עבור לתוכן

פיסנקי

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  21
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  158 [ שלח נקודות ]

מוניטין

31 Nice

אודות פיסנקי

מבקרים אחרונים

126 צפיות בפרופיל
 1. פיסנקי

  Monster Vs Devil

  Monster !!
 2. קודם כל כמו שאני מסביר לך לא ניצלתי כלום, לא היה מה לנצל כי זה לאג של שניה, כמו שהסברתי לך בחצי שניה שלא שמתי לב וזה הגיוני מאוד תקפתי ואני היון עם באפים, היה הרבה דמג שגרם הריגה של הרבה אנשים בכפתור, השרת לא שלי, כמו שאתם אומרים אם יש לכם לאגים אל תשחקו אז אם יש בשרת לאגים אל תקיימו סייג'. ו2 אל תגיד לי "החלטנו לא לתת באן לתמיד" כי אין פה שום דבר לא נקי השרת שלכם עוד שניה קרס והיה מפוצץ לאגים, מרגיש שאין לכם מה לענות ואתם סתם מנסים לדחוף עונש. בקיצור תודה על המענה אבל אני אשמח שתתן לאדיר לענות.
 3. על מה בדיוק אני מקבל באן ל30 יום? תתעוררו על עצמכם השרת אתמול היה בלאגים מפחידים אנשים קיבלו דיסים על ימין ועל שמאל כל שניה היה תקיעות, איך אתם בכלל מנהלים סייג כזה ועוד מביאים באנים לאנשים, איזה ניצול באג זה היה תקיעה של בדיוק שניה ואני היון עם באפים ובחצי שניה שלא שמתי לב כנראה יצא לי סלאשים חזקים שהרגו הרבה בכפתור. גם בבאן של Offensive היה לאגים וטענתם אנטי ריף והורדתם, זה גם ניצול באג? אתם רק מורידים את החשק לשחק אני שחקן נקי מעולם לא קיבלתי באן מוזמנים לבדוק, חוץ מהבאן הקודם ההזוי שירד אחרי יומיים. עצוב ומוריד את כל החשק לשחק כולה שעה בשבוע. מבקש תשובה של אדיר המנכ"ל @Adir
 4. לצערי לא יכול לצלם,וזה ממש לא משנה כי זה לאג של השרת ולא שלי, מצחיק אותי שאשכרה אני צריך להוכיח פה משהו
 5. וואלה פעם שניה כבר שאני מקבל באן על שטות, מרגיש שמחפשים אותי.. מה בדיוק רואים פה, לאג של השרת שיצר סוג של "דחיסה" מהצד שלי לא הבנתי איך אני אשם, והכל טוב אני מבין שאסור לתקוף שיש לאג, אבל זה היה לאג של השרת לא שלי, ונורא קצר, ואם היה סרטון טיפה יותר ארוך היו רואים שהלכתי לצד, וברגע ששמתי לב שהיה לאג הפסקתי לתקוף. אם מלאג של השרת אתה תהרוס לי שחקן ותתן לי באן אין לי כבר מה להוסיף אחי.. ווואלה דוגרי אחי לא מקצועי בעליל שאתה מביא ככה באנים בלי לחשוב פעמיים מיותר וסתם הורס לי תשם..
 6. משתתף בצערך אח שלי תהיה חזק אחי
 7. מזל טוב תימן יאלופים לא הייתי, שבוע טוב !
 8. וואלה אני לא מגיע יש לכם סיכוי סתם נו וירטואל רצף 4, בהצלחה לכולם !
 9. BlackSet שעה מזל טוב וואלק
 10. להביא באן זה שנייה בלי לחשוב להוריד זה כבר משהו אחר UP
 11. תקשיב, דבר ראשון הקומבו לא שלי, מוזמן לבדוק אם יש לך איך. ושים לב בסרטון שמשום מה הפך לפרטי, שאחרי הקומבו שהוא מקבל הוא נשאר 43 אלף חיים ונופל מסלאש, הסלאש שלי דבר שני רואים שיש קומבו חזק עם מלא דמג, ברור שעוד כמה אנשים ירד להם החיים זה הגיוני קומבו חזק בכפתור יכול לפגוע בכמה אנשים לא ב1. שילשול ביקי היה עם 2 קוביות פחות מחיים מלאים בזמן שירד לו החיים, אתה לא יכול לתת פה באן אחי, הקומבו לא שלי. אפילו לא רואים את הניק שלי בסרטון, רואים קומבואים וסלאשים, ובגלל שאני הפלתי אותו אתה מפיל את כל הדמג עליי, קצת מצחיק.. תבקש מבן קולד היקר סרטון של דקה לפני ולא של 6 שניות, אולי הוא מסתיר משהו מבקש טיפול מאדיר קלאסיק @Adir
 12. ערכתי את ההודעה כי זה מסתיר לי את התגובה ולא שולח אותה 🙂

 13. אין לי סירטון של הסייג כי כמו רבים אני לא יכול להשתמש בתוכנת צילום כי המחשב שלי ישן, ואיך זה הגיוני שאתה מבקש ממני סירטון להוכיח את כפותי? שמביאים באן צריך להיות אשכול שמסביר בדיוק על מה הבאן ופה אין לך סיבה לתת לי באן, הרגתי בן אדם בצורה חוקית, וגם בפעה השנייה רואים בבירור שהוא בלי מגן.. מעכשיו כל שחקן שהורג בסלאשים זה "שימוש בעזרים", לא ככה? אם ככה אני יכול לארגן לך 1000 סרטונים שהורגים בסלאש תביא להם באן על שימוש בעזרים . זה ששחקן מסויים שוטף לך את המוח זה כבר אתה צריך לבדוק את הדברים בינך לבין עצמך אני משחק פה שנים ובחיים לא שיחקתי מלוכלך ואני פשוט בהלם ממה שקורה פה, אם אין לך סירטון שמראה שבאמת עשיתי משהו לא חוקי אני מבקש שתעלה אותו, אם אין לך תוריד את הבאן בבקשה או שתפנה את אדיר המנכל.
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

×
×
 • צור חדש...