עבור לתוכן
Offtrade בחינם לכולם לכבוד סוף החופש הגדול !!! ×

LeXuZ

משתמש רשום
 • הודעות פעילות

  62
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  1
 • נקודות

  321 [ שלח נקודות ]

LeXuZ זכייה האחרונה בתאריך 26 בדצמבר 2021

ל- LeXuZ היה את התוכן הפופולרי ביותר!

מבקרים אחרונים

960 צפיות בפרופיל

ההישגים של LeXuZ

טירון

טירון (1/13)

60

מוניטין

 1. LeXuZ

  מי תנצח את הסייג' 29/01/2022??

  CrewHell בהצלחה לכולם .
 2. LeXuZ

  אני ואליבו

  אהלןןן שמשון ויובב הדיגיי והברמן
 3. לא הבנתי מה עובר לכם בראש שאתם חושבים שהפורום בידיים שלכם ואתם המנהלים שלו, זה למה צריך מנכ"ל שיסדר את השרת ולא MGM ומנהל ראשי, אם היה מנכ"ל הדיקטטורה הזאתי לא הייתה קוראת. קודם כל תורידו לי את האזהרה, ואל תנעלו לי את האשכול בפרצוף כאילו אני חייב למישהו ממכם משהו, אני מכבד אותכם פותח אשכול מכובד ושואל למה קיבלתי אזהרה ואתם נועלים לי בפרצוף? מי אתם בכלל שתעשו דבר כזה אני לא מבין, יש לי זכות להביע ערעור וביקורת עליכם ואתם לא תנעלו לי את האשכול חבר'ה תתעוררו זה לא העידן שלכם. עכשיו תאמרו לי, אסור לי לענות למישהו שרושם לי בקיר?, תראה לי קללה אחת שרשמתי שמה שלא באה טוב חוץ מ"עגל" לא רשמתי שום דבר, שעגל אני יכול לקרוא גם לכם לצוות, וזה לא אזהרה אז מה זאת האזהרה השטותית הזאתי לא הבנתי?, יש כבוד מינמלי ומבחינתי הכבוד שלי נגמר אליכם ברגע שנעלתם לי את האשכול והבאתם אזהרה. תשובה רק אבל רק של KOF @KOF, מקווה שלא תגן על הצוות שלך ותגיד מה שאתה חושב. כי לי נמאס לקבל אזהרה על זה שאני עונה למישהו בפרופיל על זה שהוא רשם לי "קיבלת באן על מכירת האקים" ורשמתי לו יא עגל עכשיו הוכחתי לך שירד כביכול זה הסגנון שיחות שלנו והבאן באמת ירד. תורידו את האזהרה הזאתי ותפסיקו לנצל את את הגישות שלכם באותה מידה, אתם דרגות אנחנו שחקנים, שגם יכולים להציף לכם את הפורום 50 אשכולות שתרצו לפרוש כבר, אז חאלס לתת לנו את הלגטימציה קצת בגרות לא תזיק לאף אחד ממכם, אני לא היחידי שחושב שהאזהרה הזאתי לא לעניין אלא גם אחד מהצוות שלכם. מחכה לתשובה של גלעד, היחיד שיכול לסדר את הפורום ועדיין לא קורה.. עריכה והוספה לכך שאתם לא מביאים לאנשים להביע עליכם ביקורת. תגובה של Dance לשריף והחלטתם להרחיק אותו לשבוע, רק לכם מותר לתקן אותנו?רק לכם מותר להביע דעה?רק לכם מותר לנצל גישות עלינו? העניין של Dance לא מעניין אותי ולא יעניין אותי, אני רוצה שהאזהרה שלי תרד כי לא קיללתי, לא עברתי על חוקי הפורום לא רשום בשום חוק בפורום שאסור לי להגיב למישהו שהתגרה בי, ועוד הגבתי לו בסדר לא קיללתי אותו חלילה. ותתבגרו כבר אל תגיעו למצב שאתם 24 שעות מביאים אזהרות על כלום, אתם לא מקבלים על זה פרס. ועכשיו כמובן, יכול להיות שתתנו לי גם אזהרה על אשכול כזה?על ערעור ודעתי על ההתנהלות פה? אתם חייבים לעשות סוף לביזיון הזה, אנחנו לא npc גם אנחנו טועים גם אתם, אבל לא כל דבר אזהרה אתם יכולים לרשום "פעם הבאה אזהרה מוותר לך" לא ראיתי דבר כזה בחודשיים האחרונים, וועל אחת כמה וכמה שלא קיללתי.
 4. ''ונתנהל בהתאם''

  אתה גומר אותיייי

  1. נתניהוK

   נתניהוK

   חיים ומוות ביידי הלשון

   הלשון של סאפי חזקה לדעתי אז הוא לא בסכנה 

  2. LeXuZ

   LeXuZ

   אתה גומררר אותי יריןן

   הלשון שלי חזקה כן כביכול..

 5. LeXuZ

  על מה אזהרה?

  קיבלתי אזהרה משריף, אפשר לדעת למה ונתנהל בהתאם?
 6. עשיתי יותר מאשכול אחד כדי שיחזירו לו את המשתמש כבוד וקיבלנו סירוב 😮 

  1. נתניהוK

   נתניהוK

   כן אבל נראה לי שהמדיניות השתנתה חחחח

   מנהל ראשי בפורום אומר שהוא לא הודח כי העבירה שלו חמורה אבל לא כלכך כי במילא הרוב פה עם בוט

   וסמנכל ראשי אמר שהוא לא הודח כי הוא תרם הרבה 

   גם שמש תרם הרבה אולי יחשבו על זה שוב 

 7. היי ילד עגלון, ירדו הבאנים ירד לך במקרה הבאן על בוט חיים?

 8. LeXuZ

  Sword —> Out

  אחי היקר והאהוב מאחל לך בהצלחה בהמשך חבר לכל החיים הכרתי שתצליח בכל מה שתעשה בחיים מקווה שנשאר בקשר, אין על טל שבעולם
 9. מזל טוב על הבאן 🤣

  קארמה זה דבר מופלא

  1. LeXuZ

   LeXuZ

   ההבדל בנינו, שאתה השתמשת בבוט חיים ואני לא עשיתי כלום אחינו היקר.

   נדבר שהבאן ירד :)

 10. לגבי האשכול הנ"ל חלה פה טעות, ואני באמת מגיע ביפה ורוצה שזה יסתדר אני אסביר את הסיפור ותבינו ממנו לבד, השחקן TheHacker קניתי אותו בשביל אחי הגדול, שחזר לאמיו לא מזמן. הוא לא מבין בהאקים וכ', בוט חיים אין לו על המחשב. הוא רשם בגדר צחוק " מוכר אנטי ריף - נקי חחעחיחחיי" רואים שזה בגדר צחוק, עכשיו אני רוצה להסביר לאחי בחיים לא היה גישות לשחקנים שלי, מדי פעם הוא היה מגיע אליי לבית (גרים בנפרד) פותח את המחשב, ומשחק באמיו מתאמן לו( הוא מאלה שאוהבים להתאמן ולהשקיע בשרת). אז יכול שהיה פעם אחת שהאייפי שלי היה בTHEHACKER, אבל הוא בחיים לא היה בשחקנים האלו. אלי יודע בכמה אני עוזר לו ומכבד אותו ויותר מזה נשאיר בנינו, אני לא קשור לזה השחקנים שלנו לא קשורים לזה CrewHeII-בונדר Taekwondo-בונדר CrewHeIl-בונדר Fagin-בונדר Altizcn-אני danieI-אני Clemency-טל ועמית Phantom-שמש שאין לו קשר אלינו בכלל אלה שחקנים שלא קשורים אל הבאן, הייתה פה טעות חד משמעית אני מבקש הורדת באן לשחקנים שאינם קשורים וזהו תסתדרו עם השאר, אנחנו לא קשורים אל תנסו לרוקן את השרת איפה שאין. הסברתי לאלי את המצב, והשחקן רשם את זה בגדר צחוק ולא התכוון לזה, נכון שלא רושמים את זה בצחוק אבל באנים ל5 אנשים שלא קשורים אחד לשני? מה אנחנו קשורים לזה. מה גם שאנחנו לא אותו אייפי , וסך הכל פעם אחת הייתי מחובר TheHacker אז קיבלתי באן אייפי, אבל זה שרשם את זה הוא לא אני ואין בנינו קשר בשחקנים מקווה שירד הבאן ונמשיך בדרכנו. עריכה : השחקן ראה שיש לידו פקח הוא לא ידע שזה ילך עד כדי רחוק אליעד, אף אחד לא חשב שזה יגיע למצב שתתנו ל6 אנשים שלא קשורים באן.
 11. אם הוא היה מודה שהוא השתמש, לא הייתה לי בעיה אבל בגלל שהוא אומר שאחיו מילא לו שיקויים במקלדת אחרת זאת חרטא שהיינו מביאים ליאיר נט כדי שלא ירחיק אותנו, תתקדמו.
 12. כשאתה נקי אתה מותק !

  1. ~Alt~

   ~Alt~

   ואתה צודק לגמריי.

×
×
 • צור חדש...