עבור לתוכן

תחרות הריסטים התחילה!
התחרות תסתיים ב29.12 בשעה 15:30

KOF

מנהל ראשי
 • הודעות פעילות

  5,250
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  16
 • נקודות

  2,127 [ שלח נקודות ]

כל דבר שפורסם על-ידי KOF

 1. KOF

  חוקי פורום גיימינג

  1. אין לפרסם הורדות של דברים שאינם משחקים.
 2. אחלה עצומה, שבוע טוב צדיקים- ננעל
 3. KOF

  Flash - הרחקה לצמיתות מהפורום

  לאחר שיחה בר חוזר לפורום בתנאים הבאים: 1. יהיה לו מינוס 2000 נקודות בפורום. 2. נקודות המוניטין שלו ירדו ל100. 3. במידה ויעבור על חוק כלשהו עד לאחר פסח, יורחק לשבועיים בכל פעם.
 4. KOF

  עריכת אשכול

  לאחר חודש מאז פתיחת האשכול לא ניתן לערוך אותו יותר, תפתח בבקשה אשכול חדש, נעלתי לך את הנוכחי.
 5. KOF

  כמה זה נורמלי מ1 עד 10

  אולי זה ג'יאם שמחופש למפלצת, תבדוק טוב... 10.
 6. KOF

  העלמות נקודות באתר

  לפעמים מופיעה הודעה ולפעמים לא אבל זה לא משפיע על התוצאה. לפעמים קורה שאתה זוכה, לא מופיעה הודעה והפרס פשוט נמצא בפריטים שלך. ולפעמים פשוט לא כתוב כלום ולא קיבלת כלום. לרוב מופיעה הודעה שכותבת אם זכית או לא.
 7. 3.ב. בנוסף לכך בכל פרסום של טריילר וכד'ו חייבים לפחות 40 מילים באותו האשכול.
 8. KOF

  מכרז על הניק Light לכבוד חנוכה

  ההצעה הגבוהה ביותר היא עדיין 1200 קרדיטים = 40 נייט. אני לא מבין מה מסובך, אפשר להציע בנקי בלבד! וחייבים להגיב לפי הטופס!!! 4 תגובות רצופות שעוברות על החוקים! הבא בתור יקבל אזהרה.
 9. להבא לצרף תמונה, לקח זמן עד שהובן לאן התשלום הועבר... תתחדש צדיק
 10. מכרז חנוכה! זמנים : שעת סיום המכרז: 06/12/2021 בשעה: 20:00 המכרז רץ תחת הנהלת KOF - גלעד חוקי המכרז: [*] מותר להקפיץ מכרז בקפיצות של 30-30 (30 סול 30 בלס)/ טבעת/ שרשרת/ניט/קרדיטים [*] שרשרת שוות ערך למחיר טבעת במכרז. טבעת שווה ערך ל240-240. [*] ניט שווה ערך ל-4 טבעות. [*] 30 קרדיט שווה ניט. 7.5 קרדיט שווה טבעת. 1 קרדיט שווה 32-32. [*] לא ניתן לשים פחות מ20 קרדיט. [*] חובה שההצעה שלכם תהיה גבוהה מההצעה האחרונה לפי הקפיצות שלעיל^ [*] אסור לפתוח משתמשים פיקטיביים ולהמר על דברים שאין לכם / עוד מעט תשיגו, מהמרים אך ורק על מה שיש כאן ועכשיו - הענישה לזה תהיה גדולה, לא שווה להתעסק בזה! [*] אסור שיתוף הפעולה עם חברים על מנת להטות את תוצאות המכרז. [*] חובה לענות על פי טופס המכרז, תגובות ללא טופס תמחקנה. [*] אסור לשנות הצעת מכרז לאחר שהוגשה. הערות כלליות: [*] המכרז ייסגר בתאריך 06/12/2021 בשעה 20:00 [*] תנאי לסגירת המכרז - התגובה האחרונה בו ללא תגובה לפניה 2 דקות שלמות. כלומר אם מישהו הגיב ב 16:59 והגיבו אחריו ב 17:00 ואחריו ב 17:01 - המכרז ממשיך עד שהפרש הדקות יהיה גדול מ-2 דקות (לדוגמה אם ישנה תגובה ב 17:01 ואחריה תגובה ב 17:04 - התגובה של 17:01 תנצח). המכרז עוצר בכל מצב בדיוק עד שעה מלו"ז סיום מקורי [*] דברים קבילים להצעות - קרדיטים, טבעות, שרשאות, נייטים ויהלומים. טופס המכרז: ** המכרז יהיה על הניק Light תיאור המוצר: תקבלו את הניק Light עם שחקן פול לבחירתכם. מחיר התחלתי: 8 נייט ** מוזמנים להתחיל להציע
 11. היום יעלו מגוון רחב של אנשי צוות חדשים ויחולו קידומים נרחבים בצוות. ובנוסף אכריז על פעילויות חג החנוכה בפורום! וכמובן כמו שאני עושה כמעט בכל אשכול שלי כאן, גם עכשיו אני חייב לעשות איזה עדכון קטן מפקחי פורום חדשים העלייה הבאה היא של מנהל שהשקיע בטירוף, אפילו שני פורומים לא הספיקו לו והוא קיבל לאחרונה את התואר "מנהל החודש". הוא משקיע בכל רחבי הפורום ותמיד ההשקעה משתלמת בסופו של דבר. והוא לא אחר מאשר ישי מפקח פורום ו-SI ~ בנוסף אלי (Judge) חוזר למפקח פורום! קידום מנהלי פורום לאחר השקעה בלתי נפסקת, לאחר שקיבל עליו פורום והראה לנו שפורום אחד לא מספיק לו, אלא שהוא מוכן לתרום יותר לקהילה ולפורום. הוא מקבל היום פורום נוסף והוא טל - Tal מנהל פורום גילדות וגיימינג ו-MGI עליות מנהלי פורום חדשים עקב פרישה של מנהלים נוצר צורך במישהו אחראי שמחובר לקהילה ומוכן להשקיע המון ולכן המנהל הבא שעולה הוא אופק מנהל פורום דיונים ומה שבראש ו-GI המנהל הבא ניהל פורום בעבר לתקופה דיי ארוכה, הוא נתן את הנשמה בקדנציה הקודמת ויעשה את אותו דבר גם הפעם כי הוא פשוט אוהב את הקהילה, אני מאמין שכבר ניחשתם מי זה קבלו את כרמל - Carmel מנהל פורום קנייה ומכירה אדם נוסף שמצטרף אלינו לצוות הוא אחד שלאחרונה באמת הוכיח לכולם שהוא השתנה לטובה, הוא מאוד פעיל ומאוד רוצה להרים את הפורום כמה שיותר והוא ירין - YARINH מנהל פורום גילדות צוות הפורום עבד על מגוון אתגרים שונים בשבילכם לחנוכה! האתגרים עם פרסים שווים במיוחד. הגיעו והשתתפו ! אתגר ההנהלה הגבוהה לחנוכה! גם ההנהלה הגבוהה בפורום הכינה אתגר מיוחד בשבילכם לכבוד חג החנוכה. קישור לאתגר - (ייערך בקרוב) במהלך חנוכה ירוץ מכרז על הניק >> Light אופציה חדשה לשחרור כינויים בפורום! מהיום תוכלו לשחרר כינויים של אנשים שהורחקו מהפורום. איך משחררים? - בודקים את השם שאנחנו בוחרים. - אנחנו מסתכלים שהוא מורחק מהפורום (מורחקים). - בודקים שהפעילות האחרונה לפני שנתיים לפחות. - עלות השחרור נקבעת בהתאם לכמות ההודעות שלו בפורום: פחות מ100 הודעות > 30 קרדיטים / 2K נק' בפורום. פחות מ500 הודעות > 100 קרדיטים / 5K נק' בפורום. פחות מ1250 הודעות > 200 קרדיטים / 8K נק' בפורום. פחות מ2500 הודעות > 350 קרדיטים / 11K נק' בפורום. החל מ2500 הודעות בפורום > 500 קרדיטים / 14K נק' בפורום. בברכה, צוות הפורום
 12. KOF

  אולי לכבוד חנוכה

  פעם אחרונה שאני מזהיר אותך, בפעם הבאה שתפתח אשכול על חנינה לאח שלך או משהו שקשור אליו- אתה תצטרף אליו.
 13. יש לצוות הפורום את הפעילויות המיועדות לו ואת הנוהל הקבוע על פיו הוא מתנהל. יש דברים שאנחנו לא עושים כי זה ברור מאליו שלא יהיו משתתפים מצורך המאמץ והדבר אותו מקבלים בתמורה ולכן הדבר מיותר מלכתחילה. תודה על ההצעה אבל היא אינה רלוונטית, ננעל.
 14. KOF

  באן לחודש?

  כי אח שלך גלש דרך המשתמש שלך בזמן שהוא בהרחקה וניצל את זה לטובתו ננעל ולא לפתוח אשכולות על הנושא הנ"ל או בשם אחיך! דודים/חברים/שותפים/אחים עברו על אחד החוקים דרך המשתמש שלכם? לא משנה מי היה על המשתמש! אתם עדין תקבלו את הבאן!
 15. KOF

  ערעור באן בפורום

  לאחר בדיקה חוזרת הבאן בוטל, היו מספר דברים חריגים במערכת כששלחת את הקרדיטים ולכן קרה המקרה. אנחנו מתנצלים על המקרה המצער הנ"ל. כפיצוי אנחנו נשנה לך את הכינוי בחינם ותקבל בחזרה את ה42 קרדיטים. גלישה נעימה.
 16. KOF

  חומוס או טחינה?

  טחינה גולמית על בננה
 17. ויקטור אתה מורחק לצמיתות מהפורום. בקצב הזה במקום שנשנה לך את הכינויים האלו אנחנו ניקח לך עליהם בעלות... תחזור לישון.
 18. שבוע טוב, התשובה לגבי האתגרים קיבלת מאור- אין מה להרחיב. לגבי הטבות נוספות למשתמשי כבוד זה לא משהו שיקרה... יש לכם מספר הטבות קטנות כמו מכסת הודעות פרטיות גדולה יותר, מכסת אחסון גדולה יותר ועוד כמה דברים קטנים... ממשתמש כבוד ומעלה ההבדלים מאוד קטנים...בעקרון הדרגות האלו נועדו רק כדי לציין שאתם חלק חשוב מהשרת שהיה פה ותרם מעצמו למען הקהילה ולא מעבר... אנחנו לא יכולים לתת לכם הטבות נוספות כי אז זה ייצור חוסר שוויון והבדלים גדולים מידי ביניכם ובין שאר הקהילה ואנחנו רוצים לשמור על מצב בריא בהבדלים ולכן ממשתמש כבוד והלאה ההבדלים מינוריים. כי תחשוב על זה הרי כל אחד יכול להגיע למשתמש ויאיפי אבל לא כל אחד יכול להגיע למשתמש כבוד ופה נוצר הבדל של חוסר שיוויון בין אנשי הקהילה במידה ותקבלו הטבות מעבר.
 19. לא ניתן לשחרור בוצע, תהנה שיניתי גם לך את השם תהנה וגם אתה, תהנו
 20. דרושים מנהלי פורום! עקב צורך במנהלים חדשים צוות הנהלת פורום אמיו ישראל מחפשים מנהלים חדשים/ישנים שיתחזקו את הפורום. הטופס להגשת מעומדות למנהל פורום הוא: הקריטריונים לתפקיד מנהל בפורום הם: • יש להראות אחריות, רצינות ובגרות אם זה במשחק או בפורום בשפה נאותה, רשמית, בוגרת וברורה. • יש להראות פעילות והשקעה ברחבי הפורום. • על מנהל פורום מוטלת אחריות על פורום מסוים ובנוסף על הפעלת אתגרים לקהילה. חוקים ודרכי התנהלות אשכול קריטריונים לתפקידים אתם, קהילת השרת, מוזמנים להגיב באשכול עם הטופס המתאים. אשכול הדרושים ייסגר בתאריך 15/11/2021 בשעה 20:00 נא לא לשאול אותי או כל אחד מחברי הצוות בשום דרך שהיא אם יש לו סיכוי לעלות או מתי יהיו תוצאות או כל דבר הקשור לעלייה זאת. מי שיעשה זאת ייפסל. כל הגשת מעומדות תתקבל בברכה ותיבחן בעין יפה. יש לשים לב שלא בהכרח תקבלו את הפורום שאתם מעדיפים לעלות אליו. בהצלחה לכולם. במידה ויש לכם שאלות אתם מוזמנים לפנות אל אחד מאנשי צוות ההנהלה הגבוהה. בברכה, צוות הנהלת אמיו ישראל.
×
×
 • צור חדש...