עבור לתוכן

Sad

מנהל פורום סרטים וסדרות ו-GI
 • הודעות פעילות

  9,555
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  20
 • נקודות

  262 [ שלח נקודות ]

כל דבר שפורסם על-ידי Sad

 1. נחש את סט הטבעות! בפעילות זו אבחר סט טבעות מהמשחק. עליכם לנחש על איזה סט טבעות אני חושב. כל סוגי הסטים להלן: אש, רוח, קסם, קרח, רעל ואדמה. פרס לזוכה: 35 נקודות חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה סט טבעות אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 2. Sad

  נחש את סט הטבעות!

  סליחה על העיכוב זוכה ננעל
 3. Sad

  תנעל

  יש לי את הלורד Seal אבל אני עם דאנדרס. בהצלחה בסייג!
 4. Sad

  מכשיר 40 ריסט

  חחח תתחדש אח יקר!
 5. Sad

  יום הולדת ליוגב

  תודה רבה לכולם על הברכות!!
 6. תודה רבה תודה אח אני ירשום פה כמה מילים. אני מאוד נהנה להיות איתכם גם בשעות הכי קטנות של הלילה אתם לא מבינים כמה עשיתם לי את היום. וכן למי שלא ידע זה היום הולדת שלי היום אני באמת מעריך שהיה גם השתתפות גדולה מאוד של אנשים ב 2 בלילה ^^ מאוד נהנהתי היום כמו שלא נהנתי הרבה מאוד זמן תודה רבה על כל הברכות והאיחולים הרבים ב2 מילים אמיו משפחה.
 7. Sad

  מנצחי הסייג Virtual

  נוכלות לשמה ^^150-150
 8. נחש את סט הטבעות! בפעילות זו אבחר סט טבעות מהמשחק. עליכם לנחש על איזה סט טבעות אני חושב. כל סוגי הסטים להלן: אש, רוח, קסם, קרח, רעל ואדמה. פרס לזוכה: 35 נקודות חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה סט טבעות אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 9. Sad

  נחש את הסט!

  אלופ מזל טוב ננעל
 10. Sad

  מנצחי הסייג Virtual

  SnowMan שעה שלמה מזל טוב
 11. הקריטריונים למשקיענ/ית השבוע, אשכול השבוע וסרט השבוע הכל כאן! ★ משקיען השבוע ★ - ~ - - ~ - משקיען השבוע בפורום סרטים וסדרות הוא: אף אחד והזוכה יזכה בפרסים הבאים! • 200 נקודות בפורום! • 3 ימי ווינר! ★ אשכול השבוע ★ - ~ - - ~ - אף אחד והזוכה יזכה בפרסים הבאים! • 120 נקודות בפורום! • 2 ימי ווינר! שבת שלום לכולם! ★ בהצלחה לכולם בשבוע הבא! ★ בברכה, מנהל פורום סרטים וסדרות יוגב-Sad
 12. אח יקר!
   

  1. BadBunny

   BadBunny

   אחשלי מה אומר

  2. Sad

   Sad

   וואלה אח חיי תיום אחינו

    

 13. Sad

  נחש את הסט!

  נחש את הסט! בפעילות זו אבחר סט מהמשחק. עליכם לנחש על איזה סט אני חושב. לרשימת הסטים המלאה: לחץ כאן פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום רמז: *עדיין אין* חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה סט אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. תוכלו לנחש שוב רק לאחר שאגיב שאין זוכה או שניתן להמשיך להגיב. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן.
 14. Sad

  נחש את היהלום!

  חיים שלי ננעל
 15. הראשון שמביא לי זר פרחים 10 נקודות
 16. Sad

  נחש את היהלום!

  נחש את היהלום! בפעילות זו אבחר יהלום מהמשחק. עליכם לנחש על איזה יהלום אני חושב. כל היהלומים להלן: ברכה, נשמה, תוהו ובוהו, חיים, יצירה ושומר. פרס לזוכה: 30 נקודות פורום ! חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה יהלום אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
×
×
 • צור חדש...