עבור לתוכן

ABOU

מנהל פורום דיונים ומה שבראש
 • הודעות פעילות

  1,060
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  9
 • נקודות

  874 [ שלח נקודות ]

כל דבר שפורסם על-ידי ABOU

 1. ABOU

  אוהבים מתמטיקה?

  בית הספר 3 המשכתי אחרי הצבא ולשם כך הייתי צריך להשלים ל5 בהצלחה בלימודים צארלי תנסה להתעניין במחשבים
 2. נחש את המספר! בפעילות זו אבחר מספר רנדומלי בין 1-11. עליכם לנחש על איזה מספר אני חושב. פרס לזוכה: 35 נקודות חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה אחד שתי מספרים בלבד!. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן
 3. נחש את היהלום! בפעילות זו אבחר יהלום מהמשחק. עליכם לנחש על איזה יהלום אני חושב. כל היהלומים להלן: ברכה, נשמה, תוהו ובוהו, חיים, יצירה ושומר. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה יהלום אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 4. נחש את הסט טבעות! בפעילות זו אבחר סט טבעות מהמשחק. עליכם לנחש על איזה סט טבעות אני חושב. כל הסטי טבעות להלן: רוח,קרח,אדמה,אש,קסם,רעל. פרס לזוכה: 35 נקודות חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה סט טבעות אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן.
 5. ABOU

  Fast Vs Ace

  קשה אבל fast
 6. ABOU

  Noa Kirel - Bad Little Thing (Official Music Video)

  @YARINH תודה על השיתוף אחי
 7. ABOU

  שומרי הגלקסיה

  תודה על השיתוף אחי
 8. לא מכיר אבל נראה טוב תודה על ההשקעה
 9. אתגר אלוף הרמות! באתגר זה אבחר רמה, מרמה 1 ועד 400. המטרה שלכם תהיה לצלם לי תמונה שלכם במשחק ברמה הזו. (בתמונה השחקן שלכם צריך להיות עם חנות פתוחה שבה רשום שמכם בפורום) הראשון שישלח לפה תמונה עם הרמה המבוקשת יזכה בפרס. הרמה הדרושה לזכייה בפרס: 255. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לשלוח תמונה אחת בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. אסור להגיב יותר מפעם אחת. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. 5. חובה שיהיה רשום השם שלכם בפורום בחנות בהצלחה!
 10. ABOU

  Beast Vs Wild

  Wild
 11. ABOU

  Wolf VS Dog

  Wolf
 12. ABOU

  Hero VS King

  K
 13. נחש את הדמות! בפעילות זו אבחר דמות מהמשחק. עליכם לנחש על איזו דמות אני חושב. כל הדמיות להלן: לוחם, לילית, קוסם, ביקי, שומר הנשמות, אלף, לורד ואמג'י. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה דמות אחת בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
 14. ABOU

  רוץ ילד רוץ

  זכית כל הכבוד
 15. רוץ ילד רוץ! בפעילות זו אבחר דמות + מפה + מיקום. הראשון שישלח פה תמונה שלו עם הדמות המיקום והמפה המבוקשים יזכה בפרס. דמות: לא משנה איזו מפה: ארנה מיקום: 100 100. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לשלוח תמונה אחת בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. אסור להגיב יותר מפעם אחת. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. 5.חובה שיהיה רשום בחנות השם שלכם בפורום בהצלחה!
 16. ABOU

  Virtual - מגייסת.

  יאלה שריף תגיע עומר ילמד אותך מה שצריך
 17. נחש את היהלום! בפעילות זו אבחר יהלום מהמשחק. עליכם לנחש על איזה יהלום אני חושב. כל היהלומים להלן: ברכה, נשמה, תוהו ובוהו, חיים, יצירה ושומר. פרס לזוכה: 35 נקודות בפורום. חוקים: 1. יש לנחש בכל תגובה יהלום אחד בלבד. 2. אסור לערוך את התגובה. 3. ניתן לנחש רק פעם אחת בלבד - אין הזדמנות שנייה. 4. כל חוקי הפורום חלים גם כאן. בהצלחה!
×
×
 • צור חדש...