עבור לתוכן

battleship1

משתמש VIP
 • הודעות פעילות

  1,146
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  8
 • נקודות

  7,156 [ שלח נקודות ]

battleship1 זכייה האחרונה בתאריך 4 בנובמבר 2020

ל- battleship1 היה את התוכן הפופולרי ביותר!

1 עוקב

אודות battleship1

פרטים במשחק

 • שם במשחק
  FlyBK
 • סוג שחקן
  לוחם
 • גילדה
  Virtual
 • תפקיד בגילדה
  מנהל הגילד

מבקרים אחרונים

9,744 צפיות בפרופיל
 • N99

 • Psychodaly

 • Spy

 • Cruel

 • iOfek

ההישגים של battleship1

משתמש מיומן

משתמש מיומן (4/13)

 • אדם אמוציונלי
 • טודו בום
 • משתמש נאמן
 • הזמנה לאברבנאל
 • משתמש אהוב

מדליות אחרונות

425

מוניטין

 1. battleship1

  מנצחי הסייג Virtual

  אליפות חברים.. תודה לכל מי שעזר לא הגעתי השבוע! האימפריה חזרה.
 2. למה התשובות האלה תגיד לי?

  כרגע זאת השעה למה להרוס לאנשים למוצאש 

  1. הצג תגובות קודמות  עוד 2
  2. אלי

   אלי

   יפתח בשעה הקרובה סקר

  3. YARINH

   YARINH

   יש סיכוי לסקר גם לשעה 20:00 עד 21:15?

   תשים אפשריות תבדוק זאת שעה נוחה לכולם כולל לשומרי שבת.

  4. אלי

   אלי

   עשיתי משעה 19:00

 3. battleship1

  שעת הסייג

  חברים זה לא הגיוני שהסייג יסתיים ב 22:15 זה שעה שהורסת לך את כל המוצאש.. השבת יוצאת ב 7 למה צריך לחכות עד 21:00 להתחיל סייג 8 כרגע זה שעה אידאלית בהמשך תשנו לשעה יותר נמוכה במידת הסקר
 4. אלי אני מחזק את החברה לגבי השעה של הסייג 22:15 לסיים סייג זה הורס את כל המוצאש

  תנסה להתחשב אחי..

 5. battleship1

  מנצחי הסייג Peace

  לא הגעתי מזל טוב הרנר יא גבר שבוע טוב!
 6. battleship1

  מי תנצח את הסייג 18.9.2021

  לא מגיע השבוע נקווה שוירטואל תנו בראש כולם
 7. battleship1

  פרסים לסייגים

  תשאיר פתוח שנחכה לעידכון.. דיברנו במשחק אבל אני ארשום את זה גם כאן. אליאנס שיתפס אצלו אקר אחד הכי קטן שיש פשוט יבוטל לו הסייג + ביטול הפרסים / סגירת לורנוולי עם זה יצא לפועל.. זה הפיתרון הכי טוב והמלחמה הכי טובה שיש באקרים, לבוא ולהגיד שבגלל אקרים לא יהיה דברים זה לתת להם לנצח אותכם וזה לא אמור להיות ככה. האיוונטים של שישי זה נחמד ויפה אבל גם החדשים ואלה שאין להם שחקן כולל הכול צריכים לצאת מנקודת הנחה שהם צריכים להגיע למטרה מסויימת והמטרה שלהם צריכה להיות להגיע לסייג שזה בגדול מטרת המשחק. זה שיש שחקנים כולל הכול בסייגים זה לא אומר שהם לא צריכים עוד מנהלי אליאנסים לרוב משלמים ים נייטים עם זה לשחקנים שצריכים לסדר ולארגן גישות ולסדר דברים . ככה שכולם צריכים עוד..
 8. battleship1

  פרסים לסייגים

  אז מה עדיף לחלק ל15 איש שעושים איוונטים ביום שישי 30 נייט? לא יודע עם אתה יודע מה יש בסייגים כמה אנשים ומה הפעילות לפי איך שאתה מדבר ניראה שאתה לא כל כך יודע אז אסביר לך .. בסייגים האחרונים יש בערך 70-80 מחוברים שזה פי 5 מה איוונטים שאתם עושים בשישי , אנשים שנטו באים לנוסלטגיה וחוץ מכאב ראש והסטטיסטיקה למנהלי אליאנס לא יוצא יותר מידי מיזה , אני רוצה לטובת השרת פרסים מסייגים יעלו את הפעילות שגם ככה הכי גדולה בשרת וישפר עוד יותר את המצב בשרת . לגבי האקרים אין מה לעשות תמיד היה ותמיד יהיה אקרים בסייגים וכל באן בסופו של דבר זה שחקן שצריך לארגן לעצמו חפצים מחדש שזה מזיז את המסחר. גם אנשים חדשים שיגיעו יעלו וישפרו את המסחר כי יצטרכו לארגן לעצמם חפצים , ואליאנסים חדשים שיגרמו לסיינים להיות רלוונטיים , בקיצור מליון ואחת דברים שאתם תקבלו את ״הנייטים״ האלה ממקומות אחרים . אני אפילו פחות מדבר על להביא נייטים חושב שהדבר הכי חכם להפיל מהאוריאון ( המפלצת בלוורנוולי) שמפילה חפצים להפיל אחת ליום משהו +הכול (טבעות, שרשראות , חלק מסט, נייטים אחת ל) אפשר לחשוב איך לעשות את זה, זה גם יצור תחרות יותר גדולה על המפלצת שמגיעה כל 4 שעות וגם יגרום לפרסים הוגנים לאליאנס. אלי אני מנהל אליאנס כימעט שנתיים בשרת שכמעט קבוע נרשם לסייג אני השקעתי מאות נייטים בשחקנים וחפצים לשחקנים ואני מאמין שכל מנהל אליאנס אותו דבר . עם אתה פחות מבין בנושר הסייגים תתייעץ עם כאלה שמתעסקים בזה.
 9. battleship1

  פרסים לסייגים

  לא מסכים איתך 3-4 נייט לא יעשו לשרת כלום.. מה גם שזה מתחלק בין אליאנס ככה שזה לא יצא יותר מידי וכמו שאמרתי הסייג זה מנוע השרת אתה תביא פה מצד אחד 3-4 נייט אבל אתה תקבל את זה במקומות אחרים, מסחר של אנשים שיקנו דברים בשביל להגיע לסייג, באנים של שחקנים שישתמשו באקים וירדו דברים מהמשחק סיינים של אליאנסים חדשים שירשמו. לא מבין מה אתה פוסל ככה בלי סיבה משהו כל כך חשוב.
 10. battleship1

  פרסים לסייגים

  קודם נתתי פה 3 דרכים לאיך ועל מה לתת פרסים אתם יכולים לעשות תקנון פרסים לכל לפי השגים של כל אליאנס. לגבי 1. התכוונתי למשהו קצת יותר גדול לדוגמא 3-4 נייט לכל ניצחון מספיק שמנהל אליאנס יחלק את זה כמו שצריך ויתן כל פעם למצטיין הסייג , לשחקנים חדשים שבאו ועזרו לו שיהיה יצרתי וזה יהיה פרס קבוע למנצחים תאמין לי שגם אנשים המסחר ירצו להיות חלק. וכמו שאמרתי אוטומטית כאלה שלא יקבלו מהמנהל כלום ירצו לעזוב לאליאנסים אחרים וזה גם יגדיל את התחרות והירבות לגבי מה שרשמת שלא הכול זה פרסים , גבר מי כמוני יודע שלא הכול זה פרסים אני פותח אליאנס במשך כימעט שנתיים עם 22 ניצחונות וחוץ מכאבי ראש לא הרווחתי מיזה יותר מידי. לא באתי ואמרתי שהכול זה פרסים ועם קראת הכול אני בטוח שראית שהסברתי שהוותיקים פותחים פה נטו בשביל הנוסטלגיה , אבל אני נותן ונתתי את הרעיונות האלה לא בשביל הוותיקים שיחסית ממלאים את הסייגים דווקא בשביל החדשים שלא נכנסים לזה כי זה לא כזה פשוט ללמוד לשחק סייג ובטח שלא יוצא לך מיזה כלום בזמן שאתה רוצה לבסס את עצמך במשחק ופה בעצם אתה מקבל עוד את האופציה. הסייג גם ככה הוא מנוע השרת הזה 90 אחוז מהאנשים פה מתחברים לסייג במוצאש ומתנתקים , השרת צריך להיות סביב זה כולם צריכים לקחת חלק לדעתי כי זה גם בגדול מטרת המשחק.. (כמו שאמרתי גם מסחר יכול וצריך להיות סביב הסייג) פרסים יוסיפו הרבה נתתי פה כמה רעיונות (הוריאון , תקנון לפי השגים )לא רק 1 ואני בטוח שיש עוד עם זה רוצים בזה.
 11. שלח לי תנקודות שלך 

  1. ABOU
  2. battleship1
  3. ABOU

   ABOU

   אורגינל אני צריך נקודות מה תעשה איתם 

×
×
 • צור חדש...