עבור לתוכן

תחרות הריסטים התחילה!
התחרות תסתיים ב29.12 בשעה 15:30

Decoy

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  67
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  1
 • נקודות

  171 [ שלח נקודות ]

Decoy זכייה האחרונה בתאריך 25 בנובמבר

ל- Decoy היה את התוכן הפופולרי ביותר!

1 עוקב

אודות Decoy

 • יום הולדת 21/01/2001

פרטים אישיים

 • מין
  זכר

פרטים במשחק

 • שם במשחק
  Decoy
 • סוג שחקן
  לוחם
 • גילדה
  Insane
 • תפקיד בגילדה
  מנהל הגילד

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

ההישגים של Decoy

 1. עדיין רלוונטי, לא היה שום טיפול מהצד של הצוות לצערי עד כה. מבקש לטפל בחומרה
 2. אהלן חברים, אני פותח את האשכול הנ"ל מהסיבה שיש מישהו בקהילה המכונה Rude, טוען שאני גנבתי כרטיסי אשראי ללא הוכחה וששיתפתי פעולה עם השחקן ששמו PunishYou. אז בוא אני אומר לך משהו, Rude לפני שאתה בא ומתחיל להצביע על אשמים, אם לא הבנת את זה אני זה Humble (לשעבר), אז בוא אני אחדש לך משהו כי אתה מאשים אותי ללא סיבה, כמו שאתה קנית ממני או מ PunishYou, גם אני נקלעתי לסיטואציה שאני עוזר לבן אדם שאני לא מכיר והוא מביא לי דברים על העזרה, ואל תיתמם אם זה היה הפוך אני בטוח לא ב100% אלא ב1000000% שהייתה עושה בדיוק אותו הדבר מבלי לצייץ מילה, אז לפני שאתה מתחיל בכלל ללכלך את השם שלי בשרת, תחשוב טוב טוב ותסתכל על האשכול שפתחתי, ואמרתי שאין סיבה שכולם יהיו בבאן, ביקשתי מאלי שישאיר את השחקן שלי כרגע בבאן עד שיברר לעומק כי אני הייתי הכי קרוב לנושא הזה. אני בשיחות טלפון וגם ווצאפ עם אלי כדי לנסות לעזור בנושא, אל תבוא ותטיח בי האשמות כי לא היית רוצה שזה יהיה הפוך, כי זה הוצאת דיבה ואתה מלכלך את השם שלי. אז רק להבא לפני שאתה מאשים אנשים, תברר ותשאל ותשיג גם הוכחות אם אתה כלכך בטוח שאני אשם פה. מבקש מ @Judge זאת הוצאת דיבה לכל דבר, הוא פוגע בשם שלי ואני מבקש שיעשה פה צדק, אין לו שום זכות לבוא ולהטיח בי האשמות שאין לו שום הוכחה או שום בסיס בכלל. כמו שאמרתי אני נקלעתי לסיטואציה בה עזרתי לבן אדם שהביא לי דברים מזה שאני עוזר לו למכור סטים או דברים, אף אחד בשרת לא היה מצייץ מילה אם היה במקום שלי אז חאלס לחארטות. מבקש ממך אלי שתטפל בזה.. תודה.
 3. אלי אני בצבא וכבר שבוע אנשים נמצאים בבאנים ומכל האשכולות שפתחו הבנתי שאין כבר בן אדם בשרת.. אני אומר לך שאם אתה רוצה שהמשחק הזה לא ימות גם כשתוריד את הבאנים תעשו אשכול מסודר ותורידו את הבאנים.. כל הקהילה מחפשת תשובות ואין מענה מהצד שלכם, אני יודע שלא כל הצוות יודע מה הסיבה, אבל לתת באן לכל השחקנים בשרת זה ממש לא פתרון אלא גומר את המשחק, במיוחד שהוספתם חוקים לסייג' שלא כולם קיבלו את זה בטוב.. אני מבין שאתה עורך בדיקות יום ולילה בשרת, ואני חוזר היום מהבסיס עם קצת חשק לשחק באמיו ולא אוכל להתחבר כי יש באן לא רק לי אלא לכמעט כל השרת, אני מבין שצריך לבדוק הכל אבל אם נהיה ריאליים המקרה קרה ואי אפשר לשנות כלום הבן אדם דפק תשרת ונעלם לכולם, אז להשאיר את כולם בבאן זה לא פתרון, אתה יכול להוריד את הבאנים ולהמשיך בבדיקות שלך, כי את החפצים שאנשים קנו בכסף אתה לא תיקח מהם אז לא עשית בזה כלום, שוב זה העבודה שלך ואני מבין, אבל השרת לא במצב של לקבל כזאת מכה ושהוא יוכל לעמוד שוב על הרגליים, גם ככה השרת צולע. יש לך לוגים של טריידים, צאטים, הכל, ובסופו של דבר כל מה שאתה תצטרך יש לך, אז אולי תהיה לך קצת יותר עבודה אם תשחרר את הבאנים, אבל לפחות השרת לא ימות.. כולם כבר מדברים על פרישה ושנמאס להם כל פעם מחדש שדברים כאלו קורים, אני חושב שצריך להיות פיצוי לשחקנים שאיבדו שבוע שבו יכלו להתאמן, לסחור ועוד.. כי אם לא תורידו את הבאנים ביום יומיים הקרובים השרת הולך ככל הנראה למות בין אם תגיד שכן או לא, מדבר איתך בן אדם מהקהילה ושחקן וותיק באמיו. אכפת לי מאוד מהשרת והקהילה ובגלל זה אני פונה אליך ומבקש שתוריד לכולם כרגע את הבאנים כדי שהשרת לא ימות, תשאיר את השחקן שלי כרגע בבאן עד לבירור אני לא רוצה שכולם יסבלו, כמו כולם גם אני נקלעתי לסיטואציה עם הבחור ששמו במשחק PunishYou וסביר להניח שבגללו כל השרת סובל כולל אני. אני רוצה להיות הבוגר כי אין טעם שכולם ישארו בבאן עד שתיהיה תשובה באמת שמי יודע כמה זמן בכלל ייקח. אני מפנה את האשכול הזה לאלי ואליעד בלבד! @Judge @Eliad מבקש מכל הגיאמים והפקחים שתכבדו זאת, לא אישי נגדכם או משהו חלילה. אני הבן אדם שהיה הכי עמוק בתוך הנושא הזה, אני בשיחות בווצאפ ובטלפון עם אלי כדי לפתור את הבעיה הגדולה הזאת וחשוב לי להעביר לפורום שכל הקהילה גם תראה ותאמר מה שעל ליבה, כדי שלא כל ההשקעה של השרת ושלנו הקהילה תלך לפח. מוסיף ומציין, אלי אני יודע שאתה עובד סביב השעון כדי לפתור את העניין ואני רוצה לומר לך תודה בשם הקהילה או לפחות בשמי. אני מצפה לקבל תשובה הוגנת או תגובה מעשית בנושא הבאנים והפיצויים שמגיעים לנו הקהילה על כך..
 4. Decoy

  למה אני בבאן?

  למה לעזאזל אני בבאן? ראיתי את האשכול של יצירת קשר? אני לא מבין באמת על מה מדובר אם אפשר בבקשה הסבר אני אשמח תודה...... השחקנים שלי: Doggo, Fatally, Rekt (<_>), Banging, Daycare, Funding, Marks Hool, Marokai, Marukai, Ohev, Tribune (>__<), BankNadir, Mozambique
 5. ברוך השם סוף סוף מישהו עוזר לי ולא מתעלמים מזה
 6. אני מבין שאם אף אחד מההנהלה לא עונה אין לזה פתרון, זה כאילו להמשיך בסבבה ואני לא יכול להיות ביותר מיוזר 1 כי אם אני מנסה להיות בשתי שחקנים בו זמנית קורס לי לגמרי המשחק ואז מגיע רצף של דיסים, לא יודע למה עד עכשיו האשכול הזה עומד באוויר בלי מענה.. ביקשתם לפתוח אותו בפניות לצוות ההנהלה פתחתי ואז רציתם שאני אפתח בפניות ופתחתי ואז העברתם לפה, יש פה חוסר סדר אבל זה לא העניין, הבעיה עדיין לא נפתרה..
 7. רק של ווינדוס והוספתי את התיקייה של אמיו ישראל לחריגים ניסיתי שוב והאמיו רק קורס וכותב לי שוב פעם שאני מזין את הפרטים you are disconnected from the server במקרה הרע המשחק נסגר לבד
 8. הורדתי את האוטו קליקר החיצוני זה לא קשור, לפתוח יוזרים אני מצליח אבל איך שאני מתחבר לשחקן שלי ישר קורס לי המשחק לזה יש פתרון?
 9. שמחתי לעזור :) 

  היית לי בעיה דומה זה הדבר היחיד שפתר

 10. כל פעם שאני משחק ביוזר הראשי ואני מנסה לפתוח יוזר, כשאני מצליח להיכנס לשחקן השני ביוזר לא עובר 5 שניות ואני מקבל דיסי או שקורס המשחק והוא נסגר אוטומטית שני היוזרים שהיו.. אחרי שזה קורה לרוב שאני מנסה להתחבר, מזין את הפרטי משתמש ואז שאני לוחץ על כניסה זה כותב לי you are disconnected from the server, נדיר הפעמים שאני מצליח לפתוח יוזר בלי שיקרוס לי. גם אצל חברים שלי זה בדיוק אותה הבעיה. יש פתרון לדבר הזה? חזרתי מפרישה ורק הורדתי את האמיו וזה היה ככה.. ואין קשר לאנטי וירוס כי אפשרתי את זה..
 11. כן אחי , איך אני משגי אותו??

 12. Decoy

  מנצחי הסייג' - Reflex

  סייג' טיל עולם היה טוב
 13. נשמה זה שהבן זוג שלך קיבל באן (ComboTime) לא אומר שאני משתמש בהאקים. אני מוכר את כל הדברים שלי עוד הרבה לפני שנלחמתי עם הדבע הזה. אתה בכלל מבין שלא רואים ספיד או אנטי ריף? ובנוסף בוא נגיד ככה מבקש מהצוות תסתכלו טוב טוב במערכת ותסתכלו אם יש עליי קפיצה, מה שלא יקרה אף פעם כי אני לא משתמש בכלום. מוזמנים לערוך לי בדיקה למחשב. בנוסף אם עוד לא הבנת, שהבן זוג שלך קפץ במערכת ויש סיבה מעוד ברורה שהוא קיבל באן אייפי, ועוד עבר שמן מאוד של באנים. אז אל תנסה להצדיק אותו כי הוא אשם. אתה מדבר שטויות כי אתה עצבני שחבר שלך קיבל באן וזה לא מעניין. חאלס לחפור על הנושא הזה, ובניסיון להכפיש לי את השם. צוות יקר, לא מבין את הקטע הזה שאפשר לפתוח הכל ב"פניות לצוות המשחק" עכשיו לטעון שאדם X משתמש בהאקים בזמן שזה פוגע באדם Y שבמשחק ופוגע בשמו.
×
×
 • צור חדש...