עבור לתוכן

צבא מדריך למלש"ב

DanzZ

תגובות מומלצות

• תגובות 366
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

עם הכי הרבה תגובות

עוקץ ולוטר זה כפיר אחשלי

נשמהשלי אני עכשיו נמצא במרכז גיוס של מילואים. ויש לי את היחידות האלה עוקץ ולוטר...

תאמין לי שהם של צנחנים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואי יפה מאוד ... ממש אהבתי זה ממש עוזר אין לך מושג כמה ..כל הכבוד אחשלי

ואני חושב שאני ילך ליום גיבוש ויגידו לי לאיפה אני מתאים

אני שאני ילך ליחידת נחשון שזאת יחידת כלבנים של השב"ס (שאח שלי נמצא שם והוא יכל לסדר לי את זה שאני יקבל צו ראשון)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
וואי יפה מאוד ... ממש אהבתי זה ממש עוזר אין לך מושג כמה ..כל הכבוד אחשלי

ואני חושב שאני ילך ליום גיבוש ויגידו לי לאיפה אני מתאים

אני שאני ילך ליחידת נחשון שזאת יחידת כלבנים של השב"ס (שאח שלי נמצא שם והוא יכל לסדר לי את זה שאני יקבל צו ראשון)

יפה לך על זה, שב"כ זה גם מקצוע לעתיד זה לא צחוק! שיהיה המון בהצלחה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דן אם אתה רוצה אתה יכול להסתכל בויקיפדיה יש שם רשימה של כל הסיירות...

ותוסיף קצת גם על טיס כי זה אולי המהות של חיל האוויר פה....(ובכל חיל אוויר אחר בעולם בעצם :))

וטיפה בלבלת פה :)

יפה לך על זה, שב"כ זה גם מקצוע לעתיד זה לא צחוק! שיהיה המון בהצלחה

הרבה אנשים מתבלבלים בשטות הזאת... דניאל רשם פה שב"ס בכלל,

שב"כ ושב"ס זה 2 דברים שונים :)

שב"ס = שירות בתי הסוהר

שב"כ = שירות ביטחון כללי (סוכנות ביון)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ישלי שאלה :P

אני חצי חירש, הצבא כמובן עושה לי בעיות. מה שכן קבא שלי 53, מתאים לקצונה, וכושר גופני מצטיין ( אני נחשב בארץ לספורטאי מצטיין כי אני מייצג את המדינה בעולם והצבא מכיר בזה) אבל בגלל האוזן שלי, כל רצון שלי להתקבל לכל מקום הוא כמעט ולא אפשרי.

הצבא כרגע מבקש ממני להוכיח לו שאני שומע למרות שיש לי אוזן אחת בלבד. אתה חושב שיש לי סיכוי לפרופיל רציני?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ישלי שאלה :P

אני חצי חירש, הצבא כמובן עושה לי בעיות. מה שכן קבא שלי 53, מתאים לקצונה, וכושר גופני מצטיין ( אני נחשב בארץ לספורטאי מצטיין כי אני מייצג את המדינה בעולם והצבא מכיר בזה) אבל בגלל האוזן שלי, כל רצון שלי להתקבל לכל מקום הוא כמעט ולא אפשרי.

הצבא כרגע מבקש ממני להוכיח לו שאני שומע למרות שיש לי אוזן אחת בלבד. אתה חושב שיש לי סיכוי לפרופיל רציני?

כמעט ובלתי אפשרי.

יש סיפור על בחור ישראלי אני לא רוצה לציין את השם אבל הוא בלי יד והוא הצליח להיות מפקד באגוז,זה דבר מאוד נדיר(היום הוא בן 27 אם אני לא טועה) זה סיפור מאוד מוכר,אני מאמין שיהיה לך מאוד קשה לקבל פרופיל שהוא מעל 64,כמעט בלתי אפשרי אבל אל תשכח השמיים הם הגבול.

חשוב לציין שבנות לא עוברות ריאיון אישי בצו ראשון אלא אם כן הן רוצות להיות לוחמות ואז הן עוברות גם כן את ארבעת התחנות.

ממתין בציפייה רבה לגיבוש טיס הקרוב,מקווה לעבור.

עריכה:

הדרך העיקרית להגיע כיום לעוקץ היא דרך כפיר,למרות זאת עוקץ לא שייכת לכפיר,אותם אנשים שנמצאים בעוקץ מחולקים ליחידות שונות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...