עבור לתוכן
SadBoy

שיתוף
שלדון הצעיר/Young Sheldo

6 תגובות באשכול זה

שלדון הצעיר/Young Sheldo:

דמיות+עלילה:

שלדון קופר (איאן ארמיטאג'): בן 9, אחיה התאום של מיסי ואחיו הקטן של ג'ורג'י, חכם להפליא ביחס לגילו ובקיא בכל סוגי המתמטיקה והמדעים. בעוד היותו מחונן, הוא למעשה חסר כל הבנה בתחום החברתי. בנוסף, הוא מרגיש שיש לו תחושת עליונות על כולם בשל האינטליגנציה שלו. עם זאת, שלדון מוכיח שהוא אוהב את משפחתו ותמיד כוונתו טובה.
מרי טאקר-קופר (זואי פרי): אמם של שלדון, מיסי וג'ורג'י ואשתו של ג'ורג'. היא מאוד סובלנית ומגוננת על שלדון. היא נוצרייה אדוקה, מה שיוצר חיכוך בינה לבין שלדון שמתנהג כאתאיסט. עם זאת, היא מאוד אוהבת את בנה ורוצה להגן עליו, כל עוד היא יכולה.
ג'ורג' קופר (לאנס ברבר): אביהם של שלדון, מיסי וג'ורג'י ומאמן הפוטבול של תיכון מדפורד. ג'ורג' הוא לא האיש הכי חכם במשפחה. בעוד הוא מנסה להבין את בנו המוכשר, ג'ורג' הוא אב אוהב, שמגן על שלדון ולעיתים וזכה לאהבתו והערכתו.
ג'ורג '"ג'ורג'י" קופר ג'וניור (מונטנה ג'ורדן): אחיו הגדול של שלדון, בן 15. ג'ורג'י מתעב בגלוי את שלדון ומעולם לא מהסס להציק לו. הוא לא מאוד חכם ולכן הוא מושא ללעג על ידי בני המשפחה, במיוחד שלדון וקוני. משחק בקבוצת הפוטבול.
מיסי קופר (רייגן רבורד): אחותו התאומה של שלדון, המקניטה את שלדון יחד עם ג'ורג'י, אבל פחות. היא אינה חולקת את האינטליגנציה של שלדון, אבל היא מאוד מתוחכמת. בעוד שהיא לא תמיד מסתדרת עם שלדון, היא מוצאת באחיה חבר טוב.
קוני טאקר (אנני פוטס): סבתם של שלדון, ג'ורג'י ומיסי. היא קרובה מאוד לבתה מרי ולנכדיה, אבל פחות מכבדת את ג'ורג' ולעיתים קרובות צוחקת עליו. היא הכי מבינה את שלדון וסומכת ומאמינה ששלדון ימצא את דרכו.

זאנר: קומדיה

חוויה אישית: סידרה ממש טובה ומצחיקה למי שאוהב טיפה ליצחוק לא מוגזמן מידי בדיוק בכמות הנכונה כמו שאני אוהב ממליץ מאוד!

** מתאים לכול גיל^_^

קישור צפייה:http://zira.ninja/watch/3041-young-sheldon-שלדון-הצעיר

תמונות וטריילר:http://il.ign.com/shldvn-htsyr/28499/video/shldvn-htsyr-tryylr-rshmy

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר ש×××× ×צע×ר ×¢××××

1280_0_aa8b1240-5102-40dd-b57f-c31e08eed

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את המפץ הגדול, אבל פחות אהבתי את הרעיון מאחורי הסדרה וגם שמעתי ביקורות קצת פחות טובות..

מהפרק שיצא לי ככה להציץ בו לא ממש אהבתי :/

תודה על השיתוף ;)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בעיקר נהגתי לצפות בזה בעבר כדי להירדם בלילות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון