Halsey

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  373
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  1
 • נקודות

  23 [ תן פרס נקודות ]

Halsey זכייה האחרונה בתאריך 8 במרץ

יה התוכן הפופולרי ביותר!

מוניטין

69 Amazing

3 עוקבים

אודות Halsey

 • דרגה
  משתמש רשום

פרטים אישיים

 • מין
  נקבה

מבקרים אחרונים

2,737 צפיות בפרופיל
 • Avi

 • Chai

 • Castle

 • Iron

 • lids

מצב רוח

 • מצחיק
 • אני מרגיש ... שקשה לאנשים לשמוע דברים שהם נכונים.
 1. תנעלו את האשכול הזה בבקשה. אני בספק אם אליעד יודע לקרוא בכלל. אומרים שאם יש בעיות בהבנה אז כנראה גם בקריאה.
 2. ♥ מואנה ♥

  ציפיתי שלפחות בדעה האישית שלך לא היית עושה העתק הדבק.
 3. דיון יום אישה שמח

  * להיות מי שאת ואיך שאת מבלי להתחשב מה חושבים עליך.
 4. מאחר ומחר אני לא אוכל לשלוח את הברכה אני שולחת אותה לך היום: יום האישה שמח :)

  תוצאת תמונה עבור יום האישה שמח

  1. Halsey

   Halsey

   הבעיה היא שרק אנחנו זוכרות. המין הגברי בעננים. 
    - יום האישה שמח גם לך - 

 5. לא כיף לי לנהל שיחה עם אנשים שהם דו פרצופיים כמוך. אתה צבוע ברמות ואני מקווה שאתה יודע את זה כי אם לא אז זאת בעיה רצינית ביותר. מצד אחד פונים אלייך כי אתה היחיד שיכול לטפל במקרים כאלה - ואתה זה שמבטיח לעזור בכל דבר אבל מצד שני כשמוכיחים לך שהצוות שלך עושה משהו לא בסדר אז אתה תמיד תדע לתת תגובות כאלו שינסו לסגור פינות שלא מוצאות חן בעינייך. כי לפני שהאשכול הזה עבר עריכה והוא היה בשיא הכבוד בחרת לא לתת לזה תשומת לב. גם כששלחתי לך הודעה פרטית אתה בחרת לסנן. אז שלא תעז לדבר איתי על כבוד ועל זלזול בגלל שאין לך את הזכות הזאת. אתה גורם לאנשים לפתח ציפיות אבל בתאכלס אין יותר מידי למה לצפות. אל תבטיח אם אתה לא יודע לקיים. אנשים שמבטיחים ולא מקיימים אלו אנשים לא ערכיים ולא מוסריים. אבל כנראה שאתה אלוף בדיבורים ולא במעשים. אתה מנסה להוציא אותי גם טיפשה? אל תנסה לעשות את המניפולציות הזולות שלך עליי. בדיקת צאט לוקחת בדיוק כמה דקות. גם אם היו לך עיסוקים אחרים - שלושה ימים היו מספיקים. אני לא חושבת שיש לי את הזכות לקבוע לך זמנים אך כשאני רואה שאתה מחובר לפורום וממשיך להתעלם מהאשכול - החלטתי לשנות גישה. אז זה נראה לך לגיטימי שאתה והצוות שלך יכולים לזלזל בי אבל לא שאני יכולה לזלזל בכם. בגלל המעמד שיש לכם? ממש לא. אל תצפו ממני לטיפת כבוד אם אתם לא מתכוונים לכבד אותי בחזרה. אני לא פראיירית. באיזו חוצפה אתה חושב שמגיע לך או לצוות שלך כבוד?! שלא יהיו כאן טעויות - כבוד רוכשים ביושר ולא בזדון. אתה או הצוות שלך רוצים לקבל ממני כבוד? תכבדו אותי באותה המידה. ביקורת קטנה ואולי שיעור לחיים: כיפה או שמירת שבת לא עושה אותך צדיק או בן אדם טוב. בן אדם טוב מוגדר ע"י המעשים שלו. אחד שיודע להבדיל בין טוב לרע ואחד שיטפל בצורה נכונה וצודקת אם יש לו את ההזדמנות. גם אם אלו מקרים שנראים לך מאוד קטנים ולא משמעותיים - בשביל אנשים אחרים אלו כן מקרים משמעותיים שמצריכים טיפול. גם אם זה דרך מסך מחשב. אבל אני מניחה שכל עוד זה בהתנדבות אז זה בסדר גמור לסטות קצת. אתה רק צריך להבין שזאת לא הכמות אלא האיכות. וגם אתה לא נראה איכותי במיוחד. - @Eliad -
 6. כן יש צורך לענות לך. כי גם אתה מגיב תגובה שהיא לא רלוונטית לנושא. אני מסכימה לגמרי שאם עושים דברים שחוזרים על עצמם אז יש צורך להחמיר עם העונשים, אין לי על זה וויכוח. אתם מתקשים להבין כי הוא פעל באופן מפלה ולא צודק ולא באופן כזה שצריכים להחמיר עם העונשים. דור נתן לי באן על התגרות. הוא לא טרח לבדוק שגם הצד השני עשה את אותו הדבר ומיהר לתת לי באן. במקרה כזה אתם לא יכולים לטפל כי יש התגרות משני הצדדים. אבל גם אם אתם כן רוצים לטפל במקרה כזה - אז אתם מחויבים לתת עונש לשני הצדדים ולא לצד אחד. כי שני הצדדים התגרו ולא רק אחד מהם. אני לא מבינה למה זה מסובך לכם להבין דבר כ"כ פשוט?! התגובה הקודמת שלי רק הוכיחה לנתי שגם אם הוא היה נותן לי באן על איום - לא הייתה לו את הזכות לטפל בזה.
 7. לידס בפורים

  אהבתי את זה שהוספת את הכוכבים בעצמך. במחשבה ראשונית זה נראה ממש מגוחך ומכוער אבל אחרי זה רואים את זה כמשהו ממש קסום ומהפנט בגלל שזה כ"כ פשוט וזה מה שעושה את זה יפה. אני לא התחפשתי פורים הזה. לא היה לי כח לכל השטויות האלו.
 8. נתחיל בזה שהאשכול הזה לא מיועד לך אז אני לא מבינה באיזו זכות הגבת במקום שאתה לא רצוי בו. לאליעד ולדור יש יותר סמכויות ממה שיש לך ולכן הם גם לא צריכים אותך כעורך דין שלהם. נמאס לי לחזור כמה פעמים על דברים שנאמרו כבר אז אני אחזור פעם אחת נוספת בשבילך: לגבי הגישה שלי - היא מאוד לגיטימית. אל תנסה לחנך אותי. במקרים שקיימים בהם הפליה וחוסר צדק אי אפשר להתנהג אחרת וזה מה יש. לא מבינים את זה בדרך הטובה? אז נעשה את זה בדרך הרעה והמזלזלת. אחד הדברים שמעצבנים אותי באנשים כמוך היא שאתם אוהבים לרפרף על פניות ואחר כך מרשים לעצמכם לתת מענה לא רלוונטי לנושא. אם היית טורח לתת כמה דקות מזמנך ובאמת להקדיש לזה תשומת לב היית מבין שנתנו לי באן על התגרות ולא על איום. אתה חושב שאני מוגבלת או שההבנה שלי לקויה באופן מסוים אבל תאמין לי שהמיומנויות חשיבה וההבנה שלי הן בהרבה יותר טובות משלך. ואני מרשה לעצמי את הצורך לזלזל בך כי באותה המידה אני מרגישה זלזול מהצד שלך. שוב פעם אתה מזכיר כאן את הטייטל. זה שקיבלת סמכות או גישה מסוימת זה לא אומר שההבנה שלך היא יותר טובה משלי. כי חוקים אני יודעת לקרוא בדיוק כפי שאתה יודע לקרוא. אבל מה שכן זה שלכל אחד יש פרספקטיבה שונה על איך הדברים מתנהלים. אני לא סובלת לסטות מהנושא אך אני מאוד אוהבת להציב עובדות וזה מה שאני הולכת לעשות עכשיו: 1) ברגע שהאיום לא מופנה אל פותח האשכול - אין באפשרותו להתלונן. 2) ברגע שלא הגיעה אליכם תלונה מהנפגע - אתם לא רשאים להעניש. בנוסף לכך, אני לא חושבת שמגיע לך דין וחשבון על איך אני מתנהגת לאנשים שקרובים אליי. ביקורות תמיד מתקבלות. אבל אין לך את הזכות להעניש אותי על זה. כל עוד זה מוסכם אז זה בסדר. (הרי אם זה לא היה בסדר מבחינתו - הוא היה מתלונן) חסר לכם מה לעשות? אין לכם מספיק פניות? זאת כבר הבעיה שלכם. אל תדחפו את האף שלכם לכל מקום ותנסו לעזור בסיטואציות שלא מצריכות עזרה. אסור לכם להעניש בגלל שזה נראה לכם לא נכון - כי לנו זה כן. זה דבר אישי לחלוטין ואין לכם את הזכות להתערב בזה. אם זאת הדרך הייחודית שלי לתקשר איתו אז ככה זה יהיה. (כמובן אם זה מקובל עליו) בזמן האחרון אני רואה הרבה אנשים שמתקשרים בעזרת קללות - ואם זה בסדר מבחינתם לתקשר ככה אז זה מה שיהיה ואף אחד לא יכול לעשות כלום בנידון. (מספיק שצד אחד יתלונן ואז כן תהיה לכם את הסמכות לטפל בזה - אבל רק אנשים שקשורים למקרה ולא אנשים חיצוניים) אני לא אומרת לך כלום על ההתייחסות שלך לחברים שלך - כי אין לי זכות! (רק אם הוא היה מתלונן אז כן הייתה לי הזכות אבל אם זה מקובל עליכם אז זה בסדר גמור) אל תכנסו לפרטיות של אנשים, אף אחד לא ביקש את זה. תפסיקו לעשות דברים שלא מבקשים מכם. אתם חושבים שההנהלה היא גוף ללא טעויות - אתם שוכחים שיש בה אנשים לא יציבים, לפחות חלק מכם. אנשים לא יציבים הם אנשים חלשים שאפילו להוריד את האגו ולהגיד "סליחה" כשהם טועים הם לא יכולים. זלזול זה כשאנשים מפלים ונותנים עונשים על דעת עצמם. וגם אחרי זה מסננים כי אין להם איך להגן על עצמם או איך להצדיק את המעשים שלהם. באותה המידה זלזול אלו אנשים שמנסים להגן על אנשים אחרים גם אם הם טעו. התגובה שלך מזלזלת בדיוק כפי שאליעד ודור מזלזלים בי. אתה לא שונה מהם. אני לא אפסיק לחפור על המקרה הזה עד שאני לא אקבל מענה או סליחה ראויה.
 9. למה את כזאת מרדנית

 10. פורים שמח בפורום

  ת? אגב לא כתבת נושא. וכמה אותיות יש במשפט\מילה.
 • 576,163
  סך הכל אשכולות
  4,874,840
  סך הכל הודעות
  67,264
  סך הכל משתמשים
  2,562
  הכי הרבה מחוברים
  yuvalh12
  המשתמש החדש ביותר
  yuvalh12
  הצטרף בתאריך 17/03/18 18:57