עבור לתוכן
השרתים יורדים לתחזוקה עד הבוקר ×

Sheriff

מפקח תוכן & GM
 • הודעות פעילות

  5,738
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  9
 • נקודות

  31,212 [ שלח נקודות ]

כל דבר שפורסם על-ידי Sheriff

 1. המשתמש Michael מורחק ל-11 ימים עקב זלזול חוזר והתגרות בחברי הקהילה בנוסף הגיב ב3 אשכולות שלא הוא פתח להנהלה
 2. Sheriff

  פרישה מפקח פורום

  מבין אותך מצב מעצבן .. . בהצלחה בהמשך ובלימודים
 3. Sheriff

  שחזור משתמשים

  אהלן ברוך שובך .... תפתח פניה בפניות בלינק שפה ----- 》לינק אם הפרטים שאתה זוכר כלל ניקים שלהם .... שזה איימל סיסמה משתמש מספר פאלפון וגם תניק כמה שיותר פרטים יותר טוב לך.... בהצלחה ותגיב באשכול פה שפתחת פניה שם..
 4. Sheriff

  עד מתי?

  התשובה של אלי, עוד משהו ?
 5. אהלן בר , כמו שאלי רשם באשכול הזה... עוד משהו ?
 6. Sheriff

  מכרז נדירים

  אהלן תקרא בבקשה את החוקים.. ואז תפתח אחד חדש ומסודר כמו שצריך תודה.. נ.ב תבחר חפץ אחד למכרז תסיים מכרז תעשה עוד פעם ככה כל פעם חפץ אחד...
 7. Sheriff

  הלאנצר החדש

  אהלן, תמתין עד שזה יטופל והשרת יעלה ויהיה יציב כרגע אין מה לעשות יותר מידי מחכים להודעה רשמית של אלי או אליעד שהשרת עלה לאוויר, אני אישית לא התקנתי תחדש נשארץי אם הלאנצר הישן..
 8. היי, הרנר הנושא בטיפול כמו שאלי רשם ופתח אשכול על זה אין צורך לאשכול כזה, למרות שאני מבין אותך ואת שאר הקהילה גם אני רוצה לשחק כמו שצריך, אבל רק סלבנות והכל ישתלם ... עוד משהו ?
 9. Sheriff

  למה לנעול?

  אהלן טל, וואלק אני מבין מה שאתה רושם, לגבי לעלות עונה זה כבר עלה כמה וכמה מספר פעמים למעלה לבעלים לאליעד וזה נושא שכבר לא רלוונטי הם לא ישנו עונה. לגבי מתכנתים אני יודע שיש בקהילה ואני גם התרשמתי מהמקצועויות שלהם, אבל בוא נדבר דוגרי לא לכל אחד יתנו לשחק בקבצים שלהם, לכן יש להם מתכנתים מישלהם שנותנים עבודה למרות שאני ואתה לא רואים ולא שאר הקהילה אבל חכו בסבלנות תאמינו לי זה ישתלם בסופו של דבר. עוד משהו ? עם פספסתי משהו אשמח שתגיד לי ואענה לך גם עליו...
 10. בר, אלי במפורש רשם לך אל תבטל עבודה באשכולות שפתחת הקודמים.. ובוא אני ממליץ לך עבודה יותר חשובה מהסייג', אל תבטל עבודה בגלל סייג'. עוד משהו ?
 11. Sheriff

  בקשת חנינה לבאן

  שלום קודם כל ברוך שובך... מצטער לשמוע ולראות מה קרה זה מעצבן ומבאס ומבין אותך... אבל בקשר לחנינה אתה תצטרך לפתוח פניה בנושא בלינק הבא... לינק שם תרשום לו את הניק והפרטים הניק ואת הסיבה שלך שזה חנינה ומישם תמתין למענה בסבלנות כי יש עוד מלא לפנייך שפתחו פניות .... ותוסיף גם קישורים של הבאן שלך בהצלחה... בכל מקרה מחכה לתשובתך שפתחת שם..
 12. היי, כרגע השרת למטה בגלל המצב. ברגע שהשרת יחזור לתפקוד מלא יצא הודעה רשמית מהנהלה ... עוד משהו ?
 13. אם אתה מבטל זה ניטו החלטה שלך... כרגע השרת למטה ויצא הודעה רשמית מהנהלה מתי שהשרת יחזור לתפקוד מלא ... עוד משהו ?
 14. Sheriff

  האמיו לא עובד ...

  כרגע השרת לא פועל מודעים לזה וזה בטיפול נעדכן בהודעה רשמית בעזרת ה' שהמשחק חזר לתפקוד.
×
×
 • צור חדש...