עבור לתוכן

YonaBoy

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  29
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  0 [ שלח נקודות ]

מוניטין

0 Regular

אודות YonaBoy

 • דרגה
  Newbie

מבקרים אחרונים

163 צפיות בפרופיל

מצב רוח

 • סטלן
 • אני מרגיש ... סטלן
 1. ניק: Vinsmoke צבעים מועדפים: שחור כחול (שיראה יוקרתי :D) דוגמא\סגנון: אשמח ללוגו שיכיל את הדמות "סאנג'י" מוואן פיס להלן: תשלום: אין..חזרתי אחרי כמה שנים של פרישה ואני מרושש..אם היו לי יותר מדי חפצים הייתי מפנק בכיף..מצטער. מטרת העבודה :מעוניין להשתמש בלוגו בתור חתימה..זה כינוי שאני משתמש בו במלא משחקים וכו'...יהיה נחמד אם יהיה לי איזה לוגו מגניב כמו שיש לכמה אנשים פה בפורום..ראיתי מלא עבודות שאהבתי אז החלטתי לנסות את מזלי פה. הערות: זה קצת מאתגר אני יודע.. אם מישהו באמת בעניין של להכין אותו שישלח לי הודעה פרטית ואני אנסה לעזור לו עם דוגמאות..
 2. הייי, אשמח אם מישהו יוכל להכין לי בבקשה לוגו. מי שמוכן לעזור שיפנה אליי בהודעה פרטית, תודה אגב אני חדש בפורום אז אני לא יודע אם עברתי על חוק או לא, אם עברתי אני מתנצל.
 3. מכירה --צונזר--

  צונזר. חל איסור מוחלט למכור שחקנים בפורום זה.
 4. היי, יש לי באג רמות בשחקן Rims ובשחקן Loybbist. רימס רמה 392 והשני 387 והרמה שלהם פשוט לא עולה לא משנה כמה מפלצות אני הורג, זה באג. ניסיתי לצאת מהמשחק, לא עבד. כיביתי את המחשב והדלקתי - לא עבד. איך אפשר לטפל בבאג הזה?
 5. היי, החלפתי אימייל אז אשמח שהבאן ירד
 6. לפרוטוקול אתה צודק שאני לא יכול להוכיח לך אם זה אמת או שקר, לא משנה מה ארשום כי אתה לא מכיר אותי, אבל אם יש ספק אני מזמין אותך לשאול את אור המנהל הראשי לשעבר. הוא היה האדם הראשון שסיפרתי לו שקניתי את Rims. יכול מאוד להיות ששיניתי לאיזה אימייל מוזר. אפשר רק כיוון? אם רשום שדגשדג או משהו אחר? כי יש לי המון אימליים (עשרות) ולכן אני מניח שהתבלבלתי. אם הבחור מהטרייד אכן לא שינה את הסיסמה אני כבר מרגיש הקלה. כי הוא לא ינסה לגנוב את השחקן או משהו. אנסה לשחזר אימייל אבל אני כן מבקש לשמוע אם האימייל הנוכחי מכיל את שדגכ
 7. נשבע לך שזה לא שחקן פרוץ חס וחלילה אם אתה לא מאמין לי תשאל את חבר שלי אור שהיה פה פעם מנהל ראשי קוראים לו מסי משהו בסגנון כאן, הוא יגיד לך שאני לא משקר. רשמתי את כל האימיילים הפוטנציאליים והתשובה פשוט לא נכונה, אני מניח שבן אדם לקח את הפרטים ובאמת שבפשטות שינה אימייל.
 8. בדיוק. אני בעסקה הזאת שכחתי את האימייל ולכן ביקשתי אותו בחזרה ולא רשמו לי את האימייל שלי ואני מחכה לזה כמה חודשים. אומרים לי שאני צריך לשלם על זה קרדיטים אבל אני לא מבין למה שאני אוציא מכיסי חמישים שקל או יותר על הפרטים שלי.. שמע זה מתסכל יצאתי חמור שלא רשמתי את זה איפשהו אבל אני מבקש מכם, בבקשה תביאו לי את האימייל שלי כדי שאוכל סוף כל סוף לקבלא ת השחקן שלי חזקה. זה השחקן הכי חשוב שלי, הMain שלי, פליז תביאו לי את האימייל שלו. אני מניח שיש לכם אפשרות לראות את האימייל ואפילו בפשטות אז למה לא לעזור לי ?
 9. זהו אחי שלא הביאו לי את האימייל שלי... ואני מחכה לזה כבר כמה חודשים
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

×