עבור לתוכן

Scam

ראש צוות GMS
 • הודעות פעילות

  28,462
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  12
 • נקודות

  2,225 [ שלח נקודות ]

Scam זכייה האחרונה בתאריך 23 ביולי

ל- Scam היה את התוכן הפופולרי ביותר!

מוניטין

557 Amazing

9 עוקבים

אודות Scam

 • כותרת משתמש
  ראש צוות המשחק

פרטים אישיים

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

109,671 צפיות בפרופיל
 1. באזור השניות הללו ניתן לראות שהוא עושה סלאש מבלי לעשות ציקלון, ייתכן שזה נובע מבאג מיקום ואנימציה. כמו שאפשר לראות יוצא ממנו קומבו אחד, וזה גם אחרי שהוא עושה ציקלון, סלאש ודקירה. הקומבו השני יוצא מהשחקן עם הדרגון. חוץ מזה, הסרטון נקי.
 2. Scam

  שאלה לאדיר

  בנוסף למה שליאור רשם, ברגע ששחקן יקבל באן האשכול יהיה ניתן לצפייה, כאשר הוא יועבר לפורום פניות שבו כן ניתן לראות אשכולות.
 3. כמו שבטח חלקכם שמתם לב, נפתח פורום חדש שנוצר לפניות על נושאי האקים. מהיום פניות בנושא האקים ייפתחו רק שם או שיועברו לשם. https://forum.muonline.co.il/forum/361-פניות-בנושא-האקים/ בפורום זה האשכולות שתפתחו יהיו מוסתרים ורק צוות המשחק יוכל לראות אותם.
 4. Scam

  SpeedUp

  טל ענה לך כמו שצריך, בנוסף לכך, אין מה להשוות למקרה של טרי מאחר ובמקרה הנ"ל לא היו עליות.
 5. Scam

  SpeedUP

  ניתן לראות לאחר ההריגה שאין לך בכלל באפים, אין מה להשוות למקרה של טרי.
 6. התחרות תתחיל עוד חצי שעה ב (22:00) עד יום שישי בשעה 15:00 (3 בצהריים)
 7. Scam

  SpeedUP

  רואים אחרי שאתה נהרג אין לך באפים בכלל, זה הגיוני שתמות כך.
 8. אדבר על עניין הטכנאי עם אליעד, אם זה ייענה בחיוב יהיה אשכול.
 9. יש לרשום את שם הגילד איתה תרצו להירשם ההרשמה תיסגר ב19:00
 10. לגבי פעילויות שונות לסייג, אתה או כל אחד אחר מוזמנים לשלוח לי בפרטי רעיונות ונראה עד כמה ניתן לבצע או לפתח אותם. לגבי המערכות, אשכול זה לא נועד למענה טכני מאחר ואין לי את היכולת הזאת. אך כן הועלו פקחים שאני מאמין שיכולים לתרום. לא יהיה עוד סייג בשבוע, זה יכול לגרום לבעיות טכניות. שכרגע לצערי, לא חסרות לנו. לגבי שינוי דעות, יש דברים שמתגלים ואנחנו מתוודעים להם בדיעבד ולכן נוצר שינוי דעה. כל יום בני אדם משתנים כאשר הם לומדים דברים חדשים. לגבי החוק פייקים אם אני לא טועה עניתי כבר למישהו על כך באשכול הנ"ל. היה כאן ניסיון והוא כשל מסיבות שונות. לגבי תגובות, אל תשכח שאנחנו מתכתבים, אנשים יכולים לקרוא לפי הטון שנדמה להם או לפרש את התגובה לאן שיבחרו. בנוסף, אני משתדל להתייחס לכל הדברים שאני כן יכול לתת להם מענה ובמידה והם כן רלוונטיים. לגבי ההוכחות, במידה ויש הוכחות שמישהו השתמש בעזר כלשהו, אני לא רואה איך הוא יכול להוכיח שלא השתמש במשהו במיוחד כשאין לו כלל צילום מסך מלא או כל הוכחה אחרת שתשכנע אותי אחרת (לא שאני יכול לחשוב על משהו).
 11. לא זכור לי שקיבלתי ממך פנייה כזו, אם היית פונה אליי בנושא כזה הייתי זוכר. תשלח לי בהודעה פרטית בפורום את כל ההוכחות שיש לך. כרגע מבחינתי ההודעה הזו היא הוצאת דיבה על הצוות. במידה ולא תשלח לי תטופל ע"י צוות הפורום.
 12. בדיוק על זה מדברים אדיר ,ששואלים אותך איך העלת פקחי סייג כמו אלי ,אשר שהיו חוגגים בהאקים ,במיוחד אשר עד לא מזמן היה הורס קבוע 

   ואתה אומר יש לי תשיקולים שלי .על זה בדיוק מדברים על הזילזול.

  מדגיש משהוא חשוב ,גם שאני הייתי בצוות לא הייתי חייב דין וחשבון אבל אם עליות כאלה? תסלח לי זה יותר מכור מלשחק קרבות מול גיאם 

 13. Scam

  אהלן

  תהייה הכרזה מסודרת בה נודיע על קבלת הימי ויאיפי
 14. לא תהיה תשובה בזמן הקרוב מאליעד, מהסיבות שאין כרגע טכנאי לשרת, ואליעד עסוק בדברים אחרים הקשורים לצד הטכני במיוחד עם הבעיות שיש בזמן האחרון.
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

×
×
 • צור חדש...