Recommended Posts

כן, עשיתי סדר במשתמשים לפי הבקשות שלכם אבל חסר לו דברים, אין טבעות ושרשראות על כל השחקנים, וסגרתם "כולל הכל" משמע עם הטבעות ושרשראות על השחקנים (חוץ מהביקי)

שלחתי לו הודעה כדי שימצא פתרון

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 22 שעות Vortex אמר:

כן, עשיתי סדר במשתמשים לפי הבקשות שלכם אבל חסר לו דברים, אין טבעות ושרשראות על כל השחקנים, וסגרתם "כולל הכל" משמע עם הטבעות ושרשראות על השחקנים (חוץ מהביקי)

שלחתי לו הודעה כדי שימצא פתרון

עזוב אחי לא צריך תן לי כבר תמשתמשים כלל מה שסגרנו באלי כבר לשחק אני משתעמם חחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שולח לך בפרטי פרטי משתמש מלאים, תשנה סיסמא ותעדכן פה שהכל תקין

בנוגע לשאר הבאנים; 

כיוון שהסקאמר שיתף פעולה, והמקרה נמרח המון זמן (ז"א השחקנים היו חסומים המון זמן בלי קשר לעונש שאתן כעת) אקל בחומרת העונש והשחקנים שעלו באייפי יכנסו לבאן ל30 יום בלבד.

MiamiBeach
 Democratic
 EvilBuff
 Idiotic
Heated

Raven_Mg

תעדכן שהכל תקין ואנעל את האשכול.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 9 שעות Vortex אמר:

שולח לך בפרטי פרטי משתמש מלאים, תשנה סיסמא ותעדכן פה שהכל תקין

בנוגע לשאר הבאנים; 

כיוון שהסקאמר שיתף פעולה, והמקרה נמרח המון זמן (ז"א השחקנים היו חסומים המון זמן בלי קשר לעונש שאתן כעת) אקל בחומרת העונש והשחקנים שעלו באייפי יכנסו לבאן ל30 יום בלבד.

MiamiBeach
 Democratic
 EvilBuff
 Idiotic
Heated

Raven_Mg

תעדכן שהכל תקין ואנעל את האשכול.

קודם כל תודה רבה על העזרה...  דבר ראשון יש כמה דברים שלא סיכמנו.... 1) הם באותו משתמש שזה הוא לא ציין, 2)הוא אמר כולם פולים האמגי לא.

ועוד דבר חשוב זה הוא משך את הבאן לתקופה עד שהביא עד שדיבר חלאס מה אני ילד קטן נראה לי יש פה קומבינה אחת גדולה כי מוזר מאוד מאוד כל העיינן הזה...

מה אני יעשה אם משפחה באותו משתמש הוא לא ציין לפחות שיביא לי סט לביקי מה אני ילד קטן או איזה בן זונה אני לא רוצה להרוס לאנשים תמשחק גם אני יכול לפרוץ ולצאת בכלום נזק תחשוב על זה נשמע הזוי מאודדדדדדדדד....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ככה;

לגבי האמג'י שלא פול, אתה צודק ב100%, אני אדבר איתו על זה לנסות להביא עוד דברים כפיצוי

לגבי המשפחה הפולית במשתמש, אני כמעט בטוח שציינתי את זה איפשהו, אם לא - זה לא שראיתי כבעיה כי הוא עדין נתן משפחה פולית,

יש לך אופציה להפריד אותה או אם אתה רוצה למכור אותה אתה גם יכול למכור אותה

ציטוט

ועוד דבר חשוב זה הוא משך את הבאן לתקופה עד שהביא עד שדיבר חלאס מה אני ילד קטן נראה לי יש פה קומבינה אחת גדולה כי מוזר מאוד מאוד כל העיינן הזה

לגבי זה, לא יודע לאן אתה חותר ואני אשמח לדעת את הכיוון חשיבה שלך,

אשמח גם שתשמור על שפה נקייה גם אם אתה לא מקלל אותי ישירות

שים לב שבמשתמש הוא השאיר 74 קרדיטים - שתכלס אם אתה מוסיף את זה לאמג'י ריסטים זה יוצא שהוא השאיר יותר מאמג'י פול (מבחינת המחיר שלו)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 46 דקות Vortex אמר:

ככה;

לגבי האמג'י שלא פול, אתה צודק ב100%, אני אדבר איתו על זה לנסות להביא עוד דברים כפיצוי

לגבי המשפחה הפולית במשתמש, אני כמעט בטוח שציינתי את זה איפשהו, אם לא - זה לא שראיתי כבעיה כי הוא עדין נתן משפחה פולית,

יש לך אופציה להפריד אותה או אם אתה רוצה למכור אותה אתה גם יכול למכור אותה

לגבי זה, לא יודע לאן אתה חותר ואני אשמח לדעת את הכיוון חשיבה שלך,

אשמח גם שתשמור על שפה נקייה גם אם אתה לא מקלל אותי ישירות

שים לב שבמשתמש הוא השאיר 74 קרדיטים - שתכלס אם אתה מוסיף את זה לאמג'י ריסטים זה יוצא שהוא השאיר יותר מאמג'י פול (מבחינת המחיר שלו)

קודם כל לא קללתי אח יקר ואין לי מה לקלל אני בנאדם בוגר זה משחק להנאה לכיף...

הכוונה שלי שהוא משך תזמן כדי שזה יחשב לו הבאן ואז תן לו באן פשוט וסגר עסקה מבין...

הוא בעצמו לא צייין שהמשפחה פולית באותו משתמש ודרך הגב אמרת לי שיש אפשרות לפרק תמשחה ברור שיש אפשרות אבל יקרה רצח 400 קרדיט לא שווה לי בכללל אתה מבין השאיר 74 קרדיט כולה 3 ניט אל זה אתה מדבר הוא לקח לי כפול מיליון חחחח אתה מסתלבט עוד אתה הולך לטובתו מזכיר דברים כאלה....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא הולך לטובת אף אחד, ניסיתי להשיג לך כמה שיותר ממה שהיה לו, לא ברור לי איך הוא השיג את הפרטים שלך אבל אני יכול להגיד לך בוודאות של 100% שאין דבר כזה "סתם פרצו לי"

אם פרצו לך היה לך שותף, נתת גישה, נרשמת עם אותם הפרטים לשרת אחר, בזמן הצבא לא התחברתי כמעט 4 שנים, התחברתי לאחר הצבא והכל היה במקום - כי לא עשיתי את הדברים שציינתי מקודם.

בגדול אני חושב שאתה צריך לשמוח שהצלחנו לאתר את הגנב ושהוא כן יצר קשר וכן החזיר את הדברים, כי בוא נדבר דוגרי לא ממש השתלם לו להחזיר לך את הדברים, כי הוא החזיר כמעט את כל מה שיש לו (בייחוד שהוא קנה את זה בכסף בכלל) ואם הוא היה מחליט לבוא בראש שלא אכפת לו מכלום הבאנים היו נשארים במקום ולא הייתי יכול להחזיר לך את הדברים.

יותר מזה אני יכול להגיד לך שכמעט 60-70% מהמקרי פריצות וגניבות כאן בשרת לא מוחזרים הדברים כי הסקאמרים פשוט לא יוצרים איתנו קשר ואז המקרים נופלים בין הכסאות כי הסקאמר לא מחזיר את החפצים

תהיה אופטימי 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אח יקר מבין את זה זה גם לא מעניין אותי שהוא קנה בכסף אמיתי דרך הגב כי הוא לקח גנב תדברים זה כבר בעיה שלו אם הוא יודע שלא שווה לו אז למה פרץ עזוב אותך מה אני ילד קטן...

הוא הרוויח פה אתה חושב שזה אכפת לו בקיצור עזוב הכל פה חרטא ותודה לך מצידי אתה יכול לנעול כי פה הדברים מגיעים לסתם רמות של וויכוח ודרך הגב אז אם אתה אומר את זה ככה אתה נותן לאנשים לגנוב דברים להחזיר בקטנה והם יוצאים מרווחים ועוד דבר קטן אין לי שותפים ולא יהיה שותפים תשאל את כולם בשרת מלא מכירים אותי אלדד ונדב הגיאם וגם אביחי הקטן זה שקנה מאיתי בכסף אמיתי כל הזמן נזים שקיבל באן בכל השחקנים שלו נועם בקיצור מלא אחי שמכירים אותי אין שותפים ולא יהיה וגם במשחקים אחרים אני משנה שם משתמש וסיסמאות יאללה בכיף תנעל

נערך על-ידי avihay2104

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו