עבור לתוכן

SuperTahton

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  11
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  22 [ שלח נקודות ]

מוניטין

4 Regular

אודות SuperTahton

 • כותרת משתמש
  משתמש חדש בקהילה

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אולי תתחיל לענות ברצינות לכל אשכול ? האם אפשרי להקליט על שני אנשים בהפרש של כמה שניות? האם רואים שה-DMG שלי חריג? רואים בסרטון שהקומבואים שלי נגמרים בסלאש אז למה כל הכפתור לא עף הרי אתה טוען שיש פה הקלטה/קומבו עבה ? רואים אותי יוצא מהמשחק עם עכבר / עוצר במקום בשניות של הסרטון? חלאס להתחמק הבנתי שאתה מחפש אותי חזק אפילו שלא הבנתי למה תענה על התשובות איפה רואים אותי מבצע עבירה / איפה רואים אותי משתמש בעזרים ?
 2. דבר ראשון אני בשוק שאתה אומר דבר כזה גם אחרי שצילמתי שולחן עבודה +מנהל משימות באמת שאני לא מבין . אתה MGM מה באת להעיף את כל הקהילה כאילו אתה נהנה לתת באנים. דבר שני יש לי כמה שאלות אליך : הרי אנחנו אנשים בוגרים תענה לי בכנות בלי להתחמק באשכול באן הבאת שני מקרים בכל מקרה רואים אותי נותן קומבו לאדם שונה האם זה אפשרי אם אני "מקליט" להקליט על שני אנשים שונים בהפרש של כמה שניות ? בתור MGM שכל יום רואה סרטונים של אקרים. האם רואים אותי יוצא עם העכבר מהחלון של האמיו ? יכול להיות שאני לא רואה טוב ואנחנו רואים דברים שונים. לא סתם אני מצלם הכל כדאי להראות שאין לכלוך אני לא מבין אילו עוד הוכחות אתה צריך כדי לראות שאני נקי כאילו יותר מיזה?!?!?! כלום לא דולק על איזה עברה אתה מדבר ? איפה אתה רואה את האקים / עזרים שאתה טוען שהשתמשתי בהם. גם בשורת המשימות שלי אתה רואה משהו חריג? צילמתי ככה לאורך כל הסייג עד הדקה האחרונה. אז אם הבנתי ממך נכון כל קומבו אקסנלט זאת אומרת באן ? אני רק אניח את זה פה : מאחרים אתה מבקש צילום מסך , ממני כבר קיבלת צילום מסך ובכל זאת אתה לא מוריד את הבאן , אני באמת לא מבין למה אתה נופל עלי סתם גם עם צילום מסך מלא .
 3. אמיתי אני לא מבין מה הולך פה. אפשר מענה בבקשה?
 4. הסרטון עכשיו נשלח בפרטי . בשניות שציינת על מה מדובר ? אני באמת מנסה להבין .
 5. UP - יש לי צילום מסך עם שולחן העבודה מאותו קטע של הסייג רק מחכה שתגיבו פה ואדע למי לשלוח בחיים לא חשבתי שיהיה כזה בלאגן וגם אחרי ששלחתי צילום מסך של האמיו .
 6. https://forum.muonline.co.il/topic/639660-שלום-grip/?tab=comments#comment-5163303 אל תתחמק מהשאלה שלי איפה רואים "קומבו עבה" על פי מה אתה קובע את זה בוא תגיד לי על מה הבאן (הקלטה, ספיד, אנטי) מה ? אתה סתם מחפש אותי עשיתי 123 רגיל ואם תראה טוב לא בסרטון שלי לא תראה משהו חריג בDMG שלי . אבל הקומבואים שעשו בשניות 4-5 אתה לא אומר כלום . אל תנעל את האשכול סך הכל רוצה הסבר גם הבאן מאוד מוזר "באן על עזרים" מאוד כללי הייתי אומר , אם אתה רוצה אני אשלח לך גם את אותם דקות עם השולחן העבודה שלי פשוט לא ידעתי שזה משנה אז העלאתי רק את החלון של האמיו כי לא חשבתי שיהיה בלאגן כל כך . לכל מי שרואה את האשכול צלמו הכל צריך לחשוב פעמים לפני שרוצים לשחק כי יכול לצאת קומבו קריט והצוות יטען שזה "שימוש בעזרים" הפעם זה אני פעם הבאה זה יהיה אתם תזהרו .
 7. מה זאת אומרת קומבו עבה. אתה נתפס איתי על "קומבו עבה" אבל הרצף קומבואים שעשו בשנייה 4-5 זה בסדר . בכל מקרה אשמח להסבר מה הטענה שלך ובאיזה שנייה . פעם ראשונה אני שומע באן על קומבו עבה . חנקת אותי
 8. מטפלים בנושא ? הצילום מסך אצל טל הגיאם .
 9. שלום צוות יקר אז ככה מסתבר שקיבלתי באן . בשחקנים שלי אני מדבר על הבאן הזה : https://forum.muonline.co.il/topic/639630-grip-באן-על-שימוש-בעזרים/ נעשה את זה קצר וקולע: בסרטון לא רואים כלום, אין לי מושג על מה הבאן , יותר מיזה צילמתי את כל הסייג ואשמח להראות לכם אותו בפרטי , לא הבנתי מי זה הבחור שרשם לי Grip GoodBye שישאיר את העבודה לפקחי הסייג שעושים עבודת קודש לא צריך "עמודים" שיעמדו בכפתור ויצלמו בשביל זה יש את הצוות . אשמח לתשובה ממכם . בכבוד רב סופר תחתון .
 • הודעות בפורומים

 • אשכולות בפורום

 • משתמשים רשומים

 • המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

×
×
 • צור חדש...