עבור לתוכן

MUHack

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  262
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  2
 • נקודות

  703 [ שלח נקודות ]

MUHack זכייה האחרונה בתאריך 6 באפריל

ל- MUHack היה את התוכן הפופולרי ביותר!

מוניטין

126 Great

אודות MUHack

פרטים אישיים

 • מין
  זכר

פרטים במשחק

 • שם במשחק
  SpeedUP
 • סוג שחקן
  לוחם
 • גילדה
  Brands
 • תפקיד בגילדה
  מנהל הגילד

מבקרים אחרונים

972 צפיות בפרופיל
 1. אני כאן פחות או יותר מההתחלה פלוס מינוס גיחות,
  מה שיש לי להגיד (פחות או הרבה יותר?);
  בקהילה שהמנהלים שלה בני 16 עם התנהגות, אחריות וקו מחשבה שלא יבייש אף בור, 
  שלימים יקדמו ויעלו גם הם מנהלים אחרים, אפשר רק לשער (או בעצם לקבל המחשה ממש כאן) על הפעולה הרקורסיבית הזאת.
  אני אישית מכנה אותה "רוקורסיית הטמטום".
  ולפי משפו של אלברט; "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון".
  מכך אפשר להסיק, שלרמת הטמטום כאן סה"כ אין גבולות.
  שזה מוביל בקו ישיר לעוד אחת מיצירותיו של אלברט "אל תתווכח עם מטומטם, כי הוא יורד אותך לרמה שלו וינצח באמצעות הניסיון".
  במקרה הנ"ל כנראה מהבדל ההרשאות, כי גם ניסיון לא יכול לעמוד מול סתירות מוכחות.
  אבל - בל נשכח, זה הטמטום האנושי עם הרשאות.

  ¯\_(ツ)_/¯

  1. הצג תגובות קודמות  עוד 2
  2. Aorjx

   Aorjx

   @Avior גם לעקוץ, אבל גם לא כזה להיט גם לנהל דיון עם כאלו שלא מסוגלים לענות תשובות סבירות 😅
   או בכלל להוביל דיון שלא יסתיים בתוצאה המצופה מכל סיבה שנראית סתם נראה כמו בזבוז זמן מוחלט.

    

  3. Avior

   Avior

   בתקופה הזו אתה רק מחפש איך לבזבז זמן.

  4. Aorjx

   Aorjx

   @Avior
   VlAQnqsfRt2HfMsyQ-ahnw.png
   בין היתר ¯\_(ツ)_/¯

 2. Eli

  באמת זה הקבלת פנים שאתה נותן לי אחרי שחזרתי אחרי חצי שנה.. העלבת אותי אחי

  1. הצג תגובות קודמות  עוד 5
  2. Eli

   Eli

   כן עדיף אמת מאשר עריכה - לגמרי מסכים.. טוב מה. ראה 

  3. Eli

   Eli

   נראה מה ההנהלה תחליט תיודע כי לערוך סרטונים זה לא פשוט*

  4. MUHack

   MUHack

   הכל טוב מדברים איתם נכין סירטון כמו שצריך בשבת וזהו אחי נתראה שם ! 

 3. שלום לצוות הגבוהה באתי להראות לכם תאמת . נתחיל בזה שהסירטון "שקינג לואי " העלה סרטון ערוך למה ערוך ? הבאתי כמה סיבות סיבה ראשונה : שימו לב לשעה של הלוח של הסייג אצל הסירטון של אייל מופיע השעה 32 דק "נשארו לסייג " אבל איזה קטע בסירטון שקינג לואי העלה מראה השעה 31 הגיוני ? לא ממש לא תעשו בדיקה . סיבה שניה : שימו לב בסירטון של אייל קינג לואי נכנס ועושה סקיל של סלאס שימו לב טוב סביבות 28 -30 שניות אצל אייל אבל איזה קטע בסירטון של קינג לואי לא רואים שהוא מחליף שום סקילים איך זה הגיוני קוסם ? סיבה שלישית אחרונה ומספיקה : שימו לב שקינג לואי נכנס בסירטון אצל אייל סביבות שניה 28 שימו לב שהבחור עם הגרייט מצד שמאל מהסירטון של אייל עושה סביבות 3-4 מכות אדמה אבל איזה מוזר בסירטון של קינג לואי רואים אותו נכנס ורואים תבחור עם הגרייט עושה כולה 2 מכות אדמה עוד עריכה גרועה סביבות שניה - 4 , 3 , מוזר לפני רגע עשה 3 - 4 מכות אדמה תסביר ? וקצת מוזר שבסירטון של אייל הביקי עושה בלי הפסקה תארבע מכות אדמה כאילו ברגיל אבל לא הפסיק ואצלך (סירטון של קינג לואי ) רואים שהוא עומד באוויר ואז עושה מכת אדמה ואתה פקינג לידנו איך אתה רואה אחרת ? עכשיו במקרה זה שהעלה תסירטון ראיתי מי העלה רשום Scouts X_D בכלל לא צפוי שזה אחד מהידועים בשרת בעריכת סירטונים . עכשיו תקשיבו טוב צוות גבוהה מה שיש לי להגיד זה פשוט בושה שההיתי צריך לשבת על זה ורואים בבירור תעריכת סירטון המגעילה הזאת כמו שאמרתי אתם טוענים שלא נטפלים ל- Brands ועוד איך שכן . ומוזר אנחנו באים בדרך כלל לעזור לכל מי שפותח העיקר שיהיה סייג . אם אפשר לא לתת באן לקינג לואי הבחור לא קשור למקרה הוא סמך על מישהו מאוד לא אמין מקווה שתתנו לו על עריכה יותר מסתם באן ואם אתה חושב שיעזור לך למחוק תסירטון שלך כבר אצלי במחשב אתה מוזמן יש לי גם משלי מה שהעלת אל תנסה . אני רק אסיים בזה שהורדת באנים לא תעזור לכם פה יש לכם הרבה לפצות אותי על כל הזמן שבזבתי על זה כי ישר ידעתי שזה ערוך וההיתי צריך להביא הוחכות והינה יש פה . וכולם יודעים מי ערך את זה ותקשיב אתה הכי גרוע שראיתי עד היום כמו שאני תמיד אומר נפלתם על אנשים שמבינים קצת יותר ממכם ולא מדובר על הצוות מדובר על מי שצריך שיהיה מדובר . תודה והמשך יום נפלא . סירטון של אייל - סירטון של קינג לואי האמין -
 4. MUHack

  תודה ל - Grip!

  פש אחלה יונתן !! תהנה אחינו .
 5. זוהר כפרה זה (זה עוז)

  אל תדאג הבאנים ההאלה בטיפול אחד מהחברה שלנו טוענים שהוא אנטי ריף .

  1. -Zohar-

   -Zohar-

   אהלן עוז, אתה כנראה קשור לבחור שקיבל באן...לא אליי :)

   אני מאמין שיורידו לי את הבאנים בקרוב, אני לא כל כך מכיר את מי שדיברת עליו.

 6. מזל שהפקחי סייג פה יודעים מזה אנטי ריף או ספיד אבל הם לא מבינים תכלס כלום לא ככה ?
 7. רואים בסירטון שכולם אנטי יגאון הדור אל תדאג אנחנו מעילים עוד מעט סירטונים ונראה מי צודק ולא מדובר על זה כפרה מדובר על זה שאתה טוען שזה דניאל . תשאל את טוהר מי שיחק על סאפי אולי תבין שהוא כמה רמות מעל השרת שאתם טוענים שהוא אנטי ריף זה רק מחמיא לנו יאח
 8. אתה ילד כי אם זה דניאל אני מפסיד 900 נייט איך אני ? סאפי זה שחקן לא ברמה של השרת בגלל זה הם טוענים ככה דניאל שאתה טוען פרש ממזמן אין לו מה להיכנס שאני לא פותח לא מתאים לך הדיבור הזה חשבתי אתה גבר. לא זכור לי שדניאל החזיק בניקים Omg או Army לך תעשה שיעורי בית ותחזור אלי .
 9. לא ניתן להציג תגובה זו כיוון שהיא נמצאת בפורום המוגן בסיסמה הזן סיסמה
 10. נערך

   

  1. Chai

   Chai

   הסטטוס ננעל מוזמנים לעבור לפרטי

 11. בעד שעה וחצי , צודק לגמרי עד שכולם מתארגנים ומתאפסים על עצמם לוקח חצי שעה . יש יותר עניין ופחות מזל ויותר רמה .
 12. שמע אתה צודק אני נתנתי גישות לסאפי ומד ליון שזה היה עירבוב IP במקרה אני מכיר תשחקן SAPPY הבחור נקי לגמרי ואין לי מושג מה הלך שם . פתחתי אשכול מקווה שיהיה יותר טוב .
 13. שלום לצוות גבוהה בלבד . לגבי הבאן בואו תסבירו לי משהו הבחור לפי הסירטון רואים אותו תוקף את פלדין שבמקרה היה איתנו באותו גילד ואפילו באותה שיחה . הבחור והוא בשיחה עשו קרב אחד נגד השני סתם לכיף שלהם ואתם טוענים אנטי ריף ? על מה ולמה "הבחור לא מפסיק לתקוף" בואו תסבירו לי למה שבן אדם יפעיל אנטי ריף לקרב לכיף שלהם שהם חברים באותו גילד, שימו הילוך איטי תראו מה שאני רואה למרות גם בהילוך רגיל הכל תקין ! ואם סאפי קיבל באן על אנטי ריף גם פלדין צריך הרי שניהם תוקפים אותו דבר ועוד משהו סאפי עם 2 חרבות והוא עם מגן ברור שהוא יתקוף יותר מהר ויותר קל לשחרר קומבו . ואדון אייל אם אתה טוען שהבחור אנטי ריף למה לא שמת לו אגרופים לבדוק ? הרי אתה טוען שהוא אנטי ריף למה לא לשים לו אגרופים אם הוא אנטי ריף האגרופים שלך לא יזיזו לו נכון ? אנטי ריף אי אפשר לצלם מהצד ככה כיוון שאם היה עושה סלאסים בלי הפסקה הגיוני או קומבו בלי הפסקה אבל רואים שיש הפסקה אולי היה מלא Miss גם ההוא עם מגן אין דאמג כמעט עם זה , זה שאדון אייל מנסה להפיל לא יצליח לו עלינו כי הכל תקין . אני עדין לא מבין מה רואים פה הוא עושה גם סלאסים רגיל לחלוטין משחרר כמה פעמים קומבו , שמה הבעיה לשחרר מלא קומבו עם היון עוד ודרך אגב אין שם כמות קומבו תראו אותו מנסה לעשות הרבה קומבו ולא יוצא הרבה אנטי ריף אתה משגר מלא קומבו שאתה מנסה סתכלו אותו כל שניה עושה 123 ואין כמות קומבו בכלל חאלס עם השטויות . תראו לי עוד סירטון אחד שלו עם אנטי ריף כל הסירטון רואים בדיוק אותו דבר כל אחד לא מפסיק לתקוף הבחור יודע לשחק משחרר קומבו לפעמים דאבל נו ו סלאסים רגלים לחלוטין די עם החרטות . אפילו לוג אחד אין של הבחור למרות שהוא עם באף להזכיר לכם אנטי ריף אתה מפיל די בקלות עוד עם היון . תראו בסירטון שאפילו הבחור עם הגרייט שדופק על פלדין אגרופים אפילו הוא נראה כאילו הוא לא מתקפל ולא פלדין יש פה קטע מאוד לא הגיוני . ומה הקטע בסירטון רואים שכולם לא מפסיקים לתקוף אני יודע שמחפשים תגילד Brands מאז ומתמיד אבל אני לא יביא גישות סתם הבחור שמקבל גישה אני יודע מי הוא וזה לא מה שאתם טוענים . ועכשיו לגבי הIP שעלה וקיבל באן גם הניק מד ליון , הבחור שאותו אתם טוענים אנטי ריף קיבל גישה לטורניר קרבות בשרת . תעשו בדיקה רצינית כי אחרי הקרבות הורדתי לו תגישה ופלוס כמה פעמים שונתה הסיסמא ובנוסף מד ליון שיחק באותו סייג "שהבחור נתפס על אנטי ריף " מד ליון צריך לרדת לו הבאן אולי בקנס כי הבחור קיבל גישה אליו לטורניר קרבות שהבאתי אותו במיוחד העיקר שיהיה קהילה ואיווניט קרבות מה שבטוח אתם רק מראים לי כל פעם מחדש ששום קהילה לא שווה שתחזור לפה כי אם אנחנו מקבלים באן על דבר כזה עוד במקרה אני יודע מי שיחק על Sappy תוכלו לראות שזה שחקן שאולי משחק סך הכל 3 שבועות בחיים שלו בישראל שהחזרתי אותו במיוחד העיקר שיהיה קהילה וכיף . מחכה לתשובה שלכם ובדיקה יותר מעמיקה .
 14. נסיך גם אמרתי ללביא לא דיברתי על הצוות המקורי שלך
 15. OURSIEGE בלבלתם תמוח כאילו אתם איזה טופ שרת באתם כל האלה שחושבים שהם הכי טובים בסייג וחוץ מלהפעיל כמה שטיות לא עשיתם הרבה . כמו תמיד - SpeedUP מחכה לבכיינות שלכם וויריטול מזל טוב .
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

×
×
 • צור חדש...