orben01

משתמשי VIP
 • הודעות פעילות

  1,694
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

12 Nice

אודות orben01

 • דרגה
  הגשר בין האמינים למורשים
 • יום הולדת 26/06/97

פרטים אישיים

 • מגורים
  לורנסיה
 • תחומי עיניין
  להציל חיים,לנגן בגיטרה,אני אוהב מאוד לטייל בטבע,ולשחק אמיו-אני יותר בקטע של לעזור בפיקוחים וכאלה ;)
 • עיסוק
  עובד במד"א ובעלים של קבוצת תרגום אנימות ובמשטרה
 • מין
  זכר

פרטים במשחק

 • שם במשחק
  Queen
 • סוג שחקן
  אלפית
 • גילדה
  The Lost
 • תפקיד בגילדה
  מנהל הגילד

מבקרים אחרונים

5,136 צפיות בפרופיל

מצב רוח

 • סטלן
 • אני מרגיש ... סטלן
 1. מה קרה??

  אני PassOut כאן מ2006 P: ואני יכול להגיד שאני לא זוכר תניקים שלהם.
 2. יש לי אישור מדור להגיב. הנה הסרטונים מההתערבות: חלק 1 חלק 2
 3. חחח תקשיב התמונה המצוירת עם הילד והכדור אחי שוברת אותי, אני מסתכל על זה שעה אחי ולא נמאס.

  באלי לגנוב לך אותה P:

  1. Adir

   Adir

   חחחחח יש לי אותה כבר תקופה ^_^ גם אוהב את זה =)

 4. התחברתי לשחקן שלי, ונחשו מה אני רואה... הביקי שעל הספינה בבחירת שרת עם באף של אלף, משעשע.
 5. דיון Anime --> OUT

  אל תדאג, השחקן יעזור לי מאוד בפיקוחים גדולים, בנקים ריקים זה חשוב (:
 6. ערב טוב, דור. :angel2:

  1. Vortex

   Vortex

   אחלה ערב אור 

 7. השקעה יפה, אשכול על רמה, לא ציפיתי לפחות ממנהלת פורום תותחית על התפקיד תפור עלייך.
 8. שיתוף מזל טוב ל - Nisim!!

  מזל טוב ניסים
 9. ניק שלי: PassOut ניק של החשוד: single *אני ודני הבחנו בשחקן אשר מנסה לעשות פוסט אך באמצע הפוסט נוצר מצב שהוא רושם "/'ק/'ק" כאילו שהוא מנסה לעלות חיים אוטומטי. תמונה:
 10. צהריים טובים, היום התבקשתי לפקח על עסקה של קוסם על 2 נייטים. לקחתי תשלום, ביקשתי מהקוסם לשנות מייל, הקוסם טען שהוא שינה מספר פעמים, ולפי בדיקתי, אינו שינה כלל את סיסמתו. שאלתי האם הוא בטוח, ענה בחיוב, בדקתי, והוא לא שינה. ביקשתי ממנו לנסות מספר פעמים, לא עבד, ואף עלה לי החשד שהוא אפילו כלל לא מנסה- הוא לא אמר לי על שגיאה שרשום לו, וגם עשה את זה במהירות שכמעט שקשה להאמין שהוא בכלל ניסה. מהצד של הקונה (הביקי) טען שהקוסם ניסה למכור לו את השחקן, ללא פקח, אך כאשר הוא התעקש על פקח- הוא הסכים. ראיתי שהוא לא מצליח לשנות סיסמה, ביקשתי ממנו לשלוח לי פרטים על מנת שאני ינסה בעצמי לשנות סיסמה, הוא סירב, ואמר שהוא מוכן לשלוח רק לבחור שקונה ממנו את השחקן. אמרתי לו שאין באפשרותו לעשות זאת מהסיבה שאם הוא ישלח עכשיו פרטים לפני שהוא שינה סיסמה, זה יגרור לסיבוך בעסקה. גם עלי לציין, שהקוסם יצא כל פעם וחזר כאילו עשה סויצים כל שניה, תקף כל הזמן, ובנוסף לכך כאשר הכרזתי על ביטול עסקה, רצח את הביקי וניסה לרצוח אותי. ואז הלך בטענה שהוא ינסה למכור את השחקן למישהו אחר ולא לביקי. אני אישית טוען ומאמין שאין ברשותו מייל, והוא מנסה למכור את השחקן ללא מייל. ניקים: פקח (אני): PassOut קונה (הביקי): Bullet המוכר (קוסם): slutymlsty תמונות: עריכה: ביקשתי מדני שיגיע לבירור קטן, והוא אומר שאין לו מייל, למרות שהוא אמר בעסקה שיש מייל- ניסיון למכירת שחקן ללא מייל, לטיפולכם. תמונה:
 11. הייתי בלורנסיה, והיה שחקן בניק: Translater שרצה העברה של דברים פשוטים שאפשר לקנות כמעט בכל חנות, אותו שחקן נתן לי ניק שאיתו הוא יגיע לאסוף את החפצים, והוא אכן הגיע. בניק: Shaihai ואז הייתי איתו בטרייד, שמתי את כל החפצים שלו, ואישרתי, חיכיתי מספר דקות והוא לא מאשר, בעודי אומר לו לאשר והוא אינו מגיב, חיכיתי עד שיגיב, לאחר מספר דקות הוא החל לזוז, וביקש את חפציו. עשיתי איתו פעם נוספת טרייד עם כל החפצים, אישרתי, והוא שוב נעלם. AFK, לא מגיב. אני מאמין שאחרי שהוא מבקש מפקחים לעשות לו העברה של שטויות ואז הוא לא מאשר תטרייד, והפקח נתקע עם השטויות שלו, אז הפקח זורק פשוט את כל השטויות ואז אותו שחקן מחפש את הפקח, ונוזף בוא למה הוא לא העביר לו את הדברים כראוי, והפקח בטענה שהוא לא הגיב, והשחקן פשוט מוריד לו את המוניטין, לא יפה ולא מכבד, לפני שהוא נתן לי לעשות העברה הוא נזף על אושר, בטענה שאושר לא ענה לו כשהיה צריך אותו וכו' וכו', עכשיו הוא מנסה לעשות את אותו הדבר לי. אני עם הדברים שלו אין לי מה לעשות, אז לאחר תגובה של אחד מהגיאמים, אני נפטר מהדברים שלו פשוט זורק אותם, אבל מבקש שתטפלו בשחקן הזה כי זה ממש לא בסדר צורת ההתנהגות שלו. ניק של השחקן שביקש העברה: Translater ניק של השחקן שהגיע לאסוף את העברה: Shaihai ניק של הפקח (שלי): PassOut תמונות: עריכה, הוא חזר שוב פעם, ושבאתי לתת ל את הדברים הוא יצא מהטרייד וברח הנה תמונות: עכשיו הוא ועוד קוסם באו לנסות להוריד לי את המוניטין והם ממשיכים בהצקות שלהם. מבקש לטפל בחומרה רבה במצב! הנה תמונות עדכניות: וקוסם בניק: SoloPlayer הגיע ומוסיף קיסם למדורה ואומר שאני מאיים על שחקנים מה שממש לא נכון, לא איימתי, ואומר שאני מוציא דיבה, שאני ממש לא מוציא דיבה, מבקש שאת טיפולכם ב2 השחקנים האלה ולטפל בחומרה רבה בנושא זה.