עבור לתוכן
רוצים שגם הסקר שלכם יופיע בעמוד הראשי של הפורום? קרא עוד... ×
Vortex

שינוי נהלי גניבות בשרת

Recommended Posts

MU_Online_logo.jpg

משתמשים יקרים שלום רב,

החל מאי שם בשנת 2009 עד היום - 2018, הנהלים בסקאם היו פשוטים:
במידה ומישהו עבר סקאם, היינו מאתרים את החפצים, נותנים באני אייפי לצמיתות לכל השחקנים של הגנב ואז ממתינים לגנב - במידה והוא היה רוצה להחזיר את החפצים היינו מפחיתים את זמן הבאן משמעותית [מצמיתות לחודשיים].

החל מה28.5.18 בשעה 21:40 הנוהל השתנה - [וזה יכלול את כל האשכולות הפתוחים כרגע בפורום החל מהתאריך ה15.5.18 בנוגע לסקאמים שלא החזרנו חפצים והשארנו באנים לצמיתות.
הנוהל החדש הוא: אנחנו מאתרים את השחקנים של הגנב, מענישים אותו בצורה שונה - באן בין 10-30 יום + מחיקת חפצים + הורדת ריסטים [ובמקרים מסויימים החרמת הניק ע"י ההנהלה], והאדם שגנבו לו יקבל חלק מהחפצים בחזרה מההנהלה ללא תלוי בגנב.

החלטה זו נבעה עקב מקרי סחיטה כאלה ואחרים שגילינו לאחרונה ע"י סקאמרים כאלה ואחרים.

קחו בחשבון שכמו ב2009, אנחנו עדין רוצים לחנך את המשתמשים לשמור על הדברים שלהם, וברור לי שמהלך זה יגרום להרבה משתמשים לדאוג פחות לחפצים שלהם, אבל בגלל זה אנחנו מחזירים רק חלק מהחפצים ולא את כולם, ובנוסף במידה ואותו אדם לא למד מהקנס הזה ועשו עליו שוב סקאם דומה פשוט בסקאם הבא נחזיר הרבה פחות מתוך מה שנגנב.

מקווה שזו לא התחלת דרך לאנשים לשמור פחות על הציוד שלהם והמשתמשים שלהם, ואני מקווה שתבינו שזה אך ורק לטובתכם אבל עדין במטרה לשמור על הסדר במשחק.

עריכה לחוק החל מה19.6.18 שעה 16:00: עסקאות חוץ שרת לא משתתפות בהליך הזה - כיוון שאין לי דרך להעניש את שני הצדדים במקביל כי מדובר במשהו שמעבר לשרת.
בעסקאות חוץ שרת שנעשו עם סרטון מלא לפי החוקים יענשו הגנבים לפי השיטה הישנה - באן אייפי לכל השחקנים / מחיקת החפצים של הסקאמר + הורדת ריסטים.

בברכה,

הצוות

• תודה 2

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רעיון יפה אבל לדעתי אם מוצאים את כל החפצים במלואם צריך להחזיר את כל החפצים ולא חלק מהם..,מקווה לפחות שבמקרה שלי יסיימו עם הטיפול ויחזירו לי את החפצים שהיו לי..

נערך על-ידי Loophole
  • תודה 1

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רעיון יפה מאד 

כי אחרי סקאם לא נשאר כלום וטיפה לתת זה רעיון מצוין

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב