Halsey

לבעלים אזהרה לא מוצדקת

Recommended Posts

שלום שוב פעם, 

ברצוני להתלונן על גיאם מסוים - אין לי מושג היכן מדווחים על כך, אז אבקש ממכם להעביר את האשכול למקום הנכון במקרה וטעיתי, תודה.

( @Lior ) - החליט לתת לי אזהרת 'ספאם' בפורום על זה שפרסמתי 4 פרסומים בפורום בפחות מ- 24 שעות. 
אני רואה כאן אנשים שמפרסמים גם 15 פרסומים בפורום (בפחות מ- 24 שעות) - והם לא נענשו על זה. 
ברצוני לחזור על המושג 'הזכות לשיוויון' וגם להגדיר אותו במידה ואנשים תוהים לעצמם מה משמעותו של מושג זה.
הזכות לשיוויון - "לכל בני האדם זכות לשוויון בפני החוק ולהגנה שווה של החוק. מדינת ישראל כמדינה דמוקרטית מחוייבת לנהוג בשוויון בכל בני האדם, ללא הבדל דת, לאום, מוצא, מגדר, מעמד אישי, גיל, נטיה מינית או מוגבלות. עם זאת, הזכות לשוויון עדיין אינה מעוגנת בחוק ברוב תחומי החיים, ודעות קדומות ואפליה עדיין רווחות בחברה הישראלית. האגודה לזכויות האזרח פועלת נגד אפליה על כל סוגיה, ולהנחלת התפיסה של שוויון וכבוד כלפי כל בני האדם". (לקוח מתוך - האגודה לזכויות האזרח בישראל) - משמע שאם אותו גיאם מעניש אותי, הוא צריך להעניש את כל האחרים שעושים את אותו הדבר בדיוק. 
אני לא חושבת שאני צריכה להוכיח שאנשים אכן מפרסמים 4 פרסומים ואפילו יותר בפורום (בפחות מ- 24 שעות) - כי זה דבר ידוע ומוכח. 
במידה ותבקשו ממני לעשות זאת, אעשה את זה. 
בנוסף, פרסמתי 4 פרסומים במקומות שונים - כלומר, כל פרסום היה בנושא שונה לחלוטין. 
לכן, העונש לא נראה בעיניי מוצדק ואני מבקשת להוריד לי את האזהרה הלא מוצדקת הזו. 
בנוסף, ארצה שהאדם אשר אחראי על הפורום - יסביר שנית לאותם אנשים שאינם מודעים לחוקים של הפורום ומחליטים להעניש אנשים על דעת עצמם.

מצפה למענה, תודה. 

נערך על-ידי Halsey

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מאחר וכבר אמרת לי פעם שאת לא טורחת לקרא את חוקי הפורום נעשה לך טובה ונצרף לך כאן את החוקים ונסמן לך באדום על מה עברת:

חוקי פורום פניות לצוות הפורום

1. אין לקלל / להעליב / לפגוע באשכולות שלכם או להתייחס בזלזול בשום צורה.
לא משנה מה הסיבה לכך, זה אסור!

2. באשכול שלכם יש להתייחס לצוות ההנהלה בצורה מכבדת ולדבר אליהם בצורה נאותה.
3. ניתן להקפיץ את אשכולכם אך ורק לאחר 24 שעות מהתגובה האחרונה.
במידה וענו לכם באשכול יש ברשותכם האפשרות להגיב בו.

4. אסור להספים בפורום זה באשכולות ותגובות.

(להזכיר ספאם הינו תוכן שאינו רלווטי מפריע, פוגע שאינו מתחשב בתורת המוסר ואינו מחשיב את צרכי המשתמש)
5. אין לעשות דאבל פוסט, טריפל פוסט וכן הלאה.
6. חובה להשתמש בתיוג המתאים בפתיחת האשכולות שלכם.
[עוזר בעלים] - יש להשתמש בתיוג זה כאשר אתם רוצים לפנות לעוזר בעלים במשהו הקשור לפורום.
[מנכ"ל] - יש להשתמש בתיוג זה כאשר רוצים לפנות למנכ"ל.
[מנהל הראשי] - יש להשתמש בתיוג זה כאשר רוצים לפנות למנהל הראשי.
[מפקחי הפורום] - יש להשתמש בתיוג זה כאשר רוצים לפנות למפקחי הפורום.
[מנהלי הפורום] - יש להשתמש בתיוג זה כאשר רוצים לפנות למנהלי הפורום.
7. אסור לפתוח אשכול תלונה על אחד מחברי צוות הפורום.
במידה ואתם רוצים להתלונן על אחד מחברי צוות הפורום,
יש להתלונן על כך בפרטית לאחראי שלו.

8. אין להקפיץ אשכול שהתגובה האחרונה שלו הייתה לפני 5 ימים.
אי ידיעת החוקים אינה פוטרת מעונש.
משתמש שיעבור על אחד או יותר מהחוקים האלו יזוכה בעונש.

את נוהגת באופן לא מכבד כלפי צוות ההנהלה מספימה תגובות שאינן רלוונטיות, ועושה כרצונך בלי להתחשב באף אחד וברגשות של אף אחד, ועם זאת משתמשת בזכות הדיבור כזכות בסיסית המגיעה לך כגולשת חופשית באתרים, זכויות מגיעות עם חובות, אם את לא מכירה בחובות שלך גם הזכויות שלך אינן מגיעות לך!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 16 דקות lids אמר:

מאחר וכבר אמרת לי פעם שאת לא טורחת לקרא את חוקי הפורום נעשה לך טובה ונצרף לך כאן את החוקים ונסמן לך באדום על מה עברת:

חוקי פורום פניות לצוות הפורום

1. אין לקלל / להעליב / לפגוע באשכולות שלכם או להתייחס בזלזול בשום צורה.
לא משנה מה הסיבה לכך, זה אסור!

2. באשכול שלכם יש להתייחס לצוות ההנהלה בצורה מכבדת ולדבר אליהם בצורה נאותה.
3. ניתן להקפיץ את אשכולכם אך ורק לאחר 24 שעות מהתגובה האחרונה.
במידה וענו לכם באשכול יש ברשותכם האפשרות להגיב בו.

4. אסור להספים בפורום זה באשכולות ותגובות.

(להזכיר ספאם הינו תוכן שאינו רלווטי מפריע, פוגע שאינו מתחשב בתורת המוסר ואינו מחשיב את צרכי המשתמש)
5. אין לעשות דאבל פוסט, טריפל פוסט וכן הלאה.
6. חובה להשתמש בתיוג המתאים בפתיחת האשכולות שלכם.
[עוזר בעלים] - יש להשתמש בתיוג זה כאשר אתם רוצים לפנות לעוזר בעלים במשהו הקשור לפורום.
[מנכ"ל] - יש להשתמש בתיוג זה כאשר רוצים לפנות למנכ"ל.
[מנהל הראשי] - יש להשתמש בתיוג זה כאשר רוצים לפנות למנהל הראשי.
[מפקחי הפורום] - יש להשתמש בתיוג זה כאשר רוצים לפנות למפקחי הפורום.
[מנהלי הפורום] - יש להשתמש בתיוג זה כאשר רוצים לפנות למנהלי הפורום.
7. אסור לפתוח אשכול תלונה על אחד מחברי צוות הפורום.
במידה ואתם רוצים להתלונן על אחד מחברי צוות הפורום,
יש להתלונן על כך בפרטית לאחראי שלו.

8. אין להקפיץ אשכול שהתגובה האחרונה שלו הייתה לפני 5 ימים.
אי ידיעת החוקים אינה פוטרת מעונש.
משתמש שיעבור על אחד או יותר מהחוקים האלו יזוכה בעונש.

lids

אין כאן הגבלה על פרסומים, הבעיה כשאת מפרסמת תוכן לא רלוונטי ואינו נכון במטרה ללעוג לאנשי הצוות, ליאור צדק כשנתן לך הזהרה על ספאם, ואני שוב מזכירה לך כדי לא לקבל נקודות הזהרה מיותרות, תקראי קצת לפחות חוקים.

אם ליאור לא היה מביא לך הזהרה אני הייתי מביאה כי עברת על חוקים!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

איזה תוכן לא רלוונטי פרסמתי? 
אם כבר פרסמתי כן תוכן רלוונטי לנושא האשכול, את מוזמנת לבדוק שוב פעם. 
באילו מהתגובות שלי את חושבת שמטרתי ללעוג לאנשי הצוות? 
תוכלי לצטט את התגובה שלי שבה את חושבת ככה? 
בנוסף, אם פגעתי במישהו אני רוצה להבין כיצד - חוץ מיזה, יש ממש בעיה גדולה עם מה שכתבת...
את טוענת שאני לועגת ומזלזלת בצוות, אם זה היה ככה - ליאור היה צריך לתת לי אזהרה בנוגע לזה ולא אזהרה על 'ספאם'. 
להבדיל בין דבר אחד לאחר זו בעיה אחרת לחלוטין.  
לגבי חוק מס' 4 - ציינתי בפתיחת אשכול זה שפרסמתי 4 פרסומים בלבד (כל אחד במקום שונה) - "
בנוסף, פרסמתי 4 פרסומים במקומות שונים - כלומר, כל פרסום היה בנושא שונה לחלוטין."

נערך על-ידי Halsey

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האשכול שפתחת כאן:

כול מטרתו זה ללעוג לאנשי צוות השרת, התגובה שלך שנערכה על ידי כאן:

כול מטרתה לזלזל בצוות השרת להזכירך לפני שערכתי מה שרשמת היה "פרוטקציות, ביי. דרך ביטוי מסוג זה היא מזלזלת.

ליאור בחר לתת לך הזהרה על האשכול הזה:

במקום לתת לך הזהרה על זלזול ולעג לצוות שנתן לך כמובן פחות נקודות שליליות למרות שהגיע לך הרבה יותר נקודות שליליות בגלל הזלזול והלעג לצוות השרת.

באשכול זה את מבטאת זלזול במשתמש, אם משהו אינו מעניין אותך בהחלט את יכולה לא להגיב, או להגיב באופן אישי יותר בסגנון, "סוג מוזיקה זה אינו מדבר אלי" הדרך ביטוי שלך הפכה את התגובה לספאם.

יש כמובן עוד אבל לדעתי זה מספיק כדי להצדיק את הנקודות הזהרה שקיבלת.

בבקשה תנסי לחשוב לפני שאת מגיבה, זה יכול לעזור לך להימנע מקבלת הזהרות מיותרות, גם ליאור לא רצה לתת לך הזהרה אבל מתוקף התפקיד היה חייב להביא לך הזהרה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 24 דקות lids אמר:

האשכול שפתחת כאן:

כול מטרתו זה ללעוג לאנשי צוות השרת, התגובה שלך שנערכה על ידי כאן:

כול מטרתה לזלזל בצוות השרת להזכירך לפני שערכתי מה שרשמת היה "פרוטקציות, ביי. דרך ביטוי מסוג זה היא מזלזלת.

ליאור בחר לתת לך הזהרה על האשכול הזה:

במקום לתת לך הזהרה על זלזול ולעג לצוות שנתן לך כמובן פחות נקודות שליליות למרות שהגיע לך הרבה יותר נקודות שליליות בגלל הזלזול והלעג לצוות השרת.

באשכול זה את מבטאת זלזול במשתמש, אם משהו אינו מעניין אותך בהחלט את יכולה לא להגיב, או להגיב באופן אישי יותר בסגנון, "סוג מוזיקה זה אינו מדבר אלי" הדרך ביטוי שלך הפכה את התגובה לספאם.

יש כמובן עוד אבל לדעתי זה מספיק כדי להצדיק את הנקודות הזהרה שקיבלת.

בבקשה תנסי לחשוב לפני שאת מגיבה, זה יכול לעזור לך להימנע מקבלת הזהרות מיותרות, גם ליאור לא רצה לתת לך הזהרה אבל מתוקף התפקיד היה חייב להביא לך הזהרה.

ממש לא. 
אני עדיין לא מבינה אותך - איפה אני לועגת לצוות השרת?
נתקלתי בבעיה מסוימת ואני מצפה מהצוות שיעזור לי בה. 
לגבי אשכול המפקחים - זוהי נחשבת דעה!
אנשים בוחרים ללכת לפי מה שהם רוצים כשהם לא יודעים כלום האמת - אתן לך מקרה שקרה לי כדוגמה: גיאם החליט להפליל אותי בדבר שלא עשיתי - למי את חושבת שיאמינו יותר? לי או לאותו גיאם? כמובן שלגיאם.
אנשים מאמינים יותר לאנשים אחרים בעלי סמכות מאשר אנשים פשוטים - אותו גיאם יכול להגיד לך שדבר A לדוגמה הוא הנכון כשלמעשה דבר B הוא הנכון.
בנוגע לאשכול של אלמוג - זוהי דעה גם, אני לא חושבת שאני מחוייבת לשמוע משהו.
אני לא מוצאת משהו לא נכון בלהגיב את התגובה הבאה: "לא מעוניינים לשמוע, להתראות" - אני באמת לא מבינה אותך לפעמים. זו השפה הכי פשוטה שיכולה להיות! ( תוכלי להגיד לי מה מעליב במשפט זה? )
כפי שאמרתי, אני חושבת שאני לא צריכה לקבל יחס שונה מאחרים - במידה וזלזלתי אני אמורה לקבל את אותו העונש הזה ולא עונש אחר אשר מקל עליי. זה הדבר שאני מדברת עליו - עניין הפרוטקציות כפי שהגבתי לפקחים שעלו.
אני לא רוצה פרוטקציות מאף אדם אחר - ואם את חושבת שליאור נתן לי אזהרה על 'ספאם' כביכול כדי שהעונש יהיה פחות משמעותי - הוא חייב להענש על כך. 
וזאת כי הוא עובר על חוקים מסוימים - פרוטקציות זה דבר לא תקין אך בהחלט אנשים ממשיכים לעשות את זה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 16 דקות Halsey אמר:

ממש לא. 
אני עדיין לא מבינה אותך - איפה אני לועגת לצוות השרת?
נתקלתי בבעיה מסוימת ואני מצפה מהצוות שיעזור לי בה. 

לגבי אשכול המפקחים - זוהי נחשבת דעה!
אנשים בוחרים ללכת לפי מה שהם רוצים כשהם לא יודעים כלום האמת - אתן לך מקרה שקרה לי כדוגמה: גיאם החליט להפליל אותי בדבר שלא עשיתי - למי את חושבת שיאמינו יותר? לי או לאותו גיאם? כמובן שלגיאם.
אנשים מאמינים יותר לאנשים אחרים בעלי סמכות מאשר אנשים פשוטים - אותו גיאם יכול להגיד לך שדבר A לדוגמה הוא הנכון כשלמעשה דבר B הוא הנכון.
בנוגע לאשכול של אלמוג - זוהי דעה גם, אני לא חושבת שאני מחוייבת לשמוע משהו.
אני לא מוצאת משהו לא נכון בלהגיב את התגובה הבאה: "לא מעוניינים לשמוע, להתראות" - אני באמת לא מבינה אותך לפעמים. זו השפה הכי פשוטה שיכולה להיות! ( תוכלי להגיד לי מה מעליב במשפט זה? )
כפי שאמרתי, אני חושבת שאני לא צריכה לקבל יחס שונה מאחרים - במידה וזלזלתי אני אמורה לקבל את אותו העונש הזה ולא עונש אחר אשר מקל עליי. זה הדבר שאני מדברת עליו - עניין הפרוטקציות כפי שהגבתי לפקחים שעלו.
אני לא רוצה פרוטקציות מאף אדם אחר - ואם את חושבת שליאור נתן לי אזהרה על 'ספאם' כביכול כדי שהעונש יהיה פחות משמעותי - הוא חייב להענש על כך. 
וזאת כי הוא עובר על חוקים מסוימים - פרוטקציות זה דבר לא תקין אך בהחלט אנשים ממשיכים לעשות את זה.

את אכן מקבלת יחס שווה לכול האחרים עכשיו אני אגיב לך על כול משפט שרשמת:

סימנתי בצבע שונה כול משפט:

זו אינה נחשבת דעה כי כול התוכן שיקרי ולכן המטרה היא לשים ללעג את צוות השרת (תוכן שיקרי: את לא זוכרת איזה משתמש היה לך כי מעולם לא היה את המשתמש הזה, נעלמו לך נייטים בשנת 2005 כשהשרת לא היה בכלל קיים ועוד..)

את אינך חייבת לשמוע את המוזיקה שמעניינת כנראה מישהו אחר, אם היא לא מעניינת אותך אל תקשיבי/אל תגיבי או לחלופין תביעי שזו דעה שלך אבל אל תחליטי עבור אנשים אחרים שהתוכן אינו מעניין אותם.

מותר לפקח להחליט לתת לך עונש בהתאם לשיקול דעתו גם אם הוא מחליט להקל על עונשך כי לא בא לו לתת לך עונש גדול יותר, גם זה נתון לשיקול דעתו בלבד, כפי שגם אני הבאתי לך עונש בהתאם לשיקול דעתי, שאם את מתגרה בצוות ורוצה לקבל נקודות הזהרה, וממשיכה לפתוח אשכולות זלזול ולעג, הבאתי לך הזהרה על נושא זה, פקח שמבצע את עבודתו ומשיקולו מחליט להקל בעונש אינו ראוי לעונש, הוא ראוי ליחס מכבד על שהוא דואג למשתמשים בפורום, גם אם אינם ראויים לדאגה זו.

פרוטקציה זה נושא מאוד נרחב, בהזדמנות אני אסביר לך מה המשמעות האמיתית שלו, והמילה מגיעה מהמילה באנגלית הגנה, אולי כדאי שתנסי קצת לקרא על הנושא בעצמך?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 40 דקות lids אמר:

את אכן מקבלת יחס שווה לכול האחרים עכשיו אני אגיב לך על כול משפט שרשמת:

סימנתי בצבע שונה כול משפט:

זו אינה נחשבת דעה כי כול התוכן שיקרי ולכן המטרה היא לשים ללעג את צוות השרת (תוכן שיקרי: את לא זוכרת איזה משתמש היה לך כי מעולם לא היה את המשתמש הזה, נעלמו לך נייטים בשנת 2005 כשהשרת לא היה בכלל קיים ועוד..)

את אינך חייבת לשמוע את המוזיקה שמעניינת כנראה מישהו אחר, אם היא לא מעניינת אותך אל תקשיבי/אל תגיבי או לחלופין תביעי שזו דעה שלך אבל אל תחליטי עבור אנשים אחרים שהתוכן אינו מעניין אותם.

מותר לפקח להחליט לתת לך עונש בהתאם לשיקול דעתו גם אם הוא מחליט להקל על עונשך כי לא בא לו לתת לך עונש גדול יותר, גם זה נתון לשיקול דעתו בלבד, כפי שגם אני הבאתי לך עונש בהתאם לשיקול דעתי, שאם את מתגרה בצוות ורוצה לקבל נקודות הזהרה, וממשיכה לפתוח אשכולות זלזול ולעג, הבאתי לך הזהרה על נושא זה, פקח שמבצע את עבודתו ומשיקולו מחליט להקל בעונש אינו ראוי לעונש, הוא ראוי ליחס מכבד על שהוא דואג למשתמשים בפורום, גם אם אינם ראויים לדאגה זו.

פרוטקציה זה נושא מאוד נרחב, בהזדמנות אני אסביר לך מה המשמעות האמיתית שלו, והמילה מגיעה מהמילה באנגלית הגנה, אולי כדאי שתנסי קצת לקרא על הנושא בעצמך?

אויש שכחתי לציין, השנה שבה נעלמו לי הפריטים - גם לא כ"כ זכורה לי, הזכרון שלי באמת לא טוב.
לכן, בחרתי לבדוק בעצמי ולפי וויקיפדיה - תאריך ההוצאה - 6 באוקטובר 2003 - ככל הנראה שלא בדקתי היטב, יכול מאוד להיות שזה בכלל אמיו שונה לחלוטין - טעות שלי! 
קישור 
נכון שאיני חייבת לשמוע את המוזיקה, אך אם הוא כבר משתף משהו - ככל הנראה שהוא ירצה דעות על אותו שיר. 
אני ממש לא מחליטה עבור אנשים אחרים - אני מחליטה אך ורק עבור עצמי. אך מכיוון והיה אדם נוסף בקירבתי באותו זמן - החלטתי להגיב ברבים.
בן אדם שמחליט להקל לי על העונש - זה ממש לא חוקי.
אם כתוב בפורום מהו אותו עונש על עבירה מסוימת - הוא חייב ללכת לפי זה.
אתן לך דוגמה נוספת שתמחיש את זה - אם הוא החליט להקל לי על העונש, יבוא בן אדם אחר שעשה את אותו הדבר כמוני אך קיבל עונש יותר כבד ממני - יתלונן על כך. 
זה ממש לא פייר לתת פרוטקציות לאדם אחר. 
במידה ושני אנשים עשו עבירה זהה כלשהית - העונש לשתיהם חייב להיות זהה. במידה והוא לא זהה - זה אכן פרוטקציות. 
בהזדמנות אני אקרא על הנושא - תודה על הייעוץ!

נערך על-ידי Halsey

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 21 דקות Halsey אמר:

אויש שכחתי לציין, השנה שבה נעלמו לי הפריטים - גם לא כ"כ זכורה לי, הזכרון שלי באמת לא טוב.
לכן, בחרתי לבדוק בעצמי ולפי וויקיפדיה - תאריך ההוצאה - 6 באוקטובר 2003 - ככל הנראה שלא בדקתי היטב, יכול מאוד להיות שזה בכלל אמיו שונה לחלוטין - טעות שלי! 
קישור 
נכון שאיני חייבת לשמוע את המוזיקה, אך אם הוא כבר משתף משהו - ככל הנראה שהוא ירצה דעות על אותו שיר. 
אני ממש לא מחליטה עבור אנשים אחרים - אני מחליטה אך ורק עבור עצמי. אך מכיוון והיה אדם נוסף בקירבתי באותו זמן - החלטתי להגיב ברבים.
בן אדם שמחליט להקל לי על העונש - זה ממש לא חוקי.
אם כתוב בפורום מהו אותו עונש על עבירה מסוימת - הוא חייב ללכת לפי זה.
אתן לך דוגמה נוספת שתמחיש את זה - אם הוא החליט להקל לי על העונש, יבוא בן אדם אחר שעשה את אותו הדבר כמוני אך קיבל עונש יותר כבד ממני - יתלונן על כך. 
זה ממש לא פייר לתת פרוטקציות לאדם אחר. 
במידה ושני אנשים עשו עבירה כלשהית - העונש לשתיהם חייב להיות זהה. במידה והוא לא זהה - זה אכן פרוטקציות. 
בהזדמנות אני אקרא על הנושא - תודה על הייעוץ!

תודה על התגובה 

אני לא אחזור על עצמי על מה שאמרתי כבר למעלה יותר, במקום זאת אני איעץ לך לקרא זאת שוב, כי לא נראה שהפנמת מה שאמרתי, אנא עלי למעלה וקראי שוב מה שרשמתי, תודה.

את ממשיכה להלחם על "זכויות" בלי להתחשב בחובות שלך.

דבר נוסף כדי שלא תמשיכי עם זלזול, ספאם, התנהגות פוגענית ועוד.. (יש כבר כמה דיווחים עליך מאנשים שונים בפורום), סומנת כספאמרית וכול תגובה שלך תיבדק.

אני אכן נוהגת כלפיך באופן הוגן ביותר, רצית הזהרות אני מחלקת לך בהתאם לחוקים, וגם בהתאם לחוקים את מסומנת כספאמרית.

אל תטעני שאני עושה לך פרוטקציות.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.