Nadav

מנהל פורום מחשבים, חוויות מהמשחק ו - GM
 • הודעות פעילות

  922
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  4

Nadav זכייה האחרונה בתאריך 22 בספטמבר

יה התוכן הפופולרי ביותר!

מוניטין

82 Awesome

4 עוקבים

אודות Nadav

פרטים אישיים

 • מין
  זכר

פרטים במשחק

 • שם במשחק
  [Nadav]
 • סוג שחקן
  לוחם
 • גילדה
  :)
 • תפקיד בגילדה
  חבר בגילד

מבקרים אחרונים

2,011 צפיות בפרופיל

מצב רוח

 • שמח
 • אני מרגיש ... שמח
 1. אני לא מבין את הפואנטה של האשכול הזה, העניין הזה כבר נגמר ממזמן. הוא הועבר דרך דור והוא הועבר דרך אדיר, המנכל לשעבר ובין היתר גם אליעד וזה מה שהוחלט. האשכול שהוא עשה לגבי הבאן הוא לא צריך להיות עניינך, יש לו פה והוא מדבר כמו שצריך כפי שרואים באשכול שלו. אני לא מתכוון להגיב את דעתי לגבי מה שאמרת לגבי ההאקים שכל עוד הוא לא עשה התערבות או משהו לא מגיע לו כי זה פשוט מטופש אין מה להאריך את הדיון הזה, הוא עשה אשכול ושם הוא יקבל את התשובה שלו, הוא לא צריך סנגורים הוא יודע לדבר. ואם לדעתך לתת באן למישהו ששם האקים כדי "להתנסות" זה בדיחה, אז כדאי שתבדוק את זה שוב. ולא, זה לא יכול להיות שבטעות באמצע קרב מישהו שממלא בטעות פלט, וזה גם סותר את מה שאמרת, זה נבדק וזה מה שהוחלט ובין היתר הודה. החוק מאוד, מאוד ברור לגבי זה ואני מבטיח לך שהוא גם ידע אותו. נא לא לעשות עוד אשכולות כאלה, יש לו את האשכול שלו ושם הוא יקבל את התשובה שלו. לעשות אשכולות בשבילו לא עוזר לו, לא עוזר לך, וזה סתם תוקע אנשים אחרים מלקבל מענה. ננעל.
 2. נדבבבב תענה לי בפרטיי

 3. שאלה קניית מחשב

  לגבי השאלה שלך, כן יש סטיקים של אינטרנט שהם USB, היה לי אחד פחות אהבתי, תמיד תמיד תמיד עדיף עם כבל. זה לא יקר אבל אם אין לך משהו אחר תשתמש בזה זה משהו כמו 50~ שקל אם לא פחות. ולגבי המחשב שתרצה, תמלא בבקשה את הטופס הבא, תערוך את האשכול ואל תגיב שוב איתו :פ
 4. השחקנים הבאים מקבלים באן על סקאם בין שרתים וגם באן הגנה. אלה השחקנים היחידים שעלו באייפי השחקנים שנכנסו לבאן - Seord FatGuy netnael143 הוכחות התקבלו בפרטי.
 5. חידה-חזרה בזמן

  שאם אתה חוזר בזמן ופוגש את אבא שלך כשהוא צעיר זה אומר שלא נולדת? :פ
 6. כוח כן מחזק את הסקילים + מכות רגילות, אבל הרבה יותר מומלץ אנרגיה לגבי כמה אקספי הסוס ועורב לוקחים... לא כל כך בדקתי אני פשוט מוריד אותם שלא יהיה שום מצב כזה.
 7. מה קרה??

  נא לא לפתוח פה דיון וזה הולך לגבי כולם פה.
 8. אז אחרי שדיברנו במשחק ועשית את האשכול, Referee - באן לתמיד עד החזרת הדברים עוד שחקנים שלו יצורפו בהמשך. כפי שאמרתי לך, אם הוא יחליט להחזיר את הדברים הבאן שלו יתקצר משמעותית לכל השחקנים שקיבלו באן. אם הוא יחליט לא להחזיר השחקנים שקיבלו באן יישארו בבאן לתמיד.
 9. בבקשה תבדוק את האשכול שלי אני זה AvihayMG במשחק בפורום Avihay2104

  1. Nadav

   Nadav

   אין לי ממש מה לבדוק זה בטיפול של אליעד אני רואה :פ

  2. avihay2104

   avihay2104

   הכוונה שהוא לטא נראה מאמין שהיה לי מבין ואתה מכיר אותי טוב בגלל זה אותי ואת לי

 10. 100% Disk usage

  אתה בטוח 100% שזה מאט לך את המחשב? דבר כזה קרה לי כמה פעמים אבל זה היה ויזואלי בלבד.
 11. אפשרי. תסתכל בנעוצים של תת פורום שחרור ושינוי כינויים כאן. https://forum.muonline.co.il/forum/55-שחרור-ושינוי-כינויים/ הכל מופיע שם
 12. 100% Disk usage

  אין הרבה מה להגיד. הסיכויים שזה וירוס גדולים. אם המחשב באמת נהיה איטי גם אז זה לא באג ויזואלי. תעביר סריקה ותעדכן
 13. מה לעשות?

  אני מבטיח לך שאם היה לך את הכל בזמן המתאים שזה ישר אחרי שקיבלת את הבאן היו מטפלים בזה כמו שצריך. זה שחיכית עם זה כמה שנים זה אומר שאין לוגים ואין שום דרך לבדוק ולהוכיח מקווה שאתה מבין...
 14. מה לעשות?

  אז קיבלת באן לפני כמה שנים כי הבחור שקנית ממנו את השחקן קיבל באן כל סקאם? למה אתה נזכר רק עכשיו?? אין לנו שום אפשרות חד משמעית לבדוק שום דבר בגלל שהמקרה כזה ישן שהיה שם ולפיכך זה יצטרך להישאר. אתה הרבה יותר ממוזמן להתחיל לשחק מחדש אבל הבאן הזה ישן מדי לפי מה שאתה אומר ואין אפשרות לבדוק. משהו נוסף?