הזה לעשות חשבון נפש עם עצמך.
 9. ממה שאני קראתי באשכול זאת אופציה חסימה למשתמש לעשות פעולה כלשהי. כמו לדוגמה שליחה הודעה פרטית או הגבה בפרופיל. זה לא שאת לא רואה את מה שהוא כתב וכל השאר כן. אלא הוא לא כתב כלום בגלל החסימה. וגם אם לא כך המצב, את תמיד מוזמנת לפנות אל הצוות הגבוהה/לדווח עם הסבר וכל מקרה יטופל.
 10. את יכולה לחסום הודעות בפרופיל מהם. מצרף לך אשכול מטה. בנוסף, Ronab וגם Supreme נענשו.
 11. המשתמש Ronab - הרחקה לשבוע עקב צבירת נקודות.
 12. מבדיקה שבצעתי המשתמש Black היה צריך להיות מורחק עקב צבירת נקודות לאחר האזהרה שקיבל. העונש תוקן והוא קבל הרחקה לשבוע. אם מישהו מטריד אותך/עוקב אחריך ומקייס לך בשרת, את מוזמנת לפתוח אשכול לצוות המשחק.
 13. המשתמש Black - הרחקה לשבוע עקב צבירת נקודות.
 14. המשתמשים Tom443 DanielXD המשתמש OshriD yehonatan5599 מקבלים הרחקה לתמיד בעקבות שליחת הודעות פרטיות עם פרסום שרת מתחרה.
 15. אין להגיב תגובות ספאם באשכולות הנמצאים בפורום,יש לכתוב תגובות ענייניות הקשורות לנושא,
  תגובות כמו יפה, מדהים, חחח, LOL, מחזק, +1, מסכים, או כל תגובה קצרה וחסרת תוכן.

  התגובה שלי היא תגובה שקשורה לנושאא ..!!

  איפה אתה רואה ספאםם ??? 

  איפהההההההההההההההההההה??????

  איפהההההההההההההההההההההההההה???????????????????

  אני לא מצליח להביןןןןןןןןןןןן 

  אתה נותן לי תגובה שלי לפני חודש ושופט אותי בגלל זה ?? 

  מזו הצורה הזוו ?? 

  לאן הגענווו פורום אמיו ישראל 

   

×
×
 • צור חדש...