עבור לתוכן
רוצים שגם הסקר שלכם יופיע בעמוד הראשי של הפורום? קרא עוד... ×
NextFire

עזרה בעיה בלורד שלי

Recommended Posts

יש לי גם בעיה עם הסקיל הזה אני לא מצליח לשים אותו בכלל אני לוחץ עליו וזה לא עושה כלום ואין לי אותו זה שחקן שפתחתי ולא שמתי אותו אף פעם אז כנראה זה לא רק אצלך כנראה זה משהו במשחק אולי הורידו את זה ומי שהיה לו פעם נשאר לו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אפשר להפנות לפה את אליעד שוב אני יותר מחודש מנסה לסדר את הבעיה שלחתי לו הודעות פרטיות הוא לא עונה מה יהיה .. ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ראיתי שיש לך אשכול בפניות להנהלת המשחק בנוגע לזה. אז אני יכול לנעול?

אין לי מה לעשות חוץ משוב לתייג אותו באשכול. ואת זה כבר עשית באשכול השני.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פתחתי שם אשכול חיכיתי שבועיים לא עזרו לי אז באתי לפה  פה אני מחכה עוד שבוע וגם אף אחד לא עוזר לי ועכשיו אתה רוצה לסגור לי את האשכול מבלי פתרון לבעיה שאני מחכה חודש מעדיף שגם פה וגם שם תתייגו את אליעד עד שיענה כי לחכות חודש מבלי פתרון לבעיה קצת מתחיל לעצבן ואם תסגור לי את האשכול זה בטוח לא יעזור 

נערך על-ידי NextFire

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא עוזר לך כי יש בערך אדם אחד שיכול לעזור לך. זה שעושה שינויים בקבצים של המשחק. זה שאחראי על המנהלים של המשחק, ולא על פתרון של בעיות טכניות שניתנו לפתירה ברמת המשתמש.

נכון, זה לא יעזור, אבל זה לדעתי גם לא יועיל שיהיו שני אשכולות פתוחים על אותו נושא בפורומים שונים.

נעול.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-3/6/2018 at 20:38 Nadav אמר:

זאת לא המתקפה של הרעידת אדמה...

זאת סתם מתקפה שאין לה אייקון לדיאל, היא לא קשורה לכלום

אני לא סגור על זה שעדיין אפשר לשים על דיאל את הסקיל הזה כי אני לא הצלחתי פעם קודמת שניסיתי

אני רוצה להוסיף לזה ד"א שהסקיל השחור לא קשור לזה בכלל, והרי כשאתה מנסה להשתמש בכדור כלום לא קורה והוא אצלך בתיק נכון? ז"א שהוא לא שומש. כפי שאמרתי לאחרונה נראה שאי אפשר לשים את הסקיל הזה יותר על דיאלים חדשים ואם תיכנס לדיאל שיש לו את זה כבר זה יעבוד. ולכן זה לא באג רק אצלך, אם זה באג כמובן

וזה לא פר סיי בעיה. זה לא שתשתמש בסקיל הזה שימושית הרי נכון? זה סתם ליופי לדעתי. כי זה גם ככה בקושי הורג מפלצת גם בפול.

ואביאור קצת צודק, אם יש אשכול שיקבל יחס בעניין הזה הוא יותר בפניות לצוות המשחק, ואתה מוזמן להקפיץ את האשכול שיש לך.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• הודעות בפורומים

• אשכולות בפורום

• משתמשים רשומים

• המשתמש החדש ביותר