Recommended Posts

שרתים רגילים 150
ויאיפי 200

באיוונטים שאנחנו עושים דאבל אקספי זה נהיה בשרתים רגילים 300
ושרתי ויאיפי 400

במקרה, כל החופש הגדול היה אקספי כפול, לכן התרגלתם וזה מבלבל... 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אממ אני לא הייתי מתנגד למשהו שביקשו.

אבל יש הרבה מאוד אנשים בקהילה שהיו נגד להכניס חפצים חדשים לשרת וגם את זה הכנסתם. (אני הייתי נגד)

אז נכון בויאיפי העליתם קצת את המחיר והוא מוזר. אבל שיהיה קצת בפרופורציות בבקשה. (לא שאני משתמש).

והסטים וכל שאר החפצים פשוט לא במקום.

זו דעתי כן?

אבל עדיין אשאר בדיעה שמה שהפך את אמיו ישראל למעצמה של 11 שנים ושרד את זה. זה בגלל שהוא היה ונשאר עונה 1.

אתה (איתי) הבעלים של השרת ואתה נותן מילה אחרונה.

כמה פעמים היו אשכולות נגד שינוי השרת לעונה אחרת או חפצים? המון.

רק נותן נקודת מחשבה אחרת.

נ.ב אני מדבר בשם עצמי בלבד. לא יודע מה עם השרת והקהילה אבל זו דעתי.

נערך על-ידי King

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה Unique אמר:

שרתים רגילים 150
ויאיפי 200

ושרתי ויאיפי 400

בשביל הבדל של 50 אקספי בחיים לא הייתי קונה ויאיפי ולא מבזבזת את הכסף שלי על הבדל חסר משמעות כזה, עד עכשיו רק פעם אחת השתמשתי בפקודה אוף טריד וזה היה בזמן שזה בכלל היה בחינם, ההטבה של שליחת פוסטים תמיד הייתה חלק מההטבה של אלה שקנו ויאיפי, ועכשיו תסתכל בבקשה שוב בתמונות שצירפתי, אין פוסטים למרות שרשום בבירור שיש ויאיפי!

לא הייתי מתרעמת וכנ"ל משתמשים נוספים שקנו ויאיפי, אם זה באמת היה הבדל חסר משמעות או משהו שרק חזר לנורמלי.

אבל כששילמתי על ויאיפי שילמתי על התנאים שהיו לפני הדרגות, והתנאים הורעו והדרגה ירדה מבחינת האפקטיביות שלה!

כפי שורד ציינה בתגובה שלה, האקספי בשני שרתי ויאיפי היה עד לעדכון 300 אקספי, ועכשיו הוא 200 אקספי בשרת שבו נתקעתי כי קניתי לפני העדכון ויאיפי, אם בשרת רגיל יש 150 אקספי, אני משערת שרוב האנשים שקונים ויאיפי לא היו טורחים בקניית הויאיפי, אנשים קנו ויאיפי גם בזמנו של יאיר כי האקספי בשרת ויאיפי היה כפול מהאקספי בשרת רגיל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 שעות Unique אמר:

תה שרתים רגילים 150
ויאיפי 200

ושרתי ויאיפי 400

זה לא רק העדכון הזה ספציפית שמרגיז לך תאנשים בקהילה 

זה הגישה שאתם מנסים להרוויח כמה שיותר ואתם לא רואים בעיינים 

המחירים שלכם לכל חפץ במשחק הזה הם מטורפים 

והתחזוק של השרת רק יורד אחי 

אם זה שאין מספיק שרתים להתאמן (כל הספוטים כולל כולם מפוצצים)

יש לאגים קבועים בשרת כבר קרוב למספר חודשים בנוסף לזה אין יום שאין בו ניתוק של אחד השרתים ואז ניתקע להם הששחקן והם לא יכולים להמשיך לאמן

השרת סייג דפוק(אין מגנים תוקפים וכל החבילה הזאת  ככה שלא יודעים מי שולט מי תוקף ומי נגד מי)

אין אנטי ציט מהרגע שהורדתם תלייב גארד כולם משחקים עם ספידים 

ואתם על מה אתם חושבים?

על איך להכניס דברים חדשים בשביל למקסם הכנסות לשרת 

איפה החווית משחק של הילדים בקהילה שלך 

תפסיקו להסתכל על הכסף ותתחילו להשקיע בדברים שבאמת צריך ככה תשמרו על אלה שלא נטשו אותכם עדין

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין היגיון בויאיפי , כל הקטע של השרתים הללו זה שהאקספי שם הוא כפול.

באמת שעל הבדל של 50 אקספי כמו שאמרתי אף אחד לא היה משלם , וזה לא נכון האקספי תמיד היה 300 גם לפני החופש.

כמו שורד ציינה בעדכונים החמים רשמתם את זה , אז זה לא הגיוני שתגידו שהאקספי שם תמיד היה 200 כי אם ככה זו הונאה. רשמתם משהו אחד ובפועל יש משהו אחר?
אני לא חושב ככה. לדעתי האקספי תמיד היה שם 300 וכולם פה עדים לפי קצב אימון השחקנים שלנו. תוספת של 50 אקספי? זו בדיחה.

ואם כך באמת היה כמו שאמרתם? :

יש פה הטעיה של קהילה שלמה ששילמה עבור השירות הזה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

איתי התייחסת בכלל לתגובה של ורד? האקספי בויאיפי כבר מינואר על 300x, בלי שום קשר לחגים וכו'. מה שאתה מכנה: "המצב הסטאטי".

לראיה גם בתקופת החופש הגדול הוא עלה ל400x ותמיד בחגים ההכפלה היא 600x.

וחוץ מזה, השיח הוא בכלל על משתמשים שקנו ויאיפי לפני הריוומפ ונדפקו מזה בענק! שילמנו 60 קרדיט בשביל לקבל 300x וגישה לשני שרתים, לא 200x וגישה לשרת בודד עם תפוסה של 95%!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אז עד עכשיו, 60 קרדיטים היו שווים כמו דרגת גולד, ואחרי העידכון בעצם אני מקבלת הרבה פחות ממה שהייתי אמורה לקבל?

אם קניתי ויאיפי שמתאים לשרת 6 ו-5, ובואו ניתן דוגמא, כל הספוטים היו תפוסים אז אני צריכה לרדת לשרת 5 ששם האקספי יותר נמוך משרת 6?

כלומר, בגלל שלא ידעתי על העידכון אז בעצם אפשר להגיד ש״דפקו אותי״, שילמתי לדבר A שינתם את החוקים, ועכשיו אני מקבלת דבר B שבעצם פחות טוב מA.

אם עד עכשיו אימנתי את השחקנים שלי בשרת 6 ו-5 שהיה בהם אותו אקספי, כרגע אני צריכה לאמן בשרת 5 ששם האקספי גדול ב-50?

זה פשוט לא נתפס על הדעת, למה שאני אקנה ויאיפי במטרה לאמן שחקן במהירות, ועכשיו בשרת רגיל אוכל לאמן אותו בערך באותו הרמה כמו בשרת ויאיפי? העדכונים האלה הולכים והופכים ליותר ויותר ממוסחרים, בסדר לא כל כך איכפת לי שמוסיפים סטים וכו׳ כי זה לא פוגע בי אני לא מעונינת בדברים האלו, אבל עכשיו שאתם עושים משהו על מנת להגדיל את הרווח האישי שלכם על חשבוני זה גורם לי תחושה ממש לא נעימה, ואפילו שרימו אותי! בעצם ביזבזתי לשווא 60 קרדיטים כי לא הייתי מוכנה לבאות, כנראה שעכשיו יש גישה לשרת 6 אבל אני לא רואה מאיפה זה אמור לצמוח מפה... אני לא רוצה לפחד להביע את הדעה שלי.

נערך על-ידי -=EinaT=-

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ואו,חברים...

כולכם כותבים מגילות אבל אתם צריכים באמת להבין דבר אחד - זה כול כך מעניין שעברתי על זה פעמיים! 

• מצחיק 1

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הניסיון שלכם לסחוט עוד כסף עם הVIP הוא מגוחך, בתור אחד שלא משתמש בVIP זה לא אמור להפריע לי אבל זה כן, למה?
כי אם אתם מתחילים לסחוט כסף בצורות הזויות,  ומהר מאוד אנחנו נגיע למצב שאנחנו לא יכולים לעשות הרבה בלי לשלם.

זה מתחיל מכל מיני חפצים יקרים בצורה מגוחכת, זה עובר להשקה של חבילות "עאלק VIP" ו-"VIP של VIP" (קלאסי) וזה עובר לדברים אחרים.. אני לא צופה עתיד רחוק בקצב הזה..

נערך על-ידי gil2979

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו