עבור לתוכן
Offtrade בחינם לכולם לכבוד סוף החופש הגדול !!! ×

orenking

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  8
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  34 [ שלח נקודות ]

כל דבר שפורסם על-ידי orenking

 1. היי חברים, אני משתף פה פוסט שנפתח מלפני כמה שנים ועדיין לא טופל, אשמח לעזרה, בכל מקרה חשוב לי לציין שאין לי מושג עדיין על מה מדובר וממש אין לי שום קשר לפוסט שנפתח עליי, חברים ממש הייתי שמח לעזרה! הינה לינק לפוסט עצמו: והינה לינק לפוסט שאמרו שקשור אליי, ומקריאה שלי של הפוסט לא הצלחתי להבין איך אני קשור ובנוסף הבנתי שכל מה שנלקח לאותו הבנאדם חזר: הcמשתמש רשום ה 7 פורסם 2018 ביוני 8 היי, טוב אני לא כ''כ יודע מאיפה להתחיל אז אני פשוט ארוץ, טוב לפני כמה שנים חבר שלי הכי טוב (בזמנו) פרץ למשתמש שלי באמיו פתח שם 2 דמויות חדשות והתחיל לעשות מלא שטויות, עכשיו אני לא יודע איך אבל זה הגיע למצב שכל המשתמש שלי קיבל באן אבל מה שכן אני בזמנו לא ידעתי על זה מכיוון שפרשתי מאמיו כי התחלתי לשחק כדורגל "מקצועי" לאחר מכן כשבאתי לחזור (לאחר בערך חצי חצה) גיליתי את הדבר הנורא הזה - הייתי פותח פוסט בפורום באותו הרגע אך לצערי לא ידעתי שקיים הדבר הזה (הייתי ילד) עכשיו אינלי מושג מה קרה, יש כאן מישהו אולי שיכול להגיד לי על מה קיבלתי באן? ואולי להגיד לי מה האפשרויות שלי ? אני נורא מקווה שיהיה ניתן לעשות משהו בנידון, או לפחות לדמות שהכי הכי השקעתי בה שזה הקוסם שלי, בבקשה אשמח לעזרה, אני נורא נורא רוצה לחזור לשחק אבל אך אין לי את האפשרות כרגע להכנס לדמויות האלה, בזבזתי המון זמן מהחיים שלי בהשקעה בדמות הזאת ואני מקווה שנוכל להגיע להבנה! בכ''מ אשמח אם תעדכנו אותי לגבי מה קורה בהקדם, הינה תמונה של המשתמש ושל הדמויות: הקוסם OrenSM 2 הדמויות שחבר שלי פתח הן האלפיות.
 2. חברים המשחק לא עובד לי, אפשר בבקשה עזרה?
 3. orenking

  באן לפני שנים.

  לא חבר תודה, רק אפשר תאריך משהו ? כאילו מתי זה קורה...
 4. orenking

  באן לפני שנים.

  סבבה, רק אשמח לדעת מה קורה הלאה חבר.
 5. orenking

  באן לפני שנים.

  אוי, פתחתי אשכול לבקשת חנינה, האם למחוק?
 6. orenking

  באן לפני שנים.

  הבנתי, קודם כל תודה רבה על שיתוף הפעולה דבר שני, אני לא יודע דבר על האשכול הראשון, באמת - חשוב לציין שאין לי מושג במה מדובר, לגבי האשכול השני קראתי אותו ואכן אבקש חנינה, אשמח לדעת איך עושחם זאת רק? תודה על העזרה והמשך יום טוב!
 7. היי, טוב אני לא כ''כ יודע מאיפה להתחיל אז אני פשוט ארוץ, טוב לפני כמה שנים חבר שלי הכי טוב (בזמנו) פרץ למשתמש שלי באמיו פתח שם 2 דמויות חדשות והתחיל לעשות מלא שטויות, עכשיו אני לא יודע איך אבל זה הגיע למצב שכל המשתמש שלי קיבל באן אבל מה שכן אני בזמנו לא ידעתי על זה מכיוון שפרשתי מאמיו כי התחלתי לשחק כדורגל "מקצועי" לאחר מכן כשבאתי לחזור (לאחר בערך חצי חצה) גיליתי את הדבר הנורא הזה - הייתי פותח פוסט בפורום באותו הרגע אך לצערי לא ידעתי שקיים הדבר הזה (הייתי ילד) עכשיו אינלי מושג מה קרה, יש כאן מישהו אולי שיכול להגיד לי על מה קיבלתי באן? ואולי להגיד לי מה האפשרויות שלי ? אני נורא מקווה שיהיה ניתן לעשות משהו בנידון, או לפחות לדמות שהכי הכי השקעתי בה שזה הקוסם שלי, בבקשה אשמח לעזרה, אני נורא נורא רוצה לחזור לשחק אבל אך אין לי את האפשרות כרגע להכנס לדמויות האלה, בזבזתי המון זמן מהחיים שלי בהשקעה בדמות הזאת ואני מקווה שנוכל להגיע להבנה! בכ''מ אשמח אם תעדכנו אותי לגבי מה קורה בהקדם, הינה תמונה של המשתמש ושל הדמויות: הקוסם OrenSM 2 הדמויות שחבר שלי פתח הן האלפיות... אשמח לעזרה חברים תודה רבה ויום טוב לכולם! באן.bmp
×
×
 • צור חדש...