עבור לתוכן

Yantibi1

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  21
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  0 [ שלח נקודות ]

מוניטין

0 Regular

אודות Yantibi1

 • דרגה
  Newbie
 1. קללות בשרת .

  שלום לכולם : בבוקר אני נכנס לשרת על מנת להשאיר אפקי עם השחקנים כדי שיתאמנו להם .. ניגשתי לספוט שהתאמן שם שחקן בניק nunu1 הוא ביקש ממני יפה לא לקייס לו .. ביקש יפה נגיד לא ? הלכתי יצאתי מהשרת לא הישארתי אפקי .חזרתי לאחר הלימודים בשעה אחת בצהריים . הספוט שnunu1 היה פה נמצא כריק .. לא חשבתי לשניה השארתי שם את הקוסם .. לאחר שעה הלכתי לאחור חזרתי אחרי חצי שעה ראיתי תקוסם שלי בספוט אחר וחזרתי לספוט וראיתי את nunu1 . זה שהתחנן אלי בבוקר לא לקייס לו התווכחנו אכלתי עצבים על קח שהוא הזיז אותי .. באתי בביקי והרגתי אותו . הוא החליט שהוא קורא לי " הומו " וכינויים כאלה . תמונה :
 2. יש לי באג רמות בשחקנים Jini ו QuietSM השארתי אפקי לילה שלם ולא עלו רמה אחת
 3. עזרה לא נכנס למשחק

  הבעיה הסתדרה אפשר לנעול .
 4. עזרה דיסי+חלון

  אני מקווה שזה יעבוד לי עוד מעט אני רוצה לאמן תביקי שלי
 5. עזרה דיסי+חלון

  ניראלי שאצלי זה ספציפית גם לך זה נכנס לוקח זמן לטעון תמסך הלבן ואז יוצא ישר?
 6. עזרה דיסי+חלון

  נשבע לך שזה גם לי ככה ישר שהתמונה הזאת מופיעה לי זה יוצא ישר איך פתרתה תבעיה עם החלון??
 7. עזרה לא נכנס למשחק

  אתה יודע לפתור את זה ? אם כן אז מה הבעיה שתעזור לי דקה .. אתם אמורים לשמוח שילד ככה אוהב תקהילה ועושה הכל כדי לשחק עכשיו !
 8. במקום להתעלם אולי תתפנו לבעיה שלי ? כולם פה שמים פס לא מתעניינים ... מה ביקשתי שתעזרו לי שניה לפתור תבעיה במשחק ? אני כולה רוצה לשחק ותבינו אותי כי הם זה הייתם אתם הייתם מבינים אותה הרגשה...שאף אחד לא מתייחס ושמים עלייך פס . הבעיה : לא נכנס למשחק ..
 9. נא למחוק את המיותר,ולמלא את הטופס הרלוונטי: טפסים לבעיה במשחק: א. מהו האנטי וירוס שלכםב.מה הכרטיס מסך שלכםד. מה מערכת ההפעלה שלכם?(Windows7\Windows XP) תיאור הבעיה:מערכת הפעלה:דרכים לפתרון שכבר ניסיתי:תוכנה / מוצר הקשורים לבעיה:גרסת השחרור:הערות נוספות:צירוף תמונה: טופס לשאלות כלליות: נושא השאלה:תיאור השאלה:הערות נוספות: זה פותח לי את הלאנצר ואז מיד יוצא .. אני לא סתם רוצה לשחק .. אני ממש רוצה אני מקווה שתענו לי מהר ותעזרו לי לסדר בעיה זו הבעיה הקודמת נעלמה זה פשוט לאנצר אני לוחץ התחל לשחק פותח לי את הדבר שבתמונה ( הכניסה לשרת ) לא מופיע לי בחירת שרת זה פשוט מראה ככה ומתנתק תודה.. וסליחה על ההפרעה
 10. עזרה לא נכנס למשחק

  עכשיו זה נכנס מראה תכניסה וישר מתנתק מה עושים ?
 11. עזרה לא נכנס למשחק

  נשבע לכם שכלום לא עובד לי בבקשה תעזרו לי
 12. עזרה לא נכנס למשחק

  אין דרך להפעיל את זה עכשיו ? אני רוצה לשחק
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

×