עבור לתוכן

Bullet

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  102
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  1
 • נקודות

  59 [ שלח נקודות ]

Bullet זכייה האחרונה בתאריך 24 ביולי

ל- Bullet היה את התוכן הפופולרי ביותר!

מוניטין

47 Nice

אודות Bullet

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אז מה שאתה בעצם אומר פה שאני בתור מנהל אליאנס צריך להיכנס שחקן שחקן ולחפש עליו האקים למקרה שיפעיל לי באליאנס? נשמע לי קצת הזוי מצידכם לעשות חוק כזה...בכל אופן תודה על התשובה, אמתין גם לאדיר.
 2. אפשר לדעת למה בוטל הסייג'? קודם כל ניתן לראות בבירור שהשחקן לא על האקים, אם בהנהלה לא ראו ממה נובעות הקפיצות והתקיפות הבלתי נגמרות אז מי אני שאסביר להנהלה הדגולה למה זה קרה הרי הם יודעים כל באג ובאג שיש בשרת שלהם....ולנושא: ביטול הסייג' ה"עבירה" נעשתה כשנשארו 43 דקות לסייג' מה הקשר בין זה לבין הניצחון? מעכשיו כל אחד יחליט להפעיל משהו באליאנס מסוים יבוטל סייג'? ועוד דבר קטן אחרון...אם ההריגות שלי מטארי קפצו במערכת שלכם אז הריגה כמו שספיד אפ הרג הייתה אמורה לשבור את המערכת המאוד אמינה שלכם...לא יודע מה איתכם הריגה אחד לאחד אותו דבר ההבדל הוא כנראה קשרים בהנהלה. בכל אופן מבקש לדעת למה בוטל הסייג' למרות עבירה בדקה כלכך מוקדמת של הסייג'.
 3. אחלה סייג', שבת שלום לכולם.
 4. לרשום בבקשה את Scarlet עם אליאנס Walkers.
 5. אתם צריכים להבין שיש פעמים שלא כולם מגיעים ומן הסתם לעוד אליאנסים יהיו עוד הזדמנויות....בלא ינצחו יותר הכוונה היא לרצף. בכל אופן מזל טוב לזוכים ונתראה בשבת לסיבוב נוסף.
 6. מזל טוב למנצחים, מגיע לכם ....
 7. איך אני שמח לראות שאתה דואג לי, בכל אופן אל תדאג הבאן ירד. ולנושא: הקלטה ינצחו גם השבת לדעתי שתהיה אחלה שבת לכולם.
 8. אתה מוזמן לחלק אזהרות כמה שבא לך מר יהודה היקר, עד שאני לא מקבל תשובה ימשיכו להיפתח פה אשכולות. "תשובה סופית" זה דבר קצת גדול להגיד בלי הוכחות אז תתחילו לספק כאלה. אם צריך אגיע עד מספר 206 באשכולות אין לחץ תן באן אם צריך.
 9. סיכמנו לא פותחים אשכול יותר לא

  1. הצג תגובות קודמות  עוד 1
  2. Ronab

   Ronab

   להכנס לאליאנס שלך? לא זכור לי

   איזה אליאנס?

  3. Bullet

   Bullet

   חחחחח יפה יפה.

   אתה שולח את יובל לבקש ממני להיכנס ואז שאני אומר לו שאתה צ'יטר כושל ואין מה לעשות איתך אצלנו פתאום אתה שוכח במה מדובר.

    

  4. Ronab

   Ronab

   חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שומעעעעע תבדוק טוב טוב את המקורות שלך

 10. זה שאתה לא מעוניין לראות אשכול נוסף בנושא זה טוב ויפה אבל אתה לא מציג פה הוכחות. "הריגה שאינה תקינה, ולכן אתה בבאן". לא מספיק גבר ממש אבל ממש לא מספיק ולא מוכיח שום דבר עבורי. אז תתחיל לתת תשובות במקום לנעול את האשכול כשאין לך מה לענות כי אתה ממשיך לעבור על החוק ומכניס עסק שהוא לא שלך לבעיות.
 11. Bullet

  לScam 2

  לא ציפיתי שזה יגרום לי להיות חסין לענישה בשום צורה, אם יש לך מערכת לצורך העניין (מה שלא נכון) אבל בסרטון אין כלום זה אומר שהבאן לא חוקי עליות במערכת יכולות לנבוע מהמון דברים. אז נניח ויש לך עליה שלי במערכת באותן שניות אוקיי. מה עם הסרטון אתה לא אומר מה מלוכלך בסרטון ככה שאתה עדין נשאר רק עם מערכת שאותה אף אחד לא רואה חוץ ממך מה שמשאיר אותך ללא הוכחות.
 12. קודם כל אל תנעל את האשכול כי אין לך מה לענות. דבר שני אם יש לך מספיק הוכחות אז תציג אותן כי כרגע הטיעון שלך לא משהו. דבר שלישי הסרטונים האלה מאוד קשורים אליי יש בהם באנים של אנשים שעשו דברים חמורים ולא צוין דבר על עליה במערכת וזה מאוד מעניין להבין למה. ושוב אני מזכיר שהושקע כסף בשחקנים האלה ואתה לא יכול לגזול את הכסף שהשקעתי פה בלי לספק הוכחה. אם לא תציג בפניי עליה במערכת את תיאלץ להציג בבית משפט. אתה מנהל פה עסק לכל דבר והרגע לקחת למישהו משהו שהוא קנה מהעסק שלך בלי לספק הוכחה.
 13. Bullet

  לSscam

  מצחיק שאתה מזכיר עליות במערכת .... פשוט לא חסרים פה באנים עם דברים חמורים שאין בהם דיבור על מערכות. איפה המערכת אדיר? בוא תסביר לי איך הם לא עלו במערכת כל מי שיש לו באנים פה? בוא תסביר לי איך באותו אשכול היה עוד סרטון על מישהו אחר והוא לא עלה במערכת ואני כן? בוא תסביר לי איך רואים באחד הבאנים ששלחתי פה משהו כמו 40 קומבואים אחד אחרי השני ברצף ועדין לא מדברים על מערכת? ושאצלי אין כלום בסרטון אתה מדבר איתי על מערכות? בוא תקשיב גבר...הבאן הזה וגם הבאן הקודם שנתת הם לא חוקיים. אני השקעתי כסף בשרת הזה ואתה נותן באן בלי להציג הוכחות וזו כבר עבירה משפטית. תביא לי הוכחות בסרטון או צילום של עליות במערכת או שתוריד את הבאנים.
 14. Bullet

  לSscam

  שוב אני אומר לך המערכת מבחינתי ומבחינת כל השרת היא כלום ושום דבר. אתה מוזמן להראות מה עלה במערכת. אם תרשום כל פעם מחדש "הבאן לא ירד" לא יהיה קסם ואני ארד מהעובדה שאתה מחלק באנים ללא הוכחות. הבאן הזה ירד גם אם אצטרך לשלוח לך סרטוני הוכחה בשבוע הבא, הבעיה שהוא ירד ביחד עם הבאן הקודם +החזרה של 12 נייט על פדיון שחקן +התנצלות +פיצוי. ושוב לחזור על המילה "הרגת בצורה לא רגילה" לא מה שיוכיח שהסרטון לא נקי תגיד דקה בה רואים משהו "לא רגיל" תגיד תופעה שיצרו האקים אל תגיד לי הרגת בצורה לא רגילה כי זה כבר נהיה פתטי.
 15. אני רוצה הסבר למה נתת באן על הסרטון של חרצן. הרי אין בסרטון אין כלום ומי שאומר לך אחרת הוא ילד...ככה לא נראית הריגה מלוכלכת. אז בבקשה בוא תגיד לי בדיוק על סמך מה אתה מחלק פה באנים? זה בגלל שידעת שזה אני בשחקן? או שאלה חברייך וירטואל שהתחילו להפסיד בלי סוף ובמקום לשחק ולנצח לעשות לחץ לחלק באנים? בגלל שלא הייתי באיזור ברגע ההריגה? אז תרשה לי ללמד קצת אותך ואת מר חרצן הקטן....בלתי אפשרי לבצע הריגה מרחוק עם ביקי. הריגה בלי דמג'? בבקשה ידידי: הריגה בלי דמג' למה אדיקט לא קיבל באן? הרי ההריגה שלו היא גם בלי דמג'. אהה נכון הוא לא קיבל באן כי יש דבר כזה הריגה בלי דמג' בשרת שלך......אתה אמור לדעת את זה. קפיצה במערכת? המערכת שלך מבחינתי לא קיימת מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא רואה אותה, ליאיר הייתה מערכת מעשית שלך לא. וגם לא עליתי בה מהסיבה הפשוטה שהרגתי אותו נקי. הריגה במכה אחת? ואתה חושב שאם הייתי מקליט עליו לא הייתי יכול לשחק עם זה ככה שזה יוריד אותו בכמה מכות? אל תדברו שטויות תעשו טובה. אז אתה מתבקש להוריד את הבאנים ולהפסיק לתת באנים בלי הוכחות. ולמר חרצן היקר שלנו אתה מוזמן להתחיל לשים באפים לפני שאתה עולה לתפוס בכתר במקום להתבכיין כל היום על הפסדים. אל תהיה מאסטר סוג ז' לא תפסיד ולא תמות בכתר.
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

×
×
 • צור חדש...