עבור לתוכן
רוצים שגם הסקר שלכם יופיע בעמוד הראשי של הפורום? קרא עוד... ×

Recommended Posts

שלום רב לכולם:

מדבר כאן במקום אח שלי .

יש לנו שחקן שהיה פה לפני מעל 7 שנים , פתחתי אשכול לפני בערך חצי שנה בבקשה לנסות לשחזר את הפרטים של השחקן אך אליעד לא הצליח לעזור לי בעניין הזה

לכן אני פונה אלייך איתי אם תוכל לעזור לי ולאח שלי לשחזר את המידע של השחקן ושהוא יחזור לשחק , אח שלי רוצה לחזור לשחק כמו לפני 7-8 שנים אבל קשה לו בלי השחקן שלו ..

אשמח אם תוכל לסייע לנו ואתן לך את כל המידע הדרוש בשביל שתעזור לנו .

אבקש רק מאיתי / אליעד להגיב פה ואבקש לתייג אותם

תודה מראש : חן !

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין, פתחת אשכול ואליעד אמר לך שהוא לא יכול לשחזר לך אותו ועכשיו אתה מבקש שוב מאליעד לשחזר אותו?
או שהתכוונת למשהו אחר ולא הבנתי

כי איתי לא מתעסק בדברים האלה, אליעד הוא הראש הטכני של השרת ואם הוא לא שחזר אף אחד לא יכול לשחזר לך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 15 דקות Vortex אמר:

אני לא ממש מבין, פתחת אשכול ואליעד אמר לך שהוא לא יכול לשחזר לך אותו ועכשיו אתה מבקש שוב מאליעד לשחזר אותו?
או שהתכוונת למשהו אחר ולא הבנתי

כי איתי לא מתעסק בדברים האלה, אליעד הוא הראש הטכני של השרת ואם הוא לא שחזר אף אחד לא יכול לשחזר לך

אבקש אם הוא יוכל לבדוק את הנושא שוב , ובמידה ולא יצליח אבקש מאיתי אם הוא יוכל לעזור לי במקרה הזה , זה מקרה ממש ממש חשוב לי ודחוף !

תודה רבה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-16.5.2018 at 20:12 AgileBK אמר:

אבקש אם הוא יוכל לבדוק את הנושא שוב , ובמידה ולא יצליח אבקש מאיתי אם הוא יוכל לעזור לי במקרה הזה , זה מקרה ממש ממש חשוב לי ודחוף !

תודה רבה.

שלום משתמש יקר 

מה שדור ניסה להסביר לך זה שאיתי לא מטפל בדברים האלה אלה אליעד זה קשור אליו 

אם אתה ממש מתעקש לצור קשר אם איתי יש את המספר שלו במשחק ליד הבר אתה מוזמן לגשת לשם ולפנות אליו 

רק לא בכנסת שבת :)  אני בטוח שהוא יגיד לך לפנות לאליעד בקשר לזה 

משהו נוסף ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 7 שעות Cola אמר:

שלום משתמש יקר 

מה שדור ניסה להסביר לך זה שאיתי לא מטפל בדברים האלה אלה אליעד זה קשור אליו 

אם אתה ממש מתעקש לצור קשר אם איתי יש את המספר שלו במשחק ליד הבר אתה מוזמן לגשת לשם ולפנות אליו 

רק לא בכנסת שבת :)  אני בטוח שהוא יגיד לך לפנות לאליעד בקשר לזה 

משהו נוסף ?

כן אם לא הבנתם אני מחכה לתגובה של אליעד או של איתי , מה זה משהו נוסף , לא לנעול את האשכול תודה !!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי חן, עברתי על הפניה של אחיך שוב. לצערי אין לנו איך לסייע. תוכל תמיד לחזור לשחק עם משתמש חדש.

ננעל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• הודעות בפורומים

• אשכולות בפורום

• משתמשים רשומים

• המשתמש החדש ביותר