עבור לתוכן
Mr. Weed

פרישה כללית :)

19 תגובות באשכול זה

טווב ילדים וילדווות אז כאן אני בקרוב מסיים.

רוצה להגיד שבתקופה ששיחקתי היה לי ממש כייף לשחק במיוחד בגלל החברים פה והכל.

אבל גדלתי קצת והחלטתי לפרוש מהאמיו :)

עד לפני שעה בערך חשבתי למכור את הנייטים שיש לי בכסף, וכמעט הצלחתי חח למכור לאיזה סקאמר שדפק לי סקאם של 5 נייט.

ואז התעצבנתי ואמרתי לעצמי למהה למה לעזאזל יש פה ילדים כאלה,אבל אז נרגעתי וכמו שאני תמיד אומר ומאמין שהכל לטובה :) אז החלטתי שבמקום למכור בכסף אני יחלק את כל מה שנשאר לי לכל מיני ילדים שצריכים אתזה ושאין להם הרבה,שרק התחילו,שחסר להם לסט,שחסר להם לנשק או שהם סתם נחמדים ובאלי לפנק אותם ולשמח אותם :)

אז תקשיבו לי טוב טוווב חברים יש פה הרבה אנשים טובים, אבל יש פה גם כאלה שפחות, שאין להם בעיה לעשות סקאם אבל ברגע שיעשו להם הם יתחילו לבכות למה זה קרה לי..

אז אני מבקש מאותם הילדים שכן עושים סקאמים ואין להם בעיה לדפוק פה ילדים חדשים או לא חדשים, תחשבו על זה.. הרי זה בסך הכל משחק, הנייטים..הטבעות..הסטים.. בסופו של דבר זה בסך הכל כמה פיקסלים שמחוברים אחד לשני.

אבל אין מה לעשות יש פה אנשים שעובדים קשה בשביל הפיקסלים האלה וברגע שגונבים להם זה עושה להם באותו הרגע הרגשה ממש ממש ממששש לא טובה.

אז למה לעשות אתזה, הרי אין דבר טוב יותר מאשר לשמח בן אדם.. גם כשאתה גורם לאדם את האושר הכי קטן שיש אפילו לרגע זה מצווה גדולה. ומי שנותן מקבל! מקבל ובגדול! ומי שמחפש פה לדפוק ילדים בשביל סתם איזה משחק יקבל אותה בחזרה בענק! זה ממש לא שווה את הבאסה שאתה גורם לבן אדם.

אז תיהיו אנשים טובים ותשארו אנשים טובים כי זה כל מה שחשוב! אל תעשה לחבריך מה ששנוא עליך..

אז אני רוצה לאחל לי ולכם בהצלחה בהמשך :) ושנשאר אנשים טובים ונשמח אחרים כמה שאפשר,אני נשאר פה עוד כמה ימים בשביל לחלק את הסחורה שנשארה לי :)

תודות אין לי פה יותר מידיי למי להגיד כל מי שאהבתי באמת כבר פרש חחח.

אז יאלללה חבריםם היה טווב וטוב שהיה :)))))

נערך על-ידי Champion

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בהצלחה בהמשך

עדין לא מאוחר לחזור ידידי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בהצלחה בהמשך!

חבל שאתה פורש, תשקול מחדש אתה תתחרט על זה !

נערך על-ידי Adir

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו