Recommended Posts

תודה על העדכון, חכינו לעדכונים אלה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה על החידושים

יש לי כמה שאלות עליהם 

1- האיונטים אוטמטים רשום שיתחילו מיידית זאת אומרת שלא יהיה התראה שנגיד בעוד 3 דקות יתחיל איונט וזה פשוט יבוא במפתיע? 

2- לא הבנתי מזה האוף טרייד מזה אומר מזה עושה אין הסבר בכלל מזה נותן לכמה זמן זה מה החוקים שאסור לעבור לגבי זה

3- השחזור אימיילים רשום שזה לחודש בלבד 300קרדיט זה אומר שאחרי החודש לא יהיה בכלל או שהמחיר יעלה ל600קרדיט? 

בנוסף אתם לא חושבים שהמערכת הזו מסוכנת ? אם יש לי גישה לשחקן יקר אני יכול לקנות לו אימייל יענו לדפוק תשחקן ולמכור על כסף ולכם לא יהיה מה לעשות או במידה והוא לא הספיק למכור תגידו שזה בעיה שלך שנתת גישה (כמו כן מקרים שמישהו מצליח לגלות שם משתמש יסיסמה ורק חסר לו איימייל) 

אשמח לתשובה

תודה מראש.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה C o b r a אמר:

תודה על החידושים

יש לי כמה שאלות עליהם 

1- האיונטים אוטמטים רשום שיתחילו מיידית זאת אומרת שלא יהיה התראה שנגיד בעוד 3 דקות יתחיל איונט וזה פשוט יבוא במפתיע? 

2- לא הבנתי מזה האוף טרייד מזה אומר מזה עושה אין הסבר בכלל מזה נותן לכמה זמן זה מה החוקים שאסור לעבור לגבי זה

3- השחזור אימיילים רשום שזה לחודש בלבד 300קרדיט זה אומר שאחרי החודש לא יהיה בכלל או שהמחיר יעלה ל600קרדיט? 

בנוסף אתם לא חושבים שהמערכת הזו מסוכנת ? אם יש לי גישה לשחקן יקר אני יכול לקנות לו אימייל יענו לדפוק תשחקן ולמכור על כסף ולכם לא יהיה מה לעשות או במידה והוא לא הספיק למכור תגידו שזה בעיה שלך שנתת גישה (כמו כן מקרים שמישהו מצליח לגלות שם משתמש יסיסמה ורק חסר לו איימייל) 

אשמח לתשובה

תודה מראש.

1. לא , אנחנו הגיאמים כאשר נכנס לבצע אוטומט נודיע שאנחנו מפעילים ונעשה ספירה לאחור 3 2 1 ואז האוטומט ירוץ ולא תצטרכו לחכות 3 דקות.

כמובן שאנו לא חייבים להתריע על אוטומט כי לפעמים אלמנט ההפתעה מועיל.

2. לגבי מערכת האופטרייד יהיה הסבר מסודר. בגדול זה מאפשר לך במידה ואתה לא יכול להשאיר איפקיי כי מישהו צריך את המחשב או כי אתה חייב לסגור אותו להשאיר בכל זאת שיראו את השחקן שלך עם החנות עומד בלורנסיה. אתה פשוט מקיש את הקוד של האופטרייד אתה מקבל בפועל דיסי מהשרת אבל כל מי שבשרת רואה בכל זאת את הדמות שלך עומדת עם חנות.

3. שחזור מיילים הינו אופציה , לא חובה להשתמש בה. תדאגו לשמור על הפרטים שלכם כמו שצריך. המחירים מוחלטים על ידי הבעלים ויכולים להשתנות מעת לעת לפי החלטתו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד אליעד והצוות הטכני על הטיפול בבעיות :) תותחים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-18.6.2017 at 20:55 Unique אמר:

muisraellogo.png.b781205bd850f8039970e4e

שלום קהילה יקרה, 
לאחר שעבדנו על פורום ואתר חדשים, אנחנו עובדים כעת על סדרת עידכונים לשרת,
העידכונים יבואו בחלקים ונפרסם כל פעם ונסביר מה עשינו בכל עדכון,

תיקונים:
# גיאמים כעת לא יופיעו בהתראת ההתחברות בצד שמאל ויכנסו באופן מוסתר (אלא עם כן הם בחרו אחרת).

# מערכת האיוונטים האוטומטיים תוקנה והאיוונטים יתחילו במיידי (אלא אם כן גיאם יבחר אחרת).
#הפקודה /crew לקבלת מידע על חברי צוות מחוברים כעת תקינה

# מערכת החתונה תוקנה וכעת היא תחתן זוגות באופן תקין.

# פקודת ה info כעת תציג לאיזה שרת מחובר השחקן עליו ביצעתם את הפקודה.

# תוקנה הבעיה ששיגרה משתמשים מאיזורים מסויימים בדויאס חזרה ללורנסיה.

# מספרי השרתים כעת תואמים למספרי השרתים המוצגים בקליינט.

# החנות הווירטואלית מעתה תעבוד בכל השרתים (במידה וישנה תקלה לדווח לנו)

# הפקודה לזימון הבוס קאנדן kandun כעת תקינה ולא תעשה בעיות, ניתן לבצע את הפקודה אחת ל24 שעות.

מערכות חדשות:

חדש! # מערכת OFFTRADE (מסחר לא מכוון) תעבוד במפות לורנסיה ודויאס ע"י הפקודה offtrade/
מחיר השימוש במערכת הוא 2 קרדיטים.
- ההנהלה לא אחראית לניתוק מהמערכת במידה ואתם עוברים על החוקים ו/או נפילות השרת.
- לרגל השקת המערכת החדשה החלטנו לפנק אתכם בשבוע בו הפקודה תהיה ללא עלות.

המערכת ירדה לצרוך תיקון קטן ותשוב בקרוב

חדש! # מערכת AUTOMSG מערכת להצגת הודעות גלובאליות אוטומטיות תעבוד מעתה בשרת בכדי לאפשר לההנהלה להודיע ולהכווין משתמשים בנושאים מסויימים ולעדכן בעדכונים חשובים.

עדכון בנוגע לשחזור / עדכון כתובת דוא"ל דרך האתר

חדש! # מהיום תוכלו להחליף כתובת דוא"ל בשיטה הרגילה דרך האתר אבל תתאפשר לכם אפשרות נוספות במידה ואין להם שום כתובת דוא"ל לחשבון אליו אתם מחוברים - קביעת דוא"ל חדשה בעלות של 300 קרדיטים (לחודש 1 בלבד).
- חשוב לציין כי החלפת דוא"ל היא חינמית! והמערכת בתשלום מיועדת רק לאלו שאין ברשותם כתובת דוא"ל. 

*מערכת עדכון האימייל תעלה בשעות הקרובות*

לסיום, התכוננו לחופש גדול מיוחד עם המון הפתעות שמחכות לכם,
נתראה בהמשך השבוע, בברכה איתי וצוות אמיו ישראל.

@FireNight  @Unique

לא הבנתי מה זה אומר: "היום תוכלו להחליף כתובת דוא"ל בשיטה הרגילה דרך האתר אבל תתאפשר לכם אפשרות נוספות במידה ואין להם שום כתובת דוא"ל לחשבון אליו אתם מחוברים - קביעת דוא"ל חדשה בעלות של 300 קרדיטים (‏לחודש 1 בלבד)." דגש על חודש 1 בלבד!!!!

לחודש 1 בלבד?!?!?! אם זה רק לחודש ואחר כך חוזר אז מה אני מרוויח מזה? שאני משלם 300 קרדיטים לאיימל שחוזר להתחלה? כי בכל מקרה אני יכול להכנס לשחקן.. יש לי שם משתמש וסיסמה... האיימל זה רק למכירה של שחקן ואם זה חוזר אין פה שום רווח..

בקיצור שמשהוא או שימחק את זה כי זה מבייש או שתתקנו את זה שהשיחזור איימל יהיה לתמיד..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 9 דקות BOMSI אמר:

@FireNight  @Unique

לא הבנתי מה זה אומר: "היום תוכלו להחליף כתובת דוא"ל בשיטה הרגילה דרך האתר אבל תתאפשר לכם אפשרות נוספות במידה ואין להם שום כתובת דוא"ל לחשבון אליו אתם מחוברים - קביעת דוא"ל חדשה בעלות של 300 קרדיטים (‏לחודש 1 בלבד)." דגש על חודש 1 בלבד!!!!

לחודש 1 בלבד?!?!?! אם זה רק לחודש ואחר כך חוזר אז מה אני מרוויח מזה? שאני משלם 300 קרדיטים לאיימל שחוזר להתחלה? כי בכל מקרה אני יכול להכנס לשחקן.. יש לי שם משתמש וסיסמה... האיימל זה רק למכירה של שחקן ואם זה חוזר אין פה שום רווח..

בקיצור שמשהוא או שימחק את זה כי זה מבייש או שתתקנו את זה שהשיחזור איימל יהיה לתמיד..

כפי שרשמת לא הבנת נכון.
מדובר על כך שעלות השחזור (קביעת דוא״ל חדשה) תהיה לחודש הקרוב בלבד 300 קרדיט במקום המחיר הרגיל של 600 קרדיט.
קביעת האימייל היא לתמיד כל עוד אתה לא מחליט לשנות זאת.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 שעות HajB אמר:

כפי שרשמת לא הבנת נכון.
מדובר על כך שעלות השחזור (קביעת דוא״ל חדשה) תהיה לחודש הקרוב בלבד 300 קרדיט במקום המחיר הרגיל של 600 קרדיט.
קביעת האימייל היא לתמיד כל עוד אתה לא מחליט לשנות זאת.

אבל בן אדם יכול לפרוץ סתם דוגמה לשחקן שלא פעיל לקבוע אימל ב300 קרדיט לא קצת מסוכן?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה League אמר:

אבל בן אדם יכול לפרוץ סתם דוגמה לשחקן שלא פעיל לקבוע אימל ב300 קרדיט לא קצת מסוכן?

אנו נשקול את העניין ונוסיף פרמטרים לזיהוי במידת הצורך.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים