עבור לתוכן

TAIRKA477

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  47
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  -6 [ שלח נקודות ]

מוניטין

0 Regular

אודות TAIRKA477

 • דרגה
  Newbie
 1. קללות קללות

  היי לכל הצוות אחד בשם:Sheamus קילל אותי אז אני כאן כדי לפתוח את האשכול עליו שם השחקן שקילל אותי:Sheamus אירוע אני דיברתי עם Beast+Hai והוא אמר מה שבתמונות פה:
 2. קללות קללות

  היי צוות השרת אני קיבלתי מילים ממש לא יפות כרגע. מי שקילל אותי בניק:Mizz שם שלי:tair555 אירוע:הוא התחבר למשחק בשרת 5 VIP ושאלתי בפוסט: Mizz אפשר בבקשה אימון? אני בארנה התחלה והוא הגיע ואמר לי תזידיין מפה+ילד דבע+ילד בן 4 ואני צילמתי אותו והעלתי זה פה למטה:
 3. שלום המשחק לא עובד לי במחשב בבית הספר אני נכנס למשחק השרת לא מגיב ואז שמגיב כתוב אתה מנותק מהשרת מה אני אמור לעשות אם זה? תודה רבה לעוזרים
 4. היי לצוות אחד בשם vifo קילל אותי ואת חבר אתמול רק בגלל שאמרנו לא מתאמנים הניק שלי מאתמול:HolyBat של המקלל vifo של חבר שלי:DarkFuture הוא vifo קילל אותי וברח היום אמר "יהומו" אתמול אמר "יזין" הוכחה עולה
 5. טוב לא משנה אני כבר בבית אז אפשר לשחק תודה בכל זאת
 6. הניקים tair555 והשני:HolyBat אני בבית ספר משחק והם מחוברים אפקי בבית תעזרו לי בבקשה תודה
 7. אני הכנתי מתכשיט היצירה והכאוס את הפרי סיבולת יש לי בחיים 270 הבעיה:הפרי לא עובד הוא כותב:אין יותר סטאטוס להעלאה ברמה שלך. מה הבעיה ומה אעשה?
 8. ידעתי שתצליחו התפללתי בבית כנסת על מור ושי לא ידעתי שסניר גם מועמד וגם התפללתי על דביר אבל הוא לא זכה אבל בהצלחה לכם תהנו כל הכבוד לכם אלופים!!!!
 9. מזל טוב דור תוכל לענות לי במערכת הפניות בבקשה
 10. הביקי שלי Tair_BK כבר חודש שאני מנסה להיכנס אליו ושכחתי את שם המשתמש שלי מישהו יוכל לשלוח לי בפרטי רמז מכתובת האימייל? ואני כבר אדאג לענות על זה או לשלוח חלק ממספר הטלפון שאת המספר אני יודע צוות תוכלו לשחזר לי אדיר עם כן בוא פרטי יש לי מספר טלפון
 11. אבל הוא בפנים כבר כל הבוקר ובקיצור לא משנה אני הדרכתי אותו כל התקופה שלי והוא בגד בי ככה ולא הביא לי משו שהייתי זקוק לו אז לא בא לי לדבר איתו יותר סוף.
 12. הוא שעתיים לא עולה רמות. וגם לא יודע לפתוח אשכול. אני הצעתי לו שאפתח לו אשכול במקומו ואולי תסדרו את זה. Bkidanziv=ביקי ולא אחר. ואין לי גם תמונות אבל עם אתם רוצים תפגשו אותו במשחק הוא נראה כך: גריט+הכל זוג איאים+הכל וכנף רמה 2+הכל. אשמח שתסדרו לו את והוא עשה תיקון באג רמות ולא עובד. אשמח שתסדרו תודה.
 13. היי אני מתכנן לפתוח קוסם חדש ואני צריך מדריך סטטים ראיתי פעם אחת אבל לא מצליח למצוא אשמח שתעזרו
 14. דירוג אפשר ניק בבקשה?

  אני צריך ניק לביקי מי שיכול לתרום לי לשלוח בפרטי את: שם הניק: הניק מיועד לדמות(עדיף ביקי): שקודם כל ימחוק את הניק וישלח תודה רבה לעוזרים
 15. אני משתתף ובהצלחה לכולם חג שמח!
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

×