עבור לתוכן

Myth

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  161
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  228 [ שלח נקודות ]

מוניטין

8 Regular

אודות Myth

 • כותרת משתמש
  טירון

מבקרים אחרונים

322 צפיות בפרופיל
 1. כן עשיתי את הכל, התחלתי לחטט ולנסות עוד שיטות ועוד דברים עד שבסוף הצלחתי סוף סוף להיכנס לשרת תודה לכל מי שניסה לעזור אפשר לנעול !
 2. זה לאחר שמחקתי את האמיו האחר.. עכשיו לא יודע מה זה.. עשיתי את זה עכשיו אותה הבעיה צצה, כן יש לי אמיו אחר על המחשב..
 3. יש מישהו שיכול להפנות לפה דרגה גבוהה שיכול לעזור לי עם הבעיה שלי? תודה.
 4. שם: רוסלן שם משפחה (לא חובה): גיל: 22 כמה שעות ביום אני בפורום: לא בטוח. יש משתמש בדיסקורד?: יש הפורום שאליו אני מעדיף לעלות (3 אופציות לפחות לפי סדר עדיפויות): אין עדיפויות. מדוע אני חושב שמגיע לי להתקבל לתפקיד זה: רוצה לתת מעצמי לשרת אם זה אפשרי. האם הגשתי בעבר מעומדות. במידה וכן מדוע לא עליתי?: לא זכור לי.
 5. אחי כתבתי כבר כמה פעמים, עשיתי את זה.. מעל ל60 פעם השבוע.. זה לא עובד. אין כל דרך אפשרית עשיתי ולא עובד. כל דרך אפשרית עשיתי ואני מקבל את אותה ההודעה..
 6. היי, רציתי לדעת אם אפשרי לשחזר משתמשים בפורום דרך איימיל ? יש לי את כל האיימילים וגישה אליהם, רק לא זוכר סיסמא ומשתמש. אם זה אפשרי אשמח שיפנו אותי למקום הנכון.
 7. עשיתי את זה קרוב ל 30 פעם אתמול, 60 פעם בשבוע הזה. לא עובד כלום לא משנה כמה אני מנסה.
 8. השרת לא עובד לי כבר מאז שיצא העדכון, גם לאחר כל הפעולות שנדרשו ממני לעשות ועשיתי, אחד לאחד לא היה שינוי. הלאנצר לא מעדכן, וישר נכנס למשחק ואז אני מוצא את עצמי עם הודעה כלשהי שכבר כתבתי באשכול אחר עם תמונה. לא יודע מי אחראי לזה, אני באמת רוצה לחזור לשרת אבל אין אפשרות עקב הבעיה הזאת. אשמח באמת שמישהו יביא לי פה יד עוזרת כי אני לא מצליח לבד ולא לאחר שכמה ניסו לעזור כי כלום לא עובד.
 9. קיצר זה לא מוריד את העדכון ולא כלום, לא יודע מה יש לזה, אפילו שאני עושה בדיוק מה שכולם פה כתבו.. זה לא מראה לי שזה בכלל מעדכן את המשחק ולא יודע מהבעיה של זה.. אולי אחד המנהלים יכול לעזור? או המתכנת? כי אני מתחיל להתייאש, כל יום מנסה משהו שונה, וזה לא עוזר. עשיתי הכל מהכל כל מה שכתבו פה ודברים שלא כתבו פה, אם זה לכבות את האנטי ווירוס ולהוריד ואז לחץ את הקבצים החדשים ואת ה V1-51 הזה.. אם זה לא להדליק את האנטי ווירוס לאחר שסיימתי את כל התהליכים.. כלום לא עובד.. יש בבקשה מענה לבעיה הזאת כי כלום לא עוזר לי.
 10. אותה בעיה צצה אחרי שעשיתי מה שאמרת.
 11. עשיתי מה שאמרת ושוב אותה הודעה קופצת .
 12. אני פה תגיד לי כשאתה מחובר
 13. כן, גם כתבתי את זה בתחילת האשכול. נסיתי למחוק ולהוריד מחדש, ואז לבטל אנטי ווירוס כמה פעמים לנסות להכליל את התקייה של MU. אבל עדיין מקבל את אותה הבעיה 😕
 14. עדיין לא עובד.. אפשר עזרה של מנהל, מתכנת או לא יודע מישהו שיכול להסביר את הבעיה?
×
×
 • צור חדש...