עבור לתוכן

begun123

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  72
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  387 [ שלח נקודות ]

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

ההישגים של begun123

טירון

טירון (1/13)

 • משתמש נאמן
 • דרדסאבא
 • חסר חיים

מדליות אחרונות

16

מוניטין

 1. שם שחקן עם הקרדיטים:Surrender שחרור הניק עולה 200קרדיט הוכחה שהשחקן שלי: שם שחקן שנמצא במשתמש שבו ארצה את הכינוי example1 הכינוי שארצה לשחרר הוא Example שימו לך E-כאות גדול ארצה אותו בדמות קוסם הוכחה שהשחקן עומד בפרמטרים
 2. אליפות אין עליכם צוות אמיו ישראל ניק במשחק:Surrender תמונה מהמשחק עם חנות פתוחה של הניק שלי בפורום
 3. מי יכול לעזור לי אני מקבל כל דקה דיסי שאני נכנס למשחק ועוד שאלה אחרונה שאשמח שתטופל ולא תאכזבו מה עם הימי ויאיפי שהיו לשחקנים בתקופה הנל שהלכו לחינם רק מקווה שלא שחכתם את זה גם מחילה על עוד כאב ראש קטן שאני גורם לכם יישר כוח גדול בכל אופן
 4. רציתי לדעת אם יהיה פיצוי על הימי ויאיפי שהולכים לפח?
 5. שם שחקן עם הקרדיטים Factor שם שחקן שנמצא במשתמש שתרצו שניצור בו את הכינוי: Hey123 הכינוי שתרצו לשחרר: Surrender ארצה אותו על דמות ביקי שימו לב S כאות גדולה הוא 0 ריסט התחברות אחרונה ב2010 מחיר ניק כזה עולה 200 קרדיט הוכחה שהשחקן שלי הוכחה שהשחקן עומד בפרמטרים http://www.up2me.co.il/imgs/84285390.png
 6. שם שחקן עם הקרדיטים Word שם שחקן שנמצא במשתמש שבו ארצה את הכינו הוא golden12 הכינוי שאני רוצה לשחרר הוא: Payment- שימו לב P כאות גדולה ארצה אותו על דמות ביקי עלות שחרור כינוי זה 200קרדיט שימו לב על השחקן Word יש 240 קרדיט הוכחה שהשחקן שלי: הוכחה שהשחקן עומד בפרמטרים:
 7. שם השחקן עם הקרדיטים Word שם שחקן שנמצא במשתמש שבו ארצה את הכינוי-golden12 הכינוי שאני רוצה לשחרר-Golden שימו לב g-כאות גדולה ארצה את השחקן על דמות ביקי שמתי לב שיש הנחה של חנוכה שככה אמורים לקחת 450 קרדיט ולא 600 התחברות אחרונה לפני 3 שנים לפחות. עד 5 ריסטים בשחקן. ללא באן. מחיר שחרור כינוי כזה יעלה לכם: 600 קרדיטים. הוכחה שהשחקן שלי: הוכחה שהשחקן עומד בפרמטרים:
 8. שם שחקן עם ה300קרדיט:Nody הניק שאני רוצה לשחרר:Admin התחברות אחרונה לפני 5 שנים לפחות. ללא ריסטים בכלל. ללא באן. מחיר שחרור כינוי כזה יעלה לכם: 300קרדיטים שם שחקן שנמצא במשתמש שבו ארצה את הכינוי:admin12 ארצה לשים את הכינוי על דמות ביקי שימו לב ש-a כאות גדולה A הוכחה שהשחקן שלי: הוכחה שהשחקן עומד בפרמטרים:
 9. שם השחקן עם הקרדיטים: Ami1t היכוני שאני רוצה לשחרר הוא Word-שימו לב w-כאות גדולה אשמח לקבל את השחקן על דמות קוסם שם שחקן שנמצא במשתמש שבו אני רוצה את הדמות הוא: Clove התחברות אחרונה לפני 8שנים לפחות והוא 0ריסט לכן עלות השיחרור היא 200קרדיט הוכחה שהשחקן שלי: הוכחה שהשחקן עומד בפרמטרים:
 10. לצערי לא הבנתי איפה החשיבה בכובד ראש פה אתם פוגעים בסחר של המשחק וגם ככה הוא לא במצב טוב בשביל למכור או לקנות שחקן אני אצטרך להשקיע עוד 20 קרדיט שזה מה שדרוש כדי להחליף אימל זה ממש לא צודק ולא נכון לעשות כך, אני מאוד מעריך את כל מה שאתם עושים אבל עליכם לחשוב שוב בנוגע לנושא זה אנשים פשוט לא יקנו שחקנים יותר הרבה יפרשו ויעזבו וזה חבל
 11. התחברות אחרונה לפני 8 שנים לפחות. ללא ריסטים בכלל. ללא באן. מחיר שחרור כינוי כזה יעלה לכם: 200 קרדיטים. הכינוי שאני רוצה לשחרר: Passwordשימו לב p-כאות גדולה שיהיה על דמות קוסם שם השחקן שנמצא במשתמש שאני רוצה בו את הכינוי-password12 שם שחקן עם הקרדיטים- Ami1t הוכחה שהשחקן שלי- הוכחה שהשחקן עומד בפרמטרים:
 12. התחברות אחרונה לפני 8 שנים לפחות. ללא ריסטים בכלל. ללא באן. מחיר שחרור כינוי כזה יעלה לכם: 200 קרדיטים. הכינוי שאני רוצה לשחרר: Junk שימו לב j-כאות גדולה שיהיה על דמות ביקי שם השחקן שנמצא במשתמש שאני רוצה בו את הכינוי junk1 שם שחקן עם הקרדיטים-Grey הוכחה שהשחקן שלי- הוכחה שעומד בפרמטרים:
 13. begun123

  השגיאה שהתקבלה 500

  ברור חחח אם לא מחובר אז איך אחפש ניק
×
×
 • צור חדש...