עבור לתוכן

Naor Is Msg

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  46
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  0 [ שלח נקודות ]

מוניטין

10 Nice

אודות Naor Is Msg

 • דרגה
  משתמש רשום
 1. תודה רבה תותח נדבר איתך ! אם תוכל גם להוסיף אותי בסקייפ נדבר שם יהיה יותר קל אני מאוד אשמח naor2daniel2
 2. שלום לכולם , אשמח אם תוכלו לעזור לי בזה ... ניק: Naor תת ניק: בעל השרת צבעים מועדפים: כחול שחור \ אדום שחור\ ירוק שחור דוגמא\סגנון: GIF כמו פה (אותו אחד בדיוק רק ניק שונה ולהוסיף תת ניק) : http://up416.siz.co.il/up3/wdmiwzofnwey.gif תשלום: אין לי תשלום אני בבאן בשרת לצערי ... אשמח אם תוכלו להתחשב מטרת העבודה : פורום הערות: אין . אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי בזה תודה מראש לעוזרים !
 3. שלום לכול המעצבים התותחים , אני צריך מכם טובה ענקית אני אשמח שמשהו יעשה לי חתימה בסגנון הזה : http://up416.siz.co.il/up3/wdmiwzofnwey.gif (הבנתי שזאת עבודה של @OO7 , אשמח אם אתה אולי תוכל לעזור לי בזה ) רק עם הניק Naor ותת ניק מנהל פורום גילדות ואליאנסים . תשלום אין לי לתת לכם מצטער מאוד , אם תוכלו לעזור לי אני יודה לכם מאוד . למרות שלא הלכתי לפי הטופס בקשה , אני מאמין שנתתי את כל הפרטים שצריך אשמח אם לא תסגרו לי אותו עד שאגיד תודה ושבת שלום לכולם , תודה רבה לכול העוזרים !
 4. איך אני יכול לדבר עם הבעלים שיפתח אותה אפילו זמנית כי ממש בא לי לחזור לשחק
 5. שלום לכול צוות ההנהלה של אמיו ישראל . קוראים לי נאור , אני קיבלתי בעבר באן אי פי השחקים שלי היו Msg , Naor וכו ... אני מבקש לחזור לשחק ברשותכם , עבר הרבה מאוד זמן מאז הבאן , ואני מעוניין לחזור לשחק בקהילה הזאת ולחזור להיות חלק ממנה . אני מבקש בכול לשון של בקשה , לחזור לשחק ושתשחררו לי שחקן 1 מכול מה שהיה לי אני רוצה רק את Naor וכול מה שהיה עליו . וזהו אני לא מבקש כלום יותר מזה שכול האחרים ישארו בבאן לא מפריע לי אני מבקש רק את Naor. תודה , נאור.
 6. UP אשמח לתשובה בבקשה ...
 7. שלום לכול צוות ההנהלה של אמיו ישראל . קוראים לי נאור , אני קיבלתי בעבר באן אי פי השחקים שלי היו Msg , Naor וכו ... אני מבקש לחזור לשחק ברשותכם , אני למדתי את הלקח שלי מהעבר הזה , עבר פחות או יותר מעל חצי שנה מאז שאני קיבלתי את הבאן איפי . אני מבקש בכול לשון של בקשה , לחזור לשחק ושתשחררו לי שחקן 1 מכול מה שהיה לי אני רוצה רק את Naor וכול מה שהיה עליו . וזהו אני לא מבקש כלום יותר מזה שכול האחרים ישארו בבאן לא מפריע לי אני מבקש רק את Naor ואני לא יחזור על אותם טעיות שעשיתי בעבר . תודה , נאור.
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

×