עבור לתוכן
ravid_romy

למנהלי המשחק
תענה מייד!

2 תגובות באשכול זה

בנוגע לאשכול הזה:

אני לא זה שעשיתי את העסקה דבר ראשון.

דבר שני על סמך מה אתה נותן לי באן בשחקנים שלי?????

יש לי עליהם דברים שעלו לי בסכומי ענק כאן בשרתים שלכם אין לך את הסמכות לתת באן לאחר שביזבזתי קרוב ל1000 שקל על המשחק.

לפי היסטוריית האייפים אתה יכול לבדוק שאני הוא לא זה שעשה את העיסקה. העניין מטופל על ידי פייפל וכול העיסקאות שנעשו בין חודש אפריל עד עכשיו יתבטלו.

חבר מהכיתה נכנס לגיימיל שלי דרך מחשבים מהבית ספר והתחיל לשחק לי אם הסיסמאות, קנה בסכומי עתק דברים מהויזה נטען שלי, ובנוסף סיבך אותי בצרות.

הבאן שהבאתה לא מוצדק עד שאראה את ההוכחות במו עיני ואשלח הוכחות נגדיות.

בנוסף אין לך את הסמכות לתת לי באן על עסקה חיצונית משום שאתה לא יודע מה הלך שם ואיזה מחשבים (אייפים) היוא מעורבים.

בחינתי זו עבירה רצינית ומשטרה תיהיה מעורבת בעניין אם לא אקבל את השחקנים שלי חזרה (שוב חוזר על זה שחקנים בעלי סכומי כסף לא פשוטים).

אני ממש לא הודאתי בכך אלה הבעתי את דעתי בעניין!

אמרתי לו ש70 דולר בשביל סט כזה זה מחיר גבוהה ואחרי שמצאתי את הסט הזה בשחקן שלי באמיו החלטתי למכור אותו ולא לעשות בוא שימוש משום שלא ידעתי למי הסט שייך!

אתה ממש אבלל ממש לא יכול להחשיב את זה כהודאה.

תקשיב לי ותקשיב לי טוב אתה תוריד לי תבאן לשחקן או שאני אתבע את המשחק שלכם ותאמין לי יש לי על מה לתבוע אותו!

נערך על-ידי ravid_romy

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עשית איתו עסקה נכון?

שילמת לו כסף נכון?

היה סיכום וזה היה מסודר נכון?

מה הקשר בין זה שחבר שלך נכנס לך למשתמש לבין זה שעשית מחלוקת, אתה זה שעשית את העסקה ואמרת שמכרת את הסט לא חבר שלך נכון?

נעבור לפרטי. ננעל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• הודעות בפורומים

• אשכולות בפורום

• משתמשים רשומים

• המשתמש החדש ביותר