Recommended Posts

לפני ב-10.9.2017 at 19:31 Eliad אמר:

muisraellogo.png.b781205bd850f8039970e4e

ברוכים הבאים לעדכן השבועי של אמיו ישראל 
שלום לכולם, כמו בכל שבוע אנו מפרסמים כאן עדכון שבועי, השבוע העדכון יכיל בתוכו מערכת ויאיפי חדשה, מספר הסברים שנוספו לחלק גדול מהמערכות, מערכת דיווחים וסט חדש שנכנס למשחק.

- מערכת הויאיפי החדשה (V.I.P) - 
מערכת הויאיפי שנכנסת היום למשחק מחולקת לדרגות ולשימושים שונים,
תוכלו להתאים את רמת הויאיפי שלכם לפי השימוש האישי שלכם והדברים שיעילים לכם
מבלי לשלם על משהו שאתם לא משתמשים בו.

דרגת VIP - Bronze 

הטבות זמינות בדרגה
[-] שימוש בפקודת Post. ✔️
[-] שימוש בפקודת OffTrade. ✔️
[-] אורך הדרגה. 31 ימים
[-] מחיר הדרגה. 30 קרדיטים
[-] גישה לשרת ויאיפי ייחודי לדרגה.
[-] בלון VIP מעל הראש.

דרגת VIP - Silver 

הטבות זמינות בדרגה
[-] אורך הדרגה. 31 ימים
[-] מחיר הדרגה. 60 קרדיטים
[-] גישה לשרת ויאיפי ייחודי לדרגה. ✔️
[-] בלון VIP מעל הראש. ✔️

דרגת VIP - Gold 

הטבות זמינות בדרגה
[-] אורך הדרגה. 31 ימים
[-] מחיר הדרגה. 120 קרדיטים

דרגת VIP - Platinum 

הטבות זמינות בדרגה
[-] אורך הדרגה. 90 ימים
[-] מחיר הדרגה. 250 קרדיטים

חלוקת הטבות בשרתים לפני דרגות:

שרת מספר #5 V.I.P - לדרגות סילבר ומעלה 

הטבות השרת זמינות במשחק
[-] אקספי \ נסיון (EXP) 200XP
[-] ספוטים מוגברים ✔️
[-] זמן לבוס הקונדון כל שעה (60 דקות)

שרת מספר #6 V.I.P - לדרגות גולד ומעלה 

הטבות השרת זמינות במשחק
[-] אקספי \ נסיון (EXP). 300XP
[-] ספוטים מוגברים. ✔️
[-] זמן לבוס הקונדון. כל חצי שעה (30 דקות)

עדכון בפקודת קניית דרגת הויאיפי
השימוש בפקודה ידרוש מיכם פרמטר חדש, שהוא דרגת
הויאיפי שרצו לקנות, הנה מספר דוגמאות:

Vip 1/ - הפקודה תרכוש V.I.P ברמת  Bronze 

Vip 2/ - הפקודה תרכוש V.I.P ברמת  Silver 

Vip 3/ - הפקודה תרכוש V.I.P ברמת  Gold 

Vip 4/ - הפקודה תרכוש V.I.P ברמת  Platinum 

זה העדכון שלנו להיום, מקווה מאוד שתהנו מהדברים החדשים.
בברכה, צוות אמיו ישראל 
:angel2:

ברצוני להתייחס רק לעדכון בקשר לויאיפי ולכן אני מצטטת רק את החלק הזה!

כשבן אדם ניכנס לסופר והוא רוצה/צריך לקנות בקבוק של מים, ובא המוכר ומציע לו טלויזיה LCD במחיר הנחה, מיקרוגל, מכונת גלידה, מגבות או כול מוצר אחר שאינו עונה על הצורך/ רצון של הלקוח, הסופר פספס את מטרת היעד שלו, הלקוח אינו רוצה טלויזיה, אינו מעוניין במיקרוגל, ואף אין לו צורך במגבות, הוא רק רצה לקנות בקבוק מים.

על מנת להבין את הצורך/ רצון של הלקוחות עושים סקרים על מנת לבדוק עד כמה ימכרו מוצרים מסוימים ועד כמה הם רצויים/ נחוצים ללקוחות.

בעדכון האחרון, לא בוצע שום סקר כדי לבדוק דעת קהל לאיזה כיוון ילך הכסף שהלקוח שלכם - שחקן אמיו, מעוניין שהכסף שלו ילך, וכאן אכן מדובר בכסף!

מאחר ואני הלקוח, ברצוני לציין מספר ליקויים, ולבטא את האכזבה שלי על הכסף שלי שלא הלך למטרה אליה כוון (הכיוון אליו היה ברצוני להשקיע את כספי), מאחר ולא נשאלתי בסקר האם ברצוני שבכלל יהיה ויאיפי בדרגות מסוג זה, ובזמן שקניתי ויאיפי אף אחד לא הודיע לי שיהיו שינויים במבנה הויאיפי, הרי התחושה הינה של הונאה ומעשה רמיה!

לו נשאלתי בסקר לרצוני בנושא הויאיפי הרי הייתי מציינת שברצוני שיהיה ויאיפי לשבוע, שבועיים או חודש בהתאם לצורך שלי, ואפילו הייתי משקיעה מחיר טיפה יותר יקר במטרה לקבל את מה שאני צריכה /רוצה, אני חושבת שבתגובה זו אני מציינת את התחושות של רוב שחקני האמיו, שקנו ויאיפי לפני העדכון ונתקעו עם אקספי נמוך ממה שהתכוונו אליו כשקנו את הויאיפי, עם חוסר אפשרות לשלוח פוסטים מאחר שלמרות שהם נחשבים ויאיפי המחשב אינו מזהה אותם כויאיפי (אצרף תמונות למטה יותר), עם ספוטים שעמוסים עד אפס מקום כי יש רק שרת אחד לכול אלה שקנו ויאיפי לפני העדכון ועגמת נפש על עדכון שאינו רצוי/ נחוץ.

1. לחלוטין מובן לי שיש צורך בסוג ויאיפי  שיש בו פוסטים ואוף טריד בעבור אנשים שלא צריכים לאמן שחקנים ורק מעוניינים בהטבה זו, ואף מוכנים לשלם כדי לקבל הטבה זו.

2. גם מובן לי נושא הויאיפי לחודש, זו הייתה אופציה יחידה במשך תקופה ארוכה וגם אם אנשים לא היו צריכים חודש קנו ויאיפי לחודש כדי לאמן שחקנים ולהשתמש בפוסטים (ואוף טריד בתקופה האחרונה) כאופציה יחידה שקיימת.

3. לחלוטין אינו מובן לי ויאיפי שניתן לתקופה מעל חודש במחיר מופרז ובהפרדה לשרת של הנחותים (כול אלה ששילמו מחיר נמוך יחסית ומקבלים אקספי טיפה יותר גבוה משרת רגיל), ונעלים שמקבלים אקספי גבוה יותר משרת רגיל קונדון כול חצי שעה שבמילא אף אחד לא טורח להרוג אותו, וכשהורגים אותו יש מלא חפצים שנופלים ממנו ולא נלקחים כי אינם עונים על הצורך של ההורגים, ומעטים הם האנשים שמאמנים משפחות במשתמש אחד, ולכן צריכים יותר מחודש ויאיפי.

הנושא מקומם ומרגיז אותי, לו היו מודיעים לי מראש על הסדר זה, לא הייתי טורחת לקנות ויאיפי, עכשיו אני תקועה עם ויאיפי שאין אני יכולה להשתמש בו כי האקספי הנמוך ואינו מצדיק קניה זו, אני לא מוצאת ספוטים כדי לאמן את השחקן שלי שנשאר לו רק 3 ריסטים לפול, ישנם ניתוקים רבים מהרגיל, אני לא יכולה להשתמש בפוסטים כי אין אני נחשבת לויאיפי כי אני שחקנית נחותה שיכולה להשתמש רק בשרת 5, ונשאר לי עוד מעל 20 ימי ויאיפי שיכולים רק להתבזבז וכמובן שגם אני לא יכולה למכור שחקן כשחקן ויאיפי כי זה לא ויאיפי, זה סך הכול שרת רגיל עם טיפה יותר אקספי!

אני שוב מציינת שמאחר ונושא זה לא עלה בסקר ולא עלה לפני הקהילה מראש הרי זה הונאה ומעשה רמיה.

אבקש להחזיר את כספי או להחזיר את נושא הויאיפי כפי שהיה בעבר.

כדי שמצב זה לא יחזור על עצמו ולא יצא מצב שבו אנשים משלמים על חתול בשק (כשאינם יודעים על מה הם משלמים) להבא נא להודיע מראש על שינויים מסוג זה, על מנת שמי שאינו מעוניין לשלם על "הטבה" זו לא יצטרך לשאת בתוצאות של חוסר אחריות ולניצול הכסף של הלקוח - שחקן האמיו.

עכשיו ברצוני לצרף תמונות שאכן יוכיחו שההטבה של שחקני ויאיפי סילבר אינה עומדת בפרסומים שפורסמו:

Screen(09_11-15_57)-0000.jpg.8eea03191d33880de38c8de3c8d9f542.jpg  Screen(09_11-17_28)-0001.jpg.21713213fc3a5c0731dd306bdb057047.jpg  

• תודה 4

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל מילה של לידיה , זה לא סוד ואף פתחתי אשכול לצוות ופרסמתי את תגובתי פה קודם לכן.
הויאפי לא צריך להשתנות לא באקספי ולא במחיר ולא בכמות השרתים הזמינים.

מה שכן אפשר פשוט היה להוסיף את מערכת המסחר והפוסטים בעלות של 30 קרדיט למי שרוצה.

אני מקווה שהמצב יחזור לקדמותו בקרוב.

מה גם שיצא מצב כזה  :
בעלות של 120 קרדיט נוכל לקבל את מה שקיבלנו עד כה - 300 אקספי בויאיפי ופוסטים.
אבל גם פה רק בשרת אחד במקום שניים והמחיר? - עלה פי שניים.

מה שיוצא שיש עוד סיבה לאנשים בשרת לא לקנות קרדיטים.
ובנוסף לזה , גם עונת שיחרור הכינויים הסתיימה לה די מהר. 
ככה שהנה עוד סיבה למה לא לקנות קרדיטים והתוצאה של כל זה היא כמובן גם כספית.

כי הנה עוד סיבה לכלל הלקוחות למה לא לקנות קרדיטים בכסף.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 שעות lids אמר:

כשבן אדם ניכנס לסופר והוא רוצה/צריך לקנות בקבוק של מים, ובא המוכר ומציע לו טלויזיה LCD במחיר הנחה, מיקרוגל, מכונת גלידה, מגבות או כול מוצר אחר שאינו עונה על הצורך/ רצון של הלקוח, הסופר פספס את מטרת היעד שלו, הלקוח אינו רוצה טלויזיה, אינו מעוניין במיקרוגל, ואף אין לו צורך במגבות, הוא רק רצה לקנות בקבוק מים.

על מנת להבין את הצורך/ רצון של הלקוחות עושים סקרים על מנת לבדוק עד כמה ימכרו מוצרים מסוימים ועד כמה הם רצויים/ נחוצים ללקוחות.

בעדכון האחרון, לא בוצע שום סקר כדי לבדוק דעת קהל לאיזה כיוון ילך הכסף שהלקוח שלכם - שחקן אמיו, מעוניין שהכסף שלו ילך, וכאן אכן מדובר בכסף!

מאחר ואני הלקוח, ברצוני לציין מספר ליקויים, ולבטא את האכזבה שלי על הכסף שלי שלא הלך למטרה אליה כוון (הכיוון אליו היה ברצוני להשקיע את כספי), מאחר ולא נשאלתי בסקר האם ברצוני שבכלל יהיה ויאיפי בדרגות מסוג זה, ובזמן שקניתי ויאיפי אף אחד לא הודיע לי שיהיו שינויים במבנה הויאיפי, הרי התחושה הינה של הונאה ומעשה רמיה!

לו נשאלתי בסקר לרצוני בנושא הויאיפי הרי הייתי מציינת שברצוני שיהיה ויאיפי לשבוע, שבועיים או חודש בהתאם לצורך שלי, ואפילו הייתי משקיעה מחיר טיפה יותר יקר במטרה לקבל את מה שאני צריכה /רוצה, אני חושבת שבתגובה זו אני מציינת את התחושות של רוב שחקני האמיו, שקנו ויאיפי לפני העדכון ונתקעו עם אקספי נמוך ממה שהתכוונו אליו כשקנו את הויאיפי, עם חוסר אפשרות לשלוח פוסטים מאחר שלמרות שהם נחשבים ויאיפי המחשב אינו מזהה אותם כויאיפי (אצרף תמונות למטה יותר), עם ספוטים שעמוסים עד אפס מקום כי יש רק שרת אחד לכול אלה שקנו ויאיפי לפני העדכון ועגמת נפש על עדכון שאינו רצוי/ נחוץ.

1. לחלוטין מובן לי שיש צורך בסוג ויאיפי  שיש בו פוסטים ואוף טריד בעבור אנשים שלא צריכים לאמן שחקנים ורק מעוניינים בהטבה זו, ואף מוכנים לשלם כדי לקבל הטבה זו.

2. גם מובן לי נושא הויאיפי לחודש, זו הייתה אופציה יחידה במשך תקופה ארוכה וגם אם אנשים לא היו צריכים חודש קנו ויאיפי לחודש כדי לאמן שחקנים ולהשתמש בפוסטים (ואוף טריד בתקופה האחרונה) כאופציה יחידה שקיימת.

3. לחלוטין אינו מובן לי ויאיפי שניתן לתקופה מעל חודש במחיר מופרז ובהפרדה לשרת של הנחותים (כול אלה ששילמו מחיר נמוך יחסית ומקבלים אקספי טיפה יותר גבוה משרת רגיל), ונעלים שמקבלים אקספי גבוה יותר משרת רגיל קונדון כול חצי שעה שבמילא אף אחד לא טורח להרוג אותו, וכשהורגים אותו יש מלא חפצים שנופלים ממנו ולא נלקחים כי אינם עונים על הצורך של ההורגים, ומעטים הם האנשים שמאמנים משפחות במשתמש אחד, ולכן צריכים יותר מחודש ויאיפי.

הנושא מקומם ומרגיז אותי, לו היו מודיעים לי מראש על הסדר זה, לא הייתי טורחת לקנות ויאיפי, עכשיו אני תקועה עם ויאיפי שאין אני יכולה להשתמש בו כי האקספי הנמוך ואינו מצדיק קניה זו, אני לא מוצאת ספוטים כדי לאמן את השחקן שלי שנשאר לו רק 3 ריסטים לפול, ישנם ניתוקים רבים מהרגיל, אני לא יכולה להשתמש בפוסטים כי אין אני נחשבת לויאיפי כי אני שחקנית נחותה שיכולה להשתמש רק בשרת 5, ונשאר לי עוד מעל 20 ימי ויאיפי שיכולים רק להתבזבז וכמובן שגם אני לא יכולה למכור שחקן כשחקן ויאיפי כי זה לא ויאיפי, זה סך הכול שרת רגיל עם טיפה יותר אקספי!

אני שוב מציינת שמאחר ונושא זה לא עלה בסקר ולא עלה לפני הקהילה מראש הרי זה הונאה ומעשה רמיה.

כדי שמצב זה לא יחזור על עצמו ולא יצא מצב שבו אנשים משלמים על חתול בשק (כשאינם יודעים על מה הם משלמים) להבא נא להודיע מראש על שינויים מסוג זה, על מנת שמי שאינו מעוניין לשלם על "הטבה" זו לא יצטרך לשאת בתוצאות של חוסר אחריות ולניצול הכסף של הלקוח - שחקן האמיו.

עכשיו ברצוני לצרף תמונות שאכן יוכיחו שההטבה של שחקני ויאיפי סילבר אינה עומדת בפרסומים שפורסמו:

Screen(09_11-15_57)-0000.jpg.8eea03191d33880de38c8de3c8d9f542.jpg     Screen(09_11-17_28)-0001.jpg.21713213fc3a5c0731dd306bdb057047.jpg

אמת. 

חחחחחחחחחח אבל זה מצחיק...(וי אי פי.)

אליעד תירשום תירשום קיצור לאשכול הזה

השרת ירד לתהום lol. וזה רק מוכיח שטוב שהפסקתי לשחק פה... 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 שעות lids אמר:

Screen(09_11-15_57)-0000.jpg.8eea03191d33880de38c8de3c8d9f542.jpg     Screen(09_11-17_28)-0001.jpg.21713213fc3a5c0731dd306bdb057047.jpg

לידיה מסכים איתך בכל מילה תותחית !! 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מצליח להבין איפה נפלה אי ההבנה,
לכן אני הבהיר כמה נקודות חשובות - 

1. כל אלו שקנו ויאיפי לפני העידכון - הויאיפי שלהם נישאר בדיוק באותה דרגה, בדיוק באותם תנאים אלא שנוספה לו הטבה של שימוש ב- OFFTRADE
2. האקספי בשרתי הויאיפי תמיד היה 200, האקספי לא ירד בעקבות העידכון!
3. הדבר היחידי שהתווסף זו דרגה של ויאיפי אגרסיבית יותר עם אקספי יותר גבוהה לכל אלו שביקשו להתקדם מהר יותר והרגישו ששרתי הויאיפי הרגילים לא מספקים. + דרגה של ויאיפי מוזלה יותר לאלו שרוצים להשתמש רק בפוסטים ובאוף טרייד (אגב כל זה בהנחייה והקשבה לצורך של הקהילה)
4. אנחנו נוסיף עוד שרתים בהתאם לדרישות המשתמשים

• תודה 1

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 49 דקות Unique אמר:

1. כל אלו שקנו ויאיפי לפני העידכון - הויאיפי שלהם נישאר בדיוק באותה דרגה, בדיוק באותם תנאים אלא שנוספה לו הטבה של שימוש ב- OFFTRADE
3. הדבר היחידי שהתווסף זו דרגה של ויאיפי אגרסיבית יותר עם אקספי יותר גבוהה לכל אלו שביקשו להתקדם מהר יותר והרגישו ששרתי הויאיפי הרגילים לא מספקים. + דרגה של ויאיפי מוזלה יותר לאלו שרוצים להשתמש רק בפוסטים ובאוף טרייד (אגב כל זה בהנחייה והקשבה לצורך של הקהילה)

איתי, לטובת הקהילה באמת כדאי שתקיים את ההבטחות האלו.

זה לא הגיוני שאנשים ששילמו על דבר x יקבלו כעבור זמן דבר y ששווה פחות מדבר x.

היה חכם אם הייתם עורכים את הריוומפ הזה כך שיהיה תקף רק לאלו שיקנו ויאיפי מהתאריך שבו נכנס הריוומפ לתוקף (יום א'), כך שאלו שקנו ויאיפי לפני כן לא ייפגעו.

הריוומפ הזה מיותר לחלוטין לדעתי ומשדר אווירה חזקה של pay2win. 

אל תעשו את אותה הטעות שk2 network עשו עם גלובל!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה Unique אמר:

אני חושבת שמה שכולם מנסים להגיד זה שהקהילה היא לא יויו, וכשאתם עושים שינויים דרסטים
אתם צריכים להודיע לפני (אם לא לעשות סקר כמו שלידיה אומרת אז לפחות להודיע לנו מה מתוכנן)
מינואר האקספי בשרתי הויאיפי עמד על 300, ואני יודעת לפי הקצב המטורף שבו אימנתי שחקנים.

ציטוט

עדכון שישי - וי אי פי:

מעכשיו האקספי בשרת הVIP יהיה

אקספי כפול באופן קבוע (כמו בחגים וחופשות) !!!!

לקוח מהאשכול: https://forum.muonline.co.il/topic/575517-עדכונים-חמים-באמיו-ישראל/

ציטוט

שרת 5 (VIP NONPVP) - במקום 300 אקספי בימי החג תקבלו 600 אקספי!

שרת 6 (VIP NONPVP) - במקום 300 אקספי בימי החג תקבלו 600 אקספי!

לקוח מהאשכול: https://forum.muonline.co.il/topic/588059-★-חוגגים-פורים-באמיו-ישראל-משנכנס-אדר-מרבין-בשמחה-★/

כשהאקספי ירד לא עדכנתם בשום מקום, לא אמרתם למשתמשים שרוכשים ויאיפי שהם משלמים ומקבלים פחות ממקודם.
פשוט היינו צריכים לשים לב לזה לבד.

מי שלא שם לב המשיך כרגיל, מי שכן שם לב ובחר להמשיך להתאמן בויאיפי ידע שיש לו 2 שרתים, שזה גם ככה מצומצם מאוד
בזמן שאחד מהם (שרת 6) לא תפקד כראוי ונפל כמעט כל יום.. מה שיצר עומס על שרת 5 (המון פעמים השרת היה מלא ולא היה ניתן להיכנס)

עכשיו הצגתם את דרגת הויאיפי הסטנדרטית (סילבר) כמשהו שהוא תת רמה.
פחות אקספי, כשבעבר זה כן עמד על 300 ולא משנה מתי הורדתם.
גישה מוגבלת לשרתים.
ואפילו בלון של VIP לא מגיע לנו.

ושלא תבינו לא נכון, אני לא כותבת את זה בשביל הבלון, זה באמת לא מה שחשוב.
אני רוצה שתבינו איך גרמתם לדרגה הסטנדרטית להיראות כמשהו תת רמה או כמו שלידיה קראה לזה "נחותים".

המון פעמים שאנשים כותבים כאן את דעתם גם כשהיא כתובה בצורה מכבדת
אתם מחפשים להגן על עצמכם ובחלק מהאשכולות מוצאים דרכים להאשים את מי שבסך הכל כתב את דעתו.
דווקא אם תחפשו איפה אפשר להשתפר זה מה שיעלה את השרת לדרגות חדשות.

עריכה: אני רואה שכולם מקבלים מענה חוץ ממני, כנראה שפספסת אז...........
@Unique

נערך על-ידי Rose

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני אני לא מבין אבל מה השיח, הויאיפי נישאר בדיוק אותו דבר כפי שהיה, 
בסה"כ הוספנו ויאיפי אחד ללא כניסה לשרת לאלו שביקשו מוזל רק לפוסטים וכ'ו
וויאיפי נוסף במקום תוספת אקספי, אקספי כפול, לא החלפנו שום דבר... 
נהפוכו, לויאיפי הקיים הוספנו שימוש ב OFFTRADE

היה דאבל אקספי בשרתי הויאפי במסגרת איוונטים, כמו שיהיה בעתיד דאבל במסגרת איוונטים נוספים, זה לא קשור למצב הסטטי של השרתים

הריוואמפ היה ונישאר אותו דבר... 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הוא לא כמו שהיה , האקספי בויאיפי היה 300 EXP
הרי זה לא הגיוני שאנשים שילמו עד היום 60 קרדיט בשביל תוספת של 50 אקספי סה"כ הבדל בין שרתים רגילים לויאפי.

זה תמיד היה כפול. 300 .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו