עבור לתוכן
Economist

פרישה כללית

16 תגובות באשכול זה

אחד האנשים הכי משקיענים שהיו פה במשך 11 שנים ללא ספק!

אחד האנשים שאני הכי מעריך בתרומתו לשרת ובפרט לפורום שכל פורום שניהלת הרמת אותו הכי גבוה שאפשר.

אני חייב להגיד שגם בתקופתי כמנהל משחק ומנהל צוות עמדת לצידי ותמכת בי במספר דברים שעזרו לי וקידמו את הצוות מאחורי הקלעים כמובן אז על זה תודה מיכאל.

מקווה שעוד תחזור אלינו לניהול בפורום ומי יודע אולי גם במשחק.

באמת אחד האנשים עם היכולות והכישורים הכי טובים שהכרתי כאן.

אח יקר מאחל לך דרך צלחה בכל מה שתעשה ותמשיך להיות דעתן ולשאוף עם הדעות שלך כי אתה תגיע רחוק!

אוהב אותך אח יקר :$ ❤♡♡

נערך על-ידי Nisim

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מיכאל תותח אתה וואלה אני בהלם שאתה עוזב אותנו מקווה מאוד שתחזור אלינו 

אני יתגעגע אליך מאוד שמור על קשר כן אל תשכח מאיתנו :(

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה ??????????? אני לא מאמין שאני רואה תאשכול הזה , מיכאל אח יקר  , הכי עצוב לי לראות את האשכול זה כאן , ההית צריך להיות עוד 11 שנה פה , ולא לפרוש , זה מאוד עצוב לראות את האשכול שלך שאתה פורש , בנדם יקר , אהוב , ותאמין לי אתה הכי תותח שהיה פה מכולם כאן בפורום . מאוד חבל לי על כך 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קצת באיחור, אבל חובה להגיב באשכול של בחור כמוך.

אמנם גם לנו היו מספר חילוקי דעות אבל זה בסדר גמור, תמיד יהיו אנשים עם דעות שונות ;)

מיכאל, מאז שחזרת לפורום לניהול, הבאת מעצמך המון והיית מנהל בולט מאוד, כל הכבוד על התרומה הזאת שהבאת מעצמך!

תודה על התקופה שלך כאן :) מאחל לך המון בהצלחה בהמשך!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחברתי היום רק כדי להגיב באשכול הזה שלך !
במשך כל תקופת הניהול שלך מאז שהעלאתי אותך עשית את המעל ומעבר לפורום.
דאגת,תמכת , יישמת , יזמת תמיד התנהגת בבגרות אף שלפעמים היה יוצא לך הפיוז עדיין זה מתוך דאגה בלבד.
תמיד הערכתי ואמשיך להעריך אותך בתור בן אדם , הערכתי אותך בתור מנהל ואני מאמין שבתור מפקח עשית את מה שצריך לעשות.
לצערי במצב הנוכחי של ההנהלה , אין יותר מדיי לאן להיפתח לרעיונות כל עוד אין מי שישמע, המבין יבין.
בכל מקרה , אני אישית יודע מה נתת מעצמך לאורך כל התקופה שלך בניהול , לא התאכזבתי ממך אפילולא פעם אחת ,
סמכתי עליך בכל דבר והייתי הראשון שפונה אליו שאני צריך עזרה בנושאים מסויימים , אכן אדם שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות.
מאחל לך הרבה בהצלחה בהמשך דרכך, אני מאמין שאחד כמוך שדואג לכאן ימשיך להתחבר לפעמים (כמוני חח) , אבל כבר לא יחזור בתקופה הקרובה.
אוהב אותך מיכאל , אתה לא מבין עד כמה ההשקעה שלך כאן הביאה להרבה תוצאות בעבר.
בהצלחה תותח !

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו